İlgili Kategoriler
Altın Ayar
Materyal
Sarrafiye Çeşidi
Zincir Materyali
Fiyat
Zincir Ayar
Fiyat Geçmişi
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sarrafiyeli Takılar

" araması için 1294 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Sarrafiyeli Takılar Trendyol’da!

Sarrafiyeli takılar, geniş bir ürün yelpazesi içerisinde her zevke hitaben tasarlanır. Gündelik yaşantınızda kıyafetlerinizi tamamlayıcı unsur olarak çeşitli aksesuarlar kullanılır. Aksesuarlar, özellikleri ve imal edildiği malzeme yapısına bağlı olarak oldukça çeşitlidir. Kıymetli mücevherler kullanılarak imal edilen takı çeşitlerinin yanı sıra çelik, gümüş ve çinkodan üretilen farklı modelleri mevcuttur. Sarrafiyeli takı çeşitleri imal edildiği malzeme özelliğine bağlı olarak farklı modellerde üretilir. Her zevke hitaben tasarlanan modeller ile kişisel ifadelerinizi yansıtabilir ve stilinizi belirleyebilirsiniz. Kıymetli metaller kullanılarak tasarlanan sarrafiyeli takı modelleri maddi değerlerinin yanı sıra estetik görünümleri ile dikkat çeker. Kıyafetlerinizi tamamlayıcı unsur olarak tercih edilen aksesuarları gündelik yaşantınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra düğün, nişan, tören gibi özel günlerinizde kıyafetlerinizi tamamlamanıza, şık bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Takı çeşitleri içerisinde yer alan kolye, küpe, yüzük, bileklik modelleri özellikleri ve tasarımları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Sarrafiyeli takılar özellikleri ve tasarımları açısından oldukça popülerdir ve kuyumcular tarafından farklı model seçeneklerinde sunulur. Tercihleriniz arasında geleneksel modeller ile otantik bir hava oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda modern, çağdaş tarzlarda tasarlanan farklı seçenekleri değerlendirerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Değerli madenlerden elde edilen modellerin yanı sıra gümüş, elmas ve kıymetli taşlar ile tasarlanmış alternatif seçenekleri mevcuttur. Altın madeninden elde edilen çeyrek, tam ya da reşat ile tasarlanan sarrafiyeli takı çeşitlerini Trendyol aracılığı ile inceleyebilirsiniz.

Stilinizi Yansıtan Sarrafiye Takılar

Tarzınızı, görünümünüzü etkileyen önemli unsurlardan birisi kullandığınız aksesuarlardır. Özellikleri, tasarımı, yapısı ve imal edildiği malzemeye bağlı olarak geniş bir ürün yelpazesi içerisinde sunulan aksesuarlar arasındaki sarrafiyeli modeller zarafeti ile göz kamaştırır. Değerli madenlerden elde edilen kıymetli mücevherler arasında yer almasının yanı sıra lüks görünümü ile tarzınızı oluşturmaya yardımcı olur. Altın madeninden elde edilen sarrafiyeli takı modeleri özellikleri, tasarımı açısından gündelik ve özel günlerde kullanıma uygundur. Kişiliğinizi ve tarzınızı ifade etmenize yardımcı olurken güçlü ve zarif bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Günlük yaşamınızın bir parçası olmasının yanı sıra ruh halinizi ifade etmenize yardımcı olur. Karakterinizi, kişiliğinizi dış ortama yansıtmanızı sağlar. Altının saflık derecesini ifade eden ayar özelliğine bağlı olarak farklı ayarlarda üretilen model seçenekleri mevcuttur. 14 ayar, 22 ayar sarrafiyeli takı modelleri tasarımları açısından oldukça geniştir. Yüzük, küpe, kolye bilezik, broşların tasarımları, yapısı, süslemesine bağlı olarak alternatif seçenekleri mevcuttur. Sadelikten yana olanlara yönelik tasarlanmış model seçeneklerinin yanı sıra ihtişamlı ve lüks görünümdeki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Sarrafiyeli takı kolye özellikleri açısından zincir detayla tasarlanabilir. Bunun yanı sıra karmaşık tasarımlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. El işçiliği, sade modellerin yanı sıra zümrüt, elmas, pırlanta ile süslenmiş ihtişamlı tasarım seçenekleri mevcuttur. Reşat çeyrek halat sarrafiyeli takı modelleri özel günlerde ve hediyelik ürünler arasında sıklıkla tercih edilir. Şık görünümü, ihtişamı ile giyim kombinlerinizi tamamlar. Özellikle yeni evlenen çiftlere düğün hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Çeyrek ve reşattan tasarlanan kolyelerin çerçevesi sade, taşlı ve farklı süslemelerden oluşabilir. Tarzınıza ve zevkinize yönelik olarak alternatif modeller arasında tercih yapabilirsiniz. Bilezik çeşitlerinde tek, çift ya da üç sıra şekilde tasarımlar yer alır. Çeyrek altının yanında nazar boncuğu gibi ufak detaylar ile zenginleştirilmiş modeller mevcuttur. Model seçenekleri arasında kişisel zevklerinize uygun olarak ürün seçeneklerini ya da sarrafiyeli takı markaları hakkında Trendyol aracılığı ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

Göz Kamaştıran Sarrafiyeli Takı Çeşitleri

Zincirli sarrafiyeli takı çeşitleri arasında sade halat formundaki modellerin yanı sıra süslemeli detaylara sahip alternatifleri mevcuttur. Zincirde kullanılan altının saflık oranına bağlı olarak 14 ayar ve 22 ayar çeşitleri bulunur. Kalınlığı, ayarı ve süsleme detaylarına bağlı olarak farklı zevklere hitaben üretilir. Zincirlerin gösterişli olması için tasarlanmış kolye uçları birbirinden farklı olarak yapılır. Farklı kreasyonlarda tasarlanmış modeller arasında cam çerçeve çeşitleri kişiye özel olarak tasarlanabilir. Zevklerinize uygun olarak cam çerçeve içerisinde tercih edeceğiniz süsleme detaylarını belirleyebilirsiniz. Boncuk, taş ve nazar boncuğu gibi farklı detaylar arasında çeyrek altın kullanarak çerçeve içerisini zenginleştirebilir ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Sarrafiyeli takı çeşitleri tekli olarak tasarlandığı gibi kolye, küpe, bileklik formunda takımlar halinde üretilir. Takım çeşitleri ile bir bütünlük oluşturabilir ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sarrafiyeli takı yorum kısmını inceleyerek tercih edeceğiniz model hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Özellikleri, tasarımı ve alternatif seçeneklerini değerlendirerek kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Moda tasarımcıları, kuyumcular tarafından tasarlanmış aksesuarlar arasında yer alan broşlar kıyafetlerinizi süslemenize yardımcı olur. İnci detayı kullanılmış modellerin yanı sıra estetik görünümü ile ön plana çıkan farklı desen seçenekleri bulunur. Geniş ürün yelpazesi içerisinde sunulan sarrafiyeli takı modelleri özellikleri, tasarımı ve el işçiliği açısından alternatif modellerde üretilir. Maddi, duygusal açısından kişiliğinizi yansıtmaya yardımcı olan aksesuarlar özellikleri, kullanımları açısından oldukça ilgi çeker. Şık ve zarif bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olduğu gibi aynı zamanda yatırımlık olarak sıklıkla tercih edilir. Çeyrek ya da reşat altından tasarlanmış modeller ve altının işlenmesi ile elde edilen farklı model seçenekleri ile madde açısından büyük önem taşır. Kişisel zevklerinizi ön plana çıkarmaya yardımcı, kıyafet kombinlerinizi tamamlayan aksesuar çeşitlerine Trendyol aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyat Seçenekleri ile Sarrafiyeli Takılar

Sarrafiyeli takı fiyat oranları özellikleri, tasarımına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Aksesuarların üretim aşamasında kullanılan altın madeninin saflık oranı fiyatını belirleyen önemli unsurlardan biridir. 14 ayar ve 22 ayar altından tasarlanmış kolye, küpe, bileklik ve broş çeşitlerinin fiyat oranları özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Altının saflık oranının yanı sıra tasarımı ve kullanılan süsleme detayları fiyatını etkileyen faktörlerdendir. Şık, zarif görünmenize yardımcı olan takı modelleri yatırım açısından oldukça önemlidir. Çeyrek ya da reşat altından tasarlanmış kolye ve bilekliklerdeki tasarım detayları fiyatlarını belirler. Süslemelerde kullanılan değerli taş ve madenlerin özellikleri modeller arasında farklı fiyat uygulamasına neden olur. El işçiliğinin fazla olması, kullanılan süsleme detayları ve altın saflık oranına bağlı olarak her bütçeye uygun model seçeneği mevcuttur. Sarrafiyeli takı indirim fırsatlarını değerlendirerek alışverişlerinizi bütçenize uygun aralıklara indirgeyebilirsiniz. Markaların yapmış olduğu indirim fırsatlarını takip edebilir, böylece aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Şık, zarif bir görünüm elde ederken alışverişlerinizi avantajlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için indirim, kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Zincir, halat olarak tasarlanmış kolyelerin kalınlık oranı ve kolye ucunda tasarlanmış detaylara bağlı olarak alternatif seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Altın çeşitlerinin yanı sıra gümüş ya da çelik modelleri gündelik yaşantınızda tercih edebilirsiniz. Zarafet ve şıklığın yanı sıra lüks görünümü ile özel günlerinizde stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Kolye, küpe ve bileklikleri tek olarak tercih edebileceğiniz gibi takımlar halinde oluşturulmuş kreasyonları inceleyebilirsiniz. Sarrafiyeli takı kampanya fırsatları içerisinde takım halindeki aksesuarları tercih ederek bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Süsleme ve desen detayları açısından kolye, küpe ya da bileklikte kullanılan detayların aynı olması ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Şıklığı, zarafeti ile ön plana çıkan sarrafiyeli takı tasarımlarına Trendyol’da inceleyebilirsiniz.