"

AHAVA

" araması için 29 sonuç listeleniyor

Ahava ile Bakımlı Bir Cilt İçin İhtiyacınız Olan Her şey

İsrail merkezli bir kozmetik markası olan AHAVA Lut Gölü’nden aldığı mineral bazlı bileşenleri ve çamuru kullanarak cilt bakım ürünleri hazırlar. Dünya çapında bir üne sahip olan AHAVA Türkiye pazarında da başarı yakalar. Bakım kremleri 30’dan fazla ülkede satılan marka, cilt dostu özel formüller ve osmoter teknolojisi kullanarak karışımlarını hazırlar. Krem, tonik, şampuan ve sabun gibi farklı malzemeler doğal içeriklere sahiptir. Lut Gölü’nden alınan ve bakım malzemelerinin içine doğal haliyle eklenen mineral karışımlar cilde canlılığını geri kazandırır. Marka yaşlılık karşıtı kremleri, peelingleri ve kil maskeleriyle adını geniş kitlelere duyurur. AHAVA kozmetik ürünleri bazı cilt rahatsızlıklarının yatıştırılmasında da etkilidir. Markanın kremleri cilde ipeksi bir yumuşaklık verir. Cildinizi ölü derilerden arındırmak, yaşlanma belirtilerini azaltmak ve cildinizin yumuşamasını sağlamak isterseniz AHAVA kozmetik ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu malzemeler kuru ve hassas cilt özelliklerine sahip olanlar dahil her kesimden insanın kullanımına uygundur. Kir ve toksinleri ciltten uzaklaştırmak için de etkilidir. AHAVA kullananlar ve ilk kez kullanacak olanlar içeriğinde ne gibi maddeler olduğunu merak edebilir. Markanın bakım malzemelerinin içinde magnezyum, çinko, selenyum, kalsiyum, potasyum, manganez ve sülfür gibi farklı mineraller bulunur. Magnezyumun cilt üzerindeki suyu koruduğu bilinir. Çinko ise hücre yenilenmesi işlemini hızlandırır. Markanın karışımları rahatlatıcı bir etki yaratır ve enerji verir. Doğal mineralli AHAVA krem çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

El ve Ayak Bakımında AHAVA Doğallığı

El ve Ayak Bakımında AHAVA Doğallığı

AHAVA ürünleri Lut Gölü’nün şifalı sularını içerir. Bu sulardan ve çamurdan gelen doğal zengin mineraller yağ salgısını dengeleyerek cildin canlı ve ışıltılı görünmesine yardımcı olur. Akneye meyilli bir cildiniz varsa markanın özel karışımlarını deneyebilirsiniz. Eller her türlü ihtiyacı karşılamak için sürekli olarak çalışan organlardır. Bu nedenle fazladan bakıma ihtiyaç duyar. Kuruyan, rengini kaybeden, yıpranan ellerin doğru bakımı alabilmesi için AHAVA el kremi etkili bir çözüm sağlayabilir. Hava değişiminin ve bulaşık deterjanlarının neden olduğu yıpranmalar markanın el kremleriyle kısa sürede ortadan kaldırılır. Az miktarda kremi temiz ellerinize sürerek nazikçe ovalayabilirsiniz. Kısa sürede emilen krem elde yağlılık ya da ağırlık hissine neden olmaz. Ürünlerin içinde bulunan gliserin ellerin tekrar kurumasını ve çatlamasını engeller. Bunlar, egzama gibi cilt sorunlarının dindirilmesinde de etkilidir. Kaşıntı ve döküntü yaratan rahatsızlık markanın el kremleriyle kısa sürede ortadan kaybolabilir. AHAVA krem kullananlar ürünlerin cilt üzerinde yarattığı yumuşaklık hissinden duydukları memnuniyeti dile getirir. Eller gibi ayaklar da bakıma ihtiyaç duyar. Tüm vücudun ağırlığını çeken ayaklarınıza ihtiyaç duyduğu etkili bakımı sağlamak isterseniz AHAVA ayak kremi çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kille yoğunlaştırılan ayak kremleri dermatolojik testlerden başarıyla geçer. Sert, kuru ve çatlamış ayaklarda bile kısa sürede etkisini gösterir. Kremlerin içeriğinde aloe vera katkısı bulunur. Aloe vera sayesinde fazladan bir yumuşaklık hissi oluşur. Yoğunlaştırılmış bir içerik istemezseniz çay ağacı destekli olanları tercih edebilirsiniz. Rahatlatma ve koku giderme özelliği olan ayak kremlerini gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz. El ve ayak kremlerinde AHAVA Türkiye satış fırsatlarından yararlanmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Bunları set halinde alarak günlük bakımınıza önemli bir katkı yapabilirsiniz. AHAVA yağ çeşitleri de nem kazandırma özelliğine sahiptir. Yıpranan cildinizi markanın ürünleriyle onarabilirsiniz. Dudak, göz, el ve vücut gibi tüm bakım malzemelerini kolayca bulabilirsiniz. Yaş alma sonucu ellerde oluşan renk ve şekil bozukluklarına karşı da bunları kullanabilirsiniz. Doğal Ölüdeniz mineralleri içeren krem çeşitleriyle el ve ayaklarınıza güçlü bir bakım uygulayabilirsiniz. AHAVA el kremi satın almak için Trendyol’u inceleyebilir, indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Etkili Yüz Bakımının Adresi AHAVA

Etkili Yüz Bakımının Adresi AHAVA

Zaman ve emek harcamanızı gerektiren bir işlem olan cilt bakımının aksatılmadan yerine getirilmesi gerekir. Cilt bakımını uygulama şekli ve işlemler sırasında kullanılan ürünler önemlidir. AHAVA yüz kremi çeşitleri içindeki doğal mineral ve özler sayesinde kolay ve etkili bir bakım yapmanıza yardımcı olur. Yüz kremleri arasında yoğun nemlendirme yapan ve 20 faktörlü güneş koruma etkili ürünler bulunur. Gece için de kadifemsi dokuya sahip olan ve ince kırışıklarla savaşan özel ürünleri kullanabilirsiniz. Markanın yüz kremlerinde cilt tonunu dengeleme özelliği de bulunur. AHAVA peeling ile kir ve yağlardan arındırdığınız cildinize gece ya da gündüz kremlerinden birini uygulayabilirsiniz. 35 yaşından büyükseniz AHAVA 35+ krem çeşitlerini tercih etmeniz uygun olur. Markanın yüz kremleri arasından cilt tipinize uyum sağlayacak bir ürün seçebilirsiniz. Peeling uyguladıktan sonra AHAVA maske çeşitlerini deneyebilirsiniz. Arındırıcı çamur maskesi, nemlendirici krem maske, kırışıklık karşıtı gece maskesi, soyulabilir maske gibi farklı çeşitleri uygulayabilirsiniz. Özel bir maske çeşidine ihtiyacınız varsa markanın 24 ayar altın içeren ürünlerini kullanabilirsiniz. Anında detoks etkisi bulunan maskelerle kısa bir süre içinde kir, yağ ve ölü deriden arınabilirsiniz. Maskeyi yıkadıktan sonra AHAVA tonik uygulaması yapabilirsiniz. Bu sayede gözenekleriniz sıklaşır ve cildiniz ışıltılı bir görünüme kavuşur. Tonik çeşitleri arasında kırışıklık karşıtı olanları, yoğun nemlendirme yapanları ve sıkılaştırıcı özelliği bulunanları görebilirsiniz. İstediğiniz etkiye karar verdikten sonra mineralli tonikleri cildinize sürebilirsiniz. AHAVA 3 in 1 tonik uygulaması bitince nemlendirme işlemine geçebilirsiniz. Yüzün geneline ve boyun bölgesine markanın dilediğiniz nemlendiricisini sürebilirsiniz. Göz çevresi içinse AHAVA göz kremi çeşitlerini denemeniz tavsiye edilir. Göz kremlerinin konsantre ve yumuşak çeşitlerini bulabilirsiniz. Markanın erkeklere özel hazırladığı göz bakım ürünleri de vardır. Yüz bölgesi için etkili bir bakım istiyorsanız markanın Trendyol’daki ürünlerine göz atabilirsiniz.

AHAVA

AHAVA

Maske çeşitleri arasında AHAVA kil maskesi dikkatleri üzerinde toplar. Ölüdeniz’in zeminindeki çamurdan elde edilen kil, yoğun mineralli bir içeriğe sahiptir. AHAVA SPA etkisi yaratan kil maskeleriyle büyük beğeni kazanır. Markanın çeşitleri el, ayak ve yüz ürünleriyle sınırlı değildir. Duş sırasında tüm vücudunuza uygulayabileceğiniz peeling çeşitleri de vardır. Banyo tuzu ise günün yorgunluğunu atmanıza ve cildinizi yenilemeye yardımcı olur. Makyaj yapmayı seviyorsanız uyumadan önce markanın makyaj temizleme malzemelerini kullanabilirsiniz. Özel temizleyicilerle yüzünüzü yıkadıktan sonra gece kremlerini sürebilirsiniz. Krem tercih etmiyorsanız AHAVA serum da deneyebilirsiniz. Altı kat güçlü bir yapısı bulunan serumlar ciltteki ince çizgileri yok ederek yaşlanma belirtilerinde gerileme sağlar. Jojoba yağıyla zenginleştirilen serumlar yağ bazlıdır. Hassas cilt yapısına sahip olanlar için de oldukça uygun ürünlerdir. AHAVA serum kullananlar ürünlerin güçlü etkilere sahip olduğunu görebilir. Serumları günde iki kez temiz cildinize sürerek kullanabilirsiniz. Ölüdeniz’den gelen doğal ve güçlü etkiyi saçlarınızda da hissetmek isterseniz AHAVA şampuan kullanabilirsiniz. Saçı ve saç derisini besleyen şampuanlar yağı ve kiri derinlemesine temizler. Saçlarınıza parlaklık ve tazelik verir. Mineralli şampuanların tek bir damlasıyla etkili bir temizlik hissine kavuşabilirsiniz. Baştan ayağa arındırıcı bir his yakalamak isterseniz şampuanlarla birlikte duş jeli ve AHAVA sabun çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Sabunlarla hem tüm vücudunuzu yıkayabilir hem de el temizliğini sağlayabilirsiniz. Nemlendirici içeriğe sahip olan sabunlar ellerinizi kurutmadan kirlerden arındırır. Markanın tıraş ürünlerini ve tıraş sonrası bakım malzemelerini de bulabilirsiniz. Doğal ve zengin bir içeriğe sahip ürünlerle kendinizi arınmış ve yenilenmiş hissedebilirsiniz. Doğal bir kokusu olan ürünler cildinizin nem dengesini de korur. AHAVA krem Türkiye satış fırsatlarından yararlanmak isterseniz Trendyol’daki kampanyaları inceleyebilirsiniz.