İlgili Kategoriler
Yazar
Boyut
Fiyat
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ekonomi İş Dünyası

" araması için 8916 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Ekonomi İş Dünyası Çeşitleri Trendyol’da!

Ekonomi & iş dünyası alanında yazılan eserler yatırım yapmayı planlayan müşteriler için idealdir. Grafik inceleme üzerine teknik bilgiler veren içerikleri inceleyebilirsiniz. Grafikler değerli madenlerin analizini yapmayı öğretebilir. Hisse veya borsa üzerinde yapılan çeşitli yatırımların değerlendirmelerini inceleyerek çeşitli hesaplamalar yapabilirsiniz. Milli hasıla üzerinden hesaplama yapmayı öğreten makro ekonomi kitapları vardır. Üniversite öğrencilerini ve iş insanlarını memnun bırakan eserler, önemli yazarlar tarafından kaleme alınır. GDP hesaplamaları ile teknik analiz yapmayı öğreten eserler, derslere yardımcı olabilir. Bütçe hesaplaması ve yatırım alanlarını bulmak için fayda sağlayan içeriklerin sayfa sayısı değişim gösterir. Belirli konular üzerinde özet bilgi sunan türleri inceleyebilirsiniz. Özet bilgiler hızlı öğretim tekniği ile yazılır. Böylelikle sadece önemli bilgilerin yer aldığı sayfaları görebilirsiniz. Detaylı ve derin inceleme yapmanızı destekleyen içerikleri elde etmek için tecrübe gerekir. Farklı alanlarda çalışan müşterilerin ilgi alanları değişebilir. Yeni ilgi alanı eklemek isterseniz yatırım araçları hakkında bilgi veren içerikleri elde edebilirsiniz. Ekonomi kitapları bilgi dolu içeriği ile memnuniyet seviyesini artırmayı hedefler. Hobi olarak işlem yapmayı isteyen müşteriler, farklı biçimde yazılan eserleri takip edebilir. Seviyeye göre ayrılan ürünler arasından seçim yapmak kolay olur. Bazı yayınevleri set şeklinde seriler yayınlar. Her seviyeye uygun biçimde dizayn edilen eserleri elde edebilirsiniz. Kitap bittikten sonra üst seviyelere çıkmak kolaylaşır. Trendyol’dan ekonomi & iş dünyası satın alabilirsiniz.

Detaylı Anlatımıyla Ekonomi & İş Dünyası Modelleri

Ekonomi & iş dünyası modelleri önemli bilgiler içerir. Eski yıllarda yaşanan olaylara karşı alınan aksiyonları ve sonuçları görebilirsiniz. Benzer senaryolara uygun şekilde aksiyon almayı öğreten eserler, bilgi içeriği ile memnuniyet sağlar. Şirketlerin bütçe yönetimi konusunda çeşitli planlarını inceleyebilirsiniz. Problemler karşısında önlem almanızı destekleyen içerikleri okuyabilirsiniz. Olumsuz pozisyondan kurtulmak için çeşitli planlar sunan türler vardır. Borç veya faiz üzerine özel olarak basılan serileri inceleyebilirsiniz. Borç ve faiz ekonomi alanında yaygın biçimde kullanılır. Hesaplama yaparken farklı formülleri öğrenmek kolaylaşır. Detaylı anlatımı basit dil seviyesinde sunduğu için çeşitli içerikler memnuniyet sağlar. Ciltli veya karton kapak olarak dizayn edilen türlere ulaşabilirsiniz. Kitaplarında estetik biçimde duran eserleri elde edebilirsiniz. Bazı içerikler yoğun olduğu için geniş bir zaman ayırmak gerekebilir. Okuma yapmadan önce kalem ve kağıt alıp çeşitli işlemlerle öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz. Örnek vererek anlatım yapan çeşitlerden verim almak mümkün olur. Çeşitli sorunlara karşı plan yapmayı öğreten eserler iş dünyasındaki sorunları anlatabilir. Bu kitaplar özellikle üniversite öğrencileri için idealdir. Terimlerin ağırlıklı olduğu eserler çeşitli seviyelere ayrılır. Öğrenciler başlangıç seviyesinde işlem yaparak ilerleyebilir. Öğretmenlerin tavsiyeleri ile birlikte derslerde okunan eserlerden verim almak mümkün olur. Makro ekonomi alanında ince hesaplamalar yapılır. Şirketlerin gerçek faiz ve hasılası üzerine yoğunlaşan formüller vardır. Formüller detaylı hesaplama gerektirebilir. Bazı verileri bulmak oldukça zordur. Duruma göre farklı formülleri aynı sorun üzerinde uygulamak gerekebilir. İş dünyası kitapları genel olarak çeşitli yatırım araçları hakkında bahsedebilir. Şirketlerin yükseliş hikayelerini ele alan yazarlar vardır. Biyografi stilinde yazılan iş dünyasından kitapları bulabilirsiniz. Başarılı CEO'lar tarafından yazılan eserler gençlere ilham kaynağı olmayı başarır. Yetişkinlere tavsiye vererek şirket kurmayı planlayanlara farklı bakış açıları sunar. Böylelikle hedeflerinize ulaşmak için yeni planlamalar ekleyebilirsiniz. İş insanlarının hayat hikayelerini okuyarak motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Ekonomi & iş dünyası yorum bölümünde yer alan görüşler farklı içeriklerin yapısından bahsedebilir. Kitapların künyesi gibi özet bilgiler sunan yorumlara bakabilirsiniz. İçeriğin yapısından ve anlatım dilinden kalan müşteriler tavsiyelerde bulunur. Beğendiğiniz ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Memnuniyet Oluşturan Ekonomi & İş Dünyası İndirim Fırsatları

E konomi & iş dünyası indirim dahilindeyken fırsatlı tercihlerin önünü açar. İndirim sunan ürünler farklı dönemlerde ortaya çıkar. Fırsatların oluşmasıyla birlikte kitaplığınıza yeni içerikleri ekleyebilirsiniz. Yayınevlerinin kaliteli baskıları memnuniyet oluşturmayı hedefler. Matematik veya ekonomi alanında profesyonel biçimde çalışan müşteriler için uygun türler vardır. Çeşitli departmanlara fayda sağlayan içerikler faydalı sonuçlar verir. Okuması eğlenceli olan türler rahat biçimde öğretir. Çocuklar için satışa sunulan türler vardır. Çocukların küçük hesaplamalarla bütçe yönetimini öğrenmesi önemlidir. Belirli yaşlardan sonra harçlık alan çocuklar paranın ne olduğunu, değerini ve kullanım şeklini öğrenebilir. Böylelikle çocuklar yetişkin yaşlara donanımlı ve sorumluluk sahibi olarak gelebilir. Mikro ekonomi kitapları basit formüllerden oluşur. Üniversite ilgili bölümün öğrencileri tarafından sevilen içerikler memnuniyet verir. Küçük hesaplamalar büyük çaplı problemleri çözebilir. Benzer biçimde kaçırılan küçük veriler problem oluşturabilir. Veri veya hesaplama kaçırmak şirketleri zarara sokabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bilgileri temelden alabilirsiniz. Temel oluşturan mikro ekonomi eserleri memnuniyet verir. Şirket verilerini doğru takip etmek için ince analiz grafiklerini öğrenebilirsiniz. Grafiklere göre hareket etmek son derece önemlidir. Belirli bilgiler ışığında oluşan grafikler plan kurmaya yardım eder. Böylelikle negatif pozisyondan olumlu yöne doğru geçmek için gerekli olan adımları oluşturabilirsiniz. Sayılar formüllere göre doğrudan çıkar. Bu sayıları anlamlandırmak ve işleme sokmak kitaplarda yazan bilgiler sayesinde mümkün olur. Ekonomi & iş dünyası kampanya fırsatları belirli aralıklarda müşterilere sunulur. Kampanyaların sağladığı avantajlar okuma alışkanlığı kazandırabilir. Yetişkinler için hobi oluşma kaynağı sunan içerikler kampanya dahilinde değerlendirilebilir. Üniversitede çalışma yapan öğrencilerin derslerine yardımcı kaynaklar vardır. Kaynakların detaylı yapısı sınavlarda yakalanan başarının artmasını destekler. Böylelikle başarılı bir akademik süreç yaşanabilir. Popüler ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Ekonomi & İş Dünyası Fiyat Seçenekleri

Ekonomi & iş dünyası fiyat seçenekleri geniş çeşitliliği ile tercih yapmak için fırsat verir. Fiyatları uygun seviyede tutan yayınevleri sayesinde alternatif türlere ulaşmak kolaydır. Alana göre değişim gösteren seçenekler müşteriler tarafından tavsiye edilebilir. Seviyeye göre seçim yapmak için yorum bölümüne bakan müşteriler farklı yayınevleri tarafından basılan içerikleri görebilir. Alternatif oluştuğu için anlamanızı kolay hale getiren türleri bulabilirsiniz. Basit anlatım dili ile teknik bilgiler kısa sürede öğrenilebilir. Ekonomi kitapları öneri ve tavsiyeleri ile seviyenize uygun seçimleri yapabilirsiniz. Bazı ürünler ders kitabı olarak işlev gösterir. Üniversite seviyesinde hazırlanan içeriklerin içerisinde sorular yer alır. Sorular farklı teknik analizlerin yapılmasını destekler. Pekiştirme yapmak veya konuları unutmamak için belirli aralıklarda soru çözümü yapabilirsiniz. Belirli formüller kullanılmadığı zaman unutulabilir. Bilgileri taze tutmaya yardım eden içerikler yoğun ilgi görür. Okuma ve ders kitabı olarak ayrılan seçenekler müşterilere geniş tercih alanı verir. Temel ekonomi kitapları fakülteye yeni başlayan öğrencileri memnun bırakabilir. Basit formüllerle başlayan eserler ilerledikçe zorlaşabilir. Bazı türler tamamen kolay işlemlerle devam eder. Böylelikle çalışma prensibine göre seçim yapmak mümkün olur. Temel bilgiler ışığında hobi olarak öğrenmeye çalışan müşteriler rahat bir başlangıç yapabilir. Basit formüller ve terimlerle birlikte iş görmek kolaylaşır. Küçük faiz hesaplamaları veya GSMH gibi işlemleri yapabilirsiniz. Milli hasılanın yıllar içindeki değişimini hesaplayarak mevcut ekonomik durum analiz edilebilir. Farklı ülkelere bu işlemleri yaparak çeşitli araştırmalarda kullanabilirsiniz. İş dünyası ile ilgili kitaplar belirli hesaplamalara bağlı olarak alınan aksiyonları gösterebilir. Başarıya ulaşmak için çeşitli fikirlerin olduğu eserler motivasyonun üst seviyeye çıkmasına yardım eder. İş yapmayı planlayan müşteriler çeşitli türleri okuyabilir. Eğitici yapısı sayesinde öne çıkan ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.