"

eset nod32

" araması için 29 sonuç listeleniyor

Eset Nod32

Siber güvenlik endüstrisinin önemli markalarından biri olan ESET, 13 Ar-Ge merkezi ile tüm dünyada 110 milyondan fazla kullanıcının siber güvenliğini sağlar. Ev ve iş kullanıcılarının ihtiyaçları dikkate alınarak özelleştirilmiş geniş bir ürün ailesine sahiptir. Ev kullanıcıları için Windows, Android ve Mac işletim sistemleri için tasarlanan Eset ürünleri kullanıcıların temel ihtiyaçlarından gelişmiş siber güvenlik uygulamalarına kadar kapsamlı bir koruma sağlar. Eset Nod32 64 bit ve Eset Nod32 antivirüs 64 bit gibi Windows versiyonlarla uyumludur. Sadece Windows işletim sistemi için tasarlanan Eset Nod32 Mac ve mobil donanımlar için mevcut olmamakla birlikte, Mac için antivirüs olarak ESET Cyber Security, mobil donanımlarınız içinse Eset Internet Security gibi diğer çözümleri tercih edebilirsiniz.

Gelişmiş Eset Nod32 İnternet Security

Eset Nod32; oyuncular, ileri düzey kullanıcılar ve daha yavaş PC'ler için herhangi bir yavaşlama olmadan güvenilir koruma olanağı sunar. Nod32 Antivirus, istediğiniz zaman oyun oynamak, video izlemek, fotoğraf veya sunum izlemek için kaynak tasarrufu sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Efsanevi Eset Nod32 full versionu sizi virüsler, fidye yazılımları, solucanlar ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere her türlü kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Bilgisayarınızı tam performansı ile kullanabilmenizi sağlar. Sistem performansını yavaşlatan ağır antivirüs uygulamaları ile kıyaslandığında, internette yavaşlama olmadan oyun oynamanızı, çalışmanızı ve gezinmenizi kolaylaştırır. Eset Nod32 serial ya da Eset Nod32 serial key ile aktif hale gelen yazılım, kesintisiz oyun ve video deneyimi sunar. Eset Nod32 katılımsız, oyun oynarken veya bir programı tam ekran modunda çalıştırırken, sistem güncellemeleri veya can sıkıcı pop-up'lar olmaksızın arka planda çalışır. 

Güvenilir Antivirüs

Eset Nod32 antivirus, dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcının güvendiği, dünyanın en popüler antivirüs uygulamalarından biridir. Kendini kanıtlamış çok katmanlı koruma teknolojisi ile bilgisayarınızı fidye ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerinden korur. Eset Nod32 key ile antivirüs ve casus yazılımı önleme özelliği ile her tür çevrimiçi ve çevrimdışı tehdide karşı proaktif koruma sağlar. Kötü amaçlı yazılımların diğer kullanıcılara yayılmasını önler. Eset Nod32 full sınırsız versiyonundaki Exploit engelleyici antivirüs algılamasından kaçınmak için özel olarak tasarlanmış saldırıları engeller ve kilit ekranlarını ve fidye yazılımlarını ortadan kaldırır. Gelişmiş Eset Nod32 lisans seçenekleri, web tarayıcılarına, PDF okuyucularına ve Java tabanlı yazılımlar da dahil olmak üzere diğer uygulamalara yönelik saldırılara karşı koruma sağlar. Eset Nod32 lisans anahtarı ile aktif hale gelen ürün gelişmiş hafıza tarama, etkinliğini gizlemek için birden fazla şifreleme katmanı kullanan kalıcı kötü amaçlı yazılımların gelişmiş algılanmasını sağlar. Bulut destekli tarama, ESET Live Grid dosya veritabanını temel alarak güvenli dosyaları beyaz listeye ekler ve taramaları hızlandırır. Eset Nod32 Crack gibi zararlı ve kaynağı bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları, bulut üzerinden karşılaştırarak davranışlarına göre proaktif olarak durdurmaya yardımcı olur. Dosyaları indirirken tarama özelliği sayesinde tarama işlemi sırasında arşiv gibi belirli dosya türlerini tarayarak tarama süresini azaltır. Bilgisayarınız kullanılmadığında derinlemesine taramalar yaparak sistem performansını artırır. Etkin olmayan tehditlerin hasara neden olmadan tespit edilmesine yardımcı olur. Ana Bilgisayar Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi teknolojisi, davranışsal algılamaya odaklanarak sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirmenizi sağlar. Güvenlik profillerinize ince ayar yapmak için sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar belirleme seçeneği sunar. Komut dosyası tabanlı saldırı koruması ise Windows PowerShell'den yararlanmaya çalışan kötü amaçlı komut dosyalarının saldırılarını ve tarayıcınız aracılığıyla saldırabilecek kötü amaçlı JavaScripts'i de algılar. Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer ve Microsoft Edge tarayıcıları destekler. UEFI sistem arayüzüne sahip sistemlerde, UEFI tarayıcı, Windows başlamadan önce bile bilgisayarınıza daha derinden saldırabilecek önemli tehditlere karşı koruma sağlar. 

En Az Güç Kullanımı

Minimum güç kullanımı ile benzerlerinden ayrılan Eset güvenlik ürünleri, yavaşlama olmadan internette oyun oynamanızı, çalışmanızı ve gezinmenizi sağlar. Pil tasarrufu moduyla cihazınızın fişe takılı kalmadan, daha uzun süre çevrimiçi kalmanıza yardımcı olur. Oldukça düşük kaynak kullanımı sayesinde yüksek performans sağlar ve donanımın ömrünü uzatır. Eset Nod32 antivirus key ile full versiyonu kullanılabilen yazılım, her tür sistem ortamına uyum sağlar. Son derece küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliğinden tasarruf etmenizi kolaylaştırır. Oyun modu ile herhangi bir program tam ekranda çalıştırıldığında, sistem otomatik olarak sessiz moda geçer. Oyun, video, fotoğraf veya sunum uygulamalarında kaynakların en iyi şekilde kullanılabilmesi için sistem güncellemeleri ve bildirimler ertelenir. Taşınabilir bilgisayar desteği,  oyun ya da filmlere odaklanabilmeniz için sistem kaynaklarını korumak amacıyla, işlem yapılmayan tüm açılır pencereleri, güncellemeleri ve etkinlikleri erteler.

Kur ve Unut

Eset Nod32 güncel key kurulumu, yenilenmesi ve yükseltmesi kolay bir sistem sunarak, tüm rutin görevlerin basit bir şekilde ayarlanması için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, ayarlarınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmeniz için 150 ayrıntılı ayarla ince ayar yapmanıza olanak tanır. Tek tıklama çözümü, güvenlik seviyenizi görüntülemenizi ve tüm ekranlardan en sık kullanılan araçlara erişmenizi sağlar. Potansiyel sorunlara kapsamlı ve  tek tıklamayla erişilebilecek en iyi çözümleri sunar. Kolay ürün güncellemeleri ile her zaman yüksek düzeyde güvenlik için yeni koruma teknolojilerinden çıktığı anda faydalanmanızı mümkün kılar. Gelişmiş kullanıcılar için ihtiyaçlarınıza uyacak ayrıntılı güvenlik ayarları sunar. Eset Nod32 antivirüs Maksimum tarama derinliğini, tarama süresini, taranan dosya ve arşivlerin boyutunu ve çok daha fazlasını tanımlamanızı kolaylaştırır. Eset SysInspector, çeşitli güvenlik ve uyumluluk sorunlarını gidermek için sistemden kritik bilgileri yakalayan gelişmiş bir tanılama aracıdır. Güvenlik raporu Eset'in bilgisayarınızı nasıl koruduğuna dair aylık bilgilendirmeler sağlar. Bu özet, algılanan tehditler, engellenen web sayfaları, ele geçirilen spam e-postaları, engellenen web kamerası erişimleri ve daha fazlası hakkında bilgiler içerir. Lisans yöneticisi, lisans, Eset Nod32 antivirüs key ve Eset kurulumlarınızı doğrudan kullanımı kolay bir portal üzerinden görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlar.

Güvenlik Durumu ve Ebeveyn Kontrolü

Güvenlik duvarı bilgisayarınıza yetkisiz erişimi ve kişisel verilerinizin kötüye kullanılmasını önler. Ağ saldırısı koruması Güvenlik duvarının yanı sıra, bilgisayarınızı kötü niyetli ağ trafiğinden otomatik olarak korur ve ortaya çıkan tehditleri engeller. Bankacılık ve ödeme sistemleri koruması özelliği çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde ödeme yapabileceğiniz özel bir güvenli tarayıcı içerir. İnternet bankacılığında ve web tabanlı kripto cüzdanlara erişirken korunmanızı sağlar. Daha güvenli internet işlemleri için klavye ve tarayıcı arasındaki iletişimi şifreler ve zararlı tuş kaydedici uygulamalarına karşı koruma sağlar. Ebeveyn kontrolü, çocuklarınızın yaşına göre önceden belirlenmiş kategoriler arasından seçim yapma özgürlüğü sunar. Mevcut ayarlarınızın bir başkası tarafından değiştirilmesini ve ürünün yetkiniz dışında kaldırılmasını önlemek için bir şifre belirlemenizi sağlar. Botnet koruması, kötü amaçlı Botnet yazılımlarına karşı bilgisayarınız koruyan ve bilgisayarınızın spam ve ağ saldırıları için kötüye kullanılmasını önleyen ek güvenlik katmanıdır. Kötü amaçlı trafiğin daha hızlı engellenmesi için geliştirilen Ağ İmzaları yöntemini kullanır. Geliştirilmiş kimlik avı koruması, sahte web sitelerinin kullanıcı adları, şifreler veya bankacılık bilgileri gibi hassas bilgileri edinme girişimlerine karşı koruma sağlar. Ev dışı ağ koruması, bilinmeyen bir ağa bağlanırken sizi uyarır ve Sıkı Koruma moduna geçmenizi ister. Cihazınızı aynı ağa bağlı diğer bilgisayarlarda görünmez yapar. Aygıt Denetimi, özel verilerinizin harici bir aygıta yetkisiz olarak kopyalanmasını önlemenizi sağlar. Antispam, istenmeyen e-postaların posta kutunuzu doldurmasını engeller.

Eset Smart Security Premium

Her şeyi isteyen kullanıcılar için güvenlikten ödün vermeden tasarlanan Eset Smart Security Premium Windows, Mac, Android ve Linux cihazlarını korur. Güvenli veri şifreleme özelliği ile verilerinizin ultra güvenli bir şekilde korunması için dosyalarınızı ve çıkarılabilir ortamınızı şifreleyebilmenizi ve veri hırsızlığı veya dizüstü bilgisayar kaybı durumunda kendinizi korumanızı sağlar. Üstün internet güvenliği için siber güvenlik uzmanlarınca hazırlanan Eset, çoklu platform koruması özelliği ile tüm cihazlarınızı tek bir lisansla güvenceye alabilirsiniz. Windows, Mac, Android veya Linux fark etmeksizin, tam performansla yüksek koruma sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek her şeyi bir arada sunan Eset, dijital kimliğinizi ve dizüstü bilgisayarınızı çalınmaya veya kaybolmaya karşı korumanın yanı sıra çocuklarınızı çevrimiçi ortamda güvende tutma gibi sayısız faydaya sahiptir. Değerli verilerinizi korumayı kolaylaştıran ESET internet güvenliği uygulamaları, dosyalarınızı ve çıkarılabilir medyayı şifrelemenizi sağlar. Bu sayede verilerinizi hırsızlığa veya kayba karşı korur.

Eset Internet Security

İnternet tehditlerine karşı gelişmiş koruma sağlayan İnternet Security, günlük web kullanıcıları için en iyi koruma seviyesini sunar. Fidye yazılımlarına karşı çok katmanlı koruması ve ESET Ransomware Shield ile koruma sağlar. Ransomware Shield, yürütülen tüm uygulamaları davranışlarına göre izleyip değerlendiren ve kullanıcıları fidye yazılımlarından koruyan ek bir güvenlik katmanıdır. Eset'in proaktif ve akıllı teknolojilere dayanan çok katmanlı yaklaşımı, tehditleri daha hızlı ve farklı aşamalarda tespit etmeyi sağlayarak, tüm kullanıcıların daha güçlü ve daha etkili korumadan yararlanmasına yardımcı olur. Çoklu platform koruması ile tüm cihazlarınızı tek bir lisansla güvenceye alır. Mac, Windows, Android veya Linux üzerinde çalışır. Bilgisayarınıza yetkisiz erişimi ve verilerinizin kötüye kullanılmasını önler. Çevrimiçi ödeme yaparken ve e-cüzdanlara erişirken güvende kalmanızı sağlar. Daha güvenli çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemleri için güvenli bir şekilde çevrimiçi ödeme yapabileceğiniz ve web tabanlı kripto cüzdanlarına erişebileceğiniz özel bir güvenli tarayıcı sunar. IoT cihazlarınızı ve web ve kameranızı korur. Ev yönlendiricinizi ve akıllı cihazlarınızı güvenlik açıkları açısından test eder. Web kameranıza beklenmedik erişimi görmenizi ve engellemenizi sağlar.

Android İçin Mobil Güvenlik Çözümleri

Android için mobil güvenlik uygulamaları, eşitli cihazlarınız için  birinci sınıf kötü amaçlı yazılım koruması, hırsızlık önleme ve gizlilik koruma özellikleriyle akıllı telefonunuzu, tabletinizi ya da akıllı TV gibi IoT cihazlarınızı korumak için iyi bir seçimdir. Eset Nod32 Antivirus Mobile Security gibi proaktif hırsızlık önleme de dahil olmak üzere Android tabanlı akıllı telefonunuz veya tabletiniz için kapsamlı koruma sağlar. Android güvenlik uygulaması ile daha güvenli bir mobil deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz. Güçlü antivirüs koruması; cihazınızı virüsler ve truva atları da dahil olmak üzere siber güvenlik sorunlarına karşı korur. Kullanıcı dostu App Lock, PIN veya parmak izi kullanarak yetkisiz erişimi engeller. Proaktif hırsızlık önlemleri kayıp veya çalıntı cihazınızı bulmanıza yardımcı olur ve değerli verilerinizi korur. Android için ESET Mobile Security, birinci sınıf kötü amaçlı yazılım koruması ve çok çeşitli hırsızlık önleme ve gizlilik koruma özellikleriyle akıllı telefonunuzu veya tabletinizi korumak için sağlam bir yazılım çözümü sunar. Eset'in güncellenmiş antivirüs, hırsızlık önleme ve güvenlik denetim yetenekleri, kullanıcılara diğer antivirüs uygulamalarının sunmadığı kapsamlı güvenlik koruması sağlar. 

Ebeveyn Kontrolü

Android için ESET Parental Control akıllı telefon ve tablet kullanan çocuklar için çocuk dostu bir güvenlik uygulamasıdır. Uygunsuz ya da rahatsız edici çevrimiçi içeriklerin yanı sıra belirli web sitesi kategorilerine erişimi engelleme gibi özellikleri sayesinde ebeveynler için yararlı bir araçtır. Aile dostu bir uygulama olan Eset Parental Control ile çocuklarınızı çevrimiçi ortamda güvenle koruyabilirsiniz. Çocuk Bulucu da dahil olmak üzere çocuklarınızı çevrimiçi güvenli tutmanıza yardımcı olan uygulama, çocuklarınızın çevrimiçi güvenliğini yönetmenizi kolaylaştırır. Yaş tabanlı filtre sistemiyle çocuklarınızın uygulamalara erişimini yönetmenizi sağlar. Uygulama Koruması, çocukların uygulamalarla harcadıkları zamanı ve hangilerini kullandıklarını yönetmenize yardımcı olur. Geofencing özellikli konum belirleme özelliği ile çocuklarınızın mevcut konumlarını kontrol etmenizi, kişiselleştirilmiş bölgeler oluşturmanızı ve uyarıları ayarlamanızı sağlar. Çocuklarınızı güvende tutmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri bir arada sunar.

Smart TV Güvenliği

Nesnelerin İnterneti (IoT), birbirleri arasında çevrimiçi iletişim kurabilen cep telefonları, ev aletleri, arabalar veya TV cihazları da dahil olmak üzere çeşitli akıllı cihazların birbirine bağlı bir ağıdır. IoT ekosisteminizle güvenli bir şekilde etkileşim kurmak, güçlü çevrimiçi koruma gerektirir. Eset Smart TV güvenlik uygulamaları güçlü antivirüs özelliği ile TV'nizi fidye yazılımı saldırıları da dahil olmak üzere Android güvenlik sorunlarına karşı korur. Kötü amaçlı yazılımların Smart TV'nize erişmesini önlemek için önce bağlı her USB cihazı kontrol edilir. Kimlik avı koruması, ağa ağlıyken verilerinize yetkisiz erişim ve kötüye kullanılmasını önler.

Hırsızlığa Karşı Kapsamlı Koruma

Gelişmiş Eset teknolojileri, hırsızlığa karşı maksimum koruma sağlar. Bilgisayarınızın kaybolması ya da çalınması durumunda kayıp bilgisayarınızı izleyerek bulmanızı kolaylaştırır. Hırsızlık vakalarında dizüstü bilgisayarınızın yerleşik kamerasıyla hırsızları belirlemenizi mümkün hale getirir. Otomatik konum izleme özelliği ESET Hırsızlığa Karşı koruma web arayüzü üzerinden bir cihazı kayıp olarak işaretlemenizi sağlar. Cihaz çevrimiçi olduğunda kapsama alanındaki Wi-Fi ağlarına dayalı olarak haritadaki konumu görüntülenir. Etkinlik izleme, dizüstü bilgisayarınızın yerleşik kamerasıyla hırsızları izlemenizi sağlar. Aynı zamanda bilgisayar ekranının anlık görüntülerini toplar. Tüm son fotoğrafları ve anlık görüntüleri web arayüzüne kaydeder. Hırsızlığa karşı optimizasyon seçenekleri, cihazınızın maksimum seviyede koruması için kolayca ayarlama ve yapılandırma olanağı sunar. Windows otomatik oturum açma ve işletim sistemi hesap parolalarını yapılandırmayı kolaylaştırır. Önemli sistem ayarlarını değiştirmenizi isteyerek güvenlik seviyesini artırmanıza yardımcı olur.

Gelişmiş Gizlilik Koruması

Gizlilik koruması, bilgisayar korsanlarının şifrelerinizi kötüye kullanmasını engeller. Güvenli bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapmanızı sağlar. Çocuklarınızın rahatsız edici çevrimiçi içeriğe maruz kalmasını önler. Fidye Yazılımı Kalkanı, kişisel verilerinizi ele geçirmeye çalışan ve bunun sonucunda sizden fidye talep edebilecek kötü amaçlı yazılımları engeller. Web kamerası koruması, bilgisayarınızdaki web kameranızı kullanmak isteyen tüm işlemleri ve uygulamaları sürekli olarak izler, kameraya yetkisiz erişimi önler. Geliştirilmiş akıllı ev izleyici özelliği, zayıf parolalar veya güncel olmayan ürün yazılımı gibi güvenlik açıkları açısından sisteminizi test etmenize olanak tanır. Gelişmiş cihaz algılama kimin bağlı olduğunu göstermek için ağa bağlı akıllı cihazların  kolay erişilen bir listesini sunar. Akıllı cihazlarınızı güvenlik açıklarına karşı taramanızı sağlar ve sorunların çözümüne dair alternatifler sunar.

Dünyanın en popüler siber güvenlik uygulamalarından biri olan Eset key Nod32 antivirüs uygulamasına avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bireysel kullanıcılar için tasarlanan Eset Nod32 3 kullanıcılı ve süresiz gibi box ürünleri tercih edebilir ya da kurumsal siber güvenlik için Eset Nod32 Enterprise Pro ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Eset Nod32 Türkiye key fiyat, etkinleştirme kodu, etkinleştirme, kullanıcı adı şifre, dil ayarları, lisans yenileme ve nasıl kurulur gibi teknik detaylar için ürün açıklamalarını ve kurulum talimatlarını takip edebilirsiniz. Ayrıcalıklı Eset Nod32 fiyat ve lisans seçenekleri Trendyol’da!