"

Güral Porselen

" araması için 1954 sonuç listeleniyor
Güral Porselen
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Güral Porselen

Güral Porselen

Güral Porselen kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Estetik görünümün sağlamlık ile buluştuğu özel üretim koleksiyonlar her daim dikkat çekici masalar hazırlamanızı mümkün kılıyor. Dayanıklı malzemeler, modern teknoloji ve teknikler çerçevesinde imal edilen ürünler uzun süre keyifle kullanım vadediyor. Ürün grupları içerisinde yer alan her bir parça, marka tasarımcılarının yaratıcı dokunuşları ile şekillendiğinden ortaya farklı, stilistik, işlevsel ve göz alıcı seriler çıkıyor. Size de bunlar arasından dilediğinizi seçmek ve kullanmak kalıyor.

Farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap etmesi markanın sunduğu ayrıcalıklar arasında yer alıyor. Sezonluk kullanıma uygun ürünleri tercih edebilir ya da seçiminizi her mevsim kullanılabilir olan Güral Porselen çay tabağı ve bardak setleri gibi ürünlerden yana yapabilirsiniz. Sade masa dizaynı için yalın koleksiyonlara yönelebileceğiniz gibi gösterişli bir atmosfer yaratmak istiyorsanız çok renkli, hacimli setleri de inceleyebilirsiniz. Ev grubu koleksiyonları içerisinde yer alan ürünlerin kullanım alanlarının yanı sıra parça sayıları, temaları ve boyutları da değişkenlik gösteriyor.

Ev Grubu Ürünleri ile Fark Yaratıyor

Güral Porselen ev serisi modelleri gerek tarz gerekse kalite ve dayanıklılık nitelikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ev grubu içerisinde Güral Porselen yemek takımı çeşitleri, yemek setleri, kahvaltı takımları yer alıyor. Bu takım ve özel seriler içerisinde farklı niteliklere sahip pek çok koleksiyon bulunuyor. Renk, desen detayı, ölçü, ağırlık, derinlik, dizayn çeşitliliğine yer verilmesi kullanıcıları hayli memnun ediyor. Farklı tarzlara sahip kişiler çeşitli akım ve stillere göre dekore ettiği alanlara yakışan ürünleri kolaylıkla bulabiliyor.

Görkemli masalar hazırlamak, sofralara ihtişam katmak, zarafeti ile öne çıkan bir yemek alanı yaratmak, sadeliğin ferahlığını yansıtan bir sunum alanı oluşturmak seçeneklerinizden yalnızca birkaçı oluyor. Modern ve estetik yemek setleri ile özel günlerde konuklarınıza şık bir masa hazırlayabilir ya da gündelik kullanım için tercih ettiğiniz yemek takımları ile her gün tariflerinize yaraşır bir sofra kurabilirsiniz. Her bir kahvaltılık malzemesini özel kabında muhafaza etme fırsatı da sizlere sunuluyor. Kahvaltı takımları güne zinde başlamanıza yardımcı oluyor.

Hızlı atıştırma yapmaya ve uzun kahvaltı seansları deneyimlemeye uygun seriler olması ev grubu ürünlerinin işlevselliğini gözler önüne seriyor. Tercih ettiğiniz sofra düzenine göre; zeytin, peynir ve bal gibi kahvaltı sofralarının baş tacı gıdalar için ayrı, omlet ve kanepe gibi ekstra tarifleriniz için ayrı sunum ve saklama kapları kullanabilirsiniz. Kapaklı ve kapaksız modelleri düşünebilir, minimal ya da gösterişli olanlara yönelebilirsiniz. Güral Porselen outlet ve indirim seçeneklerini değerlendirerek sizde olmasını istediğiniz ürünü satın alarak yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz.

Yemeklerinizi Keyifle Servis Edin

Güral Porselen yemek hazırlama, sunum yapma ve servis etme süreçlerinin tümüne uygun ürün yelpazesi ile geliyor. Takım ve özel setler içerisinde farklı ürün grubundan parçaların yer alması ve parça sayılarının değişkenlik içermesi temel olarak işlevselliğe hizmet ediyor. Bu bağlamda 61, 84 ve 85 parça yemek takımları ile 24 parça yemek setleri içerisindeki koleksiyonların sizlere geniş bir liste sunduğunu belirtmek gerekiyor. Parça sayısının farklı olmasının bir diğer sebebi de farklı kişi sayılarına uygunluk oluyor.

4 ya da 6 kişilik yemek takımı veya 12 kişilik yemek takımı gibi farklı içeriklere sahip seriler üretiliyor. İçerisinde Güral Porselen kahve fincanı ve tabağı, biberlik, tuzluk, kayık tabak, kase, tatlı tabağı, kürdan kapağı ve kürdanlık, çorba kapaklığı ve çorbalık, çay fincanı ve tabağı, servis tabağı, yemek tabağı bulunan yemek takımları oldukça fazla talep ediliyor. Hem geniş aileler hem de misafiri bol olan kişiler açısından çok parçalı bu setler kurtarıcı oluyor.

Çeşitlilik sayesinde planlı toplanmalara da çatkapı ziyaretlere de hazırlıklısınız! 85 parçalık 12 kişilik yemek takımı içerisinde yer alan her bir ürün 12 kişinin gereksinimlerini karşılayacak düzeydedir. Ayrıca yemek sırasında lazım olacakların bir aradalığı estetik bütünlük anlamında da kullanıcıları sevindiriyor. Örneğin kürdanlıktan çay tabağına ve servis elemanlarına değin tüm parçaların birbiri ile uyumlu olması sayesinde masaya farklı tarzda bir ürün koyma gereksinimi ortadan kalkıyor. Bu ahenk göze hitap ettiği için sunumlar kusursuz bir hal alıyor.

Hazırladığınız tarifleri servis edecek parçaların bulunması sizi uygun kap ayarlama meşakkatinden ve ekstra uğraşma zahmetinden de kurtarıyor. Sofra ihtiyaçlarınıza zarif çözümler sunacak Güral Porselen çeşitleri, ürün kataloğu üzerinden rahatlıkla incelenebiliyor ve markanın ince işçilikle imal ettiği tüm ürünler avantajlı satın alım olanakları ile sizlere ulaşıyor. Set dahilindeki parça adedi, desen, koleksiyon gibi unsurları göz önünde bulundurarak tercihinizi yapabilir, kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile elde etmenin ve kullanıyor olmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Güral Porselen Kahvaltı Takımları

Özel kahvaltı koleksiyonları da yemek takımları gibi farklı tasarımları içeriyor, kullanışlı parçaların bir aradalığından güç alıyor ve stilinizi yansıtmanıza imkan tanıyor. Günün ilk öğününe önem verenlerdenseniz, 44 ve 47 parçadan oluşan kahvaltı takımlarını inceleyebilirsiniz. Kahvaltı setleri içerisinde Güral Porselen servis tabağı ve fanus kapağı, çay tabağı, fincan, pasta tabağı, kapaklı kayık tabak, demlik ve demlik kapağı, tuzluk, biberlik, şekerlik, kase ve yumurtalık yer alıyor. Koleksiyona bağlı olarak parça adedinde ve içeriklerinde farklılıklar olabiliyor.

Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip kahvaltı koleksiyonları dikkat çekmeyi başarıyor. Minimal desenli, ince işlemeli, birbiri ile uyumlu renk kombinasyonlu, kolay kullanım avantajlı ürünler ile tarifleriniz midenize, sunumlarınız da gözünüze hitap ediyor. Koleksiyon dahilindeki parçalar belirtilen sayıdaki kişi için ideal bir yapı çiziyor. Örneğin 6 kişilik kahvaltı takımı içerisinde 6 adet Güral Porselen fincan, tabak, yumurtalık yer alıyor. Takımlar gündelik hayatın koşuşturmacasına başlamadan önce doyurucu bir kahvaltı yapmanız için iyi bir yardımcı görevi görüyor.

Kimi parçalar çok amaçlı olarak haricen de kullanılabiliyor. Örneğin Güral Porselen kase farklı öğünlerde sofranızda kendine yer edinirken, demlik ve çay bardağı gibi parçalar günün her saati kullanılabiliyor. Geleneksel siyah çay ya da çeşitli aromalara sahip bitki çaylarınızı Güral Porselen demlik ile hazırlayıp şık fincanlara dökerek servis edebilir ve lezzetin tadına her yudumda varabilirsiniz. Kahvaltılıklar brunch seti görevi de görüyor. Bu da tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber öğle arası çay ve atıştırmalık molaları verme isteği uyandırıyor.

Takım ve Setlerin Genel Özellikleri

Güral Porselen yeni ürünler, aksesuar seçenekleri ile yaşam alanlarınıza dahil oluyor. Ürünlerin geniş kullanım alanının sunması markanın sizlere sağladığı bir diğer avantaj oluyor. Örneğin setler evlerin yanı sıra butik işletme, kafe, restoran gibi alanlarda da yaygın biçimde tercih ediliyor. Her ürün grubu kullanışlılığı ve işlevselliği artıracak detaylardan güç açıyor. Dayanıklılık, öne çıkan temel özellikler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Kaliteli bir ürün satın alımında uzun süre kullanım beklentisi taşıyan tüketicileri dikkate alan marka kaliteden ödün vermiyor.

Yüksek dayanım niteliği; çizilmeye dirençli yüzey, ısıya dayanıklılık, belli bir noktaya kadar fiziksel etkiyi ve darbeyi absorbe edebilme gibi çeşitli özellikleri kapsıyor. Tüm bunların birleşimi neticesinde ortaya gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz setler çıkıyor. Ürünler kolay depolama ve temizleme seçenekleriyle de cezbediyor. Örneğin kolay istifleme kullanışlı bir temsili ifade ediyor. Muhafaza etme alanları geniş ya da dar olsa da kullanıcı takım içerisindeki çay tabağı ve kase gibi parçaları üst üste koymak sureti ile depolamayı tercih edebiliyor.

Porselenleri bulunduğu yerden topluca alabilmek, mutfak malzemelerine kolay erişebilmek gibi, genel görünüm de ürün tercih etme aşamasında belirleyici oluyor. Kolayca istiflenebilen parçalar görüntü itibari ile de konforu artırıyor. Porselenlerinizin mutfak raflarında veya çekmecelerde iç açıcı ve estetik bir görüntü sergilemesini istemez misiniz? Marka tasarım uzmanları, görselliğin ruh hali üzerinde etkili rol oynaması hususunu dikkate alıyor. Derli toplu görünüme sahip takımlar estetik bir stil yaratmayı başarıyor, vitrinde muhafaza etmek istediğinizde ürünler zarif bir dekoratif obje görevi de görüyor.

Konfora Önem Verenlerin Tercihi

Zahmetsizce temizlenebilen, kolay kolay deforme olmayan dayanıklı parçalar kullanıcıyı temizlik aşamasında memnun ediyor. Antibakteriyel setler bebek, çocuk, genç, yetişkin ve erişkin kişilerin güvenle ve keyifle yemeklerini tüketmelerini sağlıyor. Kolay temizlenen porselen takımı esasen leke tutmayan dış yüzeye sahip parçalardan oluşan ürün grubunu ifade ediyor. Su ile temasta basit lekelerin hemen çıkması zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak konforunuzu doğrudan artırıyor. Kolay temizlenebilir olma şartını sağlamak adına ürünlerde kimyasal kullanılmaması da son derece önemli bir diğer unsur oluyor.

Güral Porselen fabrika politikası gereği kaliteyi ve dayanıklılığı konforla birleştirmeyi önceliyor. Bu bakımdan ürünler çizilmeye de dirençli bir yapı sergiliyor. Önerilen yöntemlerle gerçekleştirilen temizleme ve muhafaza etme neticesinde yüzeylerde kılcal ya da viral çizikler oluşmuyor. Çizilmeye dirençli yemek takımları ve kahvaltı setleri, parçalarda eksilme olmadan, uzun yıllar kullanılabiliyor. Servis takımlarında özel ısı yalıtımı bulunduğunu da eklemek önem arz ediyor. Yemeklerin hızlı biçimde soğumasını önleyen bu yapı öğünlerinizin çok daha keyifli ve lezzetli olmasını sağlıyor.

Rafine Zevklere Hitap Ediyor

Estetize edilmiş genel görünüş yalnızca desen, baskı ya da kalıptan kaynaklanmıyor. Marka tasarım uzmanlarının geliştirdiği dizaynlar kendini detaylarda da belli ediyor ve ürünleri nitelikli kılan önemli bir unsur da bu detaylar oluyor. Örneğin renk seçiminde renk tonu devreye girerken, işleme detayında minimal desenlerin kenar ve köşe tasarımları ile ürünün genel hatlarının uyumu dikkate alınıyor. Ayrıca çok renkli kombinlerdeki renklerin uyumu, desenlerin boyutları ve konumları, fon ve tema renklerinin ahengi gibi belirleyenler de dikkate alınanlar arasında yer alıyor.

Hem takım içerisindeki parçalar hem de tekil ürünler pürüzsüz özel yüzey tasarımı ile fark yaratıyor. Pürüzsüzlük ürünlerin görüntüsünü ve kullanımını etkileyen ayırt edici bir detay oluyor. Modern teknoloji ve zanaat birleşimi neticesinde ortaya zarif, kaliteli ve şık ürünler çıkıyor. Güral Porselen çeyiz seti kreasyonlarından misafir takımlarına, az sayılı özel setlerden tekli ürünlere değin, incelikle işlenen ürünleri tüketicilere sunuyor. Büyük bir kitleye hitap etmesi dolayısıyla detayları kapsayan stil beklentilerini karşılamayı da önemsiyor.

Markanın klasik, popüler, sade, retro, geleneksel, gösterişli vb. pek çok tarza hitap eden geniş bir ürün gamı bulunuyor. Kare, oval ya da dikdörtgen kalıplı takımlar, ince ya da kalın hacimli olanlar, çerçeve çizgi detaylılar, minimal ya da makro desenliler öne çıkıyor. Mat ya da parlak renkli olanlar, kenar ve köşeleri ekstra belirgin seçkiler, tek renkliler ve çoklu renk adaptasyonlu seriler, benzer renk içeren takımlar ve kontrast rengin bütünlüğünü sergileyen koleksiyonlar da dahil pek çok ürün sizleri bekliyor.

Porselen Kullanım Önerileri

Güral Porselen kupa çeşitlerinden kapaklı saklama, servis tabaklarına değin her bir ürün grubunu özenle imal ediyor. Bu sebeple, temizlik aşamasında belirlenen özel bakım önerilerini incelemek gerekiyor. Örneğin sade tasarımlı olan bir tabak ile üzerinde platin, altın, yaldız dizaynı kullanılan bir tabağı farklı yöntemlerle yıkayıp durulamak önerilebiliyor. Çeşitli bölgelerinde yoğun süslemeler içerenleri elde yıkamak, desen detaylarının olduğu alanlara yoğun güç uygulamamak tavsiye ediliyor. Bununla birlikte, makinede yıkanabilir yazan tüm parçalar önerilen süre ve sıcaklık değerinde bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Ürünlerin iç ve dış herhangi bir yüzeyinde yoğun kimyasal temizleyiciler kullanmamanız önemli oluyor. Kimyasallar porselen yüzeylerin dokusuna zarar verebiliyor, sağlığı tehdit edebiliyor. Kimyasal deterjanlar gibi, sert temizlik bezlerinin kullanımından da kaçınmak gerekiyor. İşlevsel kullanım adına, aileniz için özel olan günlerde ya da misafir geldiğinde kullanıma açtığınız porselen yemek setlerini ve kahvaltı takımlarını farklı alanda depolayabilirsiniz. Bu porselenleri aktif olarak kullandığınız, sık aç kapa yaptığınız dolaplar yerine daha az kullanımda olan saklama ünitelerine yerleştirebilir ve sık sık temizleme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Ürünleri ilk aldığınızda yıkayarak kullanıma açmanız öneriliyor. İnatçı leke oluşmaması için uzun süre bekletmeden kirden arındırmanız, bulaşık makinesinde yıkanılabilir olanları üst üste yığmadan makineye yerleştirmeniz önem arz ediyor. Elde temizlik sürecinde sıvı ve krem deterjan kullanabilir, sert temizlik telleri yerine yumuşak temizlik süngerlerinden yardım alabilirsiniz. Sağlık açısından, porselenlerin özellikle gıda ile doğrudan temas eden yüzeylerinin aşınmaması gerektiğini unutmayın Su damlası lekesi oluşmaması adına, porselenleri bol su ile duruladıktan sonra temiz bezle kurulayabilirsiniz.

İnce işçiliğin en fazla kullanıldığı koleksiyonlar arasında yer alan el dekoru ürünleri de doğru bakım ve temizleme istiyor. Zarafetin özgünlükle buluştuğu tekil ürünler ve kombine setler önerilen yöntemlerin uygulanması ile kolaylıkla temizleniyor ve uzun yıllar eskimeden muhafaza edilebiliyor. Porselenleri güneş ışınlarını doğrudan alan yerlerde ya da tozlanmaya ve kirlenmeye müsait açık alanlarda muhafaza etmemeye çalışın. Sık tozlanan alanlarda depolayacaksanız, parçaların düzenli olarak tozunu alarak her daim temiz ve dikkat çekici görünmesini sağlayabilirsiniz.

Farklı Taleplere Uygun Çeşitlilik

İhtiyaçlarınızı, tarzınızı ve depolama alanınızı önceleme olanağı sunan çeşitlilik, tam olarak aradığınız koleksiyonu bulmanızı mümkün kılıyor. Üstelik Güral Porselen promosyon, kampanya olanakları ile ürünler sizlere avantajlı biçimde ulaşıyor. Kalite, nitelikli dizayn ve dayanıklılık gibi özellikler göz önüne alındığında, ürünler kendi segmenti içerisinde bir adım öne çıkıyor, özgünlük talep edilirliği artırıyor. Güral porselen indirimli ürünler, indirim fırsatları sezona, mevsime, kampanyalara göre belirleniyor. Yeni kreasyonlarda da klasik serilerde de çeşitli indirim olanakları sizlere sunuluyor.

Güral porselen el dekoru, hediyelik ürünleri ile de rağbet görüyor. Sevdiklerinize kullanışlı, özgün ve şık hediyeler almak istiyorsanız ürünleri inceleyebilir, özel günleri daha anlamlı kılacak serilerle mutluluğu perçinleyebilirsiniz. Farklı koleksiyonlar bulunduğundan sizleri geniş bir seçenek listesi karşılıyor. Hem kaç kişilik yemek ya da kahvaltı takımı gereksiniminde olduğunuza hem de masa kapasitenize uygun ürün çeşitliliği sunulması seçim kolaylığı sağlıyor. Kullanım sıklığınızı göz önüne alarak, temizlik ve bakım taleplerinize uygun olanlar arasından dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Güral Porselen ile Hep Daha İyiye

Stil, kalite, kullanışlılık kalemlerinde avantajlı olduğunu kanıtlayan Güral porselen fiyat anlamında da tüketici yanlı bir politika izliyor. Kaliteyi uygun fiyat çerçevesinde sunarak yüzünüzü güldürüyor. Yeni sezon koleksiyonları, klasik seriler, pratik kreasyonlar, el işi tasarımlar ve outlet ürünler de dahil, farklı kategorilerde ve fiyatlarda yüzlerce ürün bulunuyor. Talebiniz çok parçalı kullanışlı setler edinmek ise farklı parça sayı opsiyonlu takımlara yönelebilirsiniz, belli bir mutfak gereci gereksiniminiz varsa Güral Porselen tekli ürünler arasından istediğinizi satın alabilirsiniz.

Tüm ürünler markanın kendine özgü stilini içerdiğinden, farklı koleksiyonlardaki parçalar da birbirine uyumlanabiliyor. Böylece örneğin markanın yemek takımı ile farklı koleksiyondan Güral Porselen baharat takımı bir arada kullanılabiliyor. Seçim sürecinde zevkiniz, oluşturmak istediğiniz tarz belirleyici rol oynuyor. Mutfaklarınızı süsleyecek, sofralarınızı güzelleştirecek, yemek süreçlerinizi daha keyifli kılacak yüzlerce ürün Trendyol kalitesi ve güvencesi ile sizlere sunuluyor. Trendyol bünyesindeki Güral Porselen ürünlerini inceleyebilir, ilginizi çekenleri sepete ekleyip uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.