Koltuk Tipi
Fiyat
Genişlik
Fonksiyon
Kumaş
Oturum Yumuşaklığı
Takım İçeriği
Tasarım
Materyal
Derinlik
Tema / Stil
Ayak Malzemesi Rengi
Ayak Malzemesi
Gövde Materyali
Köşe Yönü
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Gri Koltuk

" araması için 4613 sonuç listeleniyor

En Güzel Gri Koltuklar Trendyol’da!

Salonların vazgeçilmez parçaları arasında yer alan kanepeler farklı çeşitleri ile piyasada yer alır. Çeşitli renklerin kullanıldığı modeller arasında her salona uyum sağlayan gri koltuk tasarımları dikkat çeker. Ürünler renkli kanepeler ile bütünleşerek takım haline getirilebilir. İkili, tekli gibi çeşitli ebatlara sahip modelleri salon, oturma odası gibi alanların yanı sıra geniş yatak odalarında da kullanabilirsiniz. Gri köşe takımı ebatlarına göre kapalı balkonlarda ya da geniş salonlarda kullanılabilir. Gri L, köşe koltuk gibi farklı adlara da sahip olan bu modelleri gri berjer ile takım haline getirebilirsiniz. Gri l koltuk, gri köşe koltuk, gri kadife koltuk, gri deri koltuk, gri spor koltuk, gri country koltuk seçeneklerine göz atabilirsiniz. Trendyol'da birbirinden farklı kumaşlarla kaplanmış olan gri koltuk modelleri yer alır. Koyu ya da açık gri koltuk modellerini inceleyerek beğendiğiniz ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Gri Koltuk Modelleri

Gri Koltuk Modelleri

Üçlü ve ikili koltuk modellerinin yanı sıra tekli gri koltuk tasarımları da dikkat çeker. Takımlar ile bütünleşen tek kişilik parçalar dekoratif olarak da beğenilir. Gri renk koltuk modelleri arasında farklı tasarımlar da yer alır. Gri armut koltuk, bahçe dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biridir. Gri puf koltuk ise hem yatak odalarında hem de salonlarda tercih edilen bir başka modeldir. Ürün modelleri renk tonları olarak çeşitlilik gösterir. Koyu gri koltuk, leke göstermeyen yapısı ile çocuklu evlerin beğenilen ürünleri arasında yer alır. Açık tonların hakim olduğu modeller ise pastel renkli mobilyalar ile kombinlendiğin zaman çarpıcı bir görüntü meydana çıkarır. Antrasit gri koltuk da sevilen renk tonları arasında bulunur. Ürün çeşitleri kumaş olarak da farklılık gösterir. Keten kumaş yapısı dayanıklı olduğu için gözleri üzerine çeker. Daha yumuşak dokuya sahip kumaşların kullanıldığı ürünler de müşterilere sunulur. Ayrıca gri tekli koltuk, gri üçlü koltuk, gri ikili koltuk seçeneklerine göz atabilirsiniz. Gri chester koltuk ve daha farklı modelleri Trendyol'da yer alan fotoğraflarıyla detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Gri Koltuk Fiyatları

Gri Koltuk Fiyatları

Kanepeler evin en önemli eşyaları arasında yer alır. Bundan dolayı ürün seçerken hassas davranılması gerekir. Ürün seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken konular arasında ilk sırada üretimde kullanılan malzeme çeşiti yer alır. Piyasada birçok farklı malzemenin ve kumaş türünün kullanımı ile meydana gelen model bulunur. Gri keten, kadife, deri koltuk gibi seçenekler müşterilere sunulur. Keten dayanıklı yapısıyla, deri kaliteli görüntüsüyle, kadife ise yumuşak dokusu ile gözleri üzerine çeker. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ürün ebatıdır. Gri üçlü, ikili koltuk gibi her evde kullanılan seçeneklerin yanı sıra farklı modeller de satışa sunulur. Gri çay seti koltuk bu farklı modellerden biridir. Gri keten koltuk tercihleriniz arasında yer alabilir. Berjer kullanımı ile hazırlanan bu takımlar geniş balkonların veya antrelerin sevilen parçası haline gelir. Trendyol'da gri nubuk koltuk gibi seçenekleri inceleyerek alışveriş yapabilir, satın aldığınız ürünlerin kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Gri Koltuklar Trendyol’da!

Gri Koltuklar Trendyol’da!

Ev dekorasyonunda kullanılan birçok ürünü satışa sunan Trendyol, ürün çeşitliliği arasında kanepe gibi mobilya modellerini de bulundurur. Tasarımlar hem renk hem de modelleri açısından dikkat çeker. Gri koltuk fiyat aralıkları açısından da avantajlı fırsatlar sunar. Gri U koltuk, geniş tasarımı ile klasik ebatlarda ürünlerden farklı fiyatlandırılır. Gri kumaş koltuk modelleri arasında desen ve kumaş farklılığı da fiyat üzerinde etkili olur. Kırçıllı gri koltuk piyasanın en çok beğenilen modelleri arasında yer alır. Gri vizon koltuk ise iki rengin harmanlanması sonucunda meydana gelen çarpıcı bir modeldir. Gri spor, country koltuk gibi farklı zevklere hitap eden tasarımları Trendyol'da görebilirsiniz. Evinizin her köşesine uyum sağlayacak tasarımlar ile zevkli bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.