"

Oyuncak

" araması için 21023 sonuç listeleniyor

Oyuncak

Çocukların eğlenceli bir şekilde vakit geçirmesini sağlayan oyuncak çeşitlerine Trendyol'da yer alan dünyaca ünlü markalar aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı yaş gruplarına uyun olarak üretilmiş olan modeller, çocuğunuzun yaşına uygun bir hediye seçerek onu sevindirebilmenizi sağlar. Eğlencenin yanı sıra eğitici nitelikler de taşıyan oyuncaklar ile çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Tuvalet oyuncakları çocuğunuzun tuvalet eğitimi kazanması için uygundur. Sempatik dizayn özellikleri beğeni toplayan tuvalet oyuncakları sayesinde çocuğunuz tuvalet korkusundan arınır ve tuvaletlere daha rahat alışır. Stres topları ile hem yetişkinler hem de minikler keyifli oyunlar oynayabilir. Yumuşak yüzeyleri sayesinde rahatça sıkılabilen bu toplar stres atmanız ya da karşılıklı oyunlar oynamanız için idealdir.

Araba Koleksiyonu Oluşturun

Tasarımlarıyla dikkat çeken ve estetik bir görünüm yaratan oyuncak arabalar hem sergilemek için hem de oynamak için uygundur. Çocukların gün boyu eğlenceli ve yaratıcı oyunlar oynayabileceği bu ürünler aynı zamanda vitrininizde şık bir koleksiyon sergilemenizi de sağlar. Farklı markaların arabalarını bir araya getirerek çocuğunuz için zengin bir çeşitlilik yaratabilirsiniz. Dayanıklı gövdeleri sayesinde darbelere karşı koruma sağlayan arabalar, biçimleri ve gerçeğe yakın modellemeleriyle çocukların sevgisini kazanmayı başarır. Çekçekli arabalar otomatik bir şekilde kurularak belirli mesafeleri kendi kendilerine alabilir. Sertleştirilmiş malzeme ile üretilen arabalar olası çarpışmalar için hazırlıklı bir yapıdadır. Paten modelleri de çocukların kullanmaktan zevk alacağı oyuncaklar arasında bulunur. Denge yeteneğini geliştirmek, heyecanlı bir şekilde vakit geçirmek için değerlendirilebilen patenler güvenli kullanım özellikleriyle ön plana çıkar.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Oyuncak Bebekler

Kol ve bacakları fonksiyonel bir şekilde hareket ettirilebilen oyuncak bebek çeşitleri, çocukların daha yaratıcı oyunlar oynayabilmeleri için uygundur. Gerçekçi yüz yapıları ve saçlarıyla çocukların beğenisini kazanan bu oyuncaklar, hafif olmaları sayesinde taşıma konusunda da rahatlık yaratır. Çocuklara eğitim vermek için de kullanabileceğiniz oyuncak bebekler, temalarına göre de farklılık gösterir. Örneğin, tek dişi olan bebekler çocukların diş sağlığı konusunda bilinçlenmeleri için kullanılabilir. Kız ve erkek bebekler cinsiyetlere göre ürün tercihi yapabilmenizi sağlar. Barbie oyuncak modelleri şık giyimleri ve ergonomik özellikleriyle kullanışlılık yaratır. Saçları taranabilen bebekler süslü kıyafetleriyle ilgi çekici özelliklere sahip olarak üretilir. Modaya uygun giyimleri, kolyeleri ve ayakkabı tasarımlarıyla da gerçekçi bir görünüş kazanan Barbie oyuncak çeşitleri çocukların dikkatini çeker. Barbie evi aracılığıyla çocuğunuzun oynayabileceği oyunları çeşitlendirebilirsiniz. 

Çocuğunuz Yaratıcı Şekiller Oluştursun

Trendyol ile erişebileceğiniz oyun hamuru çeşitleri yardımıyla çocuğunuzun hayal gücünü geliştirebilirsiniz. Yaratıcı şekiller oluşturarak hem el becerilerini hem de zihinsel yetilerini geliştirebilen minikler, bu sayede vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirebilir. Alternatif renklere yer veren oyun hamurları renkli yapılar oluşturabilmek için de idealdir. Plastik kalıplar aracılığıyla hamurları yerleştirip hayvan ve bitki figürleri elde edilebilmektedir. Kutu oyunu modelleri, şans ve bilgiyi bir arada kullanarak keyifli bir şekilde zaman geçirmeyi mümkün kılar. Aynı zamanda sayıları, renkleri ve şekilleri öğrenebilme olanağı yaratan bu oyunlar toplu olarak oynandığı için çocuğunuzun arkadaşlarıyla kaynaşmasına da yardımcı olur. Eğitici oyuncaklar aracılığıyla okul öncesi çağdaki çocukların bazı temel eğitimleri alabilmesi sağlanır. Anne ve babaların beğenisini kazanan keşif seti modelleri, çocukların yeni ve farklı konulara ilgi duyması için iyi bir seçimdir. Keşif setlerinin içerisinde bulunan oyuncaklarla çocuklara farklı bilim dalları ve ilgi alanları hakkında bilgi alabilme şansı tanınır. Günün her saatinde rahatlıkla oyunlar oynanabilen peluş ayı ürünleri, çocuğunuzun boyuna uygun bir ayıcık satın alabilmeniz için size yardımcı olur.

Yukarı Çık