Ağırlık / Hacim
Ağırlık
Kum Türü
Koku Tipi
Aroma
Yaş
Tane Şekli
Fiyat
Tip
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pro Line

" araması için 1338 sonuç listeleniyor

Temiz İçerikli Pro Line Çeşitleri Trendyol’da!

Kedi ve köpekler, yüzlerce yıldır insanların dostları olarak bilinir. Etkileşimde olmanın bile insanların rahatlamasına yardımcı olduğu bu tüylü dostlar, yaşadıkları evlerin bir üyesi haline gelir. Ancak evcilleştirilmelerine rağmen doğadaki bazı alışkanlıklarını sürdürmeleri sebebiyle evlerinizde konfor alanlarını sağlamanız hem onlar hem de sizin için önemlidir. 2009 senesinde kurulan Pro Line markası, evcil dostlarınızın konfor alanını pratik bir şekilde yaratıp sürdürebilmeniz için size yardımcı olmak amacıyla kurulur. Kedi ve köpeklerinizin sağlığını ön planda tutan markanın, ürünlerinde tercih edilen içerikler son derece temiz ve zararsızdır. Seçtiğiniz ürünün paketini incelediğinizde, içerisinde bulunan bütün malzemelerin yazılı olduğunu görebilirsiniz. Birçok farklı gramaja ve çeşide sahip olan ürünlerin başında ise kuru mamalar, yaş mamalar, kedi kumu ve vitaminler gelir. Bu kategoriler arasından ihtiyacınız olan ürün tipinin pek çok farklı alternatifini bulma imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca gramaj açısından da çeşitlendirilmiş olmaları sayesinde ihtiyacınız olandan az veya fazla ürünü elde etmek zorunda kalmanıza gerek olmaz. Pro Line ürünleri tekli olarak beğeninize sunulmalarının yanı sıra birçok promosyonlu ürün de sunar. Kedi kumu gibi tarih açısından sorun yaratmayan ve evde yedekli bulunması gereken ürünleri, ikili veya dörtlü olarak da bulabilirsiniz. Birden fazla evcil dostunuz varsa yine promosyonlu olarak sunulan mamalara göz atmanız sizin için oldukça avantajlı olacağından yararlı bir deneyim edinebilirsiniz.

Leziz Pro Line Ürünleri

Leziz Pro Line Ürünleri

Markanın oldukça fazla tercih edilen ürünlerinin başında kedi ve köpek mamaları gelir. Bu mamalar büyük bir çeşit yelpazesine sahiptir. Pro Line kedi maması tavuklu, kuzu etli, balıklı olarak üç özel aromadan oluşan çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda yavru kediler için ayrıca mamaları bulunur. Yetişkin ve yavru ayrımı, beslenme konusunda çok önemlidir. Bunun sebebi ise büyümeye bağlı olarak değişen sindirim sistemi ve ihtiyaçlar olarak bilinir. Pro Line yaş mama çeşitleri de birçok farklı aromaya sahiptir. Bu mamalar 100 gramlık hızlı şekilde tüketilmesi gereken paketlerden ve 415 gramlık konservelerden oluşur. Yaş mamaların, açıldıktan sonra kısa süre içerisinde tüketilmesi sağlıklı olur. Pro Line köpek maması türleri ise tavuklu, kuzu etli pirinçli, kuzulu ve dana etli ciğerli bezelyeli karışımlardan oluşur. Tıpkı kedi mamalarında olduğu gibi köpek mamalarında da yavru ve yetişkin ayrımına dikkat etmeniz önemlidir. Evcil dostlarınızın seve seve yiyeceği özel soslu yaş mamaları, ödül olarak tercih edebilirsiniz. Mama seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da kedi veya köpeğinizin kısırlaştırılmış olup olmamasıdır. Pro Line mama çeşitleri, kısırlaştırılmış evcil hayvanlara uygun olan mamalar üretir. Bu mamaların yağ oranı, standartların çok altında olduğu için sağlıklıdır. Kısırlaştırıldıktan sonra iştahı artan ve birtakım sindirim sorunları yaşamaya yatkın hale gelen dostlarınızın sağlığını koruma amacıyla bu mamalardan tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı besin maddelerine karşı artan ihtiyaçlarını da karşılayan bu mama türleri, dostlarınızı kolaylıkla doyururken lezzetli deneyim yaşamalarını sağlar. Bu gıdalar, size farklı gramajlarda sunulur. 400 gram, 500 gram, 1 kilogram, 1.5 kilogram ve 15 kilogramdan oluşan ağırlık çeşitleri sayesinde ihtiyacınıza uygun miktardaki ürüne sahip olabilirsiniz. Tek bir evcil dostu olanlar çoğunlukla hafif gramaja sahip ürünleri tercih edip ürünün bayatlama riskinden kaçınmak isterler. Ancak ağzı tam olarak kapalı tutulduğu sürece bu gıdaların bayatlama veya bozulma riski olmaz. Ayrıca gölge bir bölümde tutmanız da önerilir. Birden fazla hayvan besliyorsanız veya sokak hayvanlarını da beslemek isterseniz Trendyol’dan temin edebileceğiniz 15 kilogramlık mamalarla uzun süre besleme yapabilirsiniz.

Kullanışlı Pro Line Vitamin

Kullanışlı Pro Line Vitamin

Markaya ait birçok farklı ürün mevcuttur. Bu ürünler arasında oldukça fazla tercih edilenler arasında Pro Line kedi kumu çeşitleri yer alır. Kedi kumu çeşitleri, 5 litrelik ve 10 litrelik paketler halinde size sunulur. Fazla miktarda sunulan ürünleri uzun süre boyunca rahatlıkla kullanma imkanınız bulunur. Lavanta kokulu, bebek pudrası kokulu, Marsilya sabunu kokulu ve aloe vera kokulu kumlar kötü kokuyu hapsetme özelliğine sahiptir. Hoşunuza giden parfüm kokusuna göre kum seçimi yapabilirsiniz. Bu kumlar, sıvıya maruz kaldıkları anda bulunduklara yere hoş bir koku bırakırlar. Pro Line kullananlar kokuyu hapsetme özelliğinden oldukça memnundurlar. Ayrıca isteğe bağlı olarak kokusuz kum çeşidi de seçebilirsiniz. %100 doğal olan kumların içeriği tamamen doğal maddelerden tercih edilir. Kedinizin sağlığına zarar verecek maddeler bulunmaz. Hızlı topaklanma özelliğine sahip olmaları sayesinde sıvıyı anında içine çekip topaklaşır. Bu sebeple bakteri üremesini önleyip toz oluşma ihtimalini minimuma indirir. Pro Line online şekilde elde etmek istediğinizde birden fazla kuma tek seferde ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tek pakedin yanı sıra ikili ve dörtlü paketler halinde de tercih edebilirsiniz. Yedek kumunuz olması sayesinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Evcil dostlarınız da tıpkı insanlar gibi zaman zaman bazı takviyelere ihtiyaç duyabilir. Bu takviyelerin büyük bölümünü vitaminler oluşturur. Standart vitaminlerin tadı pek sevilmediğinden Pro Line vitamin çubukları, bu eksikliği gidermek için ideal ürünlerdir. Hayvanların sevdiği aromalarla bezenmiş, mama benzeri bir yapıya sahip olan bu ürünler yoğun vitamin içerir. Dostlarınıza belli aralıklarla vermeniz, vücutlarında oluşabilen sağlık problemlerini önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca renkli vitamin çubuklarını tıpkı ödül mamaları gibi ödüllendirme veya haftanın belli günlerinde sağlıklı bir öğün olarak verebilirsiniz.

Dikkat Çekici Pro Line Yorumları

Dikkat Çekici Pro Line Yorumları

Kedi ve köpekler için özel olarak geliştirilen ürünler, sağlıklı bir yapıya sahiptir. Geniş seçim yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan malzemenin birçok farklı versiyonunu bulmanız mümkün kılınır. Mama çeşitlerinde kedi veya köpeğiniz için sıkılmadan beslenmelerini sağlayan pek çok aroma çeşidi bulunur. Ayrıca seçici bir damak tadına sahip evcil hayvanlar için de beğendikleri aromayı kolaylıkla bulmanız amaçlanır. Pro Line yorum bölümü incelendiğinde memnuniyet seviyesinin çok yüksek olduğu görülür. Aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilmeniz için özel olarak tasarlanan filtreleme seçeneklerine başvurabilirsiniz. İstediğiniz kategoriyi işaretledikten sonra dilerseniz miktar, fiyat aralığı, mağaza gibi işaretlemeler yapıp seçeneklerinizi çerçeveleme imkanınız bulunur. Bu sayede seçim sürecinizi çok pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerinden yararlanarak kendinize ve evcil hayvanınıza uygun olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Seçim yapmakta zorlananlardan biriyseniz sınırsız sayıdaki değerlendirme yönteminden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hızlı bir süreçten yanaysanız puanlama bölümüne bakıp ortalama beğeniye göre fikir edinebilirsiniz. Dilerseniz de ilginizi çeken ürünün yorumlarını detaylı şekilde okuduktan sonra değerlendirme sürecini tamamlayabilirsiniz. Kokusuz veya sınırsız sayıdaki farklı parfüme sahip kokulu kum seçeneklerinden kediniz ve sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Farklı tat ve yapıdaki mama çeşitleri arasından evcil dostunuzun yaşına, sağlık durumuna ve damak tadına uyan ürünü kolay bir şekilde seçme şansına sahip olabilirsiniz. Sağlıklı içerikleri ve pek çok farklı miktar seçeneğinin yanı sıra Pro Line fiyat açısından da size oldukça fazla avantaj sağlamayı amaçlar. Evcil dostunuzun mutluluğunu, sağlığını ve konforunu her şeyin önünde tutan markanın ürünlerinden ihtiyacınıza uygun olanları, bütçe dostu fiyatları ile hiç vakit kaybetmeden anında Trendyol’dan elde edebilirsiniz.