İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Kitap İçeriği
Fiyat
Sınıf
Basım Yılı
Setli/Tekil
Ders
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tonguç Akademi 6 Sınıf Kitapları

" araması için 744 sonuç listeleniyor

Eğitici Tonguç Akademi 6. Sınıf Kitapları Trendyol'da!

Tonguç Akademi, öğrencileri yayınladığı Youtube ders videoları ve yardımcı kaynaklarıyla okul sınavları veya LGS ve YKS gibi ölçme değerlendirme sınavlarına hazırlar. 6.sınıfa giden öğrenciler için de geniş bir kaynak yelpazesine sahip Tonguç Akademi'nin 6.sınıf kitaplarıyla çocuğunuzun anlamadığınız veya tekrar etmeniz gereken konular için yardım alabilirsiniz. Yüzlerce yardımcı kaynak arasından seçim yapmakta zorlanıyor ve çocuğunuz için doğru kaynağı bulamıyorsanız Tonguç Akademi 6.sınıf kitapları yorumlarına göz atabilirsiniz. Hangi seviyede öğrencinin ne tür kaynaklar tercih ettiğiyle ilgili bilgi sahibi olabilir ve çocuğunuza uygun kitabı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca Tonguç Akademi 6.sınıf kitapları indirim fırsatlarını da değerlendirerek çocuğunuzun ihtiyaçları için sahip olduğunuz bütçe doğrultusunda daha çok kitap yardımcı kaynak alabilirsiniz.

Her Seviyeye Uygun Tonguç Akademi 6.Sınıf Kitapları Çeşitleri

Her Seviyeye Uygun Tonguç Akademi 6.Sınıf Kitapları Çeşitleri

Eğitim hayatlarında başarılı olmak isteyen 6.sınıf öğrencileri, Tonguç Akademi’nin sunduğu geniş kaynak yelpazesinden yardım alabilirler. Çocuklarınız okul sınavlarına yeni MEB müfredatına uygun Tonguç Akademi 6.sınıf yazılıya hazırlık kitabıyla hazırlanabilir. Aynı şekilde Tonguç Akademi 6.sınıf yazılı notları kitabıyla da sınavlara girmeden önce son tekrarlarını yapabilir. Çocuğunuzun soru çözme hızını artırmak ve öğrendiği konuları pekiştirmek adına 6.sınıf Tonguç Akademi test kitaplarını tercih edebilirsiniz. Bölüm bölüm ayrılan testlerle önce çalışmak istediği spesifik konuların sorularını çözebilir, ardından yıl sonuna doğru karma testler yardımıyla tüm öğrendiklerinin üstünden son kez geçebilir. Çocuğunuzun ders programının yoğun olduğu günlerde yükünü hafifletmek adına Tonguç Akademi 360 cep kitabı 6.sınıf kaynağından edinebilir, ihtiyacı olan kaynakları çok yer kaplamayacak şekilde yanında taşımasına vesile olabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz cep kitabının boyutu sayesinde otobüs ve metro gibi toplu taşımalarda da derslerine çalışmaya devam edebilir.

Tüm Derslere Yardımcı Tonguç Akademi 6.Sınıf Kitapları

Tüm Derslere Yardımcı Tonguç Akademi 6.Sınıf Kitapları

Okul derslerinde zorluk çeken veya sınavlarından daha yüksek puan almak isteyen 6.sınıf öğrencileri, Tonguç Akademi yayınlarından destek alabilirler. Her ders için alanında uzman öğretmenler tarafından özenle hazırlanan bu kaynaklarla çocuklarınız kendilerini okul derslerine ve sınavlarına daha hazır hissedebilir. Örneğin İngilizce dersi çocuğunuza zor geliyor ve sınavlardan yüksek not almak istiyorsa Tonguç Akademi 6.sınıf İngilizce kitabından yardım alabilir. Matematik dersinde de zorlanıyor ve soru çözerken nasıl bir yol izleyeceğini bilemiyorsa Tonguç Akademi 6.sınıf matematik kitabından destek alabilirsiniz. Çocuğunuzun bir yandan okul sınavlarını başarıyla geçebilmesini diğer yandan LGS için temel oluşturmasını istiyorsanız Tonguç Akademi 6.sınıf paragraf kitabı ile sınavın Türkçe bölümünün çoğunluğunu halletmeye başlayabileceğine emin olabilirsiniz. Yüzlerce kaynak arasından çocuğunuza faydalı olabilecek kitabı seçmekte zorluk çekiyorsanız Tonguç Akademi 6.sınıf kitapları tavsiyelerine bakabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz için doğru kaynağı daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Tonguç Akademi 6.Sınıf Kitapları Fiyatları

Bütçe Dostu Tonguç Akademi 6.Sınıf Kitapları Fiyatları

Tonguç Akademi kitaplarının fiyatları, kaynağın içeriği ve zorluk seviyesine göre değişebilir. Örneğin yayının tüm dersleri içeren kitapları, tek bir dersi içerenlere göre daha yüksek fiyattan satışa sunulabilir. Bununla birlikte Tonguç Akademi 6.sınıf z kitap serisi de içerdiği soru çeşitlerinin fazla ve kapsayıcı olmasından dolayı diğer kitaplara nazaran daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Yüzlerce kaynağıyla hizmet veren Tonguç Akademi'nin 6.sınıf kitaplarını satın almadan önce çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayacağını düşündüğünüz kitapları favorilerinize ekleyebilir ve fiyatları düştüğünde anında haberdar olabilirsiniz. Bu sayede kitapları çok daha uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Aynı şekilde Tonguç Akademi online satışa özel sunulan fiyat avantajlarını da değerlendirerek çocuğunuzun eğitim maliyetlerini biraz daha azaltabilirsiniz. Siz de avantajlı fiyatlarla sunulan çocuğunuzun okul derslerine ve sınavlarına destek olabilecek Tonguç Akademi 6.sınıf yardımcı kaynakların tüm çeşitlerini Trendyol'dan bulabilirsiniz.