İlgili Kategoriler
Marka
Fiyat
Ekran Boyut Aralığı
Batarya Kapasitesi Aralığı
Suya/Toza Dayanıklılık
Nabız Sensörü
Uyku Takibi
Sesli Görüşme
Garanti Süresi
Garanti Tipi
İşletim Tipi
Kasa Çapı
Kasa Renk
Kordon Renk
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Apple Watch 3

" araması için 61 sonuç listeleniyor

Apple Watch 3 Modeller ile Teknolojiye Yakından Bak

Teknolojinin getirdiği birçok yenilik ile hayat daha kolay ve hızlı hale gelmektedir. Akıllı cihazların insanların yaşamına rahatlıkla uyum sağlayabilmesi birçok kişinin memnuniyetini kazanmaktadır. Telefon, bilgisayar, tablet gibi cihazlar hayatın her anında kullanılabilen teknolojik ürünlerdir. Geçtiğimiz yıllarda öne çıkan ve gittikçe yaygınlık kazanan bir diğer teknolojik cihaz akıllı saat olmaktadır. Akıllı saat, yaşamı takip etmek ve planlamak için giyilebilir bir teknolojik cihaz türüdür. Senelerdir teknolojik alanda birçok ürün geliştirerek piyasaya süren ve dünyanın her yerinde en çok kullanılan markalardan biri olan Apple, Apple Watch adlı akıllı saatlerini piyasaya sürmüştür. Apple Watch 3 ise teknolojide yer alan son gelişmelerin bir araya getirilip tasarlanması ile oluşturulmuştur. Bu saati daima bileğinize takarak günlük hayatınızda birçok konuda ondan fayda alabilirsiniz. Hayatınız için yaptığınız planları ve sağlığınız ile ilgili bilgileri takip edebilmeniz için üretilen Apple Watch 3 böylelikle hayatı daha kolay hale getirerek pek çok şeyi kayıt altında tutabilmektedir. Minimal tasarımı ile kadın ve erkek fark etmeksiniz herkesin kullanmak isteyeceği akıllı saat modelidir. Sade ama bir o kadar da şık tasarımı kolda estetik bir görünüm yakalayabilmektedir. Apple Watch 3 teknik özellikler açısından oldukça donanımlıdır. WatchOS işletim sistemine sahip olan Apple akıllı saat modelleri, diğer Apple cihazları ile senkronize bir şekilde kullanılabilmektedir. Sağlam bir yazılıma sahip olan akıllı saati Apple telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan takip edebilirsiniz. Apple Watch 3 modelini çekici kılan en önemli özellik ise 50 metreye kadar suya dayanıklı olmasıdır. Böylelikle yaşamınızın her anında saatinizi bileğinizde taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüzerken de takabileceğiniz saat olası bir kazaya karşı çıkabilecek sorun olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Saat sayesinde yaptığınız tüm idmanlar mercek altına alınmaktadır. Böylelikle ilerlemenizi kayıt altına alan saatinizden idmanınız hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Spor yaparken müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz ya da hayatınızın her alanında müziğe yer varsa Apple Watch 3 akıllı saatinize en sevdiğiniz şarkıları kaydedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Apple Music üyeliğinizi akıllı saatinizde de kullanabilirsiniz. Apple Watch 3 38 mm ve 42 mm olacak şekilde iki farklı kasa modeline sahiptir. İnce bilekliler 38 mm kasayı tercih ederken kalın durmasını isteyen ya da kalın bilekli kişiler 42 mm kasayı kullanmak istemektedir. Ayrıca; Trendyol üzerinden apple watch 3 inceleme yapabilir ve apple watch 3 satın alabilirsiniz.

Apple Watch 3 Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Apple Watch 3 Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan ürünler de teknolojik yönden donanımlı olmaya başlamıştır. Apple ürünlerinin tamamlayıcı özellikli ürünleri olan akıllı saatler, sahip oldukları güçlü teknik özellikler sayesinde birçok işlemi saatten halletmeye yardımcı olmaktadır. Donanımlı ve dayanıklı yapısı ile Apple Watch 3 birbirinde farklı modellere sahiptir. Sade ve modern tasarımları ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan akıllı saat farklı renk ve detaylar ile sahip olduğu çeşitliliği göstermektedir. Apple Watch 3 özellikleri arasında iki farklı kasa seçeneği bulunmaktadır. Bileğinize uygun olacağını düşündüğünüz modeli 38 mm ve 42 mm kasalar arasından seçerek tercih edebilirsiniz. WatchOS işletim sistemine sahip olan saat Apple cihazları ile senkronize edilebilmektedir. Çift çekirdekli işlemcisi ile akıllı saat hızlı ve uygulama kullanabilme kapasitesi açısından yüksek bir seviyededir. Bileğinizde olduğu her an kayıt yaparken aynı zamanda diğer uygulamalara ulaşabilmenizi de en hızlı şekilde sağlamaktadır. Akıllı saatte wi-fi, bluetooth 4.0, kalp atış hızı sensörü, sıçramaya dayanıklılık, ivme ölçer ve jiroskop yer almaktadır. Apple Watch 3’ü Apple telefonunuz ile eşleştirdiğinizde tüm özelliklerden daha rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra akıllı saatte Siri de bulunmaktadır. Çeşitli isteklerinizi geliştirmek için size yardımcı olacak uygulama Siri’dir. Siri’ye mesaj atma komutu gibi çeşitli görevler verebilmeniz mümkündür. Hayatı daha kolay hale getiren Apple Watch 3, farklı markalarla iş birliği yaparak özel tasarımlar geliştirmektedir. Apple Watch Nike serisi sporcular ve günlük yaşamlarında sporu alışkanlık haline getirenler için özel olarak üretilmiştir. Sahip olduğu özel saat kadranı ile oldukça ilgi çekmektedir. Apple Watch 3 kordon olarak farklı seçenekler ile karşınıza çıkmaktadır. Terletmeyen kordonları gün içerisinde saatin size herhangi bir rahatsızlık vermesini önlemektedir. 8 GB kapasitesi bulunan akıllı saatte bilgilerinizi ve kayıtlarınızı rahatlıkla depolayabilirsiniz. Saatte bulunan özelliklerin her biri, belirli bir hassaslığa sahip olduğu için saati verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Kolay ve efektif kullanım sunan akıllı saat, minimal görünümü, şık ve spor tasarımları ile estetik açıdan birçok kişinin beğenisini toplayabilmiştir. Apple Watch 3 pembe, beyaz, uzay grisi, mavi, siyah gibi farklı renk seçenekleri ile kullanmak isteyenlerin karşısına çıkmaktadır. Akıllı saat, kolayca yerinden çıkarılabilen kayış özelliğine sahiptir. Böylelikle dilediğiniz zaman saatinizin kayışını farklı bir kayış ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden apple watch 3 44mm, apple watch 3 pil ömrü, apple watch 3 şarj aleti, apple watch 3 kayış,apple watch 3 gümüş, apple watch 3 pembe, apple watch 3 beyaz, apple watch 3 rose gold seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Minimal ve Estetik Tasarımları ile Apple Watch 3

Minimal ve Estetik Tasarımları ile Apple Watch 3" src="https://cdn.dsmcdn.com/mrktng/seo/nisan3/apple-watch-3-indirimleri-5.jpg" style="width:447;height:220;border-radius:5px;margin:0;float:left;max-width:100%">

Apple ürünlerinin bir tamamlayıcısı olarak tasarlanan akıllı saatler, rağbet gören ve sıklıkla tercih edilen akıllı cihazlar haline gelmiştir. Herhangi bir Apple cihaz ile kolaylıkla senkronize edilebilen akıllı saatler kullanımı ile pratiklik sağlamaktadır. Apple Watch 3 içeriğinde pek çok teknik donanım ve özellik barındıran akıllı saat modelidir. Sahip olduğu işletim sistemi sayesinde hızlı bir performans sergileyen akıllı saat kullanan kişilere sağlamak istediği kolaylık, kullanım rahatlığı ve pratikliği ile karşınıza çıkmaktadır. Teknolojinin getirdiği gelişmeleri de bünyesine katarak tasarlanan akıllı saat, pek çok fonksiyonel özelliği ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Apple Watch 3 serisi herkesin rahatlık ile deneyimleyebileceği saat modellerini bir araya getirmektedir. Gün içerisinde yaptığınız spor ve hareket etmek ile ilgili aktiviteleri kayıt altına alan saat, gün boyunca hareketlerinizi ölçebilme fırsatı sunmaktadır. Saatinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz kayış kısmını farklı renk modeller ile değiştirebilmek mümkündür. Telefonunuzu kullanmadan akıllı saatinizi kullanarak mesajlaşma gerçekleştirebilirsiniz. Apple telefonunuzu bulamadığınızda saatinizin ping özelliğinden yardım alarak telefonunuzun nerede olduğunu bulabilirsiniz. Ping atıldığında iPhone da ses çıkarmaktadır. Böylelikle ondan gelen sesleri bularak telefona ulaşabilirsiniz. Apple Watch 3 serisinde iki farklı kadran seçeneği bulunmaktadır. Genellikle bilek kalınlığına göre tercih edilen kadran farklı renk ve desenler içerebilmektedir. İnce bir duruş istiyorsanız 38 mm tercih edebilirken tam tersi saatinizin kalın görünmesini istiyorsanız 42 mm akıllı saat tercihinizi yapabilirsiniz. Apple Watch 3 42 mm kalın bilekli kişilerin ve saatin bilekte kalın durmasını sevenlerin tercih ettiği model olmaktadır. Kalp ritmini ölçebilmesi için kalp atış hızı sensörü yer almaktadır. Bu uygulama sayesinde uyurkenki kalp atış durumunuzun raporunu elde edebilirsiniz. Bu tip uygulamalar birçok konudan hayat kurtarıcı özelliklere sahiptir.

Saatte yer alan üç farklı aktivite halkası sayesinde günlük yaşamınızda ne kadar aktif olduğunuzu görebilirsiniz. Tüm antrenmanlarınızı hassas şekilde ölçen saat, her gün motivasyon sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Gündüz ve gece ayrı olmak üzere yapabileceğiniz antrenmanları size sunan saat, sağlıklı bir yaşam için oldukça yardım etmektedir. Spor yaparken müzik dinlemeyi seven biriyseniz Apple müzik aboneliğinizi saatinizde de kullanabilirsiniz. Apple Watch 3 fiyat ve model açısından çeşitlilik göstermektedir. Yorum ve değerlendirmeleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir modeli hemen sipariş verebilirsiniz.İlk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen iWatch akıllı saatler Apple markasının diğer ürünleri ile uyumlu şekilde çalışabilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı saatler de farklı bir boyuta gelerek birçok fonksiyonel özelliği bireylere sunmaktadır. Apple Watch 3 sahip olduğu güçlü teknik donanım ile üstün performans sergilemektedir. Giyilebilir teknoloji olarak da adlandırılan Apple Watch 3 mesaj ve mail yanıtlamanıza, uygulamalarınızı ve bildirimlerinizi kontrol etmenize olanak sağlamaktadır. Günlük yaşamda telefon ile yapılan işleri saatiniz ile de kontrol edebilmeniz mümkün olmaktadır. Apple Watch 3 uygulamaları ile fotoğraf çekimi, haber okuma, Apple TV’yi kumanda etme, sesli not kaydetme, ortam sesi ölçme ve menstrüasyon döngüyü takip etme gibi işlemleri kolaylıkla halledebilirsiniz. Böylelikle telefonunuzu kullanmadan yalnızca Apple Watch 3 akıllı saatiniz ile birçok şeye ulaşabilirsiniz. Saatte yerleşik hoparlörler bulunmaktadır. Bu hoparlörler sayesinde telefonunuza gelen bildirimleri saatinizde duyabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Dilerseniz sesli bildirimi kullanabilirken aynı zamanda yalnızca hafif bir dokunuş ile uyarı gelmesini de sağlayabilirsiniz. Gelen bildirimlerin nereden geldiğini ve bildirim özetini saatinizden gözlemleyebilirsiniz. Apple Watch 3 pratik ve hızlı kullanımından dolayı birçok kişi tarafından memnuniyet ile kullanılmaktadır. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı ikinci nesil OLED retina ekrana sahip olan Apple Watch 3, aynı zamanda hafif tasarımı ile dikkat çekmektedir. Bileğinizde duruşu, size ağırlık hissettirmemektedir. Akıllı saatinizi kişiselleştirmek adına kordonu dilediğiniz zaman değiştirebilme fırsatınız bulunmaktadır. Farklı renk seçenekleri bulunan Apple Watch 3, her zevke hitap edebilecek modellere sahiptir. Apple Watch 3 gold, rose gold, gümüş gibi iPhone modellerinde de bulunan renk seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Telefonunuz ile uyumlu bir saat alabilirsiniz. Bunun yanı sıra mavi, uzay grisi, siyah ve beyaz renkler de mevcuttur. Herkesin bildiği kol saatlerinde yer alan saat kurma ve ayarlama düğmesi Apple Watch 3 modelinde de bulunmaktadır. Digital Crown adı verilen bu düğme saat üzerinde işlem yapabilmenizi ve saat ekranında gezinebilmenizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra saati açıp kapamak için güç tuşu da saatte yer almaktadır. Yaşamın her alanına ve her anına uyum sağlayabilecek olan Apple Watch 3 akıllı saatler, günlük kullanıma uygun kolaylıklara ve avantajlar sahiptir. Sayfamızda yer alan Apple Watch 3 yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek fikir alabilir, almak istediğiniz modele karar verebilirsiniz.

Üstün Performans Deneyimi Sunan Apple Watch 3

Üstün Performans Deneyimi Sunan Apple Watch 3

Sporu hayatının bir parçası haline getirmiş bireyler için akıllı saat kullanımı cazip bir fikirdir. Çeşitli akıllı saat modellerinin özellikleri arasında spor yapmaya ve spor takibine uygun olan çeşitli uygulamalar yer almaktadır. Böylelikle yaptığınız spora özel kayıt tutabilirsiniz. Böyle bir saate sahip olmak istiyorsanız Apple Watch 3 serisi içinden kendinize uygun bir modeli kolaylıkla bulup kullanabilirsiniz. Tüm gün boyunca gerçekleştirilen aktivitelerin kaydını tutabilmektedir. Böylelikle gün içinde ne kadar hareket ettiğiniz, ayakta durduğunuz ya da egzersiz yaptığınız hakkında gerekli bilgiyi Apple Watch 3 saatinizde alabilirsiniz. Sağlık göstergelerini ve yaşam ile ilgili planları takip edebilmek için bu akıllı saatler oldukça faydalıdır. Apple Watch 3 kullanımı oldukça kolay ve efektiftir. İstediğiniz verimi alabileceğiniz akıllı saat sahip olduğu minimal tasarımı ve şık görünümü ile herkesin kullanımına uygun bir şekilde üretilmektedir. Bileğinize göre tercih edebileceğiniz saatin 38 mm ve 42 mm olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. İnce ya da kalın duruşuna göre kendi zevkinize göre karar verebilirsiniz. 50 metreye kadar dayanıklı su geçirmez özelliğe sahip olan akıllı saati yüzerken, duş alırken ya da elinizi yıkarken çıkarmanıza gerek kalmamaktadır. Böylelikle saatinizi dilediğiniz her an takabilme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Saat ile arama ve mesajlara rahatlıkla cevap verebilirsiniz. iPhone telefon modelleri ile uyumlu çalışan Apple Watch 3, aynı zamanda Siri’ye erişim sağlayabilmektedir. Apple ürünleri ile erişim sıkıntısı yaşamadan eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz. Çeşitli bilet ve kartlarınızı Wallet adlı cüzdan özelliği sayesinde saatinizde saklayabilirsiniz. Smart Coaching adlı özellik, size gün içerisinde sağlıklı yaşam adına öneriler sunmaktadır. Saatte bulunan üç farklı aktivite halkası ne kadar aktif olduğunuzu öğrenmeniz için bulunmaktadır. Farklı spor branşları için farklı şekilde takip sağlamakta ve branşa uygun şekilde kayıt sağlamaktadır. Activity iPhone adlı uygulamadan yararlanarak tamamladığınız antrenmanınızın istatistiklerini ve ilgili diğer bilgileri elde edebilirsiniz. Apple Watch akıllı saatlerde en çok ilgi çeken özelliklerden biri ise kalp atış hızı uygulaması olmaktadır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz her an kalp atış hızınızı kontrol edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, gün boyunca yürüme, nefes egzersizi, dinlenme, antrenman ve stabil duruma dönme esnasındaki kalp atış hızını da görüntüleyebilmenize olanak vermektedir. Apple Watch 3 renkleri ve özel tasarımları ile kullanırken memnun kalacağınız bir ürün olacaktır.Giyilebilir teknoloji olarak bilinen Apple Watch, akıllı saat olarak kullanılan bir Apple ürünüdür. Apple Watch 3 akıllı saatler arasında yer alan serilerden biridir. Günlük işlerin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi, telefona gelen bildirimleri kontrol edebilme, mesaj ve mail yanıtlama gibi farklı eylemleri Apple Watch 3 ile rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Hayatı ve planları kişiselleştirebilme açısından fırsat sunan bir ürün olmaktadır. Sahip olduğu teknik özellikler ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar güvenle saatinizi kullanabilirsiniz. Apple Watch 3 şarj süresi Apple’ın araştırmaları sonucunda ortalama 1,5 saat içerisinde %80 dolu ve ortalama 2 saat içerisinde %100 dolu olarak belirlenmiştir. Pil ömrü ise günlük kullanım ve çeşitli kullanımlar göz önüne alınarak bakıldığında 18 saat olmuştur. iPhone telefonlardan aşina olduğunuz Siri özelliği, Apple Watch 3’te de yer almaktadır. İşlerinizi halledebilmeniz için size yardımcı olan Siri, kullanan kişinin akıllı kişisel yardımcısı olmaktadır. Üç farklı aktivite halkası, sizin gün içerisinde hareket, egzersiz ve duruş açısından ne kadar aktif olduğunuzu göstermektedir. Böylelikle yaptığınız antrenman ve diğer eylemleriniz mercek altına alınarak size motivasyon kaynağı olabilir. Sporu hayatına katmak isteyenler için itici güç özelliği gösterebilen Apple Watch 3 akıllı saat yürüyüş, koşu, bisiklet, kürek çekme, merdiven, doğa yürüyüşü, yoga, fonksiyonel kuvvet antrenmanı, dans, soğuma, yüzme gibi birbirinden farklı antrenman modu sunmaktadır. Egzersizlerinizi takip edebilmek için yapmanız gereken tek şey, saatinizde yer alan Antrenman uygulamasını kullanmaktır. Apple Watch 3 dört farklı varyanta sahiptir. Bunlar Apple Watch Original, Apple Watch Hermes, Apple Watch Nike + ve Apple Watch Edition’dur. Apple Watch Original versiyonda klasik spor bir kordon vardır. Apple Nike + versiyonunda Nike spor kordon bulunurken Hermes versiyonunda Hermes marka deri kordon yer almaktadır. Varyantlar arasından kendi zevkinize uygun birini tercih edebilirsiniz. Apple Watch 3 siyah, uzay grisi, beyaz, pembe, rose gold, gümüş, altın, mavi gibi farklı renk seçeneklerine ve farklı tasarımlara sahiptir. Gümüş ve uzay grisi olacak şekilde iki farklı kasa rengi seçeneği bulunan saatinizin kordonunu dilediğiniz zaman değiştirerek saatinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz! Apple Watch 3 serisi Trendyol’da farklı model seçenekleri ile yer almaktadır. İstek ve ihtiyacınıza uygun olan bir Apple Watch 3’ü hemen sipariş edebilirsiniz.

Apple Watch 3 Şarjı Ne Kadar Süre Dayanır?

Apple Watch 3 şarj süresi 18 saate kadar pil ömrüyle kullanıcıları memnun eder. Cihazın şarj edilebilir yerleşik lityum pili sayesinde günlük tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olur. Konuşma, mesajlaşma ve sağlık kontrollerinizi eksiksiz olarak yapabilmeniz için ideal özelliklere sahiptir. Buna ek olarak, kullanıcılar akıllı saatlerinin şarj süresini uzatmak amacıyla farklı önlemler aldıklarını belirtirler. Bunlar arasında ekran parlaklığını azaltma ve Wi-Fi kullanımı gibi basit uygulamaları deneyebilirsiniz. Aynı zamanda koşu ve egzersiz hâlindeyken enerji tasarrufu modunu açabilirsiniz. Ellerinizi sürekli hareket ettiriyorsanız ekranın gereksiz yere açılmasına engel olmak amacıyla ekranı uyandır modunu kapatmanız yeterli olur. Ekranı açmak istediğinizde ekrana dokunup Digital Crown’a basabilirsiniz. Ayrıca iPhone'unuzdaki bluetooth özelliğinin açık kalması sayesinde akıllı saatinizin şarj süresini de uzatabilirsiniz. Bu seçeneklerden bir veya birkaçını denediğinizde cihazınızı daha uzun süre kullanma şansına sahip olursunuz.

Apple Watch 3 Pil Sağlığı Nasıl Öğrenilir?

Apple cep telefonlarında olduğu gibi Apple Watch 3 akıllı saatinizin de pil sağlığını öğrenmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken birkaç işlem bulunur. Öncelikle pil sağlığını kontrol edebilmeniz için WatchOS uygulamasının kurulmuş olması gerekir. Söz konusu ürünün pil durumuna bakmak için ekranı yukarı doğru kaydırdıktan sonra sağa veya sola doğru yeniden aynı işlemi yaparak sonuçları görebilirsiniz. Pil sağlığı, ilk kullanımlarda üst seviyelerde olurken zamanla düşer. Saatinizin sağlıklı koşullarda çalışması amacıyla zaman zaman pil durumunu kontrol edebilirsiniz. Ekranda görünen yüzde değeri %90-100 arasındaysa pil sağlığı yüksektir. Bu rakam %80’nin altına düştüğünde pilinizi değiştirmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Bilgileri belirli aralıklarla görüntülediğiniz zaman verileri denetleyerek akıllı saatinizi servise gönderebilirsiniz. Böylece cihazın sorunsuz ve kesintisiz çalışmasını sağlamanız mümkün olur.

Apple Watch 3 Bluetooth Mesafesi Kaç Metredir?

Apple Watch 3 iPhone cihazlarınıza bluetooth ile kolaylıkla bağlanır. Böylece eşleştirme süreniz çok kısa olur ve farklı elektronik cihazlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Akıllı saatin bağlantı özellikleri bluetooth 4.2 ve 5.0 olarak belirtilir. Bu bilgiler çekim mesafesini öğrenmek açısından önemlidir. Apple Watch 3 bluetooth bağlantı versiyonuna göre 60-240 m arasında değişir. Böylece saatinizle cep telefonunuzu veya diğer cihazları yan yana tutmanıza gerek kalmaz. Egzersiz yaparken, çalışırken ve günlük faaliyetlerinizi gerçekleştirirken özgürce hareket edebilirsiniz. Belirtilen mesafeler içinde aktivitelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefon konuşmaları, mesajlaşma ve sağlık kontrolleri sırasında kesinti veya bağlantı sorunu yaşamazsınız. Bu özellikler sayesinde akıllı saat hem iletim verimliliği hem de pil tüketimi gibi konularda avantaj sağlar. Cihazınızın uygun koşullarda çalışması ve her zaman kullanabilmeniz için bu konulara dikkat edebilirsiniz.