İlgili Kategoriler
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Cinsiyet
Fiyat
Özellik
Taşıma Kapasitesi
Renk
Ürün Puanı

4moms Ana Kucağı Modelleri ile Bebeklerininzi Şımartın

Amerika birleşik devletlerinde satış hayatına başlayan 4moms şirketi, hızla büyüyerek dünya ülkelerinde ürünlerini satmaya başlamıştır. Annelerin hayatlarını daha kolay bir hale getirmek için çabalayan 4moms şirketi, ürünlerinin kaliteli ve kullanışlı olmasıyla büyük bir şirket olma başarısını elde etmiştir. 4moms markası tarafından, annelere kolaylık sağlamayı amaçlayan 4moms ana kucağı ürünü, ülkemizde satışa sunulmasının kısa bir süre sonrasında büyük rağbet görmeyi başaran ürün olmuştur. Piyasaya sunduğu her yeni ürünle yenilikçi ürün anlayışına devam eden 4moms markası, ana kucağı modelinde de bu anlayışını sürdürmeye devam etmiştir. Annelerin bebekleri için gereken her türlü ürünü bulabilecekleri 4moms markası, annelerin bebekleri dışında kendilerine de süre ayırabilme olanağı sağlıyor. Anneleri, bebekleri ile bütün gün ilgilenme durumlarından kurtaran 4moms markası, kullanıcıları tarafından fazlasıyla olumlu dönüşler almayı da başarmıştır. Özellikle çalışan annelerin hayatlarını kurtaran 4moms ana kucağı ürünleri, bir şirkette çalışan veya ev hanımlarının vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Ülkemizde 4moms rockaroo ana kucağı ürününün satışa sunulmasıyla beraber adını duyurmayı başaran 4moms, bu ana kucağı ile beraber bebeklerin son derece konforlu ve oldukça güvenli bir şekilde uyumasını veya dinlenmesine olanak sağlıyor. 4moms şirketi tarafından piyasada satışa sunulan ana kucağı ürünlerinin farklı modellerinde çeşitli özellik değişiklikleri de bulunmaktadır. Ayrıca ana kucağı ürünü, farklı kullanım alanlarını da beraberinde getiriyor. 4moms marka ana kucağı ürün ile beraber anneler, bebekleri ile eğlenceli oyunlar oynarken, herhangi bir işleri olduğunda ise bebeklerini hızlı ve kolay bir şekilde uykuya geçmesini sağlamaya yardımcı oluyor. Yaklaşık olarak 12 kilograma kadar kaldırabilen 4moms ana kucağı ürünü oldukça geniş olmasıyla da ferah bir şekilde bebeklerin eğlenceli anlar geçirmesine yardımcı oluyor.

4Moms Ana Kucağı

4Moms Ana Kucağı

Bebeklerin özellikle uykuya dalması için anneler tarafından yapılan öne ve geri sallama hareketini yapan ana kucağı ürünü annelerin bir çaba sarf etmeden bebeklerinin uykuya dalmasını sağlıyor. Son derece rahat ve güvenilir olan 4moms bounceroo ana kucağı modeli, yeni doğan bebekler için de uygun bir üründür. Yeni doğanlar için özel olarak ayarlanabilen 4moms ana kucağı, bebeğe ekstra destek sağlayarak gelişimini hızlı ve güvenli bir şekilde geçirmesine olanak tanır. Tüm bunlarla beraber annelere büyük bir zaman kazandıran 4moms sallanan ana kucağı annenin uzun süre boyunca bebeğini uyutması için yaptığı uğraşı kendisi yaparak, annenin işine geri dönmesini sağlıyor. Bebekler, doğumdan ilk 6 ayın sonrasında anne kucağı istemektedir. Bununla beraber işlerine gitmek zorunda kalan veya bebeklerinin yanında her an onunla beraber olma imkanı bulunmayan annelerin imdadına 4moms markasının ana kucağı ürünü gelmektedir. Bu ana kucağı ürünü ile beraber, bebekler kendilerini adeta anne kucağında hissedecek ve son derece rahat bir şekilde uykuya dalacaktır. 4moms firması tarafından satışa sunulan ana kucağı ürünü farklı modellerde olmasının yanı sıra pilli ya da elektrikli ana kucağı modelleri de bulunmaktadır. En fazla kullanılan manuel olarak çalışan ana kucağı modelleri olsa da 4moms ana kucağı modelleri arasında şarj edilebilir veya pilli ana kucağı modelleri de rahatlık bakımından oldukça faydalıdır. Bebeğinin rahatlamasını sağlayan aynı zamanda bebeğin uyumasında son derece yardımcı olarak ana kucağı hissi yaratan 4moms titreşimli ana kucağı yardımınıza koşar. Annenin bebeğini uyutmak için yaptığı ileri ve geri hareketleri uygulamasıyla birlikte, üzerinde bulundurduğu ses sisteminde bulunan ninniler ile bebeğe gerçek anne kucağı hissi verilerek, kolayca uykuya dalmasına yardımcı olmaktadır.

4Moms Ana Kucağı Özellikleri

4Moms Ana Kucağı Özellikleri

Annelerin bebek ürünleri denildiğinde aklına ilk gelen 4moms markası, ana kucağı ürünü ile yine annelerin hayatlarını kolaylaştıracak bir ürüne imza atmış bulunmakta. Bu ana kucağı ürünü ile beraber anneler günlük işlerini gönül rahatlığıyla yapabilir. Bebeklerini uyutma derdi olmadan rutin işlerini yapabilmelerine olanak tanıyan 4moms elektrikli ana kucağı modelleri, farklı çeşitleri ve birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Elektrikli olan 4moms ana kucağı çeşidinin en önemli özelliklerinden bir tanesi de titreşimli bir şekilde sallanarak, bebeğin uyumasına yardımcı olmasıdır. Ana kucağı ürününün en temel özelliği olan sallanma özelliği, bebeklerin en çok sevdiği hareketi sunuyor. Anne karnında sürekli yaşadığı sallanmayı arayan bebekler, 4moms ana kucağı ürününün sallanma özelliği sayesinde uykularını kesintisiz bir şekilde alabilir. Aynı zamanda bu özelliğinin yanında, bebeğin gaz çıkarmasına yardımcı olan titreşim ve sallanma hareketleri sağlayan 4moms sallanan ana kucağı çeşitleri de bebek için oldukça yararlı özellikleri barındırır. Gerçek anne hareketlerinden esinlenerek dizayn edilen 4moms ana kucağı ürünü içerisinde bulunan mp3 bağlantısı ile birlikte anneler, bebeklerine klasik müzikten, doğa seslerine kadar her türden müziği dinleterek, uyumalarını sağlar. En çok beğenilen 4moms ana kucağı ürünü özelliklerinden titreşimli ve mp3 özelliği bulunan 4moms mamaroo ana kucağı ürünü özellikle yeni annelerin işleri kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Yeni teknoloji ile donatılmış 4moms marka ana kucağı ürünleri, oldukça kaliteli olmasıyla beraber dayanıklı tasarımıyla kullanıcını yarı yolda bırakmayarak, uzun süreli kullanım ömrü sağlıyor. 4moms markasının her zaman hassas olduğu, kullanıcı memnuniyeti konusunu 4moms ana kucağı yorumlar bölümünden de takip edebilirsiniz. Son derece olumlu yorumlar almayı başaran 4moms marka ana kucağı ürünleri, diğer annelerin de güvenini kazanmayı başarır.

4Moms Ana Kucağı Fiyatları

4Moms Ana Kucağı Fiyatları

Uzun yıllar boyunca geliştirdiği yenilikçi ürünler ile annelerin hayatlarını kolaylaştırmayı başaran 4moms markası, ana kucağı ürünü ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başarmıştır. 4moms ana kucağı fiyatları ürün manuel veya otomatik olarak sallanabilmesi, mp3 özelliğinin bulunması ve diğer özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu ürünlerin en başında, annelerin hayatlarını bir hayli kolaylaştıran ve bebeklerini, hiç uğraş göstermeden uyutabilmesine yardımcı olan, titreşimli ve mp3 çalar bulunan 4moms mamaroo 4.0 app ana kucağı ürünü olmaktadır. İçerisinde bulunan bu özelliklerinin yanı sıra, manuel olmaması da anneleri sevindiren bir diğer özellik olmuştur. Bu kadar yeni teknoloji ve yüksek özellikleri bulunan 4moms ana kucağı ürünü, her bütçeye uygun fiyat aralığında bulunur. Bununla beraber, klasik diyebileceğimiz, manuel olan ana kucakları ise fiyatının son derece uygun olmasından ve bebekleri kısa sürede uyumasına yardımcı olmasından dolayı çok satanlar listesine girmiş 4moms ürün olmuştur. Ana kucağı ürünü satışı ile çok güzel geri dönüşler almayı başaran 4moms ürünleri, müşterilerinin kesesine uygun ürünler satmaktadır. Ayrıca, uygun fiyatlarda, yüksek kaliteli ürünler sunmasıyla birlikte ebeveynlerin de hayatlarını oldukça kolaylaştırmayı başarıyor. Bununla beraber 4moms ana kucağı ürününün üzerinde, bebeklerin sakinleşmesi de sağlayan kırmızı, mavi ve pembe renklerde hayvan oyuncak figürleri bulunmaktadır. Bu oyuncaklar ile bebek, 4moms ana kucağında eğlenceli vakit geçirebilir ayrıca oldukça rahat bir şekilde uyuyabilir. Tam bir fiyat ve performans ürün olan 4moms ana kucağı ürünleri, kullanıcıların bütçesini zorlamadan, kolay bir şekilde sahip olabilecekleri bir üründür. Kaliteli yapısıyla beraber annelerin beklediği performansı verebilen 4moms ana kucağı ürünü, bebeğinizin rahatını düşünürken sizin de hareket konforu sağlar.