Yeşil Çay Tabağı Sofra

48+ Ürün
Kütahya Porselen Moderna 6 Parça 19 Cm Düz Tabak Yeşil
Influencer Seçimi

Kütahya PorselenResmi satıcı rozeti Moderna 6 Parça 19 Cm Düz Tabak Yeşil

Çay Tabağı
6
4.5
(217)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
569,99 TL
(95 TL/adet)
CHIARA ALESSI Carpe Diem Yeşil Melamin Meze Tabağı 7 Parça
Yetkili Satıcı

CHIARA ALESSIResmi satıcı rozeti Carpe Diem Yeşil Melamin Meze Tabağı 7 Parça

Çay Tabağı
1
4.2
(39)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4.999 TL
(714,14 TL/adet)
tabakevi TABAK EVİ Stoneware Mozaik Green Sefa 6 lı Çay Tabağı 10cm
Hızlı Teslimat

tabakevi TABAK EVİ Stoneware Mozaik Green Sefa 6 lı Çay Tabağı 10cm

Çay Tabağı
6
4.7
(210)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

799 TL
814 TL
(133,17 TL/adet)
ers erbaşlar Sevda Kuşu Yeşil 6 Lı Çay Tabağı
Hızlı Teslimat

ers erbaşlarResmi satıcı rozeti Sevda Kuşu Yeşil 6 Lı Çay Tabağı

Çay Tabağı
6
4.0
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
399,90 TL
(66,65 TL/adet)
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Tavus Kuşu Desenli 12 cm – 6 Adet Çay Tabak
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Tavus Kuşu Desenli 12 cm – 6 Adet Çay Tabak

Çay Tabağı
6
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
Kütahya Porselen Moderna 2 Li 20 Cm Salata Tabağı Yeşil
Yetkili Satıcı

Kütahya Porselen Moderna 2 Li 20 Cm Salata Tabağı Yeşil

Çay Tabağı
2
4.5
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
418,82 TL423,05 TL
ers erbaşlar Lüx Seramik Yonca Çiçekli 6 Kişilik Çay Tabağı 6 Adet
Birlikte Al Kazan

ers erbaşlarResmi satıcı rozeti Lüx Seramik Yonca Çiçekli 6 Kişilik Çay Tabağı 6 Adet

6
Çay Tabağı
3.5
(6)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2. Ürün %10

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

361,81 TL
399,90 TL
(60,30 TL/adet)
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı - Zeytin Dalı Gold Botanik Desenli 12 cm -...
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı - Zeytin Dalı Gold Botanik Desenli 12 cm - 6 Adet Çay Tabak

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
CHIARA ALESSI Carpe Diem Yeşil Melamin Kahvaltı Tabağı 21,5 Cm
Yetkili Satıcı

CHIARA ALESSIResmi satıcı rozeti Carpe Diem Yeşil Melamin Kahvaltı Tabağı 21,5 Cm

Çay Tabağı
1 Parça
4.4
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199 TL
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Zeytin Dalı ve Dama Desenli 12 cm – 6 Ad...
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Zeytin Dalı ve Dama Desenli 12 cm – 6 Adet Çay Tabak

Çay Tabağı
6
4.6
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı - Yeşil Mandala Desenli 12 cm - 6 Adet Çay...
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı - Yeşil Mandala Desenli 12 cm - 6 Adet Çay Tabak

6
Çay Tabağı
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
Yiğit Seramik Züccaciye Yeşil 6’lı Çay Tabağı
Hızlı Teslimat

Yiğit Seramik ZüccaciyeResmi satıcı rozeti Yeşil 6’lı Çay Tabağı

Çay Tabağı
6
4.3
(55)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2. Ürün %10
349 TL
(58,17 TL/adet)
porselenden Antique green 6 kişilik 11 cm 6’lı Premium Porselen Çay Tabağı Ta...
Hızlı Teslimat

porselenden Antique green 6 kişilik 11 cm 6’lı Premium Porselen Çay Tabağı Takımı

Çay Tabağı
6
4.8
(164)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
890 TL
(148,33 TL/adet)
İD FİNE ID FINE Modest Green Lona Düz Tabak 19 cm 6'lı Takım 16001-111019
Başarılı Satıcı

İD FİNE ID FINE Modest Green Lona Düz Tabak 19 cm 6'lı Takım 16001-111019

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
1.040,69 TL
(173,45 TL/adet)
DUKKANI ISTANBUL Çay Tabağı 6 Lı Osmanlı Yeşil
Hızlı Teslimat

DUKKANI ISTANBUL Çay Tabağı 6 Lı Osmanlı Yeşil

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
1.550 TL
(258,33 TL/adet)
CHIARA ALESSI Carpe Diem Yeşil Melamin Kahvaltı Tabağı 21,5 Cm
Yetkili Satıcı

CHIARA ALESSIResmi satıcı rozeti Carpe Diem Yeşil Melamin Kahvaltı Tabağı 21,5 Cm

Çay Tabağı
1 Parça
4.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.199 TL
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Zeytin Dalı Desenli Mavi Gold Tasarım – ...
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Zeytin Dalı Desenli Mavi Gold Tasarım – 6 Adet Çay Tabak

Çay Tabağı
6
5.0
(1)
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
İnci Emaye 16 Cm 3 Parça Emaye Tabak 3 Kişilik Kahve Tabağı, Servis Tabağı Çe...
Süper Kampanya

İnci Emaye 16 Cm 3 Parça Emaye Tabak 3 Kişilik Kahve Tabağı, Servis Tabağı Çerez Tabağı,, Hediye,

3
Çay Tabağı
5.0
(2)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.099 TL
(366,33 TL/adet)
hediye ESTERHOMEDECOR porselen çay tabağı 10cm
Hızlı Teslimat

hediye ESTERHOMEDECOR porselen çay tabağı 10cm

Çay Tabağı
6
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.500 TL
(1.500 TL/adet)
porselenden Tavus 6 Parça 6 kişilik Günlük Porselen Çay Tabak Takımı
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

porselenden Tavus 6 Parça 6 kişilik Günlük Porselen Çay Tabak Takımı

Çay Tabağı
6
4.7
(83)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
686,28 TL809,10 TL
MIKASA MKJDDPLATEPK4 Jardin Stoneware 4lü 27cm Yemek Tabağı Seti
Hızlı Teslimat

MIKASA MKJDDPLATEPK4 Jardin Stoneware 4lü 27cm Yemek Tabağı Seti

4
Çay Tabağı
Kargo Bedava
4.789 TL
(1.197,25 TL/adet)
Pip Studio Berry Blues Yeşil Porselen Petit Four Tabağı 12 Cm
Hızlı Teslimat

Pip StudioResmi satıcı rozeti Berry Blues Yeşil Porselen Petit Four Tabağı 12 Cm

Çay Tabağı
1 Parça
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
899 TL
ALBETTO 6 lı Seramik Çay Tabak, Yeşil Çay Tabağı Çap:10cm

ALBETTO 6 lı Seramik Çay Tabak, Yeşil Çay Tabağı Çap:10cm

6
Çay Tabağı
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
459 TL
(76,50 TL/adet)
Baci Milano Mamma Mia Çilek Desenli Porselen Tabak
Süper Kampanya

Baci MilanoResmi satıcı rozeti Mamma Mia Çilek Desenli Porselen Tabak

Belirtilmemiş
Çay Tabağı
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %30 İndirim
1.630,99 TL2.329,99 TL
Elifle Emaye Tabak 18 cm Çocuk Yemek Tabağı Emaye Servis Tabağı Tabak Yemek Ç...

Elifle Emaye Tabak 18 cm Çocuk Yemek Tabağı Emaye Servis Tabağı Tabak Yemek Çocuk Serisi

Çay Tabağı
1
3.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
750,50 TL790 TL
Miss Betty Mon Amour Porselen 6'lı Çay Tabağı
Hızlı Teslimat

Miss Betty Mon Amour Porselen 6'lı Çay Tabağı

6
Çay Tabağı
Kargo Bedava
760 TL
(126,67 TL/adet)
English Home Trina Porselen Çay Tabağı 130ml
Hızlı Teslimat

English Home Trina Porselen Çay Tabağı 130ml

1
Çay Tabağı
299 TL
(2.300 TL/lt)
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Meşe Ağacı ve Altın Süslemeli – 6 Adet Ç...
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Meşe Ağacı ve Altın Süslemeli – 6 Adet Çay Tabak

6
Çay Tabağı
5.0
(1)
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
Niyugen Salata , Meze , Meyve Sunumluklari , Bowl Seti, Sofra Sunum

Niyugen Salata , Meze , Meyve Sunumluklari , Bowl Seti, Sofra Sunum

3
Çay Tabağı
Kargo Bedava
3.500 TL
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Doğal Zeytin Dalı Desenli 12 cm – 6 Adet...
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Doğal Zeytin Dalı Desenli 12 cm – 6 Adet Çay Tabak

Çay Tabağı
6
5.0
(1)
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
Evinizin Yardımcısı Mika Tabak& Parti Tabak&parti Mika Tabak & Doğum Günü Tab...
Hızlı Teslimat

Evinizin Yardımcısı Mika Tabak& Parti Tabak&parti Mika Tabak & Doğum Günü Tabak & Plastik Tabak 19 Cm - 6 Adet

Çay Tabağı
6
4.0
(2)
Kupon Fırsatı
305 TL
(50,83 TL/adet)
HERITAGE Büyük Yeşil Yaprak Sunum Tabağı Cam Dekoratif Tabak 21x38 Cm

HeritageResmi satıcı rozeti Büyük Yeşil Yaprak Sunum Tabağı Cam Dekoratif Tabak 21x38 Cm

1 Parça
Çay Tabağı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
665,47 TL700,50 TL
Trendyol Plus ile632,20 TL
Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Başak Burcu ve Doğa Temalı – 6 Adet Çay ...
Hızlı Teslimat

Ahenk Ev&Sofra 6’lı Cam Çay Tabağı – Başak Burcu ve Doğa Temalı – 6 Adet Çay Tabak

Çay Tabağı
6
Kargo Bedava
479,90 TL
(79,98 TL/adet)
Cooker Özel Seri 12,5 Cm Porselen Alaçatı Desenli 6'lı Çay Tabağı
Hızlı Teslimat

Cooker Özel Seri 12,5 Cm Porselen Alaçatı Desenli 6'lı Çay Tabağı

Çay Tabağı
6+
2.3
(3)
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
736,23 TL759 TL
Bonna Porselen Bonna Mdrmtbnc28ck
Hızlı Teslimat

Bonna Porselen Bonna Mdrmtbnc28ck

Çay Tabağı
1 Parça
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
2 Adede %10
Kargo Bedava
850 TL
Trendyol Plus ile807,50 TL
İnci Emaye 16 Cm 3 Parça Emaye Tabak 3 Kişilik Kahve Tabağı, Servis Tabağı Çe...
Süper Kampanya

İnci Emaye 16 Cm 3 Parça Emaye Tabak 3 Kişilik Kahve Tabağı, Servis Tabağı Çerez Tabağı,, Hediye,

Çay Tabağı
3
4.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.099 TL
(366,33 TL/adet)
12

Kategori

Fiyat

Trendyol Plus

Fenomenlerin Seçtikleri

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?