Lg Buzdolabi

LG Buzdolabı

Güney Koreli lider marka LG, A'dan Z'ye evlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan elektronik eşyalar ile hayranlık uyandırıyor. Yenilikçi ve inovatif ürünleri sayesinde beyaz eşya sektörünün en parlak markalarından biri olarak kabul edilen Güney Koreli elektronik devi, yepyeni buzdolabı modelleri ile mutfaklara da imzasını atıyor. Fonksiyonel ve zarif tasarımları ile dekoratif olmanın ötesine geçen LG akıllı buzdolabı modelleri, uygun fiyatları ile de ilgi odağı oluyor. İhtiyaçlara paralel olarak farklı ebat ve tiplerde üretilen modeller, çift kapılı, üç kapılı ve gardırop tipi 4 kapılı olmak üzere 3 ana kategoriye ayrılıyor. Günümüzün modern evleri düşünülerek tasarlanan LG buzdolabı modelleri, akıllı özellikleri sayesinde yiyeceklerinizi hem ilk günkü kadar taze ve leziz hem de sağlıklı koşullarda saklıyor. Enerji verimliliğini üretimin her aşamasında ön planda tutan marka, gerek kullandığı teknolojiler gerek ise yenilikçi bir bakış açısı ile tasarladığı özellikler sayesinde çevreye verdiği önemi de kanıtlıyor. Günümüz yaşam koşullarına uygun akıllı teknolojiler ile donatılan LG buzdolabı modelleri, standartların ötesinde ezber bozan özellikleri ile yeni bir yaşam modeline öncülük ediyor. Siz de Trendyol güvencesi altında bütçenize uygun LG buzdolabı fiyatları ile alışverişinizi tamamlayabilir, evinize en yakışan buzdolabını satın alabilirsiniz.

Pratik ve Konforlu Göz Alıcı Tasarımlar

Henüz ne istediğinize karar vermediyseniz işe LG buzdolabı modellerini inceleyerek başlayabilirsiniz. Kompakt gövdeleri oldukça sağlam olan modeller, aynı zamanda zarif bir tasarım öngörüsünün ürünü olduklarını ilan ediyorlar. Her mutfağa uygun bir modeli olan markanın tasarım tecrübesi, modernden klasiğe her tipte dekorasyon anlayışına uyumlu cihazlar üretiyor. Metal gövdeleri paslanmaz çelikten üretilen buzdolapları 3 farklı renk alternatifi ile satışa sunuluyor. En büyük modelinden en küçük modeline kadar aynı zarif hatlara sahip olan buzdolapları, siyah, gümüş gri ve beyaz renk alternatifleri ile hayalinizdeki mutfaklara hayat veriyor. Kullanışlı ve zarif kapı kollarını bazı modellerinde kullanan marka, üst sınıf modellerinde kapı koluna ihtiyaç duymayan yeniliklerle karşınıza çıkıyor. Markanın en geniş hacimli modelleri arasında yer alan LG gardırop tipi buzdolabı serisi, zarif duruşu ve yenilikçi tasarımı sayesinde modern mutfaklara ultra konforlu bir dokunuş yapıyor. Farklı kapı tasarımları ile öne çıkan LG modelleri, yaratıcı çözümlere sahip iç düzenlemeleri ile de dikkat çekiyor. Kalabalık aileler için titizlikle tasarlanan LG 4 kapılı buzdolabı çeşitleri, derin dondurucuları, sebzelikleri ve günlük yiyecekler için tasarlanan bölmeleri ile yepyeni bir anlayışı yansıtıyor. Kapı sayısı fark etmeksizin her modelinde iç kapasitesini %95 verimlilikle kullanıma sunan LG modelleri, istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz raf sistemi sayesinde size gösterdiğinden daha fazlasını elde edebileceğiniz bir buzdolabı sunuyor.

Steril Saklama Koşulları için Yeni LG Teknolojileri

LG No Frost buzdolabı modelleri, kendisinden beklendiği şekilde tüm gıda ve besinleri ilk günkü kadar taze saklamayı hedefliyor. En narin ürünleri bile korkmadan saklayabileceğiniz buzdolapları, geniş iç hacimleri ve pratik raf sistemleri sayesinde içerisini düzenli tutmayı başarıyor. Ürünlerin geniş raf ve bölmelerde üst üste yığılmadan rahatça saklanmasını sağlayan modeller, gıdaların ve yiyeceklerin birbirine temasını kati bir biçimde engelliyor. Et, balık ve tavuk gibi hassas gıdaların hem ön soğutucuda hem de derin dondurucuda bozulmadan saklanmasını sağlayan buzdolapları, hemen tüketilecek ürünler ile uzun süre bekleyecek ürünler arasındaki farkı her zaman ayırt ediyor. Sebze ve meyvelerin yanı sıra pişmiş yiyecekleri de güvenle saklayabileceğiniz modeller, yenilikçi raf ve saklama bölmeleri sayesinde farklı ihtiyaçlarınıza, kendine has özgün çözümler sunmayı amaçlıyor. Derin dondurucu kapasitesi büyüklüğüne göre değişen buzdolaplarının, taze ve lezzetli tutma süreleri ise modele göre değişmiyor. 5 adımda akıllı filtreleme yapan, sadece LG'ye özgün Hygiene Fresh teknolojisi, buzdolabının içindeki havayı sürekli temiz tutarak yiyecek ve gıdaların steril koşullarda saklanmasını sağlıyor. Harici fanı sayesinde buzdolabının içindeki havayı sürekli taze ve yeni tutan cihaz, böylece hem yiyeceklerin kötü kokularının birbirine karışmasını önlüyor hem de birbirlerinin kokularından olumsuz etkilenen gıdaların çürümesinin önüne geçiyor.

LG Buzdolabı Sayesinde Daha Uzun Süre Tazelik

LG yeni buzdolabı modelleri nem dengeleme özelliği ile de şaşırtıyor. Gıdaların, özellikle taze sebze ve meyvelerin daha uzun süre korunarak saklanması için çok öneli olan nem dengesi LG ile problem olmaktan çıkıyor. Sebze ve meyvelerin çürümeden, daha uzun süre saklanması için gerekli olan nem miktarı, yenilikçi LG çözümleri ile pratik bir şekilde korunuyor. Alışverişten gelir gelmez boşaltmaya başladığınız sebze ve meyveleri, ister yıkayarak isterseniz doğrudan buzdolabınıza yerleştirebilirsiniz. LG'nin nem dengesini korumak ve dolaptaki ürünlerin ihtiyacı olan nemi oluşturmak için tasarladığı çözümler, dilediğiniz miktarda alışveriş serbestliğini size cömertçe sunuyor. Yepyeni LG Moist Crisper özelliği sayesinde yiyecek ve gıdalar daha uzun süre taze kalıyor. Özel sebze ve meyve çekmecelerinde saklanan gıdalar, hareketli kontrol birimleri sayesinde anlık ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyor. Seçtiğiniz moda göre çekmecelerdeki nem dengesini kontrol eden modeller, sakladığınız gıda ve besinlerin ihtiyacı olan nem miktarını otomatik olarak ayarlıyor. Böylece, LG modellerinde standart buzdolaplarına göre daha uzun süre taze kalan meyve ve sebzeler alışveriş rutininizi özgürleştiriyor. Güvenli bir biçimde saklanan gıdalar ilk günkü tazeliklerini koruyarak sofralarınıza gelirken, pişen yemekler ise taze malzemeler ile hazırlandığı için lezzetini koruyor.

Tüm Gün Eşit Soğutma Yapan Akıllı Buzdolabı

Nem dengesi ve 5 aşamalı akıllı filtreleme sistemini tüm gün eşit soğutma ile destekleyen LG door-in-door buzdolabı tipleri, hassas sıcaklık kontrolü sayesinde gıdaların tazeliğini korumayı hedefliyor. Cihaz içinde bölgesel olarak derin dondurucuda maksimum  -/+ 1 derece ve diğer bölmelerde maksimum -/+ 0.5 derece sıcaklık dalgalanmasına müsaade eden LG, yenilikçi teknolojileri sayesinde tüm ısıyı kontrol altında tutuyor. Gün içinde ısı dalgalanmalarını minimuma indiren modeller, enerji verimliliğinde de bir ilke imza atıyor. Kapıların açılıp kapanması ile içerideki ısının değişmesini önleyen sistem böylece dışarıdaki ısının yiyecekleri etkilemesini önlüyor. Dilediğiniz kadar sık açıp kapayabileceğiniz buzdolabınız, siz farkında olmadan devreye giren özellikleri sayesinde yiyecek ve gıdaları korumaya devam ediyor. Buzdolabının ön kısmında yer alan havalandırma kanalları doorcooling özelliğini devreye sokarak hem hızlı soğutuyor hem de eşit soğutuyor. Tüm özellikleri ile gıdaların nem ve ısı dengesini planlayarak korumaya çalışan marka, yeniliklerini Fresh Balancer özelliği ile daha da ileriye taşıyor. Tek bir düğme ile sebzelikteki nem kontrolünü daha da yetkin bir hale getiren LG, çekmeceli bölmelerde sakladığınız tüm ürünleri en optimum nem seviyesinde tutuyor. Bölmelerde sakladığınız gıdaların kendilerine has özelliklerini dikkate alarak basacağınız düğme, size mevsimlere ve ürünlere göre tercih hakkı tanıyarak buzdolabı içinde en uygun koşulları yaratma imkanı sunuyor.

SmartThingQ ile Buzdolabına Kolay Erişim

Yaşam koşullarının giderek teknolojiye ve dijital dönüşüme tabi olduğu günümüzde, ev elektroniğinin gelişmelerden uzak kalması mümkün gözükmüyor. Hayatın her anında büyük kolaylıklar sağlayan dijital devrim, ev aletlerini de etkisi altına alıyor. Her an yanınızda taşıdığınız akıllı cep telefonları başta olmak üzere mobil cihazlar, akıllı ev fikrinin hayata geçmesini kolaylaştırıyor. Modern evlerin ayrılmaz bir parçası haline gelen ev eşyaları ise akıllı dijital teknolojiler sayesinde size bir dokunuş mesafesine kadar yakın hale geliyor. LG, yaşamın her anını kolaylaştıran cihazlarını dijital özelliklerle donatarak kilometrelerce uzaktayken bile evinizin kontrolünü size bırakıyor. Sadece LG buzdolaplarına özgü SmartThingQ uygulaması sayesinde buzdolapları nerede olursanız olun kontrol edilebiliyor. Akıllı cep telefonlarınıza ya da diğer mobil cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz uygulama, uzaktan ısı kontrolü yaparak market alışverişlerinizden önce buzdolabınızı hazırlamanızı sağlıyor. Tatilde, seyahatte ya da ofiste olmanız evinizdeki buzdolabına erişmenize engel teşkil etmiyor. Cihazın arıza kontrolünü de yapan uygulama, sizi yönlendirerek geçici sorunlara en kısa sürede en pratik çözümleri üretmeyi başarıyor. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak kontrolü ve çözümü anında sunan marka, elbette en iyi mekanik teknolojilerini kullanıyor. LG Lineer Inverter kompresör ile %32 oranında enerji tasarrufu sağlayan buzdolabı, sessiz ve yüksek verimle çalışıyor. LG çift kaplı buzdolabı ve gardırop tipi için aynı Inverter teknolojisini kullanan marka, daha az enerji harcayarak gıdaları daha uzun süre taze saklamayı hedefliyor.

Yeni Nesil Pratik Kapı Özelliği; Door-in-Door

LG 3 kapılı buzdolabı ve 4 kapılı gardırop modellerinde kullanılan door-in-door özelliği, buzdolabının kapağını sık sık açmaya gerek kalmadan en çok tükettiğiniz ürünlere hızlı bir şekilde erişiminizi sağlıyor. Kapı içinde kapı olarak tasarlanan yeni özellik, sadece ufak bir dokunuşla kapının açılmasını sağlıyor. Böylece içerideki soğuk hava kaybını önleyen cihaz, çok ses getiren yeni özelliği sayesinde enerji tasarrufuna bir kez daha LG damgası vuruyor. Insta-view door-in-door modellerinde ise; kapıyı açmaya gerek bile kalmadan ek bölmeyi görmenizi sağlayan cihaza, sadece iki kere hafifçe dokunmanız içeriyi aydınlatmaya yetiyor. Aynalı cam paneli oldukça şık bir görüntüye sahip olan modeller, kompakt LG gövdesine de ayrı bir hava katıyor. Dışarıdan bakıldığında ek bölme olduğu anlaşılmayan door-in-door özelliği, buzdolabınızda size yeni bir özgürlük alanı tanımlıyor. Dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz yeni alana arzu ettiğiniz takdirde içeceklerinizi veya yiyeceklerinizi saklama kapasitesi sunuyor. Özellikle çocuklu ve kalabalık ailelerin çok işine yarayan model, gün içinde sık sık açılıp kapanan buzdolabı kapısının tüm buzdolabının ısı dengesini değiştirmesini önlüyor. Çocuklar içinde oldukça pratik olan bölme, geniş ve yüksek raf sistemi sayesinde dilediğiniz ebatlardaki kapların rahatça sığmasını sağlıyor.

LG ile 4 Kapılı Geniş Konfor Alanı

Gardırop tipi buzdolabı modellerinde oldukça iddialı olan marka, geniş kapasite kullanımını en verimli şekilde sunuyor. Büyük mutfaklar için oldukça uygun bir tercih olan model, kalabalık ailelerin ihtiyaçları için modellenmiş tasarımı ile beğeni topluyor. LG buzdolabı yorumlar ve tavsiyelerine bakıldığında kullanıcıların sık sık vurgu yaptığı hacim kullanım oranı, benzerleri ile kıyaslandığında en yüksek modeller arasında yer alıyor. Door-in-door özelliği, 4 kapılı buzdolaplarında en yeni tasarım fikri olarak beğeni toplarken, su sebilinin yeni formu ise kullanıcılar açısından konfor ve pratiklik sunuyor. Su sebilli buzdolabı tasarımlarında sektörünün en iyilerinden biri olan LG, başarılı tasarımını 3 ve 2 kapılı buzdolaplarında da devam ettiriyor. Bütün olarak gövde tasarımı da oldukça başarılı bulunan modeller, mutfakların bir parçası gibi duran zarif duruşu ile her mekana uygun olduğunu kanıtlıyor. Her bir bölmesi kendi içinde ayarlanabilen raf sistemi ve akıllı çekmeceleri ile öne çıkan 4 kapılı LG'ler, kapı içlerindeki rafları ile de beğeni topluyor. Üzerinde yer alan dijital göstergesi anlık olarak tüm bilgileri yansıttığı gibi dilediğiniz an küçük bir dokunuş ile gerekli duyduğunuz tüm değişiklikleri yapmanızı kolaylaştırıyor. İçinde küçük ürün gözünden, şaraplığa kadar her detayın düşünüldüğü 4 kapılı LG buzdolaplarını uygun fiyatlar ile satın alabilir, kullanma ayrıcalığını yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.

3 Kapılı Buzdolaplarında Reform Yapan Tasarım

2 kapılı buzdolabını 3 kapılı buzdolabına dönüştüren LG, dooor-in-door özelliği sayesinde yepyeni bir tasarım fikrini hayata geçiriyor. Geniş olan kapıya ek bir bölme koyarak hayata geçirilen model, büyük buzdolaplarında yaşanan avantajı mütevazi bir tavırla sunmaya devam ediyor. Hacimden ve iç dizayndan ödün vermeden kullanıma sokulan özellik, dar mutfaklara ekstra yaratıcı bir çözüm getiriyor. Üst kısımda derin dondurucusu bulunan model, alt kısımda yer alan  özellik sayesinde bir anda 3 kapılı buzdolabına dönüşüyor. İç düzenlemesi diğer 2 kapılı modellerden farklı olmayan buzdolabı, ek kapısı düz ve camlı olmak üzere iki farklı door-in-door tasarımı ile satışa sunuluyor. 4 kapılı dolap için küçük olduğunu düşündüğünüz mutfağınıza hemen uyum sağlayacak olan model, tıpkı diğer LG'ler gibi enerji verimliliği ve hacim kullanım oranlarında benzerlerini aratmıyor. LG buzdolabı Green Ion cooling özelliği taşıyan modelleri de bulunan buzdolapları, inovatif soğutma teknolojileri sayesinde havayı 3 farklı yerden üflüyor. Arka ve yan duvar dışında kapıdan da hava üfleyen Green Ion sistemi, özel katalizör ve filtreler kullanıyor. Diğer soğutuculardan farklı olarak katekin (yeşil çay özü) üfleyen modeller, içerideki havayı sürekli ferah ve temiz tutuyor. Katekinin antioksidan özelliğinden faydalanan cihazlar, reen Ion sistemini daha hızlı soğutmak için kullandığı gibi ürünlerin baskın kokularını yok ederek birbirlerini etkilemelerini de önlüyor.

Kapınızın Büyüklüğünü Siz Seçin

Yenilikçi tasarımlarına son vermeyen LG, kullanıcıların en rahat edecekleri tasarımları kendilerinin belirlemelerine imkan tanıyor. Standart tipte çift kapılı buzdolabı üretimi yerine alternatifler sunan bir anlayışı benimseyen marka, derin dondurucu altta veya üstte olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Hacim kullanım oranları açısından bir farkı olmayan modeller, fonksiyonel olarak kişisel ihtiyaçlara cevap vermeyi amaçlıyor. Tüm özellikleri aynı olan her iki tipin arasında tercih yapmak ise satın alanların kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişiyor. Derin dondurucuyu sık sık kullananlar için yüksekte kalan raflara erişim sorununa farklı bir bakış açısı ile çözüm getiren marka, diğer yandan ankastre mutfaklarda derin dondurucu ve buzdolabından oluşan iki farklı cihaz imajı yaratmayı başarıyor. Renkler konusunda da geniş bir tercih skalası sunmayı hedefleyen LG, siyah, beyaz ve gümüş gri seçenekleri ile dekorasyonel anlamda alternatiflerini çoğaltıyor. Özellikle yoğun istek alan LG siyah buzdolabı ve gümüşlerin yanı sıra farklı dokulara sahip beyaz buzdolabı modellerinin olması ise kullanıcılar arasında ekstra beğeni topluyor. Tüm özellikleri dikkate alındığında; şık, rahat ve konforlu modeller tasarlayan LG kullanıcıların ihtiyaçlarına doğrudan çözüm getiren farklı tasarım anlayışı ile güven veriyor. Enerji verimliliği konusunda satın aldıktan sonra da aile bütçesini koruma kapsamında ekstra puan toplamayı başaran LG, sağlam ve kaliteli buzdolapları üretiyor. Yaşamın her anında etkili olmaya devam eden teknolojik yenilikleri hayatlara dokunan Güney Koreli elektronik devi dijital öncülüğünü beyaz eşya alanında da devam ettiriyor. Özgürce, kendinizi kısıtlamadan doldurabileceğiniz LG buzdolabınız; yazın kış, kışın yaz aylarındaymış gibi beslenmenizi sağlayacak hijyen ve soğutma teknolojisini en uygun fiyatlar ile evinize kadar getiriyor. Trendyol güvencesi ile yapacağınız buzdolabı alışverişinde LG ayrıcalıkları ile tanışmak için buzdolabı modellerini hemen incelemeye başlayabilir, ihtiyaçlarınıza en uygun LG buzdolabını satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.