Karaca Turuncu Cam Sofra

60+ Ürün
Karaca Serene Şeffaf 7 Parça Bardak Seti
Birlikte Al Kazan

KaracaResmi satıcı rozeti Serene Şeffaf 7 Parça Bardak Seti

Meşrubat Bardağı
7
4.5
(39)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.598,99 TL
(228,43 TL/adet)
Karaca Streamline Plato 12 Parça 6 Kişilik Cam Çay Seti 165 ml
Yetkili Satıcı

Karaca Streamline Plato 12 Parça 6 Kişilik Cam Çay Seti 165 ml

Çay Bardağı
12
3.9
(89)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
250 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.999 TL
(166,58 TL/adet)
Karaca Sukulent Çerezlik 10 cm

KaracaResmi satıcı rozeti Sukulent Çerezlik 10 cm

Kargo Bedava
2 Al 1 Öde
Kargo Bedava
449,98 TL
Karaca Rory Çerezlik 9 Cm
Fenomen Seçimi

Karaca Rory Çerezlik 9 Cm

Çerezlik
1 Parça
4.6
(222)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
147,51 TL149 TL
Trendyol Plus ile140,13 TL
Karaca Rory Tek Kişilik Çay Fincan Takımı 200 Ml
En Çok Değerlendirilen 4. Ürün

Karaca Rory Tek Kişilik Çay Fincan Takımı 200 Ml

1 Kişilik
2
4.6
(1409)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
299 TL
(299 TL/adet)
Karaca Face 6 Kişilik Çay Seti
Hızlı Teslimat

Karaca Face 6 Kişilik Çay Seti

Çay Bardağı
12
4.1
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199 TL
(199,83 TL/adet)
Karaca Heybeli 6'lı Çay Bardağı Seti 165 ml
Fenomen Seçimi

Karaca Heybeli 6'lı Çay Bardağı Seti 165 ml

6
Çay Bardağı
4.7
(115)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
399 TL
(66,50 TL/adet)
Karaca Lumınous 7 Parça Bardak Seti Şeffaf
Birlikte Al Kazan

KaracaResmi satıcı rozeti Lumınous 7 Parça Bardak Seti Şeffaf

7
Meşrubat Bardağı
4.4
(27)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.598,99 TL
(228,43 TL/adet)
Karaca Rory Çerezlik 11 Cm
Hızlı Teslimat

Karaca Rory Çerezlik 11 Cm

Reçellik
1 Parça
4.7
(123)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
252,45 TL255 TL
Karaca Sukulent Kase 15 cm

KaracaResmi satıcı rozeti Sukulent Kase 15 cm

Kargo Bedava
2 Al 1 Öde
Kargo Bedava
499,98 TL
Karaca Marida 6 Parça Cam Pasta Seti
Hızlı Teslimat

Karaca Marida 6 Parça Cam Pasta Seti

Pasta Tabağı
6
4.3
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

1.244,90 TL
1.294,90 TL
(207,48 TL/adet)
Karaca Rory Kalp Servis Tabağı 23 Cm
Hızlı Teslimat

Karaca Rory Kalp Servis Tabağı 23 Cm

Servis Tabağı
1 Parça
4.8
(760)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
491,26 TL
Karaca  Bolonya Yeni 25 Parça 12 Kişilik Bardak Su Seti
Yetkili Satıcı

Karaca  Bolonya Yeni 25 Parça 12 Kişilik Bardak Su Seti

Su Bardağı
13+
5.0
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
8.989 TL
(359,56 TL/adet)
Karaca Valley Kupa 380 Ml
Yetkili Satıcı

Karaca Valley Kupa 380 Ml

Cam
1
4.5
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

266 TL
289 TL
Karaca Camelia 7 Parça Bardak Seti Şeffaf
Fenomen Seçimi

Karaca Camelia 7 Parça Bardak Seti Şeffaf

Kokteyl Bardağı
7
4.6
(105)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.490,97 TL
(213 TL/adet)
Karaca Pierre 3 Parça Cam Servis İkram Seti
Fenomen Seçimi

Karaca Pierre 3 Parça Cam Servis İkram Seti

Kase
3
4.4
(461)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
699 TL
(233 TL/adet)
Karaca Rory Kayık Tabak 30 Cm
Başarılı Satıcı

Karaca Rory Kayık Tabak 30 Cm

Kayık Tabak
1 Parça
4.8
(424)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
2. Ürün %10

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

549,99 TL
572,50 TL
Karaca Alle 6'lı Meşrubat Bardağı 450 ml
Hızlı Teslimat

Karaca Alle 6'lı Meşrubat Bardağı 450 ml

Meşrubat Bardağı
6
3.7
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Kargo Bedava
1.599,98 TL
(266,66 TL/adet)
Trendyol Plus ile1.519,98 TL
Karaca Gordes 6'lı Meşrubat Bardağı 370 ml

KaracaResmi satıcı rozeti Gordes 6'lı Meşrubat Bardağı 370 ml

Meşrubat Bardağı
6
4.0
(24)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349,98 TL
(58,33 TL/adet)
Karaca Pia Rainbow Su Bardağı 350 Ml
Fenomen Seçimi

KaracaResmi satıcı rozeti Pia Rainbow Su Bardağı 350 Ml

Su Bardağı
1
4.4
(44)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Al 1 Öde
Kargo Bedava
499,98 TL
(1.428,51 TL/lt)
Karaca Antique 4'lü Çay Seti 170 Ml
Hızlı Teslimat

Karaca Antique 4'lü Çay Seti 170 Ml

Çay Bardağı
8
4.2
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.099 TL
(274,75 TL/adet)
Karaca Bobby Pipetli Mug 400 Ml
Hızlı Teslimat

Karaca Bobby Pipetli Mug 400 Ml

Cam
1
4.0
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
700 TL
Karaca Mito Cam Su Bardağı 330 ml Turuncu

Karaca Mito Cam Su Bardağı 330 ml Turuncu

Su Bardağı
1
3.0
(1)
299 TL
(906,06 TL/lt)
Karaca Middle 6 Kişilik Cam Çay Seti
Hızlı Teslimat

Karaca Middle 6 Kişilik Cam Çay Seti

Çay Bardağı
6
4.2
(29)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499 TL
(249,83 TL/adet)
Karaca Rory Kalp Servis Tabağı 18 Cm
Hızlı Teslimat

Karaca Rory Kalp Servis Tabağı 18 Cm

Servis Tabağı
1 Parça
4.7
(656)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
290,63 TL
Karaca Sunflower Norım Meşrubat Bardağı 360 ml

KaracaResmi satıcı rozeti Sunflower Norım Meşrubat Bardağı 360 ml

Meşrubat Bardağı
1
4.3
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2 Al 1 Öde
349,98 TL
(972,17 TL/lt)
Karaca Boli Kare Borosilikat Kupa 370 ml
Hızlı Teslimat

Karaca Boli Kare Borosilikat Kupa 370 ml

Cam
1
4.3
(3)
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
593,01 TL599 TL
Karaca Pia Otter Su Bardağı 250 Ml
Hızlı Teslimat

Karaca Pia Otter Su Bardağı 250 Ml

Su Bardağı
1
4.8
(4)
Kargo Bedava
494,99 TL
(1.979,96 TL/lt)
Karaca New Estela 6 Parça Pasta Seti Cam 21 Cm
Hızlı Teslimat

Karaca New Estela 6 Parça Pasta Seti Cam 21 Cm

Pasta Tabağı
6
4.4
(759)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499 TL
(249,83 TL/adet)
Karaca Estela 6 Kişilik Cam Pasta Takımı 21 Cm
Hızlı Teslimat

Karaca Estela 6 Kişilik Cam Pasta Takımı 21 Cm

Pasta Tabağı
6
4.5
(112)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

899 TL
949 TL
(149,83 TL/adet)
Karaca Sunset 6 Kişilik Cam Çay Seti 165 ml
Hızlı Teslimat

Karaca Sunset 6 Kişilik Cam Çay Seti 165 ml

Su Bardağı
12
3.6
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%10

1.439 TL
1.599 TL
(239,83 TL/adet)
Karaca Rory Servis Tabağı 27 Cm
Hızlı Teslimat

Karaca Rory Servis Tabağı 27 Cm

Servis Tabağı
1 Parça
4.7
(131)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
593,01 TL599 TL
Karaca RCR Kristal Melodia Dekoratif Tabak 30,5 cm

Karaca RCR Kristal Melodia Dekoratif Tabak 30,5 cm

5.0
(1)
Kargo Bedava
1.799 TL
Karaca Lanius 6 lı Meşrubat Bardağı
Hızlı Teslimat

Karaca Lanius 6 lı Meşrubat Bardağı

Meşrubat Bardağı
6
3.8
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
739,90 TL
(123,32 TL/adet)
Karaca Rory Cam Şekerlik, Tereyağlık ve Peynirlik 17 cm
Fenomen Seçimi

KaracaResmi satıcı rozeti Rory Cam Şekerlik, Tereyağlık ve Peynirlik 17 cm

1+
Cam
4.7
(550)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Al 1 Öde
Kargo Bedava
649,98 TL
Karaca Rory Kek Fanusu 19 Cm
Başarılı Satıcı

Karaca Rory Kek Fanusu 19 Cm

Sunum Tabağı
2
4.5
(833)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %10
Kargo Bedava
1.199,99 TL
(63,16 TL/adet)
12

Fiyat

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?