GençTaş Kuyumculuk Sarı

172+ Ürün
GençTaş Kuyumculuk Pars 14 Ayar Altın Kadın Bileklik
En Çok Favorilenen 7. Ürün

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti Pars 14 Ayar Altın Kadın Bileklik

14 Ayar
4.5
(235)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
14.349,18 TL17.499 TL
Trendyol Plus ile12.914,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Zincir Şık Kadın Bileklik
Fenomen Seçimi

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Zincir Şık Kadın Bileklik

14 Ayar
4.6
(58)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
11.479,18 TL13.999 TL
Trendyol Plus ile10.331,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kalp Dochlu Ataç Bileklik
En Çok Favorilenen 8. Ürün

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kalp Dochlu Ataç Bileklik

14 Ayar
4.6
(124)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
13.939,18 TL16.999 TL
Trendyol Plus ile12.545,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Yarı Sıralı Kalpler Kadın Zincir Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Yarı Sıralı Kalpler Kadın Zincir Bileklik

14 Ayar
4.4
(67)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
5.993,38 TL7.309 TL
Trendyol Plus ile5.394,04 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kalemli Kadın Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kalemli Kadın Küpe

14 Ayar
4.5
(53)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
8.199,18 TL9.999 TL
Trendyol Plus ile7.379,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Pars Küpe
Fenomen Seçimi

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Pars Küpe

14 Ayar
4.4
(46)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
7.461,18 TL9.099 TL
Trendyol Plus ile6.715,06 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kadın Doch Zincirli Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kadın Doch Zincirli Bileklik

14 Ayar
4.4
(61)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
6.149,18 TL7.499 TL
Trendyol Plus ile5.534,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 AYAR ALTIN MİNİK KALP DOCHLU ZİNCİR KADIN BİLEKLİK

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 AYAR ALTIN MİNİK KALP DOCHLU ZİNCİR KADIN BİLEKLİK

14 Ayar
4.9
(62)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
7.789,18 TL9.499 TL
Trendyol Plus ile7.010,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Yuvarlak Taşlı Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Yuvarlak Taşlı Bileklik

14 Ayar
4.6
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
5.329,18 TL6.499 TL
Trendyol Plus ile4.796,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Üzüm Zincir Kadın Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Üzüm Zincir Kadın Bileklik

14 Ayar
4.8
(16)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
13.939,18 TL16.999 TL
Trendyol Plus ile12.545,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Sade Ve Parlak Taşlı Kadın Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Sade Ve Parlak Taşlı Kadın Küpe

14 Ayar
5.0
(5)
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
13.939,18 TL16.999 TL
Trendyol Plus ile12.545,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kadın Künye Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kadın Künye Bileklik

14 Ayar
4.5
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
8.117,18 TL9.899 TL
Trendyol Plus ile7.305,46 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Baget Taşlı Pars Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Baget Taşlı Pars Bileklik

14 Ayar
4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
18.039,18 TL21.999 TL
Trendyol Plus ile16.235,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Doch Zincirli   Kadın Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Doch Zincirli Kadın Bileklik

14 Ayar
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
11.897,38 TL14.509 TL
Trendyol Plus ile10.707,64 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Sade Cockle Küpe
Fenomen Seçimi

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Sade Cockle Küpe

14 Ayar
4.6
(25)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
7.379,18 TL8.999 TL
Trendyol Plus ile6.641,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Çiçek Detaylı Pars Küpe
Fenomen Seçimi

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Çiçek Detaylı Pars Küpe

14 Ayar
4.7
(47)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
14.349,18 TL17.499 TL
Trendyol Plus ile12.914,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kalp ve Yarı Tiffany Detaylı Doch Zincir Kad...

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kalp ve Yarı Tiffany Detaylı Doch Zincir Kadın Bileklik

14 Ayar
3.9
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
19.269,18 TL23.499 TL
Trendyol Plus ile17.342,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Doch Zincirli Kalp Kadın Bileklik
Fenomen Seçimi

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Doch Zincirli Kalp Kadın Bileklik

14 Ayar
4.4
(48)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
13.939,18 TL16.999 TL
Trendyol Plus ile12.545,26 TL
GençTaş Kuyumculuk Buğday Tanesi 14 Ayar Altın Kadın Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti Buğday Tanesi 14 Ayar Altın Kadın Bileklik

14 Ayar
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
6.559,18 TL7.999 TL
Trendyol Plus ile5.903,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 AYAR ALTIN Üçgen Taş Detaylı Lale Zincirli Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 AYAR ALTIN Üçgen Taş Detaylı Lale Zincirli Küpe

14 Ayar
4.7
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
11.889,18 TL14.499 TL
Trendyol Plus ile10.700,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Flora Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Flora Küpe

14 Ayar
5.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
20.499,18 TL24.999 TL
Trendyol Plus ile18.449,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın TEKLİ Buğday Modeli Kadın Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın TEKLİ Buğday Modeli Kadın Küpe

14 Ayar
4.6
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
3.279,18 TL3.999 TL
Trendyol Plus ile2.951,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Sade Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Sade Küpe

14 Ayar
4.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
9.019,18 TL10.999 TL
Trendyol Plus ile8.117,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kelebek Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kelebek Bileklik

14 Ayar
4.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
4.919,18 TL5.999 TL
Trendyol Plus ile4.427,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 AYAR ALTIN ÇİFT SIRA BİSMARK ZİNCİR KADIN BİLEKLİK

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 AYAR ALTIN ÇİFT SIRA BİSMARK ZİNCİR KADIN BİLEKLİK

14 Ayar
5.0
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
9.019,18 TL10.999 TL
Trendyol Plus ile8.117,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kalp Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kalp Bileklik

14 Ayar
3.0
(2)
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
5.739,18 TL6.999 TL
Trendyol Plus ile5.165,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 AYAR ALTIN  ATAŞLI DOCH ZİNCİR KADIN BİLEKLİK

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 AYAR ALTIN ATAŞLI DOCH ZİNCİR KADIN BİLEKLİK

14 Ayar
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
17.629,18 TL21.499 TL
Trendyol Plus ile15.866,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Infinito Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Infinito Küpe

14 Ayar
1.0
(1)
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
11.643,18 TL14.199 TL
Trendyol Plus ile10.478,86 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kalpli Zincir Kalp Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kalpli Zincir Kalp Bileklik

14 Ayar
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
8.609,18 TL10.499 TL
Trendyol Plus ile7.748,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Üçgen Sallantılı Kadın Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Üçgen Sallantılı Kadın Küpe

14 Ayar
4.9
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
7.789,18 TL9.499 TL
Trendyol Plus ile7.010,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Buğday Modeli Kadın Küpe
En Çok Değerlendirilen 9. Ürün

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Buğday Modeli Kadın Küpe

14 Ayar
4.6
(66)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
6.559,18 TL7.999 TL
Trendyol Plus ile5.903,26 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Yarım Dalga Zincir Kadın Bileklik

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Yarım Dalga Zincir Kadın Bileklik

14 Ayar
4.8
(29)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
5.337,38 TL6.509 TL
Trendyol Plus ile4.803,64 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Minimalist Şimşek Kadın Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Minimalist Şimşek Kadın Küpe

14 Ayar
4.9
(30)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
4.058,18 TL4.949 TL
Trendyol Plus ile3.652,36 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Peri Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Peri Küpe

14 Ayar
4.1
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
11.725,18 TL14.299 TL
Trendyol Plus ile10.552,66 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Kadın Sallantılı Mavi Taşlı Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Kadın Sallantılı Mavi Taşlı Küpe

14 Ayar
4.2
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
6.551,80 TL7.990 TL
Trendyol Plus ile5.896,62 TL
GençTaş Kuyumculuk 14 Ayar Altın Yalep Küpe

GençTaş KuyumculukResmi satıcı rozeti 14 Ayar Altın Yalep Küpe

14 Ayar
4.6
(22)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %18 İndirim
12.299,18 TL14.999 TL
Trendyol Plus ile11.069,26 TL

Cinsiyet

Renk

Fiyat

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Trendyol Plus

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?