placeholder
"

CROSS JEANS

" araması için 456 sonuç listeleniyor

Cross Jeans Pantolon Çeşitleri ile Aradığın Kalite

Şık ve zarafet kadınların her zaman sahip olmak istediği konulardandır. Şıklığı ve zarafeti yakalamak için giyilen kıyafetlere fazlasıyla dikkat edilir. Tarz sahibi kişiler günün her anında şık kalabilmek adına giydikleri kıyafetleri özenle seçer. Kadın ve erkeklerin şıklık için tercih edebileceği birden fazla marka bulunmaktadır. Bu markalar arasında Cross Jeans da yer alır. Cross Jeans, yenilikçi ve şık detayları sayesinde kişilerin beğenisini kazanan bir marka haline gelmiştir. Her türlü ihtiyacı karşılamak için pek çok kıyafet farklı modellere göre üretilmektedir. Üst ve alt giyimde tercih edilen bütün giysileri Cross Jeans’de bulabilirsiniz. Şık ve bir o kadar da rahat olan bu kıyafetleri günlük hayatınızın her anında giyebilirsiniz. Cross Jeans kıyafetler kaliteli özellikleri sayesinde sürekli yanınızda olacaktır. Marka kadın ve erkek giyiminde öne çıkan bütün detaylara yer vermektedir. Giyim sektöründeki akım ve modalar devamlı yenilenmektedir. Bu nedenle markaların güncelliğini kaybetmemesi gerekir. Yeni tarzları sürekli öne çıkaran Cross Jeans, modaya ayak uydurmayı başarmış özel markalardandır. Bu sayede modanın son akımlarına göre uygun giysilere sahip olmanız amaçlanmıştır. Cross Jeans ürünleri kullanım amacı ve özelliğine göre belirlenebilir. Güzel ve güneşli bir günde veya kışın soğuk günlerinde giyilebilecek kıyafetleri Cross Jeans’tan satın alabilirsiniz. Kıyafetleri kendi hayatınıza rahatlıkla adapte edebilirsiniz. Ürünlerin tasarım, renk, beden gibi bütün özellikleri günlük hayatınızda sizlere kolaylık sağlar. Giysi seçiminde iş, seyahat, tatil gibi durumlarınıza göre tercihler yapabilirsiniz. Ofiste çalışırken giyebileceğiniz şık bir gömlek veya pantolonu Cross Jeans seçenekleri arasında kolayca bulabilirsiniz. Cross Jeans ürün özellikleri sayesinde müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Özellikle kıyafetlerin rahat yapısı sorunsuz bir kullanım sunmaktadır. Kıyafetlerin özelliklerinin belirlenmesinde üretimde kullanılan materyaller etkilidir. Kıyafetlerde pamuk gibi yumuşak özlü malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler kıyafetlerin kaşınma, kızarma, tahriş gibi etkiler bırakmasını engellemektedir. Ayrıca kıyafetlerdeki malzemelerin sağlığa zarar verebilecek herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Cross Jeans modelleri yaz, kış ve mevsimlik olacak şekilde tasarlanmıştır. Hava şartlarına göre belirlenen modeller uygun zamanlarda rahatlıkla giyilebilir. Günümüzde kadın ve erkek modasına birden fazla tarz hakimdir. Retro, vintage, klasik, spor gibi tarzlar kadınların ilgi gösterdiği kıyafetlerdir. Cross Jeans herkesin ilgiyle karşıladığı bütün tarzlar için özel kıyafetler sunar. Kendi tarzınıza göre aradığınız şık ve zarif bir giysiyi Cross Jeans farkıyla satın alabilirsiniz.

Cross Jeans Modelleri

Cross Jeans Modelleri

Cross Jeans marka olarak kadın, erkek ve çocuklara özel tasarımları sunmaktadır. Ayrıca yetişkinler için tasarlanan ürünlerde ortak kullanım için Unisex kıyafetlere de yer verilmektedir. Unisex ürünler arasında kazak, sweatshirt ve bazı şort modelleri büyük ilgi görmüştür. Marka ürünleri çeşitli modellere göre hazırlamaktadır. Herkesin aradığı kıyafeti bulabilmesi için özenle seçim yapan Cross Jeans, geniş ürün yelpazesiyle hizmet verir. Kadın, erkek veya çocuk herkes istediği şık kıyafetlere Cross Jeans’ten sahip olabilir. Cross Jeans ürün modelleri üst ve alt giyim olarak ayrılmaktadır. Ayrıca kadınlar için özel olarak elbise, abiye gibi parçalar da hazırlanmaktadır. Üst giyim modellerinde gömlek, bluz, kazak, ceket, mont gibi kıyafetler öne çıkar. Alt giyimde ise etek, pantolon, şort gibi kıyafetlere bakabilirsiniz. Giysi modelleri arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Cross Jeans ürün çeşitleri seçenek olarak oldukça fazladır. Yaz aylarında giyebileceğiniz ince kıyafetler Cross Jeans modellerinde yer almaktadır. Kış günlerinde hem soğuktan korunup hem de şık kalabilmek için markanı kazak, mont, sweatshirt gibi parçalarını inceleyebilirsiniz. Ürün modelleri arasında tasarım, kesim, renk, baskı gibi detaylara göre de değişiklikler bulunmaktadır. Her ürünün kendisine has kesim ve tasarımları bulunur. Yapmak istediğiniz şık kombinlere göre kıyafetlerinizin detaylarını belirleyebilirsiniz. Cross jeans ürünler pek çok kombinde rahatlıkla kullanılabilir. Günlük hayatta veya özel bir organizasyonda giymek istediğiniz kıyafetlerin kombinini markanın modelleri arasından seçebilirsiniz. Kıyafet modellerinde tüm erkek, kadın ve çocuk bedenlerine yer verilir. Üst giyim için büyükten küçüğe bütün kalıplar kıyafetlerde bulunur. Ayrıca alt giyim ürünlerinde bel ve boy ölçülerinin bulunabilmesi için tüm kalıplar mevcuttur. Giyim tarzınıza göre uygun ölçülere sahip olan ürünleri alabilirsiniz. Salaş tarzı beğeniyorsanız kendi kalıbınızdan birkaç beden büyük giysileri tercih edebilirsiniz. Dar bedenler için de yine fit veya skinny ölçülerine sahip kıyafetleri deneyebilirsiniz. Kıyafet modelleri arasında öne çıkan diğer özellik ise uzunluk ve kısalıktır. Cross Jeans modellerinde uzun ve kısa özelliklere sahip ürünler bulunur. Kıyafetlerinizin uzunluk ve kısalık detaylarını kendi tarzınıza göre belirleyebilirsiniz. Ayrıca ürünün hangi mevsime uygun olduğu uzunluk belirlenmesinde etkilidir. Genellikle kış ayları için tasarlanan mont ve kazaklar bel altına kadar uzanabilecek boyutlara sahiptir. Sıcak günler için tasarlanan kıyafetler ise diz üstü veya mini olacak şekilde sunulur. Cross Jeans giysi modellerini inceleyerek kendi tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Cross Jeans Kıyafetleri

Cross Jeans Kıyafetleri

Kış ayları soğuk günlerin en fazla yaşandığı zamanlardır. Soğuktan korunmak için mevsim şartlarına uygun kıyafetlerin giyilmesi gerekir. Cross Jeans markası kadın, erkek ve çocuklar için tasarladığı kıyafetlerde kışlık modellere de yer vermektedir. Kış aylarında en fazla tercih edilen kıyafetler kazak, sweatshirt, triko, mont, kaban ve ceketler olarak öne çıkar. Bu modeller soğuktan korunmanızı sağlayacak özelliklere sahiptir. Grip, nezle gibi kış hastalıklarından korunmak için kalın ve sıcak tutacak yapıya sahip giysileri giymeniz gerekir. Cross Jeans markası kışlık kıyafetleri ile soğuktan korumanın yanı sıra, şık ve zarif tasarımları da hazırlamıştır. Markanın mont, kaban, kazak gibi giysileri soğuk havalarda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sweatshirt, kazak, triko gibi modeller soğuk havalarda herkesin tercih ettiği parçaların başında gelir. Cross Jeans sweatshirt modelleri büyük beğeni kazanmıştır. Erkek ve kadınlara ortak olarak hazırlanan bazı modeller herkesin ilgisini çekmiştir. Sweatshirtler kapüşonlu yapısı ve renkleriyle soğuk havalarda mont ve parkaların altına rahatlıkla giyilebilir. Kazak, sweatshirt gibi kışlık ürünlerde tercih edilen renk ve baskılar göz önüne çıkmanızı sağlar. Bazı modellerde tek ve sade renklere yer verilir. Bazı sweatshirtlerde ise renkli baskı ve tasarımlar bulunur. Bu modellerin kalın yapısı soğuktan korunmanıza yardımcı olur. Ayrıca bu ürünler kalın olmasına rağmen oldukça hafiftir. Kış ayları denildiğinde akla ilk gelen eşyalardan biri de montlardır. Mont koleksiyonlarında farklı özelliklere sahip modeller öne çıkar. Cross Jeans markası da montlarında pek çok özelliğe yer vermiştir. Cross Jeans mont modellerinde nubuk, rugan, şişme, dolgulu gibi farklı özellikleri barındıran ürünlere ulaşabilirsiniz. Bu montların iç kısmında bulunan kaz tüyü ve pamuk gibi malzemelerden soğuk havanın geçmemesini sağlar. Mont koleksiyonlarında rengarenk ürünleri deneyebilirsiniz. Özellikle şişme montlarda öne çıkan renkli detaylar tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur. Mont, parka, ceket ve kabanlara erkek ve kadınlara özel olarak farklı detaylar kullanılmaktadır. Kapüşon, fermuar, düğme, cep gibi tasarımlar kalın kıyafetlerin daha da şık olmasını sağlamıştır. Kışlık ürünler arasında alt giyime uygun hazırlanan pantolon ve elbiseleri bulabilirsiniz. Bu pantolon ve elbiseler mont ve kabanlarla rahatlıkla kombin yapılabilir. Kombinlerinizde istediğiniz renk tonlarını bir araya getirerek güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca kışlık kıyafetler bot, çizme, atkı, şal gibi diğer parçalarla uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Kışın giymiş olduğunuz ayakkabı ve botlara uygun Cross Jeans kıyafetlere yönelebilirsiniz.

Yaz ayları güneşin tadının en fazla çıkarılacağı zamanlardır. Bu mevsime özel hazırlanan kıyafetler ince ve rahat olacak şekilde tasarlanır. Cross Jeans markasıyla İlkbahar ve yaz aylarında giyebileceğiniz tüm kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Marka geçiş mevsimleri için de özel kıyafetler sunmaktadır. İlkbahar ve sonbahar günlerinde giyilebilecek ince yapılı ceket, trençkot, yağmurluklar kadın ve erkekler için tasarlanmıştır. Sıcak havalarda giyilebilecek olan giysi sayısı oldukça fazladır. Güneşli bir günde tişört, etek, gömlek, bluz, şort, kapriler rahatlıkla giyilebilir. Kadınlara özel olarak sunulan etek ve şortlar sıcak havaların vazgeçilmezi olmuştur. Etek ve şortlar arasında bacak boyunuza göre tercih yapabilirsiniz. Bunun için şortlar mini ve dizüstü olacak şekilde tasarlanmıştır. Sıcak günlerde rengarenk bir tarz için çeşitli etek ve elbise modellerine göz atabilirsiniz. Yazın canlı renklerinin öne çıkacağı şifon elbiseler günün her anında giyilebilir. Şifon elbisenizi sahile giderken veya yürüyüş zamanlarında giyebilirsiniz. Markanın yazlık erkek giysileri arasında tişört, şort, gömlek gibi pek çok ürün bulunur. Erkeklerin rahatlıkla giyebileceği bu ürünler yaz aylarına özel hazırlanmıştır. Tişörtlerde kadın ve erkekler için çeşitli tasarımlara yer verilmiştir. Cross Jeans tekstil ürünleri arasında özel bir yere sahip olan tişört modellerinde, yakalı, V yaka veya bisiklet yaka gibi tasarımları bulmak mümkündür. Tişörtler ince ve rahat yapısı sayesinde sıcak anlarda terlemenizi engeller. Güneşin ve rüzgarın tadını en iyi şekilde çıkarabileceğiniz tişörtler, diğer yazlık kıyafetlerle birlikte giyilebilir. Şort, etek, kapri gibi parçalarla giyilebilecek tişörtleri farklı renk ve baskılarda bulabilirsiniz. Güneşli havalarda giyilebilecek tişörtler renk ve baskılarıyla öne çıkar. Modeller arasında sade veya canlı tonlar tercih edilebilir. Yazlık ve mevsimlik ürünlerde küçükten büyüğe tüm kalıplara yer verilir. Cross Jeans beden kalıplarına bakarak kendinize uygun ince ve zarif giysiye sahip olabilirsiniz. Yazlık ve mevsimlik ürünler bu zamanlarda giyilen diğer aksesuarla birlikte tercih edilebilir. Güneşli havalarda giyilebilecek terlik, sandalet, spor ayakkabıları yazlık giysilerle kombin yapabilirsiniz. Mevsimlik ve yazlık ürünler kumaş özelliği sayesinde nefes alabilir. Bu sayede terleme, tahriş en aza indirilmiş olur. Yaz modasında trend olan bütün parçaları Cross Jeans’te bulabilirsiniz. Ayrıca Cross Jeans outlet ile eski sezonların ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Cross Jeans mevsimlik ve yazlık giysilerde tercih edilen ince ve nefes alabilen yapı rahatlığı bulmanızı sağlayacaktır.

Cross Jeans Fiyatları

Cross Jeans Fiyatları

Cross Jeans kadın, erkek ve çocuklar için tasarladığı kıyafetler ile büyük beğeni kazanmıştır. Markayı tercih eden kişiler kalite ve zarif özelliklere dikkat çekmektedir. Daha önce Cross Jeans’i deneyimleyen kişiler ürünlerin fazlasıyla beğenmiştir. Cross Jeans yorum incelemesi yaparak kullanıcıların deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Marka kendisini sürekli yenileyerek giysi üretmektedir. Moda ve akımlar takip edilmektedir. Yetişkin veya çocuk herkese son moda ürünler sunulmaktadır. Bu özelliği Cross Jeans’i öne çıkarmaktadır. Marka yetişkinler kadar çocuklar için de tercih edilmektedir. Çocuklarına giysi almak isteyen ebeveynler markanın modellerini incelemektedir. Kız ve erkek çocuklar için özel ürün modellerini bulabilirsiniz. Yetişkinler için olduğu gibi çocuk ürünlerinde de kışlık, yazlık ve mevsimlik olarak ayrım yapılmaktadır. Çocukların beğeneceği tüm detaylara giysilerde yer verilmektedir. Çeşitli figür ve karakterler çocuk giysilerini süslemiştir. Sevilen bir çizgi film veya süper kahraman temalı pek çok giysi çocuk koleksiyonunda yer alır. Kız çocuklarının giysilerinde prenses ve Barby temaları fazlasıyla işlenmektedir. Çocuklar için bazı ürünler takım halinde hazırlanmıştır. Eşofman, pijama takımlarında alt ve üst giyimdeki tüm parçalarda aynı temalar kullanılmıştır. Çocuk kıyafetlerinin bedenleri yaş gruplarına göre düzenlenmiştir. Ayrıca yaş gruplarına göre çocukların boyları da sıralanmıştır. Çocuğunuz için uygun olan parçayı yaş ve boy özelliklerine göre belirleyebilirsiniz. Çocuklara özel zamanlarda giydirilebilecek takım elbise, gömlek, elbise gibi giysiler Cross Jeans ürünleri arasında yer almaktadır. Markanın müşterilerinden bu kadar beğeni kazanmasında herkesi düşünmesi etkili olmuştur. Kadın veya erkek herkesin ihtiyaçlarını öne çıkaran Cross Jeans, ilk tercihlerden olmayı başarmıştır. Bu bakımdan özellikle kadınlar için hazırlanan bazı ürünler dikkat çekmektedir. Marka kadınların hamilelik sürecinde giyebileceği özel kıyafetleri de üretmektedir. Anne adaylarının rahat bir şekilde giyebileceği pantolon, elbise, bluz, gömlek gibi parçalar konfor sunar. Özellikle hamile pantolonları esnek ve rahat yapısıyla dikkat çekmektedir. Anne adayları için sunulan kıyafetler yapı olarak hafif ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Hamilelik sürecinde rahatça hareket edilebilmesi çok önemlidir. Bu nedenle kıyafetlerin buna uygun olması gerekir. Kıyafetlerin esnek ve geniş yapısı kadınların hareket özgürlüğünün kısıtlanmamasını sağlar. Cross Jeans ürün fiyatları ürün modeline göre değişkenlik göstermektedir.

Cross jeans tekstil sektöründe geniş ürün yelpazesiyle satış yapan bir markadır. Her ihtiyaca karşılık verebilmek için kıyafetler farklı tarz ve özelliklere sahiptir. Her ürünün kendisine göre özellikleri bulunur. Bu nedenle giysilerin fiyatları birbirinden farklı olacaktır. Fiyatların belirlenmesinde ürün özellikleri etkilidir. Kıyafetin erkek, kadın veya çocuklara göre oluşu fiyatları etkiler. Ayrıca kullanım amacı, üretim malzemesi gibi başlıklar da fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Marka fiyatlarını belirlerken her bütçeyi hesaba katmaktadır. Siz de bütçenize göre uygun olan giysileri Cross Jeans’ten tercih edebilirsiniz. Ayrıca bazı zamanlarda çeşitli indirimler yapılmaktadır. Cross Jeans ürün indirimleri sayesinde uygun fiyatlı ürünler alabilirsiniz. İndirimler sırasında pek çok ürünün fiyatları düşürülmektedir. Bunun yanı sıra bazı kampanyalar da düzenlenmektedir. Cross Jeans ürün kampanyaları kapsamında birden fazla eşyaya aynı anda sahip olabilirsiniz. Kampanya ve indirimleri takip ederek avantajlı alışverişler yapabilirsiniz. Cross Jeans aksesuarlar kapsamında çeşitli çanta modellerini üretmektedir. Kadın çantalarının yanı sıra ortak kullanım için spor çantalar da koleksiyonlarda yer almaktadır. Çanta seçiminizi giydiğiniz kıyafetlere uygun düşecek şekilde yapabilirsiniz. Her üründe olduğu gibi tekstil ürünlerinde de seçimlere dikkat etmek gerekir. Öncelikle araştırarak alışveriş yapmak gerekir. Araştırarak alışveriş yapmak ürünlerden memnun kalabilmenizi sağlar. Modelleri araştırırken öncelik olarak ihtiyaçlarınızı ve kendi tarzınıza dikkat etmelisiniz. Kendi tarzınıza uygun olan bir eşyayı günün farklı zamanlarında giyebilirsiniz. Sürekli şık kalabilmek için birbirine uyan parçaların giyilmesi gereklidir. Bu bakımdan Cross Jeans’ten almak istediğiniz bir ürünü diğer kıyafetlerinizle karşılaştırabilirsiniz. Gardıropta bulunan eşyalara bakarak uygun tarzları ortaya çıkarabilirsiniz. Marka tarafından hazırlanan giysiler farklı kombinlere uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir. Giysileri renk, kesim, kapüşon gibi detayları diğer aksesuar ve eşyalara uygundur. Güzel bir kombin yakalamak için öncelikle renklere dikkat etmelisiniz. Giyim tarzınızın gerektirdiği renkleri bir araya getirerek güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni bir tarza geçiş yapmak için de bu markayı deneyebilirsiniz. Farklı tasarım ve detaylara yer verilen giysiler ile kendinize uygun bulduğunuz kombinlere geçiş yapabilirsiniz. Markanın modayı takip etmesi yeni tarzlara geçebilmenize imkan sağlamıştır. Giymek istediğiniz kıyafetlerin hem şık hem de kaliteli olması için Cross Jeans modellerini inceleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz giysileri hayatınızın bir çok alanında rahatlıkla giyebilirsiniz.