placeholder
"

Rugan Bot

" araması için 3844 sonuç listeleniyor

Rugan Bot Modelleri ile Şıklığınızı Tamamlayın

Rugan, normal derinin üzerine ayrıca parlak bir tabaka kaplama yapılması ile elde edilir. Bu çalışma ile hazırlanan deri, su ve hava elementlerine karşı dayanıklıdır. Rugan bot farklı işleme tekniği ile imal edilen sağlam bir ayakkabı çeşididir. Rugan deriden imal edilen botlar kış mevsiminde su ve çamurdan nubuk ya da süet deriden imal edilen botlara kıyasla daha iyi bir koruma sağlar.

Şıklık ve Zarafet Sağlayan Rugan Bot

Şıklık ve Zarafet Sağlayan Rugan Bot

Kadın rugan bot modelleri kadar birçok çeşitte olan erkek rugan bot çeşitleri de bulunabilmektedir. Kadınların rugan topuklu bot ile kış ayında şıklık ve zarafeti bir arada yaşaması kaçınılmazdır. Topuklu rugan bot ister klasik olsun ister spor her iki türde de dikkat çekici ve göz alıcıdır. Bakımı diğer deri ayakkabılara göre daha kolay olmasına karşın kullanımı dikkat gerektirir. Parlak rugan bot kışa özgü bir parça olmayıp sonbahar mevsiminde de şık bir tercih olur. Dikkat çekici bir giyim tarzı ve nostaljik esintiler oluşturulmak istenirse sivri burun rugan bot bu giyim şekline çok uygun olacaktır.

Rugan Bot Renkli Modelleri

Rugan Bot Renkli Modelleri

Dikkat çeken moda bot modellerinden beyaz rugan bot modeli mevcuttur. Özellikle gençlerin tercih ettiği bu model genellikle rugan bağcıklı bot modeli ya da rugan postal bot olarak kullanılır. Giyilen kıyafetin renk ve dokusuna göre rugan botun rengi tercih edilmelidir. Kış aylarında kadın erkek herkesin seçtiği temel model siyah rugan bot olmaktadır. Kışın bir diğer tercih edilen rengi ise kahverengidir. Mont, kaban gibi kışlık kıyafetlerin altına en sık tercih edilen parça kahverengi rugan bot olmaktadır. Kahverengi rengin ağırlığı ve kış ayında giyilen birçok kıyafetin rengiyle uyumlu olduğu için sık kullanılan bir renktir. Açık ve koyu kahverengi tonları ile yapılan kombinlerde bej rugan bot ile dikkat çekici aynı zamanda uyumlu bir tarz yakalanır. Son yıllarda deri ürünlerde yeşil ve haki gibi renk tonları da dikkat çekmektedir. Yeşilin birçok tonu kullanılan deri ürünler içinde yeşil rugan bot dikkat çeken bir ürün olmaktadır. Siyah ve kahverengi ürünlerle uyumlu kombin seçenekleri sunarlar. Kırmızı rugan bot ve pembe rugan bot farklı ve canlı renklerden hoşlanan kişilerin tercih edebileceği seçeneklerdendir.

Rugan Bot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rugan Bot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kış ve sonbahar aylarında kullanılan botları hem şık hem de göz alıcı hale getirmek için rugan bot kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Bunlara uygun farklı renk ve rugan bot modelleri piyasada bulunmaktadır. Elde edilen çeşitli renkli rugan ürünler, örneğin tercih edilen krem ya da bej tonlarında bir kıyafetin altına bordo rugan bot uygun bir kombin yapma imkanı sunar. Rugan deri ürünler doğru kullanım gerektirir. Sadece mat renklerin hakim olduğu bir kıyafet, renkli bir rugan ayakkabı ile hareket kazanır. Ayrıca tüm yaş gruplarına hitap etmesi ile de çok tercih edilen bir üründür. Birçok renk seçeneği bulunan rugan botlara uygun fiyat ve model seçimleri ile Trendyol aracılığıyla ulaşmak büyük kolaylıktır.