placeholder
"

Çocuk Makyaj Seti

" araması için 321 sonuç listeleniyor
Limon Çantalı Makyaj Seti
KARGO BEDAVA
LimonÇantalı Makyaj Seti
(102)
Çantalı Makyaj Seti
74,90 TL
Sepete Git

Oyuncak Makyaj Seti Modelleri Trendyol'da!

Çocuklar için hayal gücünü ve becerileri geliştiren en önemli uğraş oyuncaklardır. Oyuncaklar onları farklı hayal dünyalarına götürür ve birçok konuda el becerisi kazandırır. Çocuk makyaj seti de bu oyuncaklardan birisidir. Oyunlarına genelde kendilerinden büyük olan ebeveynlerini ve çevresindekileri konu ederler. Onları rol model olarak kullanırlar. Bu setler de çevresinden gördüğü bir olayı sağlıklı bir şekilde oyununa yansıtmasını sağlar. Çevresinde makyaj yapan kişileri görünce içten içe bu olaya heveslenen minikler, sağlıklı ürünler ile yapılmış bu setlerle eğlenceli oyunlar oynayabilirler. Oyuncak makyaj seti ile hayalini kurdukları oyunu rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Gerçek kozmetik malzemeler yetişkin cildine olduğu kadar çocuk cildine de zarar verir. Bu sebeple kesinlikle oyuncak haricinde kozmetik malzeme verilmemelidir. Çocuk makyaj malzemeleri sağlık koşulları gözetilerek yapılır ve zarar verici boyalar içermez. Güvenle oynayabileceği malzemelerden yapılan bu oyuncak, çocukların eğlenirken el ve vücut koordinasyonlarını aktif şekilde kullanabilmeleri için tasarlanır. Oyuncak, renk kombinasyonları konusunda bilgi vericidir. Çocuklar için makyaj ürünleri ile bu olay hakkındaki merakı giderilmiş olur. Bu sayede ciltleri için zararlı olan bu malzemelere dokunma ve oynama isteği sona erer. Çünkü önünde tamamen kendilerine ait ve sağlıklı bir set vardır. Bu eğlendirici oyuncağa ulaşmak için Trendyol’daki çeşitleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Makyaj Malzemelerinin Özellikleri

Farklı Tasarımlara Sahip Makyaj Malzemelerinin Özellikleri

Çocuklar için makyaj seti özellikle kızların çok sevdiği oyuncak türlerinden bir tanesidir. Genelde rol model olarak annelerini esas alan kızlar bu oyuncak ile annelerinin yaptığı makyajı taklit edebilirler. Çocuklar hayatı, çevresindekileri taklit ederek öğrendikleri için bu set taklit, gördüğünü kavrama ve mukayese etme yeteneklerini geliştirir. Sadece kendi başlarına değil arkadaşlarıyla da oynayabilecekleri bu oyuncak, sosyalleşmelerine ve arkadaşlarıyla birlikte daha kaliteli vakitler geçirebilmelerine büyük katkı sağlar. Birbirlerine yaptıkları makyajlar ile el becerisi kazanırlar. Çocuk makyaj seti sürülebilir olması altı yaş üstü olanlar için eğlence verici ve daha dikkat çekicidir. Bu da onların soluksuz ve keyifli vakitler geçirmesine yardımcı olur. Eğlenirken kazandıran bu oyuncak ile oyunlar renk kazanır. Bu setler CE sertifikalı olduğu için sağlığa zararlı hiçbir madde içermezler. Güvenle oynayabileceği şekilde tasarlanan bu seti alırken dikkat edilmesi gereken husus çocuğun 6+ yaş olmasıdır. Çünkü bu setler küçük parçalar içerdiği için 6 yaş ve üstü olanların da yetişkin gözleminde oynaması tavsiye edilir. Çocukları eğlendirerek yaratıcılık kazandıran bu oyuncak setleri harika vakit geçirmelerini sağlar. Çocuk makyaj masaları, bu oyuncak ile oynarken kullanabilmeleri için tasarlanır. Bu masaların şıklığı ve gösterişi dikkat çekerken ilgisini renkler ve desenler üzerinde yoğunlaştırır. Oynayan kişinin kendini daha özel hissetmesini sağlar. Boyutları miniklere göre ayarlanabilen bu masalar ile odalarında kendilerine ve oyunlarına ait ayrı bir köşe kurabilirler. Genelde bu masalarda cam olmayan aynalar bulunur. Böylece masanın aynasından oynarken kendilerini seyredebilir. Bu da onların öz güvenlerini geliştirecek aktivitelerden bir tanesidir. Oyuncak aynalı makyaj seti de bu ihtiyaç için ideal bir üründür. Masalar, tek sandalyeli veya çift sandalyeli olarak kullanılabilir. Bu sayede arkadaşları ile oyun oynarken masalarını da kullanabilirler. Bu masaların içlerinde genelde oyuncak setlerini koyabilecekleri bölmeleri veya dolapları bulunur. Böylece setlerinin muhafaza edilmesi de kolaylaşır. Ayrıca makyaj oyunu için ayrı bir ortam oluşturulması oyunu olumlu yönde etkiler. Birbirinden şık tasarımlı ve rengarenk masaları ve çocuk makyaj fırça seti gibi oyuncakları Trendyol üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan yüzlerce çeşitteki üründen istediğinizi satın alabilirsiniz.

Çocuk Makyaj Seti Fiyatları

Çocuk Makyaj Seti Fiyatları

Makyaj oyuncakları, oyunların şekline göre değişiklik gösterir. Kuaförlük oyunu için kuaför setleri bulunur. Bunlar daha çok kuaförlerde bulunan alet edevatların yanında makyaj malzemelerini içerir. Taraklar ve makinelerin de minyatür şekilde oyuncaklarını içeren bu setler çok tercih edilenler arasındadır. Bir de evcilik oynarken kullanılabilecek setler mevcuttur. Bu setler de isteğe bağlı olarak seçilebilir. Kuaför setleri de bu oyunda kullanılabildiği gibi düz makyaj setleri, çocuk silinebilir oje setleri de kullanılabilir. Elsa makyaj seti tercih edilen setler arasındadır. Bu setin içerisinde hem kuaför oyuncakları hem de makyaj malzemeleri bulunur. Çocukların hayran olduğu Elsa karakteri bu oyuncakta da yerini alır. İçerisinde Elsa bebeği ve onun aksesuarları bulunan setler başta olmak üzere tema olarak Elsa ve Frozen’ı konu edinen setler de vardır. Dikkat çekici ve rahatlatıcı mavi tonları ile çocukların sevdiği oyuncaklardan olmayı başaran bu oyuncak birçok çeşidi ile her bütçeye uygun şekilde müşterilere sunulur. İstediğiniz fiyat aralığında bulabileceğiniz bu setler ile çocuğunuza eğleneceği ve seveceği yeni bir aktivite kazandırabilirsiniz. Kız çocuk makyaj seti ile kızlarınızın eğlenceli dünyasına adım atmasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken makyaj, ileride onun için hoş bir hobiye de dönüşebilir. Renk uyumu sağlamaya çalışma, kendinde farklılık yaratmaya çalışma tüm çocuklara beceri kazandırabilecek bir eylemdir. Çocuk makyaj çantası, aldığınız malzemelerini daha kolay ve güvenli muhafaza etmeniz için tasarlanır. Sadece çanta olarak satılanların yanında çantalı set modelleri de mevcuttur. Çantalı set modellerinde çantanın içerisinde malzemeler bulunur. Eğer siz malzemelerini almışsanız ve sadece muhafaza etmek için bir çantaya ihtiyacınız varsa tekli makyaj çantası seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Trendyol, çantaları ve daha birçok çocuk oyuncağını müşterilerine uygun fiyatlarla sunar. Bu platformdan oyuncak setlerini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Çocuk Makyaj Setleri Özellikleri

Çocuk Makyaj Setleri Özellikleri

Bebek makyaj seti daha büyük parçalı bir oyuncak setidir. Altı yaş altındaki çocukların da oynayabileceği şekilde tasarlanır. Sürülmeyen oyuncak makyaj seti boya içermediği için bebeklerin kullanımı için daha elverişlidir. Bebekler için son derece sağlıklı koşullar içerisinde hazırlanmış olan bu ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çilekli makyaj seti modeli tek katlı ve üç katlı olarak iki şekilde tasarlanır. Çilek şeklindeki dış tasarımı ve dikkat çekici renkleri ile ürün, çocukların beğenisine sunulur. Bu set, kaliteli malzemeler ile üretilir. Bu sayede çocuğunuza zarar vermez ve alerjik etkileri de yoktur. Üç katlı modelinde toplamda üç katta bulunan çilek deseni ve göz farı renkleri dikkat çeker. Tek katlı olanı da aynı ürünün daha minimal olanıdır. Çocuk makyaj setleri organik olursa çocuğunuz için çok daha sağlıklı bir seçim olur. Ürünleri alırken CE sertifikalı olmasına ve ürünün organik olmasına dikkat etmelisiniz. Çocuk makyaj eşyaları son derece titiz koşullarda hazırlanır. Bu sayede size de gönül rahatlığı ile ürün seçmek kalır. Oyuncak makyaj takımı çocukların hayal güçlerini geliştirerek kurgulama yeteneklerini artırır. Çocuklar için makyaj eşyaları özellikle onların dikkatlerini çekecek şekilde oluşturulur ve renk ve şekiller buna göre belirlenir. Bu malzemeler, çocukların en güzel oyunlarını süsleyecek şekilde tasarlanır. Çocuk makyaj kutusu ise tıpkı çantası gibi oyuncaklarını muhafaza edebilmek için özel olarak üretilir. Çoğu kutunun içerisinde malzemelerini de içerir. Çocuk makyaj malzemeleri seti içerisinde çocuklarınızın ihtiyacı olan ve onların istedikleri birçok ürün minimal şekilde bulunur. Geriye de çocuklara bu güzel oyuncakla oynayarak eğlenceli vakitler geçirmek düşer. Trendyol, bu ürünleri güvenli bir şekilde müşterilerine sunar. Bu ürün kategorisindeki birçok ürün sağlık koşullarına dikkat ederek hazırlanır. Çocukların keyifli vakit geçirmesi için birbirinden farklı üründen oluşan bu malzemelere Trendyol ile kolayca ulaşabilirsiniz.