İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Parça Sayısı
Fiyat
Renk
Materyal
Şekil
Tema / Stil
Özellik
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Güral Porselen Yemek Takımı

" araması için 241 sonuç listeleniyor

Şık Sofralar İçin Güral Porselen Yemek Takımı Modelleri Trendyol'da!

Güral Porselen 1989 yılından bu yana ürettiği eşsiz tasarımlı porselen ürünleri ile sektörün öncü firmaları arasındadır. Bu başarı, Anadolu’nun asırlara dayanan yöresel tasarımları ile modern tekniklerin birleşiminden gelmektedir. Eşsiz tasarımları dünyanın dört bir yanına ulaştırarak Türkiye sınırları dışında da oldukça popüler bir firma haline gelmiştir. Kalitesi ve geleneksel çizgiler taşıyan tasarımları sayesinde dünyanın büyük firmaları arasında yer almaya devam eder. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan marka, yurt dışında özellikle HoReCa sektöründe faaliyet gösteren önemli şirketlerden biridir. Günümüzde porselen tasarımların yapımında kullanılan geleneksel ve modern tekniklere ek olarak özel robotik çözümler de bulunur. Bu sayede kalitede iyileşme sağlanırken üretim kapasitesi de önemli ölçüde artar. Kusursuz üretilen her bir ürünün kalitesi TSE ve ISO 9001 Kalite Güvence Standardı ile tescillenerek sunulur. Üretilen her model uzun AR-GE sonrası sofranıza gelir. Tasarımlarda, dayanıklılık, işçilik, kullanılabilirlik, uyum ve özgünlük gibi birçok faktör göz önünde bulundurulur. Yemek takımları ön planda olan marka birçok sofra ve dekor malzemeleri ile de dikkat çeker. Güral Porselen yemek takımı modellerinde her tarza ve her zevke uygun seçenekler mevcuttur. El yapımı, yaldızlı, sade, baskılı modelleri ile müşterisine geniş bir yelpaze sunan firma, ürettiği parçalara her geçen gün yenisini ekler. Çeşitli tasarımların yanı sıra kalabalık aileler için çok adetli koleksiyonlar ve bireysel kullanım için daha az adetli ürünler de firma bünyesinde mevcuttur. Küçük büyük her sofrayı sanat eserine dönüştüren Güral Porselen rölyefli, çiçekli, çizgili, incili yemek takımı modelleri günlük kullanım dışında özel günlerinizde de size kusursuz bir şekilde eşlik eder. Takımlarda tabak, kâse ve supla gibi temel parçaların yanında ihtiyacınız olabilecek birçok parçaya da yer verilir. Yenilikçi tasarımlarıyla trendleri belirleyen başarılı markanın Güral Porselen yemek takımı çeyiz seti modelleri en sık tercih edilen çeyizlik modeller arasındadır. Marka, çevre dostu üretim tesisleriyle sürdürülebilirliği desteklerken birbirinden şık koleksiyonları ile hayatınızın mutlu anlarına tanıklık eder. Siz de aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli anlar yaşamak için Güral Porselen yemek takımı modelleri ile özel sofralar hazırlayabilirsiniz.

Göz Alıcı Güral Porselen Yemek Takımı Çeşitleri

Göz Alıcı Güral Porselen Yemek Takımı Çeşitleri

Zengin bir üretim yelpazesine sahip marka, mutfak malzemelerinde göz zevkinize hitap eden yüzlerce seçenek sunar. Bu seçenekler gün geçtikçe yeni koleksiyonlarla artmaya devam eder. Klasik tasarımların yanı sıra özel davetler ve çeyiz için tercih edilenlere kadar pek çok çeşidi müşterisiyle buluşturur. Güral yemek takımı modellerinde günlük kullanılanlar daha çok sade seçilirken çiçekli ve minimal dokunuşlar olan parçalar da tercih edilenler arasındadır. Güral Porselen 57 parça yemek takımı sık tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Beyaz gibi düz renkler günlük kullanıma uygun olduğu gibi otel ve restoranlarda da rastlanabilen modellerdir. Çünkü beyaz modeller zarif olduğu kadar temizliği en iyi gösteren tasarımlardır. Marka, koleksiyonlarında bulunan düz renk seçeneklerinin yanı sıra farklı renk seçenekleriyle de beğeni toplamaktadır. Desensiz tasarımlardan biri olan Güral Porselen sade yemek takımı hemen hemen her evde rahatça kullanılabilecek ve her sunuma uyum sağlayabilecek modellerdir. Düz tasarımların yanı sıra oldukça dikkate çeken Güral yaldızlı yemek takımı seçenekleri de özel gün ve davetlerin yanı sıra çeyiz olarak yoğun talep gören parçalar arasındadır. Markanın, sadeliğin ve şıklığın bir arada olduğu koleksiyonlarından biridir. Güral Porselen Safir, Elegant, Lovely, Diamond, Rene yemek takımı seçenekleri, şık duruşları ile sofraların baş taşı konumundadır. Güral Porselen yemek takımı 12 kişilik alternatifleri ile her bütçeye uyumludur. Gösterişli boya ve baskı teknikleri uygulanan modeller gri tonlarının yumuşak dağılımı ile öne çıkar. Tasarımlar arasında çizgilerin, yaldızların ve rölyefin de bir arada bulunduğu modellere de rastlamak mümkündür. Yuvarlak tabak ve kaselerin yanı sıra Güral Porselen kare yemek takımı tasarımlarıyla, modern bir çizgi yakalayarak başka bir boyuta taşımaktadır. Sofra ve sunumlara farklı bir bakış açısı getiren kare tasarımlar geleneksel olanlara alternatif arayan müşteriler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bu ürünlerde renk olarak toprak tonlarının yanı sıra dikkat çeken renklere de yer verilir. Tasarımların yanı sıra koleksiyonlarda adetler de farklılık gösterir. Bunun amacı herkese hitap etmesi ve farklı kullanım amaçlarına da uyum sağlayabilmesidir. Firma bünyesinde kalabalık ailelere sunulan seçenekler kadar çekirdek aile ve bireysel kullanım için de yüzlerce seçenek sunulur. Güral Porselen 24 parça yemek takımı aynı zamanda 12, 6, 8, 4 kişilik olarak tasarlanırken, çoğu koleksiyonu adet olarak almanıza da olanak tanır. Artan kişi sayısı ile takım içinde yer alan parça çeşitliliği de farklılık gösterebilir. Göz alıcı modelleri ile dikkatleri üzerine çeken ve sofraları şenlendiren bu güzel tasarımlara Trendyol farkı ile sahip olabilirsiniz.

Sofraların Vazgeçilmezi Güral Porselen 18 Parça Yemek Takımı

Sofraların Vazgeçilmezi Güral Porselen 18 Parça Yemek Takımı

Güral Porselen yemek takımı 6 kişilik veya 12 kişilik seçeneklerinde, koleksiyona göre farklılık gösteren kahve ve çay fincanları yanı sıra servis için kayık tabaklar, tuzluk, biberlik, kürdanlık ve çorbalık içerir. Ayrıca daha minimal setlerde mevcuttur. Firma, gelenekselliğe bağlılığı sürdürürken modern zamanların değişimine de ayak uyduran tasarımlarıyla öne çıkar. Müşterilerin en beğendiği modeller ise bu iki zıt kavramın birleştiği modellerdir. Güral Porselen Atina yemek takımı modelleri geleneksel motiflere örnek olarak verilebilir. Osmanlı padişahlarının tuğraları bulunan modeller son teknoloji baskı teknikleri uygulanarak üretilmişlerdir. Motifler gelenekselken teknikler modern de olabilir. Her biri ayrı bir uyum içinde olan parçalar göze hitap ederken fiyat seçenekleriyle de beğeni toplar. Güral Nesrin yemek takımı yine geleneksel desenlere örnek verilebilecek bir diğer tasarımdır. Çiçekli motifleriyle anneannelerin çeyizinden bir parçaymış gibi görünümüyle nostaljiseverlere hitap eder. Geleneksel ya da modern fark etmeden her bir koleksiyon kendine özel bir isimle anılır. Tasarımları ile göz dolduran ve sofralarda fark yaratan bu koleksiyonlar herkesin beğenisi toplar. Güral Porselen Digibone, Tolstoy, Spinoza, Soprano yemek takımı koleksiyonları buna bir örnek olup aynı zamanda modern tasarımlardandır. Çoğu tasarımda olduğu gibi renkler doğadan ilham alınarak kullanılır. Tasarımların üzerinde yer alan motifler, mutfak dekorasyonunuza farklı bir soluk getirmekle kalmaz göz zevkinize hitap ederek enerjinizi de yükseltir. Güral Porselen 18 parça yemek takımı hem modern renk kullanımı hem de kıvrımlı kenarları ile oldukça yoğun ilgi gören takımlardandır. Ürünler arasında yer alan ve sık tercih edilen mavi tonların buluştuğu tasarımlar, renkleri ile göz doldururken aynı zamanda beyaz ve mavinin mükemmel uyumunu kanıtlar niteliktedir. Sevilen renklerden biri olan buz mavisi ise mavinin her tonunun kullanıldığı ve boyama teknikleri üzerindeki etkisini göstermektedir. Modern tasarımlarda şekil, baskı ve boyama teknikleri ön plana çıkar. Renk geçişleri ile soft görünümler verilen Güral Porselen yeşil yemek takımı yeşil ve tonlarının mükemmel kullanıldığı örneklerdendir. Rengarenk koleksiyonlara sahip olmak için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Güral Porselen Gold Yemek Takımı

Şık Tasarımlı Güral Porselen Gold Yemek Takımı

Başarılı firma, klasik mutfak tasarımlarına yüzlerce alternatif sunabilecek ürün çeşitliliğiyle her zevke hitap eder. Güral 12 kişilik yemek takımı alternatifleri çekirdek aileler için uygun seçenekler barındırır. Bu çeşitliliğin arasında size uygun koleksiyonu bulabilir ve bu koleksiyona ait tasarımları kendi zevkinize göre Trendyol’dan alabilirsiniz. Güral Porselen Gold yemek takımı gibi klasikleşen tasarımları özenle hazırlarken bir diğer yandan el işçiliğinin ön planda olduğu artistan gibi koleksiyonlara da yer verir. Özellikle Güral Bone yemek takımı gibi asimetrik ve şık tasarımlara sahip binlerce parça bir dizi ince işçilik sonrası sofralarınıza ulaştırır. El emeği ile işlenmiş her bir parça, işinin ehli ustalar tarafından fırça ile tek tek hazırlanır. Uzun zaman alan ve büyük emek verilen nadide ürünlerdir. Hepsi birer sanat eseri ürünü olarak koleksiyonlar içerisinde yer alır. Bu özel koleksiyon 87, 84 ve 76 parça gibi farklı alternatifler barındırır. Böylece sofrada olması gereken hemen hemen her şeyin bu eşsiz tasarımdan oluşması sağlanır. Aperitiflerden ana yemeğe, salatalardan tatlılara ve çay kahve ikramlarına kadar başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan bu malzemelerle sunulabilir. Motifleri sayesinde hem geleneksel hem de modern çizgiler taşıyan bu güzel parçaları yıllarca modası geçmeden kullanılabilirsiniz. El işçiliğinde genellikle beyaz zemin üzerine desen ve motif çalışmaları uygulanır. Güral Porselen özel tasarım yemek takımı grubunda yer alan bu ürünler diğer ürünlerde olduğu gibi oldukça dayanıklı parçalardır. Özenle hazırlanan bu ürünler gerekli sıcaklıklar ayarlandıktan sonra fırınlarda pişirilir. İşlemler bitince titizlikle birkaç aşamalı kontrollerden geçerler. Sizlere ulaşana kadar her bir detay önem taşır. Birbirinden şık tasarımları incelemek ve mutfağınıza renk katmak için Trendyol’dan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Tasarımıyla Dikkat Çeken Güral Yemek Takımı

Tasarımıyla Dikkat Çeken Güral Yemek Takımı

El işçiliği ürünlerde ve Güral Alfa yemek takımı gibi sıkça yaldız kullanılan ürünlerin mikrodalgada kullanımı tavsiye edilmez. Fakat bulaşık makinesinde düşük sıcaklıklarda yıkanabilir. Aynı zamanda buzdolapları ve derin dondurucularda güvenle kullanılabilir. Temizlik ve bakım talimatlarına dikkat edilen her bir ürün uzun yıllar ilk günkü gibi kalır. Böylece kendinize ve sevdiklerinize bu muhteşem ürünler eşliğinde lezzetli yemekler sunabilirsiniz. Porseleni diğer mutfak materyallerinden ayıran ve daha çok tercih edilmesini sağlayan özellikler bulunur. Sert ve pürüzsüz yapısı sayesinde hem dayanıklıdır hem de oldukça sağlıklıdır. Ayrıca tat ve koku tutmama özelliği ile mutfağın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Başarılı marka, hem klasik porselen hem de bone serisi ile tüm bu nitelikleri ve fazlasını karşılayacak özelliklere sahiptir. Güral Porselen yemek seti 57, 18, 24, 83, 36, 68, 48, 80, 43 parça ve tekli ürünler dahil anti bakteriyel yüzeye sahiptir. Neredeyse bütün porselen ürünler bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olarak üretilmişlerdir. Güral Caroline yemek takımı gibi kabartmalı ve beyaz ürünler mikrodalgada güvenle kullanılabilir özelliktedir. Güral markalı porselenlerin çoğunda öne çıkan bir diğer özellik ise istiflenebilir şekilde tasarlanmalarıdır. Bu sayede birbiri üzerine rahatça konulabilir ve zarar görmeden saklanabilirler. Kullanılan sır ile de oldukça güçlü ve pürüzsüz hale gelen porselen çizilmelere karşı direnç gösterir. Fırınlanma teknikleri sayesinde yiyecekleri soğuk ya da sıcak tutma kısaca ısıyı muhafaza etme özelliği mevcuttur. Güral Porselen yuvarlak yemek takımı gibi oldukça şık ürünlerden, kahvaltı koleksiyonlarına, kahve setlerinden porselen ve seramik objelere kadar her zevke ve her eve uygun ürünleri içeren koleksiyonlar sunar. Sofralarınıza farklı bir hava katmak için tercih edeceğiniz Güral Porselen ürünlerini Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Güral Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Güral Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Koleksiyonlarda ister klasik tarzda ister modern tarzda hatta iki tarzında harmanlandığı gibi ürünleri bulmak oldukça mümkün. Güral Porselen Sedef, Okyanus, Opal, Lizbon, Rodin yemek takımı gibi ultra beyaz ve kabartmalı modellerde geleneksel örneklerdendir. Çoğu üründe farklı adet seçenekleri ile her tür kullanıma ve bütçeye uyum sağlarlar. Fiyat aralığı, servis sayısı ve parça sayısıyla değişkenlik gösterir. 4 kişilik bir ürünle ile 12 kişilik tasarımların fiyatları birbirinden farklıdır. Uygulanan işlemler, kullanılan malzeme çeşitliliği de etkenler arasında yer alır. Güral Porselen Nesrin yemek takımı ürünleri klasik ürünlerden farklı işlemlerden geçer. Bu gibi ürünlerde de fiyatlar fark edebilir. El işçiliği olan parçalar ise çok daha farklıdır. Hem çok zahmet gerektirdiğinden hem de sayıca fazla olmadığından nadir ürün olarak değerlendirilirler. Marka, bu koleksiyonlarının yanı sıra kaliteden ödün vermeden pek çok bütçeye uygun tasarımların yer aldığı skalaya da sahiptir. Ayrıca hem üretim dayanıklılığı hem de pişirme teknikleri sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek yapıdadırlar. Bazı koleksiyonlarda parça temini yapılmasının yanı sıra adet olarak da satın alınabilirlik sayesinde setin tamamı bozulmadan sofralarınızda yer almaya devam eder. Güral Porselen takımları ve fiyatları ile müşerilere oldukça çeşit sunabilecek niteliktedir. Güral Porselen 4 kişilik, 36 kişilik, 83 kişilik, 85 kişilik yemek takımı en çok tercih edilen takımlar arasında yer alır. 6 kişilik modeller çekirdek ailelerin günlük olarak tercih ettiği klasik ve her yerde kullanılabilen seçeneklerdir. Her bir ürünün içerisine kâse, çukur tabak ve supla gibi temel parçaların 6’lı olarak seçeneği mevcuttur. Bu şekilde de kendi ihtiyacınıza göre setlerinizi tamamlama imkânı bulabilirsiniz. Güral Porselen yemek takımı fiyatları incelemek ve kampanyalı ürünleri görmek için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Güral 12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri ve Kampanyaları

Güral 12 Kişilik Yemek Takımı Modelleri ve Kampanyaları

Firmanın ürettiği her bir ürün işlevselliği ve birbiriyle uyumuyla ön plana çıkar. Sunumlarınızı hem olabildiğince şık hem de pratik bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Akşam davetleri ile sınırlandırılamayacak kadar kaliteli ve şık ürünleri isterseniz misafirlerinize çay ve kahvenin yanında ikramlarınızı servis ederken de kullanabilirsiniz. Hem pratikliğinden hem de şıklığından faydalanabileceğiniz Güral Porselen yemek takımları kampanya avantajları ve uygun fiyat seçenekleri ile Trendyol’da müşterisiyle buluşur. Teknoloji alanındaki gelişmeler, yeni teknikler ve yöntemler olarak porselen alanında tasarım ve desen çeşitliliğine yansır. Bu sayede daha kısa sürede, daha kaliteli ve hatasız ürünler yapılır. Araştırma ve geliştirmeye oldukça önem veren Güral markası her zaman sizlere en iyisini sunmayı hedefler. Sade, gösterişli ve renkli mutfak ürünleri gibi yüzlerce çeşidi bir arada bulabileceğiniz Trendyol, her gün yenileri eklenen ürün yelpazesi ile sizlere zengin alternatifler sunar. Ayrıca severek ve beğenerek kullandığınız bir koleksiyona uygun dekoratif objeleri ürün seçenekleri arasında bulmanız mümkün. Böylece dekorasyonunuza uyan çeşitli malzemelerle sofralarınızı süsleyebilir yemek odanızda da markanın ürünlerinin şıklığını kullanabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerini ister seri olarak ister adetli olarak kolayca bulabilir ve dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Güral Porselen Reaktif, Yonca, Daisy, Carmen, Ruby yemek takımı koleksiyonu gibi modelleri ise 12 kişilik olup 80 parça ve üzeri ürün içeriği ile çeyizlerin vazgeçilmez alternatifleri arasındadır. Bu tarz çoklu ürünleri Trendyol’da bulabilir, inceleyebilir ve sahip olabilirsiniz. Ayrıca Güral Porselen yemek takımı yorumları aracılığıyla müşterilerin dikkat ettikleri hususları ve nasıl kullandıkları konusunda fikir edinebilirsiniz. Bu güzel ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir avantajlı fiyat ve dönemsel kampanyalar sayesinde de oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.