"

Dior Sauvage

" araması için 35 sonuç listeleniyor

Çekicilik ve Ferahlık Katan Dior Sauvage Çeşitleri Trendyol'da!

Dior, moda sektörünün popüler markalarından biridir. Marka, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Modadan kozmetiğe kadar pek çok alanda ürünleri bulunan markanın parfümleri de son derece dikkat çekicidir. Christina Dior Sauvage, pek çok kişi tarafından sevilen popüler bir parfümdür. Markanın hayranları, çıktığı günden beri bu parfüme büyük ilgi göstermektedir. Dior Sauvage Türkiye’de de pek çok kişi tarafından kullanılır. Erkekler için üretilen Dior Sauvage eau de parfum, hafif kokusu sayesinde kimi kadınlar tarafından da kullanılır. Karabiber ve bergamot gibi farklı notalardan oluşan içeriği, Dior Sauvage parfümü benzersiz kılar. Dior Sauvage kokusu ile odunsu-oryantal bir parfüm olarak değerlendirilebilir.

Dior Sauvage, eau de toilette ve eau de parfum olmak üzere iki farklı koku yoğunluğunda satışa sunulur. Dior Sauvage EDT parfümün koku yoğunluğu EDP’ye kıyasla daha düşüktür. Günlük kullanım için uygundur. Parfümün EDP versiyonu ise davetler ve partiler gibi özel anlar için tercih edilebilir. Her iki parfümü de satın alarak Dior Sauvage seti oluşturabilirsiniz. Koku bütünlüğünü tamamlamak için set içerisine nemlendirici ve deodorant gibi ürünleri de dâhil edebilirsiniz.

Dior Sauvage ile Kendinizi Şımartın

Dior Sauvage ile Kendinizi Şımartın

Dior Sauvage parfüm serisi kokusuyla kadınları büyüleyen ve erkeklere asalet katan bir parfüm çeşididir. Erkeklere vahşilik ve çekicilik katan bu parfüm modeli aynı zamanda da her zaman cesur olan erkeklerin tercih ettiği bir parfüm modelidir. Sauvage by Dior 100 ml serisiyle, her zaman cesur olan erkeklerin tercih ettiği ürün modelleri arasındadır. Dior Sauvage 100 ml EDT parfüm, günlük kullanım için son derece uygundur. Başlangıçta biberi ve paçuli bulunduran bu koku aynı zamanda da içerisinde lavanta ekstresi bulundurmaktadır.

Buram buram erkeklik kokan bu ürün modeli, erkeklerin sıklıkla tercih ettiği koku modelleri arasındadır. Kokunun en alt noktasına da ise ortaya çıkan hafif bir bergamot kokusu bulunmaktadır. Fresh kokusu sayesinde diğer parfümlerden bir adım öne çıkan bu ürün aynı zamanda içerisinde herhangi bir şekilde alerjik madde içermemektedir. Taptaze kokusu sayesinde erkekleri bambaşka bir noktaya getiren bu ürünler, aynı zamanda ruha da ufak bir dokunuş yapmaktadır.

Sofistike yapısı sayesinde erkekler üzerinde oldukça çekici duran bu koku aynı zamanda da kadınlar tarafından da oldukça beğenilmektedir. Sauvage Dior parfüm modelleri ise vahşi erkeklerin daha fresh kokmasına yardımcı olacak parfüm çeşitleri arasındadır. Bu parfüm çeşidi aynı zamanda da özgürlüğünü ifade etmek isteyen erkeklerin rahatlıkla tercih edebileceği koku türleri arasındadır. Duyguları kokuya yansıtan bu parfüm modeli aynı zamanda da kokuyla şehvet yaratmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasındadır.

Bu parfüm modeli aynı zamanda da yuvarlak bir şişe yapısına sahiptir. Ferah bir kokuya kavuşmak isteyen kişilerin tercih ettiği bu parfüm aynı zamanda da erkeklere olağanüstü bir çekicilik katmaktadır. Tenine imza atmak isteyen erkeklerin tercih ettiği bu ürün aynı zamanda da kişileri ayağa kaldıracak bir bergamot kokusuna sahiptir. Bu parfüm içerisinde saf bir şekilde kehribar ve odunsu erkek kokusu duyulmaktadır. Kadınlarında oldukça beğendiği bu parfüm modeli aynı zamanda da özel esaslarıyla kişilere sunulmaktadır. Fransa'nın ılık rüzgarı ve güneşini hatırlatan bu ürün aynı zamanda da kişilerin sürekli olarak kullanabileceği koku çeşitleri arasındadır.

Dior Sauvage EDP parfüm modelleri, vahşi kokuyla bulanmak isteyen erkeklerin tercih edebileceği parfüm modelleri arasındadır. Bu parfüm çeşitleri genel olarak 100 ml ve 200 ml olarak üretilmektedir. Cazibesini sürekli koruyan erkeklerin, tenine ölümsüz olarak işlediği bu parfüm modelleri aynı zamanda da tüm cilt tiplerine uygun bir şekilde üretilmiştir. Gün içerisinde sürekli olarak cesur olmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bu parfüm modelleri günlük kullanıma uygundur.

Kendini ulaşılmaz hissetmek isteyen kişiler bu parfüm modellerini rahatlıkla tercih edebilirler. Bu parfüm çeşitleri aynı zamanda temiz tene ve giysilere sıkılmaktadır. Gün boyu kalıcı kokuya sahip olan bu ürün modelleri kişilerin sürekli olarak kullanması için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Taze kokusu sayesinde gün boyu gizemli olmak isteyen erkeklerin tercih edebileceği bu ürünler, aynı zamanda da bergamot kokusu sayesinde kişilere unutulmaz bir koku deneyimi yaşatacaktır. Kadınlarında oldukça beğendiği bu parfüm modelleri aynı zamanda da üç noktalı koku çeşidiyle üretilmiştir.

Cesur Erkeklerin Tercih Ettiği Koku Dior Sauvage

Cesur Erkeklerin Tercih Ettiği Koku Dior Sauvage

Dior Sauvage yorum ve inceleme yazılarında genel olarak erkeklerin oldukça beğendiği parfüm modelleri arasında olduğu görülmektedir. Unutulmaz erkeklerin tercih ettiği bu koku türü aynı zamanda da içerisinde üç farklı, koku noktası bulundurmaktadır. Basit ama etkileyici esansı, Dior Sauvage parfümü farklı kılar. Özel koku esansı sayesinde çekici erkeklerin tercih ettiği bu parfüm modelleri aynı zamanda da ilginç şişe tasarımıyla da oldukça dikkat çekmektedir.

Cesur erkeklerin tercih ettiği bu parfüm modelleri arasında tercih edilebilecek birçok farklı koku esansı modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen Dior modellerinden biri ise turunçgil koku esanslı versiyonudur. Bu ürünler aynı zamanda aromatik kokulardan oluşmaktadır. Tende iz bırakan kokusu ve uzun süre çıkmayan esansı sayesinde sürekli olarak erkeklerin çekiciliğine hitap eden bu ürün aynı zamanda da kendine güvenen erkeklerin tercih ettiği parfüm modelleri arasındadır. Eşsiz tasarımı ve özel şişesi sayesinde oldukça şık duran bu ürün aynı zamanda da meyvemsi kokularıyla da erkekleri daha çok çekici bir hale getirmektedir. Bununla beraber alt noktalarında amber, sedir ve misk gibi koku unsurları barındıran bu ürün erkekleri bambaşka bir ruh haline sokacaktır.

Dior Sauvage fiyat tutarları ise ürünlerin milimlerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kendine güvenen erkeklerin tercih ettiği bu parfüm modeli aynı zamanda da kalıcı kokusuyla kişilere tüm gün cezbedici kokular sağlamaktadır. Bu ürün modelleri tüm gün boyunca kullanıma uygundur ve tüm cilt tiplerine uyum sağlamaktadır. İlgi çekici şişesi ve şık tasarımı sayesinde oldukça cezbedici görünen bu ürünler aynı zamanda da oldukça mest edici kokusuyla dikkat çekmektedir. Tam bir erkek parfümü olan bu ürün aynı zamanda da esansları sayesinde erkeklere oldukça hoş bir koku akışı sağlamaktadır.

Kadınlarında oldukça hoşlandığı bu ürünler, cazibeli erkeklerin tercih edebileceği parfümler arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda da tüm cilt tiplerine uygundur ve bununla beraber cazibe ile sarmalanmak isteyen erkeklerin tercih edebileceği ürünler arasındadır. Ulaşılmaz olan erkeklerin tercih edebileceği bu ürün modeli aynı zamanda da günlük kullanıma uygundur ve kişiler temiz kıyafetler üzerine bu ürünleri saklayabilirler.

Dior Sauvage 100 ml parfüm modelleri gün boyu ulaşılmaz olan isteyen erkeklerin tercih edebileceği ürünlerden biridir. Özgürlüğün yeni tanımı olan bu koku modeli aynı zamanda da duygularını net ifade etmek isteyen beylerin tercih edebileceği ürün modeli arasındadır. Bu ürünler aynı zamanda da kişilere deniz kokusu ve açık hava kokusu vermektedir. Vahşi ve cesur erkeklerin tercih ettiği bu parfüm modeli aynı zamanda da kişilere mükemmel bir çekicilik katmaktadır. Güçlü ten imzası sayesinde, kişilerin sürekli olarak üzerinde duran bu koku aynı zamanda da erkeklerin üzerinde birçok noktada farklı esans kokusu yaratmaktadır. Bu ürün noktaları aynı zamanda da oldukça güçlüdür. Bu ürünler saf bir şekilde kehribar ve odun kokmaktadır. Aşırı bir şekilde doğal ürünler içeren bu kokular aynı zamanda da kişilerin teninde unutulmaz bir iz bırakmaktadır. Buram buram bergamot kokan bu ürün aynı zamanda da kişilere erkeksi bir koku imkanı tanımaktadır.

Unutulmaz Kokusuyla Dior Sauvage

Unutulmaz Kokusuyla Dior Sauvage

Dior Sauvage parfüm modeli unutulmaz kokulara sahip olmak isteyen kişilerin, tercih edebileceği koku türleri arasındadır. Teninde damga imza bırakmak isteyen erkekler, bu ürünleri severek kullanabilirler. Özgürlüğün yeni tanımı olan bu koku aynı zamanda da cezbedici yapısıyla kişilere gün boyu unutulmaz bir koku sağlamaktadır. Özel tasarlanmış şişesi sayesinde oldukça dikkat çeken bu ürün aynı zamanda üzerinde rüzgarın kokusunu hissetmek isteyen kişilerin de kolaylıkla temin edebileceği ürünler arasında yer almaktadır.

Sürekli olarak özgür ve bir o kadar da ulaşılmaz olan erkeklerin tercih edebileceği bu koku türü aynı zamanda da özel esaslarıyla kişilere farklı kokular ile hitap etmektedir. Canlandırıcı etkisiyle, özel bir koku sahibi olmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bu ürünler aynı zamanda kadınlar tarafından da oldukça beğenilmektedir. Her cilt tipine uygun yapısıyla ve herhangi bir alerjik etken içermeyen formülüyle kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan bu ürünler, unutulmaz olmak isteyen kişilerin kullanabileceği damga kokular arasında yer almaktadır.

Dior Sauvage EDT serisi ise erkekler tarafından oldukça beğenilen parfüm serileri arasındadır. Cesur erkeklerin tercih ettiği Dior Sauvage eau de toilette parfüm, unutulmaz olmak isteyen erkeklerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Sınırları aşmak isteyen ve özgürlüğü sürekli olarak üzerinde taşımak isteyen erkeklerin tercih edebileceği bu ürün aynı zamanda da farklı tasarım şişeleriyle oldukça cezbedici durmaktadır. Tenine imza bırakmak isteyen kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bu ürün aynı zamanda doğal kokusuyla da kadınları büyülemektedir.

Kokular kişilerin kimliğidir ve sizde vahşiliğini bu koku üzerinden yansıtabilirsiniz. Canlandırıcı kokusu ve unutulmaz koku noktaları sayesinde gün boyu taze ve fresh olmak isteyen erkeklerin tercih edebileceği bu ürün aynı zamanda odunsu kokusuyla erkekleri daha güçlü hissettirmektedir. Güçlü erkeklerin kullandığı bu parfüm içerisinde kehribar ve odun kokuları da bulunmaktadır.

Dior Sauvage erkek parfüm modelleri tüm cilt tiplerine uygun bir şekilde üretilmektedir. Taze kokusu sayesinde, erkeklerin sürekli olarak kullanabileceği bu ürün aynı zamanda da cesur erkeklerin sürekli olarak tercih ettiği parfüm modelleri arasındadır. İçerisinde birçok farklı esans ve koku noktası bulunduran bu ürün oldukça çeşitli kokusuyla da dikkat çekmektedir. Kadınların büyük bir beğeniyle kokladıkları bu ürün aynı zamanda sürekli olarak çekici olmak isteyen erkeklerin tercih edebileceği koku türleri arasında yer almaktadır. Bu koku modelleri içerisinde saf doğal koku unsurları bulunmaktadır. Erkek parfüm modelleri arasında en çok tercih edilen Dior Sauvage çekici özelliğiyle de oldukça dikkat çekmektedir. Biberi kokusu ve odunsu kokusuyla adeta çekiciliğin koku halini yaratan bu ürün vahşi erkeklerin tercih edebileceği koku türleri arasındadır. Sürekli kalıcılığı sayesinde, uzun ömürlü olan bu ürün modeli erkekler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Baştan Çıkaran Kokusuyla Dior Sauvage

Baştan Çıkaran Kokusuyla Dior Sauvage

Dior Sauvage EDP yorum ve incelemelerinde ise kişilerin bu parfüm modelini oldukça beğendiği görülmektedir. Sürekli olarak mest edici kokularla gezmek isteyen kişiler, tene imzasını bırakan bu parfüm modelini tercih edebilirler. Unutulmaz erkeklerin tercih ettiği unutulmaz kokular arasında olan bu parfüm modeli aynı zamanda çeşitli esaslarıyla da kişileri gün boyu güzel kokmaları için sarmaktadır. Klasik güçlü kokusu sayesinde erkekleri sürekli bir adım ön plana çıkaracak olan bu ürün aynı zamanda 100 ml şişelerde veya 200 ml şişelerde üretilmektedir.

Zamana ait olmayan bir kokusu bulunan bu ürün aynı zamanda da güçlü kokusu sayesinde erkekleri her zaman unutulmaz kılacak ürünlerden biridir. Bununla beraber özgürlüğü ön plana çıkaran bu ürün, tam olarak kişilere bir rüzgar havası vermektedir. Odunsu kokusu sayesinde kişilere tam bir tazelik katan bu ürün, tam olarak tene damga vurmaktadır. Özgürlüğü sürekli olarak üzerinde taşımak isteyen kişiler, deniz havasını hissetmek için bu ürünleri tercih edebilirler.

Dior Sauvage 200 ml EDP parfüm modelleri özellikle ilginç şişe tasarımıyla kişilerin dikkatini çekmektedir. Özgürlüğü kişilerin üzerinde taşımasına yardımcı olan bu kokular aynı zamanda da duyguları üzerinde taşımak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer almaktadır. Şehvetli erkeklerin tercih edebileceği bu koku modelleri aynı zamanda da odunsu kokusuyla kişilerin oldukça dikkatini çekmektedir. Tüm cilt tiplerine uygun yapısı sayesinde, gün boyu mistik kokuları üzerinde taşımak isteyen kişiler bu ürün modellerini tercih edebilirler.

Bununla beraber rüzgarı üzerinde taşımak isteyen kişilerin tercih edebileceği canlandırıcı bu parfüm modeli aynı zamanda da oldukça mükemmel bir çekicilik yaratmaktadır. Güçlü ten imzası sayesinde, kişilerin teninde unutulmaz imzalar bırakan bu ürün aynı zamanda da saf kehribar kokusuyla kişileri mest etmektedir. Doğal kökenli kokuları sayesinde, aşırı yüksek kokularla kişilerin üzerinde rahatlıkla taşıyabileceği bu koku türü aynı zamanda da kişilere fresh bir hava katmaktadır.

Dior Sauvage 60 ml çeşitleri gün boyu unutulmaz kokuları üzerinde taşımak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünlerden biridir. Bu ürün aynı zamanda da tüm cilt tiplerine uygun bir şekilde tasarlanmaktadır ve bununla beraber günlük kullanıma tam olarak uygundur. Baharat kokusuyla bütünleşmiş bu kişiler aynı zamanda da güçlü bir koku akışı sağlamaktadır. Güçlü ve cesur erkeksi kokusu sayesinde, özel olarak tasarlanmış olan bu koku aynı zamanda da kişilere unutulmaz bir koku imkanı sağlamaktadır. Bu koku modeli aynı zamanda da modayı dışlayan erkeklerin, kendilerini ifade etmesine yardımcı olan kokuları yaymaktadır. Bununla beraber seksiliğin yeni ismi olan bu parfüm modeli aynı zamanda da kişilere sert ve etkileyici bir koku noktası sağlamaktadır. Kadınlar üzerinde erkeksi bir his bırakan bu koku modeli aynı zamanda da kişilerin bergamot ile bütünleşmesini sağlamaktadır. Bu ürün türü aynı zamanda da kişilere kışkırtıcı bir his bırakmaktadır.

Odunsu Kokusuyla Dior Sauvage

Odunsu Kokusuyla Dior Sauvage

Dior Sauvage deodorant çeşitleri kişilere gün boyu unutulmaz koku ve sürekli olarak esanslı koku akışı sağlamaktadır. Bu ürün modelleri kişilere vahşi bir koku katmaktadır ve bununla beraber kişileri tüm gün kötü kokulardan korumaktadır. Parfüm modelleri arasında ve deodorant kokuları arasında en sık tercih edilen ürünlerden biri olan bu ürün aynı zamanda da çığır açan yapısı sayesinde kişilere zamansız bir koku yaratmaktadır. Klasik ve zamansız kokusu sayesinde kişilere vahşi bir hava katan bu ürün aynı zamanda da rüzgar hissini üstüne hissetmek isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasındadır. Bununla beraber tüm dünya üzerinde oldukça beğenilen bu ürün odunsu kokusuyla da oldukça dikkat çekmektedir. Özgürlüğün başka bir tanımı olan bu koku aynı zamanda da taze yapısıyla üstün bir kokuyla sarmalanmaktadır. Kişiler gün boyu çekici bir kokuyla gezmek için bu ürün modellerini tercih edebilirler.

Dior Sauvage 50 ml parfüm modelleri unutulmaz kokusuyla erkekleri arzulanacak bir hale getirmektedir. Cesur erkeklerin tercih ettiği bu parfüm modelleri herhangi bir şekilde cilde zarar vermemektedir. Günlük kullanıma uygun olan bu parfüm modelleri aynı zamanda da temiz tene uygulanmaktadır. Erkeksiliği doruğa çıkaran bu ürün aynı zamanda da doğal yapısıyla kişilerin oldukça ilgisini çekmektedir. Bununla beraber baharat kokusunun oldukça yoğun olan bu parfüm modellerini kişiler rahatlıkla tercih edebilirler.

Bu parfüm modelleri aynı zamanda da oldukça şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Bu ürünler aynı zamanda kadınlar tarafından da oldukça beğenilmektedir. Erkeksi kokusu sayesinde, erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği olan bu parfüm modeli zamansız bir parfümdür. Kadınlar üzerinde büyük etki yaratmak isteyen kişiler, bu parfüm türlerini tercih edebilirler. Aromatik yapısı sayesinde unutulmaz kokular sunan bu ürün aynı zamanda farklı koku noktaları sayesinde kişileri bambaşka bir hale sokmaktadır. Sade ve vahşi yapısı sayesinde kişileri canlı hissettiren bu ürün aynı zamanda da farklı esaslarıyla kişileri gün boyu enerjik hissettirmektedir.

Dior Sauvage inceleme yazılarında kişilerin genel olarak oldukça beğendi ürünler arasındadır. Bu parfüm esansı aynı zamanda da farklı noktalarda değişik esanslar yaymaktadır. Bu ürün canlı yapısı ve odunsu kokusu sayesinde erkekleri gün boyu enerjik hissettirmektedir. Vahşi ve cesur erkeklerin tercih ettiği bu ürün aynı zamanda da farklı aromatik kokular sayesinde oldukça unutulmaz bir yapıya sahiptir. Kişilerin tenine damga vuran bu ürün aynı zamanda da ferahlatan yapısı sayesinde kişilerin oldukça beğendiği ürünler arasındadır. Her cilt tipine uygun olan bu ürün, aynı zamanda da içerisinde herhangi bir şekilde alerjik bir madde bulundurmamaktadır. Sürekli kullanıma uygun olan bu ürün aynı zamanda sonbahar dönemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünler her yaş grubunun rahatlıkla tercih edebileceği parfüm modelleri arasındadır ve günün her saati kullanıma uygundur.

Dior Sauvage Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dior Sauvage Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dior Sauvage içindekiler oldukça çeşitlidir ve bununla beraber unutulmaz olmak isteyen kişiler bu parfüm türünü tercih edebilirler. Her cilt tipine uygun olan bu ürün aynı zamanda da temiz tene sıkılması gereken bir üründür. Gün boyu, efsane bir kokuyu üzerinde tutmak isteyen kişiler farklı milimlerde bulunan bu parfüm çeşitlerini tercih edebilirler. Dior Sauvage kalıcılık açısından da oldukça başarılı bir üründür. Parfüm, sık sık tazeleme ihtiyacı hissettirmez. Bu yönüyle de oldukça pratiktir. Dior Sauvage içerisinde çiçek, odun ve baharat kokuları bulunmaktadır. Oldukça dikkat çekici bulunan bu koku aynı zamanda haşin yapısıyla da kadınların oldukça ilgisini çekmektedir. Sürekli olarak kullanılabilecek olan bu parfüm çeşidi aynı zamanda unutulmaz yapısıyla da kişilerin büyük bir beğenisini kazanmaktadır. Güçlü erkeklerin tercih edebileceği bu ürünler aynı zamanda da cezbedici bir kokuya kavuşmak isteyen kişiler bu ürünleri büyük bir rahatlıkla kullanabilirler. Kadınlar üzerinde unutulmaz bir etki bırakan bu koku aynı zamanda da içerisinde çeşitli baharat kokularına yer vermektedir.

Dior Sauvage parfüm çeşitleri arzulanan erkeklerin tercih ettiği parfüm modelleri arasında yer almaktadır. Bu parfüm modelleri içerisinde farklı koku noktaları bulunmaktadır ve bununla beraber etkili bir yapıya sahip olmak isteyen kişiler bu parfüm modellerini tercih edebilirler. Bu parfüm çeşitleri aynı zamanda da tüm cilt tiplerine uyum sağlamaktadır. Kişilerin sürekli olarak kullanabileceği bu ürünler, aynı zamanda unutulmaz olmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünlerden biridir. Farklı esanslarla üretilen bu ürünler aynı zamanda da bergamot kokusuyla büyülenmek isteyen kişilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer almaktadır. Unutulmaz ten imzası sayesinde ve gün boyu kalıcılığa sayesinde sürekli olarak tercih edilen bu parfüm modeli aynı zamanda da içerisinde çeşitli baharatlar ve ot kokuları içermektedir. Farklı koku noktalarından, esans yayan bu ürün aynı zamanda da yapısal özellikleriyle dikkat çekmektedir. Sade olan bu koku aynı zamanda da kişiye baştan sona çarpıcı bir koku etkisi yaratmaktadır.

Dior Sauvage parfüm fiyatı çeşitli unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Miktar başta olmak üzere çeşitli Dior Sauvage özellikleri, ürünün farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmasında etkilidir. Örneğin 30 ml Dior Sauvage parfümün fiyatı, aynı ürünün 75 ml hacimli versiyonuna göre daha uygundur. Ancak 75 ml Dior Sauvage, birim fiyat açısından daha hesaplıdır. Bu açıdan değerlendirildiğinde 125, 150 ml Dior Sauvage gibi yüksek hacimli ürünlerin çok daha hesaplı olduğu söylenebilir. EDP parfümler daha uzun süreli kalıcılık sundukları için bu ürünlerin fiyatları EDT’lere kıyasla yüksek olabilir. Örneğin Dior Sauvage 200 ml EDT parfümün fiyatı aynı ürünün EDP versiyonuna göre daha uygundur. Ürünün fiyatını etkileyen bir başka unsur ise koku kombinasyonlarıdır. Dior, zaman zaman ufak eklemeler yaparak ikonik parfümlerinin değişik versiyonlarını üretir. Dior Sauvage Elixir buna örnek olarak verilebilir. Elixir, koku bakımından Sauvage ile oldukça benzerdir. Ancak Elixir’de ek olarak greyfurt ve organik lavanta gibi esanslar da bulunur. Dior Sauvage notalarına çeşitli eklemeler yapılarak hazırlanan Elixir’in fiyatı, parfümün orijinaline kıyasla daha yüksek olabilir. Dior Sauvage modellerini daha detaylı inceleyebilmek için ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dior Sauvage Hangi Mevsimde Kullanılır?

Dior Sauvage parfümü, Fransız lüks moda markası Christian Dior tarafından 2015 yılında piyasaya sürülmüştür. Parfüm, erkekler için tasarlanmış bir üründür. Ferah ve taze bir kokuya sahip olun ürün, günlük kullanım için uygun bir seçenektir. Parfüm, canlı ve enerjik bir kokuya sahip olduğundan yaz aylarında tercih edilebilir. Ancak, parfümün içinde amber, biber ve kehribar gibi notaların da bulunması nedeniyle kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilir. Önemli olan, kişinin kendi zevkine ve tercihine göre doğru parfümü kullanmasıdır. Sonbahar ve kış için parfüm önerileri arasında başı çeken Dior Sauvage, soğuk günlerde içinizi ısıtacak bir kokudur. Söz konusu ürünü her türlü ortamda ve farklı kıyafet tarzları ile kombinleyebilmeniz mümkündür. Genel anlamda Dior Sauvage 4 mevsime hitap eden bir kokudur.

Dior Sauvage Nerede Satılır?

Dior Sauvage Trendyol’un internet raflarında listelenen popüler bir kokudur. Tüm dünyanın severek kullandığı bu koku, Trendyol ile güvenli bir şekilde kapınıza gelir. Türkiye’nin lider e-ticaret platformları arasında yer alan Trendyol, kurulduğu günden bu yana tüketici memnuniyeti ve ürün zenginliği odaklı çalışmalarını sürdürür. Trendyol'da binlerce parfüm gibi Dior Sauvage adlı ürünü de bulabilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan bu koku, Trendyol ile kısa sürede adresinize ulaştırılır. Trendyol, başta kişisel verileriniz olmak üzere tüm bilgilerinizi ilgili kanun kapsamında güvenle korur. Siz de günlük kullanımda veya özel zamanlarda hoş kokmak istiyorsanız bu ürünü sipariş edebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’dan alacağınız Dior Sauvage parfümü, hoş bir özel gün hediyesi olarak da düşünebilirsiniz.

Dior Sauvage Kalıcılığı Nasıldır?

Dior Sauvage parfümünün kalıcılığı; kullanan kişinin cilt özelliklerine, parfümün uygulandığı bölgeye ve ortam koşullarına göre değişebilir. Dior Sauvage parfümünün ortalama bir kalıcılığı vardır ve günlük kullanım için uygun bir seçenek olabilir. Ancak, parfümün kalıcılığını arttırmak için, parfümün uygulandığı bölgelere nemlendirici krem uygulamak ve parfümü giysilerinizin düğmeleri ya da kol çevreniz gibi nemli bölgelere uygulamak da fayda sağlayabilir. Ayrıca temiz cilt üzerine uygulamak da parfümün kalıcılığını artıran bir diğer seçenektir. Söz konusu ürün, saatlerce yenilemenize gerek kalmadan kullanıma imkân verir. Böylece ürünün hoş kokusu, günün ilk ışıklarından gecenin ilerleyen saatlerine kadar sizlere eşlik eder. Korunaklı ambalajıyla tüketicilere sunulan Dior Sauvage, kıyafetler üzerinde de son derece kalıcıdır. Okul, iş, günlük yaşam veya özel gün kullanımlarına ayak uyduracak bu koku, girdiğiniz her ortamda kalıcılığıyla iz bırakır.