Boo

Mobilyalar, hem kullanıcılara fonksiyonel kullanım deneyimi yaşatmak hem de uzun yıllar kullanılabilir özelliğe sahip olmak açısından oldukça önemlidir. Mobilya üretiminde 24 yıllık deneyime sahip Gökler Grup kuruluşu olan Boo, uzun yıllar dayanan kaliteye ve her tarza uyan şıklıkta tasarımlarıyla geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Ürettiği mobilyalarda önceliği fonksiyonellik ve kaliteye veren marka, bu özelliği nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Son trendlere uygun mobilyalarda kaliteli malzemeler tercih eder ve mobilyalarıyla uzun yıllar boyunca kullanım deneyimi yaşatır. Mobilya sektöründe üretimden tasarıma, satıştan adrese ve teslim hizmetine kadar tüm detaylara dikkat eden marka, dönem trendlerini yenilikçi ve kalite odaklı anlayışıyla bir araya getirerek sizi memnun eden mobilyalar ve tamamlayıcı ürünler üretir. Ürün çeşitliliği açısından koltuk takımı, TV ünitesi ya da gardırop gibi temel mobilyaların yanı sıra kitaplık, yan sehpa, çok amaçlı mutfak dolabı, askı, çalışma masası, çamaşır sepeti, armut koltuk ya da TV koltuğu gibi tamamlayıcı mobilyalar da mevcuttur. Markanın tamamlayıcı ürünleri arasında en dikkat çeken Boo oyuncu koltuğu, oyunseverler için dizayn edilir. Oyuncu koltuğu konforlu ve şık bir tasarıma sahiptir. Koltuk üretiminde kullanılan malzemeler 1. sınıf malzemedir ve kanserojen madde içermez. Oyuncu koltuğu üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Uzun süreli oturmada bile konfor yaşatacak sandalye, kiloya göre ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Mavi, turuncu ve kırmızı renk seçenekleriyle size sunulur. Bel ve boyun desteğiyle en rahat oturumu sunar. Markanın tamamlayıcı ürünleri arasında dikkat çeken diğer ürünü Boo çamaşır sepeti fonksiyonelliğiyle uzun yıllar kullanım deneyimi yaşatacak şekilde dizayn edilir. Basic kumaştan üretilmiş katlanabilir özellikteki ürün kumaş kalitesi bakımından uzun yıllar kullanım deneyimi sunarken katlanabilir özellikte olması nedeniyle tamamlayıcı ve pratiktir. Küçük evlerde tercih edilebilir. Marka kalitesiyle üretilen tüm sandalye, koltuk modellerini ve diğer tamamlayıcı mobilya ürünlerini detaylı inceleyebilirsiniz. Her türden ihtiyaca yanıt verecek seçeneğin yer aldığı ürünler arasından size en uygun olanı Trendyol filtreleriyle kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Boo ile Her Stil ve İhtiyaca Uygun Tamamlayıcı Ürünler

Tamamlayıcı ve kaliteli mobilyalar üreten marka, mobilya üretiminde önceliği kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına verir. Boo karyola modelleri oldukça kaliteli ve her çeşit mobilyaya uyum sağlayacak şekillerde dizayn edilir. Altının açık olması nedeniyle kolay temizlik imkanı sunar. Altı kapalı model seçenekleri de mevcuttur. Demonte olarak gelen karyola kolay ve pratik kurulum özelliğine sahiptir. Bir evin en önemli mobilyalarından olan karyolalar en az yatak seçimi kadar önemlidir. Anlaşılır basitlikte kurulum kitapçığı ile gelir. Kullanışlı dizayna sahip olması, her tarz ve her renk mobilyaya kolaylıkla uyan özellikte olması ve sade halıyla vazgeçilmez mobilyanız olabilir. En az yatak seçimi kadar önemli olan Boo gardrop modelleri tercih edilecek evin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Ayaklı ya da yere sıfır, tek kapaklı ya da dokuz kapalı seçeneklerin yer aldığı geniş yelpazede çok amaçlı kullanacağınız dolap modelleri de bulunur. Yatak odası dekorasyonu için en büyük tamamlayıcı olan gardroplar, hem tasarımıyla hem de işlevsel oluşuyla farklı dizaynlarda üretilir. Alandan tasarruf etmek isteyenler için sürgülü kapak modeller de vardır. Kapalı dolaplardan bir şey alırken kapağın açılması için bir alana ihtiyaç vardır ancak sürgülü dolaplarda böyle bir sorun olmaz. Alan sıkıntısı olmayanlar için kapalı modeller de üretilir. Tek kapak ya da daha fonksiyonel kullanım sunan 9 kapaklı dolaplarla giysi, aksesuar gibi odada kalabalık ve dağınıklık yaratacak eşyalar ortadan kaldırılır. Boo komodin modelleri fonksiyonel görünümleriyle büyük beğeni toplar. Ev dekorasyonunda pek çok yerde de kullanılabilme özelliğinde olan komodinler yatak odası için vazgeçilmez konforlu parçalardır. Komodin seçerken boyutunun yatakla aynı yükseklikte olmasına dikkat edilir. Böylece abajur açıp kapatma, başucu sürahisi kullanma ve kitap okuma gibi durumlarda konfor sağlar. 2, 3 ya da 4 çekmeceli; ayaklı ya da tekerlekli modellerde sunulur. Komidinler küçük alana sahip evlerde hem toplama hem de dekorasyon amaçlı kullanılır. Komidinlerin tamamlayıcısı olan üst üste çekmecelere sahip şifonyerler kısa çekmeceli kıyafet dolabı olarak da bilinir. Tasarım olarak her zevkten yatak odasının bütünüyle uyum sağlayacak son dönem trendlere uyan modeller üretilir. Şifonyerlerde kilit sistemli, açıldığında küçük bir dokunuşla kendiliğinden ve sessizce kapanır çekmeceler kullanılır. Mobilyada şıklığı ve tamamlayıcı ürünleri bir arada sunan markanın ürünlerini görselleriyle beraber inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Boo Ürünleri ile Salon Tasarımına Uygun Seçimler

Mobilya üretiminde 24 yıllık deneyime sahip Gökler Grup kuruluşu olan Boo, 1.sınıf malzemeyle ürettiği ürünlerle büyük beğeni toplar. Fonksiyonel tasarımlarında kaliteyi de sunan marka, modern mobilyalar tasarlar. Markanın ürünlerinden Boo sehpa geniş tasarım seçenekleriyle kullanıcıları memnun eder. Sehpa seçerken öncelikle nerede kullanılacağına karar vermelisiniz. Orta sehpa seçerken evin renk ve dokusuna uygun olan tamamlayan bir model olmasına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca mekan boyutlarını da değerlendirebilirsiniz. Küçük bir mekanda kullanılan büyük boyutlu bir sehpa, alan kullanımını zorlaştırır ya da büyük bir mekanda kullanılan küçük boyutlu bir sehpa göz tırmalar. Boo yan sehpa çeşitleri klasik modellerde tamamen ahşap ya da metal malzemelerden üretilir. Modası asla geçmeyecek kullanışlı bir mobilya türüdür. Seçim yaparken büyüklük ve kullanılan malzemeye karar verilmesi yeterlidir. Boo orta sehpa klasik dekoratif model ve raflı model seçenekleriyle kullanıcıya sunulur. Yaşam alanı için orta sehpa seçerken dekoru tamamlamasına ya da konuk ağırlarken üstünde ikramlar sunulmaya el verilmesine dikkat edilmesi yeterlidir. Sonrasında alana uygun büyüklük ayarlanır ve koltuk yüksekliğine yakın boyutlarda orta sehpa seçimi yapılır. Salon dekorunun tamamlayıcısı olan Boo TV sehpası her türden zevke uyacak son dönem trendlere uygun detaylarla kullanıcıya sunulur. Kullanışlı modeller gösterişli ve şık detaylara sahiptir. TV sehpası seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Uydu alıcı kutusunun yerleştirileceği bölüm, yaşam alanını düzenleyecek eşyaların saklanacağı kapalı ya da çekmeceli geniş bölmelere sahip olmalıdır. Renk detayı oturma odasının bütünüyle uyumlu olmalıdır. Yaşam alanı tasarlarken dikkat edilmesi önerilenlere dikkat ederek en doğru seçimi yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı önceden detaylı bir şekilde belirleyip aradığınız ürünü kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Yeni evleniyor ya da evinizi tepeden tırnağa yenilemeyi düşünüyorsanız Boo mobilya ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Boo ile Çalışma Alanlarında Şıklık

Hem ev hem ofis tipi kullanıma uygun Boo çalışma masası tasarımlarında kullanıcıya geniş bir seçenek sunar. Salon ve yatak odasının aksine çalışma odasında fonksiyonellik ve sadelik ön planda olur. Markanın kullanıcıya sunduğu geniş model ve renk seçeneği ayrıcalıklı bir hizmet sunar. Çalışma alanlarında dikkatin maksimum seviyede olması önemlidir. Bu nedenle çalışma alanlarında siyah veya kahverengi ağırlıkta kullanılır. Ancak daha açık tonlarda dekore etmek isteyen kullanıcılara beyaz tonlarda çalışma masalarındaki diğer seçenekler sunulur. Çalışma odası ya da ofis ortamı dizayn edilirken seçilen ilk önemli mobilyalar çalışma masası ve sandalye olur. Markanın ürünlerinde, yapılacak her işe özel masa modeli bulunur. Sadece bilgisayar başında çalışan biri için bilgisayar ve aksesuarlarına özel bölmeleri olan bilgisayar masası seçilebilir. Atölye tarzı bir iş için geniş tezgah şeklinde olan bir masa seçilir. Çalışma alanlarına özel masalar tercih edilirken dikkat edilecek önemli bir nokta, sıkışık olmayacak genişlikte ve dağınıklıkları toparlayacak boyutlarda bölmelere sahip olması olabilir. Çalışma alanlarında masanın tamamlayıcısı da sandalye veya çalışma koltuğudur. Boo easy fileli çalışma koltuğu; bel, boyun ve sırt dinamiğini bozmayacak, ergonomik, saatler boyunca konforlu oturuş sunar. Sağlıklı oturuş sunan çalışma koltuğu seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Temel bir özellik koltuğun ideal yükseklikte olması ve aşağı, yukarı ayarlanır özellikte olmasıdır. Çalışma koltuklarında yükseklik ayarlanırken üst bacağın yere paralel olması ve yere tam basması onemlidir. Koltuklarda genişlik vücut ölçüleriyle uygun boyutlarda olmalıdır. Koltuklar otururken üst bacağı desteklemeli, çalışma esnasında kolların kalçalara değmesini engelleyecek kadar geniş olmamalıdır. Ev ve ofis tipi kullanımına uygun oldukça dekoratif Boo zigzag kitaplık 9 raflıdır, yaşam ve çalışma alanlarına tarz katar. Ev ve ofis kullanımında ortamın derli toplu olmasını sağlar. Çok raflı oluşu dosya, doküman ya da kitapları kategorilere ayırarak dizme olanağı sunar. Aranılan şeyi hızlı bulmaya yardımcı olacak şekilde dizayn edilmiş işlevli ve ideal derinlikte raflara sahiptir. Markaya ait çalışma masası, çalışma koltuğu, kitaplık modelleriyle beraber diğer ürünleri de detaylı olarak inceleme şansınız mevcuttur. İncelemeleriniz sonucunda kullanım amacınıza ve kişisel zevklerine uygun bir mobilyada karar kılabilirsiniz.

Boo ile Doğru Mobilya Seçimi

Yaşam alanları için şık ve ergonomik tasarımlar sunan marka oldukça geniş yelpazede ürün tasarlar. Bu ürünler arasında yaşam alanınıza mobilya alırken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Dikkat edilecek ilk nokta, dekorasyon tarzına ve ne renkte olacaklarına karar verilmesi olur. Country, modern ya da klasik tarzda olup olmayacağını belirlemek bu aşamada oldukça önemlidir. Tarz ve renk seçimi tespit edildiğinde kumaş seçeneklerini; Boo masa, sehpa, büfe, TV ünitesi gibi kategorilerdeki bazı modelleri elemiş olursunuz. Yatak odası alırken de tekstil ürünlerini depolamak için yeterli alan sunan dolaplar seçmek önemlidir. Dolap içi raflar yeterli derinlikte olmalıdır. Tarz ve renk seçiminden sonra kumaş ve kullanılan malzeme seçimi önemlidir. Kumaş seçimi yaparken; yaşam alanında en çok kullanılacak eşyalar arasında olacak koltuklarda kolay temizlenir, dayanıklı ve kullanışlı kumaşlar tercih edilmelidir. Keten, fiber ya da tay tüyü kumaşlar en sık tercih edilenler arasında yer alır. Boo TV ünitesi iskeletinin, masa, sehpa gibi ürünlerde kullanılan malzemelerin nasıl olacağı da önemlidir. Ceviz, kayın, çam, gürgen gibi malzemelerden üretilen mobilyalar oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar deforme olmadan kullanma ayrıcalığı yaşatır. Form ve renk seçiminden sonra yaşam alanının büyüklüğüne uygun ölçülerde seçimler yapmak önemlidir. Salon ya da yatak odasının önceden ölçülmesi bu nedenle önemlidir. Yoğun geçmiş bir günün sonunda eve geldiğinizde yorgunluğunuzu atmak için uzanıp keyif yapacağınız Boo koltuk size geniş bir konfor sunar. Koltuk seçiminde rahat oluşu, açılır kapanır oluşu, bazalı olup olmadığı da dikkat edilecek özellikler arasındadır. Koltuk seçiminde dikkat edilecek bir diğer nokta terletmez yapıda bir kumaşa sahip olmasıdır. Tüm bu detaylara dikkat edildiğinde doğru ve uzun yıllar kullanılabilir koltuk seçimi yapabilirsiniz. Markanın ürün skalasında yaşam alanınızı en ince detaylara kadar zevk ve konforla dizay edebilirsiniz.

Boo Mobilyaların Fiyat Aralıkları

Yaşam alanları için mobilya seçiminde tarzı ve rengi kadar modellerin sahip olduğu fiyat aralıkları da önemli bir detaydır. Mobilya araştırması ve seçiminde kullanıcılar fiyat unsurunu da dikkate alırlar. Antrelere şıklık katacak Boo portmanto modelleri farklı renk ve görünümlere sahiptir. Hem geniş hem de dar alanlara özel kullanımlar sunacak seçenekleri vardır. Portmantoların fiyat aralıkları modellerin özelliklerine ve sahip olduğu detaylara göre değişiklik gösterebilir. Kaç kapaklı olduğu, rengi, kullanılan malzeme gibi bütün detaylar fiyat aralıklarının şekillenmesinde önemli rol oynar. Boo ayakkabılık ve portmanto kategorisindeki tüm ürünlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Mobilya tercih ederken önceliği ihtiyaçlarınıza ve ürünün uzun yıllar kullanım kalitesine vermeniz doğru seçimi yapmanız için oldukça önemlidir. Dönem trendleri ve teknoloji alanındaki yeniliklerden etkilenerek üretim yapan marka, sektördeki deneyimini ürünlerindeki kalitesine yansıtır. Boo dolap dizaynları çok amaçlı olmasıyla sık tercih edilir. Raf sayısına ve malzeme kalitesine göre modellerin değişiklik gösterdiği ürün çeşitliliğinde çok sayıda seçenek vardır. Fiyat aralıkları da kalite ve raf sayısına göre şekil alır. Mobilya satın almadan önce bütçe ön planda tutularak tercih edilecek mobilyanın ne amaçla kullanılacağına, hangi tarzda tercih edileceğine dikkat edilmelidir. Yaşam alanında kendinize özel bir alan hazırlama zevki sunan Boo berjer klasik ya da modern tasarımıyla tek başına evin dekorasyonuna detay katar. 15. yüzyıldan beri kullanılan berjer boyutlarına ve malzeme kalitesine göre fiyat aralıklarına sahiptir. Mobilya seçiminde ihtiyaçlar ve bütçe oldukça önemlidir. Renk, tarz seçenekleri, malzeme içerikleri, fiyat aralıkları ve diğer tüm özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz ürün seçenekleri arasında seçimlerinizi yapabilirsiniz. Markanın ürünleriyle yaşam alanınıza tarz katabilirsiniz.

Boo Ürünleri Trendyol’da

Türkiye'nin online alışveriş öncüsü Trendyol, marka kapsamında dizayn edilip üretilen ürünleri kullanıcıların beğenisine sunar. Boo, mobilya alışverişinde sık tercih edilen markalar arasında yer alır. Avantajlı fiyat aralıklarıyla kullanıcıların dikkatini çeker ve beğenisini toplar. Marka, mobilya üretiminde her geçen gün gelişme göstererek kullanıcı kitlesini genişletmeyi amaç edinir. Buna ek olarak kampanya ve indirim dönemlerinde ihtiyacınız olan mobilya ve tamamlayıcı ürünlere çok daha avantajlı şartlarda sahip olma şansını elde edebilirsiniz. Bu mobilyalar arasında Boo sandalye renk ve model seçenekleriyle kullanıcıların çok tercih ettiği ürünlerdendir. Modern ya da salaş tarzda modeller her zevkten kullanıcının beğenisini toplar. Sınırsız çeşit ve model sandalye arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Oturma alanlarında kullanılan sandalyenin sahip olması gereken ilk özellik ergonomik olmasıdır. Seçilecek sandalye yumuşak bir oturuş ve yaslanma hissi vermelidir. Sahip olduğu çizgilerle tercih edilecek salonu uyum sağlamalıdır. Uzun yıllar kullanılabilecek sağlamlıkta malzemeyle üretilmiş, leke tutmayan sağlam kumaşta olmalıdır. Tüm bu detaylara dikkat edilerek satın alınan sandalye uzun yıllar keyifli kullanım deneyimi yaşatır. Bu ürünlere sahip olmak için markanın kampanya ve indirim dönemlerini Trendyol aracılığıyla takip edebilirsiniz. Mobilya çeşitliliği geniş olan marka, sektörde beğeni toplar. Yaşam alanı dizayn ederken dikkat edilmesi önerilen tavsiyelere uyarak en doğru seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca fiyat aralığı bakımından her bütçeye uygun oluşuyla dikkat çeken marka kalitesi ve şık tasarımlarıyla her dönem beğeni toplar. Trendyol, markanın mobilya seçeneklerini en ince detaylarıyla kullanıcılara sunar. Kampanya ve indirim dönemlerinde haberdar olmak için Trendyol’u takipte kalarak eviniz ya da ofisinize şıklık katabilir ve ihtiyacınız olan mobilyalara oldukça avantajlı koşullarda sahip olabilirsiniz. Mobilya seçiminde doğru tercihler yapmak ve konfor yaşamak istiyorsanız Trendyol’u takipte kalabilirsiniz.