Yıldızlı Ürünler
Fiyat
Gövde Materyali
Kumaş
Ayak Malzemesi
Boyut/Ebat
Derinlik
Form
Genişlik
Materyal
Özellik
Raf Sayısı
Şekil
Fiyat Geçmişi
Renk
Yükseklik
Tip
Ürün Değerlendirmesi
"

Ahşap Sokağı

" araması için 188 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık ve Kaliteli Tasarımları ile Ahşap Sokağı

Dekorasyon ve hobi ürünleri tasarlayan Ahşap Sokağı 20 yıllık bir geçmişe sahiptir. Yaşam alanlarına özel ürünler ortaya koyan marka, yenilikçi ve kullanışlı tasarımlara imza atar. Marka, üretim anlayışını özgünlük ve kalite üzerine oturtur. Müşteri memnuniyetini de merkeze alan markanın sehpa çeşitleri, kitaplık, TV ünitesi ve komodin gibi farklı ürünleri vardır. Ahşap Sokağı hobi amaçlı ahşap çeşitlerine de sahiptir. Ahşap boyamaktan hoşlananlar için peçetelik, sehpa, tepsi gibi farklı modeller üretir. Ev dekorasyonu ahşap odaklı olarak düzenlemek isteyenler için markanın tasarımları uygun olabilir. Modası geçmeyen bir malzeme olan ham ahşap mobilyalara farklı bir hava katar. Bu malzemeden üretilen mobilyaları açık renkli eşyalarla bir arada kullanarak ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Marka, sehpa ve kitaplık gibi farklı modellerde metal ayak kullanmayı tercih eder. Keskin ve yalın tasarımları bulunan bu ürünler evinizde oldukça şık durabilir. Çok işlevli bir mobilya olan dresuarlar antrelerde farklı bir hava yaratır. Şık tasarımlara sahip Ahşap Sokağı dresuar çeşitleri renkleri ve ayak yapılarıyla dikkatleri üzerine toplar. Markanın dresuar çeşitleri arasında sadece metalden üretilenleri ve ahşapla metalin uyumlu birleşimini görebilirsiniz. Dresuarların çekmeceli ya da çekmecesiz seçenekleri bulunur. Evinizin tarzına uygun olanları tercih edebilirsiniz. Antik esintiler içeren ya da modern çizgilere sahip farklı dresuar modellerini de değerlendirebilirsiniz. Ahşap Sokağı’nın tüm ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Salonların Havasını Değiştiren Ahşap Sokağı Ürünleri

Salonların Havasını Değiştiren Ahşap Sokağı Ürünleri

Ev içinde fazla vakit geçirilen alanların başında salonlar gelir. Tüm günün yorgunluğunun atıldığı, sohbetlerin yapıldığı salonlar dekorasyonlarıyla da ön plana çıkar. Ahşap mobilya kombinasyonları salonları olduğundan şık gösterebilir. TV üniteleri televizyonlarınızı ve çekmece ya da kapaklı bölmeleri sayesinde eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz kullanışlı ürünlerdir. Salonun boyutuna göre küçük ya da büyük yapıda olanları kullanabilirsiniz. Ahşap Sokağı TV ünitesi modelleri çekmeceli ve klasik kapaklı ürünlerin yanında sürgü kapaklı modellere de sahiptir. Tamamen ahşap olanlar, MDF kaplı modeller ve metal ayaklı olanlar da vardır. Salonunuzda nasıl bir hava oluşturmak istediğinize karar verdikten sonra bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. TV ünitelerini diğer salon mobilyalarıyla kombinlemek isterseniz markanın farklı ürünlerine göz atabilirsiniz. Ahşap sokağı orta sehpa modelleri de oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Siyah ya da gold ağırlıklı metal ayaklara sahip olanlar ve mermer görünümlüler bunlardan bazılarıdır. Orta sehpa çeşitleri arasında tekerlekli servis arabası tarzında olanları da bulabilirsiniz. Bu ürünlerin yuvarlak, kare ve dikdörtgen formluları arasından salonunuza yakışacak bir model tercih edebilirsiniz. Tek olan orta sehpaların ikili ya da üçlü alternatifleri de vardır. Orta sehpalarla uyum içinde kullanabileceğiniz zigonları da markanın ürün çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Ahşap Sokağı zigon sehpa modelleri farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak tasarlanır. Klasik zigon sehpalarla birlikte C sehpa tasarımlarını da görebilirsiniz. Orta sehpalarda olduğu gibi bu ürünlerin de dikdörtgen, kare ve yuvarlak olanları vardır. Aynı kesim, renk ve ayak yapısına sahip olan aksesuar standları arasından da bir seçim yapabilirsiniz. Farklı objelerinizi ya da çiçeklerinizi bu mobilyalara yerleştirerek yaşam alanınıza sıcaklık katabilirsiniz. Ahşap Sokağı masa modelleri doğal ceviz ve masif seçenekleriyle karşınıza çıkar. Zarif tasarımlı masaların etrafında toplanarak keyifli yemekler yiyebilir, arkadaş davetlerine ev sahipliği edebilirsiniz. Çok amaçlı masaları yemek yemek ya da çalışma alanı yaratmak için kullanabilirsiniz. Markanın salonlara özel ürünleriyle bütünlük yakalayabilir, sade ve şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza hareket katacak farklı Ahşap Sokağı ürünleri için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Konforlu Ahşap Sokağı Puf Modelleri

Konforlu Ahşap Sokağı Puf Modelleri

Evin her alanında rahat bir kullanım imkanı yaratan puflar oldukça geniş bir renk çeşitliliğine sahiptir. Ahşap Sokağı puf ve bench modellerini isterseniz salonda ya da yatak odalarında, isterseniz de antrelerde kullanabilirsiniz. Tamamı kumaşla kaplı puf çeşitlerini orta sehpa olarak değerlendirebilirsiniz. Evinizin ağırlıklı rengiyle uyum sağlayacak ya da tezatlık oluşturacak modelleri de tercih edebilirsiniz. Markanın bazı puf çeşitlerinde sandık bulunur. Bu sandıkların içine fazla eşyaları istiflemeniz ya da çocukların oyuncaklarını koymanız mümkündür. Giriş kapısının hemen yanına konumlandırabileceğiniz dolaplı pufları da seçebilirsiniz. Markanın metal ve ahşap ayaklı ya da tamamı kumaş kaplı çok sayıda puf modeli arasından zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kumaş kaplı bench çeşitlerini yatak odalarında kullanabilirsiniz. Yatak ayak ucuna yerleştirerek odanıza iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Pufları sadece görünüm için kullanabilir ya da yoğun bir günün ardından ayaklarınızı dinlendirmek için de tercih edebilirsiniz. Değişik renk tonlarına sahip puf modelleri fonksiyonel ve şık ürünler olarak karşınıza çıkar. Bu ürünlerin klasik tarzda çok sayıda seçeneği bulunur. Aynı zamanda bazı modelleri modern ve minimalist tarza da hitap eder. Ahşap ayaklı olanlar sade bir görünüme sahiptir. Kumaş kaplı kapitoneli ürünler yaşam alanlarınıza iddialı bir dokunuş bırakabilir. Komodin ve kesonlar da oldukça kullanışlı mobilyalardır. Yatak odalarında ya da çalışma alanlarında oldukça fazla eşya depolamaya yarar. Göz alıcı tasarımları bulunan Ahşap Sokağı komodin modelleri arasında eskitme ürünler vardır. Çekmeceli, kapaklı ya da açık tasarımlar arasından odanızın dekorasyonuyla uyumlu modelleri bulmanız mümkündür. Çalışma alanlarında da markanın keson seçeneklerini kullanabilirsiniz. Odalarda farklı düzenlemeler yapmak istediğinizde Ahşap Sokağı tarafından tasarlanan farklı mobilya seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yaşam alalarınıza renk katacak puf ve komodin modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Ahşap Sokağı Kitaplık Modelleri Trendyol’da

Ahşap Sokağı Kitaplık Modelleri Trendyol’da

Çocuk ve genç odaları ile çalışma alanlarında kullanışlı bir masaya ve kitaplıklara ihtiyaç duyulur. Renk ve tarz açısından farklı model seçenekleri bulunan çalışma masası ve kitaplıklar ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır. Ahşap Sokağı çalışma masası çeşitleri tasarımlarıyla göz dolduran ürünlerdir. Her genişlikteki oda için ayrı seçenekler bulunur. Evinizin genel dizaynına uyum sağlayacak çalışma masalarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanında kendinize özel bir alan yaratmak isterseniz farklı tasarımları da değerlendirebilirsiniz. Markanın çalışma masası modelleri arasında tamamen sade olanları ya da kendiliğinden kitaplıklı olanları görebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz alan özelliklerine göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Ofis ortamları için de bunları tercih edebilirsiniz. Trendyol’da Ahşap Sokağı markalı çok sayıda çalışma masası bulmanız mümkündür. Çalışma ve oturma odaları ile salonların baş köşesine yerleştirmek isteyeceğiniz farklı kitaplık tasarımları vardır. Ahşap ve metalin uyumu kullanılarak ortaya çıkarılan Ahşap Sokağı kitaplık modelleri evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Markanın kitaplık modelleri farklı genişliklerde üretilir. Dar bir alan için ince ve uzun modelleri, büyük ortamlar için geniş tasarımları tercih edebilirsiniz. Salonda kullanarak hem kitap hem de aksesuar koyabileceğiniz kısa boylu kitaplık çeşitleri de vardır. Kitaplık çeşitlerini çoklu kombinler yaparak da yerleştirebilirsiniz. Farklı alanlara değişik hava katacak kitaplık modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Ahşap Sokağı’nın kafesli ya da açık kitaplık çeşitleri arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bir bölümü kapaklı olan modeller de oldukça kullanışlıdır. Markanın bazı kitaplık modellerinde tekerlekli ayaklar bulunur. Yer değiştirmek istediğinizde ya da temizlik anlarında bu ürünleri kolayca hareket ettirebilirsiniz. Mat siyah metal ayaklarla ceviz ya da meşe kaplamalı bölümlere sahip kitaplık modelleri evinizin her alanına çok yakışır. Keyifli vakit geçirebileceğiniz alanlar yaratmanıza yardımcı olan Ahşap Sokağı ürünlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.