Penguin Books The 48 Laws Of Power

570 TL
Son 2 ürün!

Ürün Bilgileri

Penguin Books The 48 Laws Of Power

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: SEYRANİ KİTABEVİ Satıcı Ünvanı: SİNAN ÇİFCİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 2540337972
  Bu ürün SEYRANİ KİTABEVİ tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Yazar : Robert Greene
 • Yayıncı : Penguin Books USA
 • Dil : İngilizce
 • Cilt : Ciltsiz
 • Özet : Amoral, cunning, ruthless, and instructive, this multi-million-copy New York Times bestseller is the definitive manual for anyone interested in gaining, observing, or defending against ultimate control - from the author of The Laws of Human Nature. In the book that People magazine proclaimed "beguiling" and "fascinating," Robert Greene and Joost Elffers have distilled three thousand years of the history of power into 48 essential laws by drawing from the philosophies of Machiavelli, Sun Tzu, and Carl Von Clausewitz and also from the lives of figures ranging from Henry Kissinger to P.T. Barnum. Some laws teach the need for prudence ("Law 1: Never Outshine the Master"), others teach the value of confidence ("Law 28: Enter Action with Boldness"), and many recommend absolute self-preservation ("Law 15: Crush Your Enemy Totally"). Every law, though, has one thing in common: an interest in total domination. In a bold and arresting two-color package, The 48 Laws of Power is ideal whether your aim is conquest, self-defense, or simply to understand the rules of the game.

Ürün Özellikleri

 • Basım Dili İngilizce
 • Yazar Kolektif
 • Setli/Tekil Tekil Ürün
Geri Bildirim Ver

Penguin Books The 48 Laws Of Power

Penguin Books The 48 Laws Of Power, Robert Greene tarafından kaleme alınan, sürükleyici ve ilgi çekici konusu ile okurların dikkatini çeken bir eserdir. Kitap, güç ve liderlik konularında bir rehber niteliğinde olup okuyuculara güç sahibi olmanın yollarını ve güçlü olmanın sırlarını sunar.

 • Sade ve akıcı anlatım

 • Stratejik düşünme becerisi

 • Sürükleyici

Penguin Books The 48 Laws Of Power Konusu

Penguin Books The 48 Laws Of Power KonusuPenguin Books The 48 Laws Of Power konusu, güç elde etme, koruma ve kullanma stratejileri üzerine odaklanır. Tarih boyunca güç sahibi olan kişilerin ve liderlerin davranışlarını ve stratejilerini inceler ve bu bilgileri 48 kural halinde sunar. Her kural, güç kazanma ve koruma konularında bilgelik sunar, tarihsel ve çağdaş örneklerle desteklenir. Robert Greene tarafından yazılan ve güç, liderlik ve insan ilişkileri konularını ele alan etkileyici bir kitap olan The 48 Laws Of Power; liderlik, iş dünyası, siyaset, ilişkiler ve kişisel gelişim konularına ilgi duyan herkes için uygundur. İş dünyasında liderlik yapmak isteyenler, insan ilişkilerini daha iyi anlamak isteyenler ve kişisel gelişimlerini ilerletmek isteyenler için özellikle faydalıdır. Okurda kitap okuma alışkanlığını kazandırmasının yanı sıra önemli bilgiler öğrenmesine de yol açan kitap, her düzeyden okurun anlayabileceği bir içeriğe sahiptir.

Penguin Books The 48 Laws Of Power Kimler Okuyabilir?

Penguin Books The 48 Laws Of Power Kimler Okuyabilir?Robert Greene-The 48 Laws of Power, okuyuculara stratejik düşünme becerileri kazandırır. Güç ve etki alanlarını daha iyi kavramalarına yardım eder. Kitap içerisinde yer alan her bir kural, tarihsel olaylar ve figürlerle ilişkilendirilmiştir, bu da okuyucuların tarihsel bir perspektif kazanmalarını sağlar. Kitap, liderlik konularında öğütler sunar ve liderlerin etkili bir şekilde nasıl hareket edebileceğine dair fikirler sunar. Kitap okumanın önemi oldukça fazlayken Robert Greene’in kaleminden çıkan bu kitap, okuyuculara güç ve etki alanlarını anlama konusunda stratejik bir perspektif sunar. Liderler ve liderlik yapmak isteyenler için liderlik becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Okurun kendini değiştirmesi ve geliştirmesi için de önemli niteliğe sahip olan bu kurallar özellikle tarihsel ve çağdaş örneklerle insan ilişkilerini ve insan davranışlarını anlama konusunda bilgi sunar. Her yaş grubundan bireyin okuması gereken bu kitap, tüm kütüphanelerin en değerli parçalarından biridir.

Penguin Books The 48 Laws Of Power Fiyatı ve Yorumları

Penguin Books The 48 Laws Of Power Fiyatı ve Yorumlarıİçerisinde bulunan her bir kuralın daha iyi anlaşılabilmesi için özellikle sessiz ve sakin ortamlarda okunması gereken kitap, kişisel gelişim veya liderlik konularına odaklanan kütüphaneler, evdeki sessiz bir köşe veya işteki boş zamanlar kitabı okumak için uygun yerlerdir. Güç, liderlik ve insan ilişkileri konularına ilgi duyan okuyucular için zengin bir kaynak niteliğine sahip olan bu eser; stratejik düşünme, liderlik becerileri ve insan davranışları konularında bilgi ve bilgelik gibi kavramlar üzerinde durarak okurlarını pek çok açıdan zengin bilgi birikimine sahip olmasını sağlar. İş dünyası, siyaset veya kişisel gelişim alanlarında ilerlemek isteyen herkes için önerilir. Kaliteli baskısı sayesinde okurun gözünü yormadan rahat kullanım sunan kitap, doğru koşullarda muhafaza edildiğinde uzun süre baskı kalitesini ve okunaklılığını korur. Penguin Books The 48 Laws Of Power yorum ve kullanıcı değerlendirmeleri incelendiğinde ürün özellikleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz Penguin Books The 48 Laws Of Power fiyat bilgisi için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.