Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Boy
Kumaş Teknolojisi
Kalıp
Ürün Detayı
Stil
Kullanım Alanı
Siluet
Ortam
Baskı/Nakış Tekniği
Sürdürülebilirlik Detayı
Kemer/Kuşak Durumu
Deri Kalitesi
Astar Durumu
Koleksiyon
Bel
Cep
Cep Tipi
Desen
Ek Özellik
Kalınlık
Kapama Şekli
Kumaş Tipi
Materyal
Paça Tipi
Spor Türü
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Basketbol Şortu

" araması için 444 sonuç listeleniyor

Basketbol Şortu

Konfor Sunan Basketbol Şortu Modelleri

Konfor Sunan Basketbol Şortu Modelleri

Basketbol el ile topun kontrol edilerek oynandığı ve Amerika’da icat edildiği bilinen bir oyundur. Dilimizdeki adı sepet topudur. Basketbol bir takım oyunudur ve beş kişilik karşılıklı iki takım halinde oynanır. Sahada toplam on kişi bulunur. Rakipler karşılıklı olarak birbirlerinden daha fazla sayı yapmaya çalışırlar. Amerika’da ortaya çıkan bu oyun günümüzde oldukça popülerdir. Yerden üç buçuk metre uzakta olan potaya atış yapmaya çalışan kişiler el ile topu yöneterek bu hedeflerini gerçekleştirmeye çalışırlar. Oyun oynanırken sürekli hareket halinde olmak gerektiği için rahat kıyafetler tercih etmek çok önemlidir. Profesyonel anlamda oyun oynanıyorsa takımın belirlediği basketbol forması giyilmek zorundadır. Basketbol kıyafetlerinde değişmeyen ve olmazsa olmaz olan şey basketbol şortudur. Basketbol şortu basketbol oynanırken giyilen ve oyunu oynarken rahatlık sağlayan bir giysidir. Birçok farklı formda ve şekilde çeşitleri vardır. Her iki cinsiyet için farklı kesimde üretilen şortların her bedene uygun ölçüleri bulunur. Birçok farklı popüler takımın amblemini taşıyan orijinal ürünler de üretilir. Favori takımınızın basketbol şortuna ulaşmanız artık eskisi kadar zor değil. Kendi aranızda basketbol oynarken favori takımınızın şortunu üzerinizde taşımak isterseniz size uygun ölçüde istediğiniz şortu kolaylıkla bulabilirsiniz. Her iki cinsiyet için de üretilen çeşitleri mevcuttur. Kadın basketbol şortu kadınların anatomilerine göre kesilmiş modeldedir. İçerisinde rahat bir şekilde basketbol oynayabilmeniz için tasarlanmıştır. Her kadın bedenine uygun şort bulunur. İstediğiniz takımın kadın basketbol şortlarına ulaşmak oldukça kolaydır. NBA basketbol ligi dünyadaki en popüler basketbol ligidir. Basketbolun ana vatanında oynanan bu lig dünyaca ünlü takım ve yıldızları bünyesinde bulundurur. NBA liginin basketbol şortları oldukça popülerdir. En çok tercih edilen şortlar arasında yer alırlar. NBA basketbol şortu ligde kendi takımının amblemini taşıyan her dönemin ünlü şortlarını bünyesinde bulunduran bir seridir. Favori oyuncunuzun basketbol şortunu edinmek isterseniz sadece istemeniz yeterlidir. Siyah basketbol şortu hem renginden hem de vücuttaki duruşundan dolayı en çok tercih edilen basketbol şortudur. Sadece renk değil ülkemizin en popüler takımlarından biri olan Fenerbahçe basketbol şortu da fazlaca tercih edilen şortlardan biridir. Popüler ve başarılı olan Fenerbahçe spor kulübünün amblemini taşıyan basketbol şortu her cinsiyete ve bedene uygun çeşitleri ile sizleri bekliyor. Basketbol şortlarının cepli olması dışarıda oyun oynarken sizlere birçok avantaj sunar. Bundan dolayı cepli basketbol şortu oldukça fazla tercih edilen şort çeşitleri arasında yer alır.

Basketbol Şortu Çeşitleri ile Oyununuzu Renklendirme Fırsatı

Basketbol Şortu Çeşitleri ile Oyununuzu Renklendirme Fırsatı

Basketbol oyunu geçmişten günümüze kadar birçok değişime uğramıştır. Kurallar yönünden değişiklikler yaşanmış saha ölçülerinde de birtakım farklılıklar yapılmıştır. Bunların yanında kıyafetlerde de birtakım değişiklikler yapılmıştır. Bu değişiklikler basketbol şortlarında da gözlenmiştir. Günümüzde uzun basketbol şortu özellikle erkek basketbol oyuncuları tarafından fazlaca tercih edilir. Uzun olan şortların boy uzunluğuna ve kiloya uygun her çeşidi bulunur. Bazı şortlar, her iki taraftan da kullanılmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Çift taraflı basketbol şortu her iki tarafı da kullanılabildiği için büyük kolaylık sağlar. O gün hangi tarafı kullanmak isterseniz kullanabilirsiniz. Büyük beden basketbol şortu basketbol oynamayı seven ama büyük bedene sahip olan kişiler için özel olarak tasarlanmış şortlardır. Bu şortlar özel olarak üretilmiş sağlam şortlardır. Her türlü bedene uygun olarak üretilen ve herkesin basketbol oynamasını kolaylaştırmayı hedefleyen şortlar ile basketbol zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz. Basketbol şortlarının istediğiniz renkte çeşitleri mevcuttur. Bunlardan biri beyaz basketbol şortu çeşitleridir. Beyaz rengin dinginlik veren etkisi ile sahada ekstra performans sağlayabilirsiniz. Beyaz renkli şortların birçok bedeni mevcuttur. Farklı takımların basketbol şortları da mevcuttur. Taraftarı olduğunuz ünlü takımların şortlarına erişmek artık eskisinden çok daha kolay. Galatasaray basketbol şortu Galatasaray spor kulübün kendine özel renklerini taşıdığı bir basketbol şortu çeşididir. Her türlü boy ve bedeni bulunan basketbol şortu serisi ile siz de takımınızın rengini üstünüzde taşıyabilirsiniz. Bazı durumlarda basketbol şortunu yalnız giymek sıkıntılı durumlar doğurabilir. Mesela soğuk günlerde taytlı basketbol şortu giymek sizlere oldukça faydalı olacaktır. Tayt sayesinde üst bacağınızı darbelere ve soğuğa karşı koruma imkânı yakalamış olursunuz. Basketbol şortlarının şekilleri ve renkleri ile sizler de basketbol oynarken iki kat daha fazla keyif alabilirsiniz. Sevdiğiniz takımın basketbol şortlarını üstünüzde taşımak sizlere motivasyon sağlar. Gelecekte iyi birer basketbol oyuncusu olmak için çalıştığınız her saniye sizleri motive eden takımın renkleri ile birlikte olma imkânı yakalarsınız.

Basketbol Şortu Alırken Dikkat Edilecekler

Basketbol Şortu Alırken Dikkat Edilecekler

Basketbol şortu alırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunur. Bunlardan ilki bacak boyunuzun uzunluğudur. Bacak boyu uzunluğu her kişide değişiklik gösterir. Boyunuza uygun bir şort seçmek oldukça önemlidir. İkinci olarak kilonuza ve bedeninize uygun olan bir basketbol şortu seçmek oldukça önemlidir. Basketbol oynarken sürekli zıplayarak oynandığı için şort seçimi yapılırken bedeninize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Sıcak yaz günlerinde arkadaşlarınız ile basketbol oynamaya karar verdiyseniz ona uygun bir şort seçimi yapmalısınız. Penye basketbol şortu yaz günlerine özel olarak tasarlanmış mükemmel bir basketbol şortudur. Sıcak günlere özel, sizi sıkmayan ve rahat hareket etmenize olanak sağlayan bu şortlar ile rahatça basketbol oynayabilirsiniz. Basketbol şortlarının birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Mor basketbol şortu ile sahada asaletinizi konuşturabilirsiniz. Mor rengin sizlere verdiği güç ile motive olabilir ve sahada daha çok fark edilmeyi sağlayabilirsiniz. Gri renkli basketbol şortu da mevcuttur ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Birçok farklı takımın basketbol şortlarının her bedene uygun tasarımları yapılmıştır. Bu tasarımlar ile sevdiğiniz takımın renklerini motivasyonunuzu artırmak ve fanatikliğinizi göstermek amacı ile giyebilirsiniz. Beşiktaş basketbol şortu ile birlikte ülkemizin en saygıdeğer takımlarından biri olan Beşiktaş spor kulübünün rengini ve amblemini üstünüzde taşıyabilirsiniz. Ülkemizdeki önemli spor kulüplerinin renkleri ile tasarlanan şortlar fazlaca tercih edilen basketbol şortu çeşitlerindendir. Konforlu yapısı ile belinizi sıkmadan çevreler. Rahat hareket etme ve spor yaparken uyum kalitesini yükseltmeye yarar. NBA basketbol liginin önemli takımlarının basketbol şortlarının da üretimi yapılıp piyasaya sürülmüştür. Miami heat basketbol şortu ligin en fazla tercih edilen basketbol şortları arasında yer alır. NBA liginin başarılı takımlarından olan Miami Heat sizler için tasarlanan şortları ile birlikte oyun keyfinizi yükseltecektir. Basketbol şortlarının uzunlukları geçmişten günümüze kadar oldukça fazla değişkenlik göstermiştir. Önceleri basketbol şortları bugün var olan halinden çok daha kısa yapıdaydı. Erkeklerde genellikle diz altı basketbol şortları giyilmeye başlanmıştır. Bu hem daha estetik görünmesini, hem de daha rahat hareket edebilmeyi sağlanmıştır. Basketbol şortu tercih ederken boyu uzunluğuna göre bir şort tercih etmelisiniz. Diz altı şortlar eğer kendinize uygun değilse daha uzun görünerek hareket kabiliyetinizi yavaşlatabilir. Eğer bedeninize uygun olmayan bir şort giyerseniz oyunu oynarken gerekli performansı göstermede zorluk yaşayabilirsiniz. Size göre dar bir şort tercih ederseniz belinizi sıkabilir. Bu nedenle kendinize uygun olan bir şort ile maça çıkıp oyununuzu oynamalısınız.

Basketbol Şortu Çeşitleri Arasında Kendinize Uygun Olanı Kolayca Bulma İmkanı

Basketbol Şortu Çeşitleri Arasında Kendinize Uygun Olanı Kolayca Bulma İmkanı

Konu performans olunca kendi bedeninize uyumlu olan ekipmanlar ile çalışmak hayati önem taşır. Kendi bedeninize uygun olan ekipmanlar ile çalışmak hem kendi sağlığınız açısından hem de performansınızın sağlamlığı açısından oldukça önemlidir. Basketbol şortu alınırken genel olarak tuttuğumuz takımın şortlarından almak isteriz. Anadolu Efes basketbol şortu ve Cleveland basketbol şortu satılan en popüler takım şortlarındandır. Biri ülkemizin en popüler olan takımıdır. Diğeri ise dünyaca ünlü NBA basketbol liginin önemli takımlarından biridir. Takım renkleri ve amblemleri taşıyan basketbol şortları en çok tercih edilen basketbol şortları arasında yer alır. Bunları sahada giymek hem motivasyonu arttırır, hem de rahat yapısı ile hareket kolaylığı sağlar. Her türlü takımın her türlü bedeni üretilip piyasaya sürülmüştür. Basketbol oynamak isteyen herkes basketbol oynayabilsin diye her türlü bedene uygun rahat ve kullanışlı şortlar ile spor yapmayı her zamankinden daha zevkli hale getirmek hedeflenmiştir. Basketbol şortları sadece renk ve beden olarak birbirlerinden ayrılmazlar. Çeşitli kesimlerde ve şekillerde basketbol şortları mevcuttur. Basketbol antrenman şortu profesyonel maçlar dışında antrenman yaparken giymek üzere tasarlanmış şortlardır. Koruyuculuğu daha yüksektir ve her mevsime uygun çeşitleri bulunur. Kısa veya uzun çeşitleri bulunan şorlar türlü zevke uygun olarak tasarlanmıştır. Bunların yanında basketbol şortlarının her türlü kesimi mevcuttur. Bol basketbol şortu özellikle bol kesim tercih edenlere özel olarak tasarlanmış olup her türlü bedene uygun ölçüleri mevcuttur. Ünlü basketbol oyuncularının resimlerinin yer aldığı basketbol şortları oldukça ünlüdür. Basketbol tarihine isimlerini kazımış olan ve birçok hayranı bulunan bu oyuncuların resimlerinin yer aldığı şortlar en fazla tercih edilen şortlar arasında yer alır. Michael Jordan gibi ünlü basketbol oyuncusunun resminin olduğu basketbol şortları hayranları tarafından fazlaca tercih edilir. Michael Jordan basketbol şortu ünlü sporcunun birbirinden ikonik pozlarının basıldığı şortlar şeklinde tasarlanmışlardır. Günümüzde aktif olarak oynamasa dahi adını tarihe kazımış olan bu şahsa ithaf edilmiş tasarımların sahada sizlere motivasyon kaynağı olacağı bir gerçektir. Günümüzde aktif şekilde oynayan ve en popüler oyuncular arasında yer alan Lebron James’e ithaf edilmiş onun ikonik pozlarının basıldığı basketbol şortları da piyasaya sürülmüştür. Lebron basketbol şortu her türlü bedende ve her türlü kesimde tasarlanmış formları ile piyasaya sürülmüştür. Kendinize ait olanı kolayca bulabilirsiniz.

Basketbol Şortlarının Birbirinden Farklı Renkleri

Basketbol Şortlarının Birbirinden Farklı Renkleri

Basketbol oynanırken sahada dikkat çekmek de amaçlar arasında yer alır. İyi bir oyun için kendine özgüven vazgeçilmez bir gerçektir. Bundan dolayı rengin ruh hali ile olan bağlantısından dolayı renk seçimi önemli bir mevzudur. Mavi basketbol şortu, yeşil basketbol şortu gibi farklı renklerdeki basketbol şortları sizin ruh halinize ve en sevdiğiniz rengin ne olduğuna bağlı olarak üretilmiştir. Antrenman yapmak için genel olarak üretilen bu şortlar ile daha keyifli antrenman yapabilir ve sporun keyfini çıkarabilirsiniz. Basketbol şortu renkli tasarımları ile sahada cıvıl cıvıl parlamanızı ve dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Sahadaki muhteşem duruşu ile sizlere özgüven sağlayacak olan şortlar ile birlikte sizler de keyifli bir şekilde spor yapmanın tadını çıkarabileceksiniz. Unisex basketbol şortları herkes için ortak kesim ile üretilmiş olan şortlardır. Bu şortlar ile birlikte sizler de kadın erkek fark etmeden basketbol keyfi yaşayabileceksiniz. Basketbol oynarken sizleri rahat bir şekilde saran ve hareketlerinize uyumlu olan çeşitleri ile basketbol keyfiniz katlanarak devam edecektir. Eğer sürekli basketbol oynayan biriyseniz basketbol şort takımı tam olarak sizin için üretilmiş olan bir basketbol şortu serisidir. Bu takımlar ile birlikte birçok renge daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Basketbol oynarken kolay kolay hasar görmeyecek şekilde üretilmiş olan bu şortlar yıkamaya karşı da dayanıklıdır ve uzun süre yapısını bozmaz. Basketbol oynamayı sevenlere özel çeşitli şekillerde üretilmiş olan bu şortlar ile birlikte sizler de keyifli basketbol maçları yapabilir ve antrenmanlarda, maçlarda üstün bir performans sağlayabilirsiniz. Basketbol tarihi Amerika’da başlayıp dünya geneline yayılan bir hikâyedir. Bu yazılmakta olan hikâye de birçok kişi isimlerini yazmıştır. Fakat bazı kişiler vardır ki basketbola bir ömür vermiş ve sadece basketbol için yaşamışlardır. Sizlere ilham veren bu karakterler basketbol tarihine de ilham vermişler isimlerini koca harflerle bu tarihe yazmışlardır. Basketbol denince akla gelen ilk isimlerden olan Kobe Bryant efsanesinin en ikonik pozlarının basıldığı basketbol şortları bu nedenle en fazla tercih edilenler arasında yerini almıştır. Kobe Bryant basketbol şortu ile onun sahip olduğu enerjiyi içinizde hissedebilir ve en yüksek performans ile birlikte maçta harikalar yaratabilirsiniz. Kobe’nin sahip olduğu enerji ve kendine has renkleri ile tasarlanmış bu şortlar ile hayranı olduğunuz sporcunun kendi bedeninize uygun olan şortunu kolaylıkla bulabilirsiniz. Ünlü kişilerin baskılarının yer aldığı bu şortlar, yıkanmaya ve yıpranmaya karşı oldukça dayanıklı yapıdadırlar.

Basketbol Şortu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Basketbol Şortu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Basketbol şortları gerek antrenman sırasında gerek maç sırasında basketbol oynarken giyilmesi için tasarlanmış bedeninize uygun şortlardır. Spor yaparken bu şortları giymeniz sizlere büyük fayda sağlayacak ve hareketlerinize uyum sağlamasına yardımcı olacaktır. Sizler de eğer basketbol oynuyorsanız mutlaka bu şortlardan edinmeniz gerekebilir. Birçok takımın birbirinden farklı modellerini ve tasarımlarını içeren basketbol şortu serisi ile kendi bedeninize ve tarzınıza uygun olan çeşidi kolaylıkla bulabilirsiniz. Basketbol şortları hareket halinde giyilen şortlar oldukları için vücudunuza olan uyumları oldukça önemlidir. Uyumlu hareket etmeyi kolaylaştıran bu şortları tercih ederken mutlaka kendi bedeniniz ile uyumlu olan bir şortu tercih etmelisiniz. Aksi takdirde maç esnasında rahatınız bozulabilir ve efektif hareket edemezsiniz. Boy uzunluğu da herkes için farklıdır. Kendi boyunuzun uzunluğuna göre uygun bir şort bulup onu giymelisiniz. Birçok farklı takımın rengini içeren bu seri birlikte tuttuğunuz takımın basketbol şortuna da erişim sağlayabilirsiniz. Bu motivasyon artırıcı bir unsur olarak sahada iken sizlerin performansını artıracaktır. Basketbol şortları birçok farklı yıldızın yer aldığı baskılı çeşitleri ile de karşımıza çıkar. Bu basketbol tarihine isimlerini yazdıran isimlerin yer aldığı bu serideki şortlardan sizler de bir tane edinebilirsiniz. Basketbol şortlarının birçok çeşidi vardır ve bu çeşitler ile birbirinden farklı imkânlar elde edersiniz. Çift taraflı kullanılabilen basketbol şortlarından tutun yaz sıcaklarında giyilmeye uygun olan penye şeklindeki basketbol şortlarına kadar bütün modeller sizlerin hayatını kolaylaştırmak ve spor keyfinizi katlamak için tasarlanmışlardır. Cepli olan modelleri özellikle sizlere büyük kolaylıklar sağlar. Sizler için önemli olan eşyaları kolayca taşıyabileceğiniz cepleri ile hem sizleri rahatsız etmez hem de önemli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamış olursunuz. Geçmişten günümüze kadar kısadan uzuna kadar birçok farklı modeli profesyonel basketbol maçlarında giyilmiştir. Sizler bu kadar modelin içinde kendinize en uygun olanı kolaylıkla bulabilir ve antrenman yaparken tercih edebilirsiniz. Uzun ve diz altı şortlar, kısa ve taytlı şortlar gibi geniş seçenekler ile karşınıza çıkarlar. Basketbol şortlarının çeşitleri, modelleri ve detaylı basketbol şortu fiyatları için Trendyol sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.