Beden
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Uyumlu Marka
Uyumlu Model
Garanti Süresi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Apple Saat

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı ve Etkileyici Yapılarda Apple Watch Modelleri

Apple Watch diğer adıyla akıllı saat hayatımızın içinde yeni yeni yer almasına rağmen, kullanım kolaylığı sağladığı için hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Dünyada en fazla kullanılan ve önde gelen telefon firması tarafından üretilen Apple marka bu akıllı saatler teknolojiyi kolumuza takmamızı sağlamıştır. Teknoloji çağının güzel nimetlerinden birisi olan akıllı saatlerde yer alan fonksiyonlar hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Kolunuzda bir saat olmanın dışında pek çok işimize yarayan akıllı saatler çeşitli modellerle yalnızca kollarımızı süslemekle kalmıyor, pek çok fonksiyonu ile vazgeçemeyeceğimiz cihazlar arasında yerini alıyor. Apple markasının birbirinden farklı modelleri ile piyasaya sunduğu bu Apple Watch akıllı saat modelleri ile telefonumu nerede bıraktım endişesi yaşamadan telefonunuzu unuttuğunuz yerde anında bulabilirsiniz. Gelen aramaları anında görebilir, dokunmatik kolay ekran ile hemen cevap verebilirsiniz. Böylelikle telefonun zararlı etkilerinden de bir nebze korunmuş olacaksınız. Her yaşa hitap eden bu akıllı saat kullanımı kolay olması bakımından herkes tarafından çok çabuk benimsenmiştir. Pek çok kişinin sağlık makinesi olarak kullandığı bu ürün nabız ölçer ve adım sayar olarak kullanmaktadırlar. Kolay kullanımı sayesinde teknolojiye uzak olan kişiler tarafından bile rahatlıkla kullanılan bu saatler sayesinde kişiler sağlıklarını kontrol altına alabilirler. Ekran kullanımının son derece kullanışlı olması bu saatin daha fazla ilgi görmesini sağlamıştır. Çok kolay bir dokunmatik sistem ile çalışan bu akıllı saat kullanıcılarına rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır. Zayıflamak ve kilo vermek isteyen insanlar için kalori sayar olması onlar için bu saati vazgeçilmez yapmıştır. Pek çok işimize yarayan bu akıllı saatlerin ekranlarının tasarımları hemen hemen her modelde aynıdır. Bu yüzen ekran konusunda farklılık yaratılamasa da kolumuza taktığımız bu akıllı saatlerin birçok çeşit saat kordonları vardır. Apple Watch kordon çeşitleri ile her kıyafetinize uygun kordon satın alabilirsiniz. Satın alacağınız bu kordonları kıyafetinizle, spor yaparken, arkadaşlarınızla gezerken ve alışveriş yaparken giydiğiniz tüm giysi tarzlarına uygun modelleri ile her zaman şık görünebilirsiniz. Gece kıyafetlerinize bile uyumlu son derece şık akıllı saatinizin ışıltılı kordonu ile dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Hangi yaşta olursanız olun yanınızdan ayıramayacağınız bu akıllı saat ile sağlığınızı takip edebilir ve telefonumu nerde unuttum derdi olmadan kolunuzdaki saat yardımı ile saniyeler içinde telefonunuza ulaşabilirsiniz.

Son Teknoloji Apple Watch Modelleri

Son Teknoloji Apple Watch Modelleri

Çağımız teknoloji çağı ve konumuz da kalite olduğunda akla ilk Apple gelmektedir. Sizler için en yeni teknolojileri kullanan Apple firması ürettiği birbirinden teknolojik ürünleri ile piyasanın liderleri arasında ilk sıradadır. Zamanın ve teknolojinin akıl almaz hızına en iyi uyum sağlayan bu akıllı saatler birbirinden farklı modelleri ile gün geçtikçe kendini yenileyerek yeni modeller üretmektedir. Bu modeller arasında Apple Watch 3 modeli 42 mm Apple Watch 312x390 piksel ve 74o mm2 ve 38 mm Apple Watch ekran alanı ile piyasada yerini almaktadır. Çift çekirdekli işlemciye sahip olan modelin şarjı 18 saate kadar yeter ve şarj edilebilir lityum pil özelliğine de sahiptir. Pek çok dil seçeneği olan model çıktığından beri çok ilgi görmektedir. Diğer bir çeşit olan Apple Watch 4 model akıllı saat suya dayanıklı olarak üretilmiştir. Yeni akıllı saatin, ekran kısmında daha geniş bir kullanımı vardır. Şimdiye kadar piyasada bulunan tüm Apple akıllı saat modellerinden daha geniş ve kullanışlı ekrana sahip olması diğer modellerden farklı olmasını sağlar. Bu modelde diğer bir farklı özellik olan telefonda oldukça geniş ekran alanı olmasıdır. Yeni tasarımlı kasa modeline sahip olan bu modelde ekran geniş bir kare ekran alanına sahiptir. Daha önceki modeline göre çok daha fazla çerçeve modeline sahiptir. Apple Watch 5 modelinin en belirgin özelliği saat ekranının her zaman açık kalması olarak belirtilen always-on display Apple Watch Seri 5’in öne çıkartılan en önemli özelliği olarak belirtilmektedir. Birçok saat kullanıcısı tarafından istenilen bu özellik ile artık saate bakmak için ekrana dokunmak ya da bileğinizi yukarı kaldırmak zorunda kalmadan kullanmanın zevkini yaşayabileceksiniz. Bu özellik sayesinde yaktığınız tüm kalorileri ya da attığınız adımları ekrana dokunmadan görmenizi sağlayacak bir modeldir. Teknoloji ilerlemesini en yakından izleyen firma olan Apple bu seride pusula uygulaması ekleyerek farkını ortaya koymuştur. Bu uygulama ile haritaların yönünü rahatça tayin edebileceksiniz. Apple firması bir diğer modeli olan Apple Watch 6 ile seri üretimine devam etmiştir. Bir önceki modelde çift çekirdekli S5 işlemcisi kullanılırken yeni çıkan modelde çift çekirdekli S6 işlemcisinin kullanıldığını görmekteyiz. Bu iki Apple Watch modeli teknik olarak karşılaştırıldığında bir önceki modele benzediği görülür. Tasarım olarak aynı ekran boyutunda fazla bir değişiklik yapılmamıştır. Bu anlamda model üzerinde tasarlanan saatin gram ağırlığında bile önemli bir değişiklik yapılmamıştır. Akıllı saat modellerinin 6. serisinde Foce Touch özeliğini için gerekli olan veriler azaltılarak zamanla bu modelde kaldırılmıştır.

Apple Watch ile Kalite ve Teknoloji Bir Arada

Apple Watch ile Kalite ve Teknoloji Bir Arada

Son teknoloji kullanılarak üretilen markanın akıllı saat modelleri birbirinden çeşitli ve gelişmiş özelliklere sahip modelleri ile kaliteyi kolunuzda yaşamanızı sağlar. Her geçen gün kendini yenileyen ve aşan özelliklere sahip Apple Watch modelleri ile de herkese hitap edecek ürünlerle hizmetinizdedir. Farklı boyutlarda tasarlanan ekran boyutları sayesinde oldukça pratik ve kolay bir kullanım sağlaması ne belirgin özellikleri arasındadır. Yüksek derecelerde tasarlanan ekran kalitesi sayesinde renkleri ve yazıları daha kolay bir şekilde görebilirsiniz. Farklı dokunuşlar ile ekranın görünümünü saniyede değiştiren teknolojiye sahip olan ürün kullanım kolaylığı yaşatır. Akıllı saatlerindeki uygulamalar ve teknik özelliklerin yanı sıra markanın kullanım kolaylığı sağlayan ekran için tasarlanan dokunmatik özellikleri sayesinde her yaştan kişi bu modeli kolaylıkla ve zorlanmadan kullanmanın farkını yaşarlar. Telefon ve akıllı saatlerin en büyük problemi olan şarj konusu lityum iyon pil ile şarj edilen bu saatler sayesinde Apple Watch pil ömrü 18 saate kadar ulaşır. Böylece gün boyu yapılan aktivitelerde akıllı saatinizin pili bitmeyeceği için tüm günlük aktivitelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bileğinizde teknolojik kolaylık sağlayan farklı modellerde tasarlanan akıllı saatinizi tüm gün kullansanız da şarjınız bitmeyecektir. Akıllı saatinizi gece şarja takıp sabah dolmuş olarak tekrar kullanabilirsiniz. OLED teknolojisine sahip kaliteli ekrana sahip olan Apple akıllı saat üretilen farklı seriler sayesinde sadece son teknolojiyi değil, müşterilerin ihtiyaçları konusunu da değerlendirerek kaliteli modellerini piyasaya sürmektedir. Bilindiği üzere akıllı telefon özelliği olan diğer teknolojik ekranınızı saatinize bağlayabilir ve tek bir tuşla kontrol etmenizi sağlayabilirsiniz. Bu teknoloji sayesinde ekranlarınızın kilidini uzaktan açabilir ve aynı anda bilgisayar ya da tablete ihtiyacı kişilerle kolayca yardımcı olabilir ve uzakta olduğunuz da dahi yakınlarınıza teknoloji sayesinde anında ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesinin en güzel yanı olan bu akıllı saatler ile size gelen çağrıları ve mesaj bildirimlerini saat ekranınızda anında görebilir ve mesajlara da çağrılara da anında cevap verebilme kolaylığını yaşarsınız. Apple Watch akıllı saat sayesinde hayatınız ilerleyen teknolojik modeller sayesinde kolaylaşmaktadır.

Herkes için Apple Watch serileri arasında kendinize ve cebinize uygun modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu saatleri kullanmaya alışan her yaştan insan diğer çıkan modelleri takip ederek, daha teknolojik olan modelleri ile değiştirerek kullanmaya devam etmektedir. Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sayesinde hayat kolaylaştıran bu ürünler ile teknoloji artık sadece kişilere bir tık kadar yakın. Her yaşın severek kullandığı, kolay ve teknolojik ekran tasarımı ile hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren Apple Watch uygulamaları ile zamanı yakalama fırsatı parmaklarınızın ucunda. Birbirinden farklı özellikleri ile her yaşın kullanımına kolaylık sağlayan akıllı saatler, uygulamaları ile birçok kişinin kalbini kazanan ürünler arasında yerini almıştır. Apple akıllı saat çocuklar içinde tasarladığı ürünler ile piyasanın kalbinde yer edinmiştir. Teknoloji çağı çocuklarının da gözdesi olan bu uygulamalar ile teknoloji artık elimizin altında. Her yaşa uygun ekran boyutları sayesinde, çocuklar için de kullanım kolaylığı sağlamıştır. Küçük yaşta olmaları nedeni ile cep telefonu kullanamayan çocuklar için akıllı saatler telefon kullanmaktan çok daha kolaydır. Bu saatler sayesinde anne ve babalar da içleri rahat olarak çocuklarını kontrol edebilmenin ve ulaşmanın zevkini çıkarmaktadırlar. Çocuklar için telefon taşımak ve bu sorumluluğu almak zor olabilir. Çocuklar için tasarlanan modeller sayesinde telefon yerine akıllı saat kullanmak onlar için çok daha kolay bir hale getirilmiştir. Sürekli kollarında olduğu için akıllı saatlerini kaybetme olasılıkları çok azdır. Fakat çocuklar telefonlarını her yerde unutabilirler. Her açıdan çocukların akılı saat kullanması çok daha güvenlidir. Eğer kaybolur iseler hemen bulabilirsiniz. Apple akıllı saat her kullanıcı için kullanışlı modelleri ve çeşitleri ile hayatınızı kolaylaştırmayı sürdürmektedir. Kadın ya da erkek tüm yetişkinler için tasarlanan değişik ekran boyutları arasında 44 mm Apple Watch ekran boyutu, herkesin bileğine uygun büyüklükte bir ekran seçimi olabilir. Herkesin zevkine ayrı hitap edebilen materyallerden üretile, tasarımları ile akıllı saatlerinize apayrı bir şıklık kazandıran kordon seçenekleri ile her daim tarzını ortaya çıkarın. Kadın ve erkekler için ayrı özel modellerle herkes kendi tarzına en uygun modeli rahatlıkla bulabilir. Apple Watch metal kordon olarak geçen metal yapıdaki kordonlar, her tür kıyafetinizle uyum göstererek şıklığınızı tamamlarlar. Apple Watch renkleri ile tarzınızı ve yaşam biçiminizi yansıtan kordon çeşitlerini seçerek, günlük şıklığınız için gerekli olan tarzı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda şık kıyafetler üzerine de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller ile partilerde dahi şık görünebilirsiniz. Kolay ayarlanabilen kordonları sayesinde her bileğe uyum sağlar. Kolay kullanım sağlayan ve kolay ayarlanabilen kordonlar ile çocuklar ve yetişkinler bu tasarımları kullanırken zorlanmazlar.

Apple Watch ile Kullanımı Kolay Modelleri

Apple Watch ile Kullanımı Kolay Modelleri

Teknoloji çağının nimetlerinden yararlanmanın en yoğun bu günlerde kullanım kolaylığı yaşayacağınız bir akıllı saat modeli mutlaka vardır. Hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan bu harika akıllı saatler, pek çok pratik özellikleri bir arada sunarlar. Akıllı saatlerin üretiminde kullanılan teknoloji ve kalitenin bir araya getirilerek oluşturulan bu akıllı saat modellerinin kullanıcılarına sunduğu yararlı uygulamalar ile vazgeçemediğimiz ve hayatımızın her anında kullandığımız ürünler haline geldiler. Telefonunuz uzakta olsa bile, bileğinizdeki akıllı saatiniz ile gerekli tüm işlemlerinizi telefona dokumadan kolayca yapmanızı sağlar. Bu akıllı saatlerin en güzel özelliği ise tek bir tuş ile pek çok işlemi bir arada yapabilirsiniz. Sadece tek bir tuş ile gelen çağrılara cevap verebilir, dilediğiniz müziği seçip dinleyebilirken gelen mesajlarınıza cevap verebilirsiniz. Hatta bu tuş ile teknolojik ekranlarınızı kontrol ederek her şeyden haberdar olabilirsiniz. Tasarımlarında farklı ekran boyutları kullanılan akıllı saatler ekran çözünürlüğünün yüksek olması nedeni ile herkesin kullanması için yapılmıştır. Saatin her incelikte olan bileklere uyum sağlayan ayarlanabilir yapısı ile kalın bileklere dahi uyum sağlayacak akıllı saat modelleri, ayarlanabilir kordonları ile de estetik tasarımlar yaratabilirsiniz. Her tür kıyafetinize uygun tasarlanan farklı kordon çeşitleri ile tarzınızı oluşturun. Örneğin, Apple Watch hasır kordon ile şık görünüm elde edebilirsiniz. Ekranların kuvvetli ışık sistemi ve okuma kolaylığı sağlayan yazı boyutları her yaş grubunun gözleri için özel olarak ayarlanmıştır. İşin en güzel yanı kolunuzdaki akıllı saatinize dokunmaya gerek kalmadan sadece bileğinizi kaldırarak bir Apple ayrıcalığı olan Siri uygulamasından istediğiniz her şeyi anında sorgulayabilirsiniz. Telefonunu nereye koyduğunu bulamayan kişiler için bir kurtarıcı olan bu akıllı saatler sayesinde tek bir tuşa basarak telefonunuz kaybolduğu yerden bu sistem sayesinde anında ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlarda olduğu gibi akıllı saatlerin de en çok kullanılır özeliklerinden olan navigasyon özelliğini kullanarak istenilen adrese kolayca ulaşmanızı sağlarlar. Hem Şık hem kolay tasarımlı ekranı, parmak dokunuşlarını kolayca algılayarak dokunmatik özellikleri sayesinde oldukça pratik kullanım olanağı sağlar. Saate avucunuzu hafifçe dokunma hareketi yaparak, ekranınızın ışığını anında bulunduğunuz gün ve saate göre rahatça ayarlayabilirsiniz. Menüye girdiğinizde ekranın çarpıcı tasarımlı estetik görüntüsü ile karşılaşırsınız. Görünüm olarak ekran yuvarlak tasarıma sahip olup, uygulama logolarının bir çiçek şeklinde görünüme sahip olması estetik bir hava katar. Kolay kullanım sağlayan ekranı ile hafifçe dokunarak birçok uygulamayı görmek için, ekranı sağa ve sola doğru hareket ettirmeniz yeterlidir.

Girilen uygulamalardan geri çıkış işlemi ise son derece kolay olarak tasarlanmış saatin sağ kısmında yer alan tek tuş ile kolayca gerçekleştirilirsiniz. Her hareketin teknoloji çağına uyumlu olarak çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor olması markanın teknoloji ile ne kadar uyumlu hızda hareket ettiğinin göstergesidir. Bu şekilde kullanım ile hızlı yaşama sahip kişilerin gözdesi olmayı başarır. Her daim yenilikleri takip eden marka sayesinde kişiler zamanı yakalamanın tadını çıkarırlar. Teknolojiyi yakın olarak takip eden Apple firması ürünlerine sahip olmak için uygun fiyatları takip etmek gereklidir. Apple Watch indirim zamanlarını takip eden ve indirim zamanlarında haber veren sistemleri takip eden marka tutkunları kaliteli marka ürünlerini en uygun fiyata bulmanın hazzını yaşarlar. Pahalı serilerden biri olan Gold Apple Watch serisi kaliteli serinin en baş temsilcisi olan modeller arasındadır. Apple Watch fiyat aralıkları modellere göre farklılıklar gösterebilir. Her yeni çıkan modelle birlikte değişen fiyatlar farklı özelliklerin eklenmesi ile artış gösterir. Kolay kullanım imkânı sunması, şık tasarımlı kordon ve kayış modelleri, ekran çözünürlük kaliteleri, farklı boyut seçenekleri, tasarımında kullanılan teknolojisi ile herkese ve her yaşa hitap eden markanın ürünleri, kullanıcılarına pek çok ayrıcalıklar sunar. Herkesin yaşamına uyum sağlayan yapısı ile insan hayatının bir parçası haline gelen Apple watch özellikleri açısından en son teknolojiye sahiptirler. Gelişmiş özellikleri ile her an her yerde teknolojiyi yaşamanın zevkini sunan bu modeller ile her yerde aktif olacaksınız. Her üst modelinde farklı ve gelişmiş özellikler eklenerek ve üretilen akıllı saatlerin, geniş ürün çeşitliliği fiyatlarına da yansımıştır. Bu marka akıllı saat fiyatları, serisinin kalitesi ve modeline göre farklılıklar gösterir. Bazı serilerde yer alan Apple Watch oyunları bu farklılıklar arasında sayabiliriz. Her yeni çıkan modelin farklı özelliğine göre şekillenen fiyat politikası ile marka farklılığını her daim konuşturur. Kalitenin ve uzun ömürlü kullanım sağlayan bu modelleri ile Apple marka ürünler yüksek fiyatlı olsa dahi satın alınan ve sürekli tercih edilen ürünler arasındaki yerini korumaktadır. Bazı sezon sonlarında ya da yılsonu indirimleri sağlayan firmanın beğendiğiniz ürününü takibe alarak fiyatı düştüğünde haberdar olabilirsiniz. Marka olarak hiç kullanmadı iseniz Apple Watch yorum kısmından kullanıcıların yorumlarını okuyarak satın almak istediğiniz ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Her serisi ayı özellikte ve ayrı bir zevk alarak kullanabileceğiniz model fiyatları yakından takip etmek artık çok kolaylaştı. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kişiler artık sadece bir tık kadar ötede olan modelleri evlerinden ayrılmadan rahatça takip edebilirler. Aklınızda olan ve satın almak istediğiniz Apple marka akıllı saat modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.