"

Inglot Eyeliner

" araması için 66 sonuç listeleniyor
INGLOT Eyelighter
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava
InglotEyelighter
400 TL
Sepete Git
INGLOT Eyelighter
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava
InglotEyelighter
400 TL
Sepete Git
INGLOT Eyelighter
Hızlı Teslimat
Kargo Bedava
InglotEyelighter
400 TL
Sepete Git

Inglot Eyeliner

Inglot Eyeliner

Türkiye’de uzun yıllar boyunca kozmetik alanında öncü markalardan biri olan Inglot, çok çeşitli ürünleriyle etkili ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Marka yurt içinde ve yurt dışında faaliyetine aralıksız olarak devam eder. Bugün ulaştığı müşteri sayısı ise oldukça fazladır. Inglot eyeliner, yaygın olarak tercih edilmesi nedeniyle markanın ürünleri arasında ön plana çıkar. Eyeliner çeşitleri, farklı renk ve ton aralıkları ile sizlerle buluşur. Göz kapağına hacim ve netlik kazandırması için sıklıkla kullanılan ürünlerden birisidir. Genellikle çok makyaj yapmayanların bile favorileri arasında bulunan bu malzeme, doğal makyaj uygulamalarında da kendine yer bulur. Inglot jel eyeliner, sağlıklı ve kaliteli ürün kullanmayı sevenler için ideal olur. Jel olduğu için özellikle yüzü ve göz çevresi kuru olanlar tarafından tercih edilir. İçindeki sıvı, jele benzer yapıdadır ve akışkan bir dokusu olduğu için çok fazla kuruluk yaratması söz konusu değildir. Kaliteli ve kullanışlı olan bu ürün, kadınların her zaman çantalarında taşıyabileceği pratikliğe sahiptir. Oldukça kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunar. Malzemeyi ilk defa kullanan kişiler bile sürme aşamasında zorluk yaşamaz. Siz de bu kaliteli ve kullanışlı ürüne sahip olup her mekanda güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Hafif bir yapıya sahip olduğu için kolaylıkla tutup ayna karşısında göz kapağınıza ve çevresine uygulayabilirsiniz. Trendyol ile bu kaliteli ve sağlıklı seçeneğe bütçe dostu fiyatlarla sahip olarak güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı Yapısı ile Inglot Eyeliner

Marka bazında sizlere sunulan her bir ürün sağlıklı bir yapıya sahiptir. Inglot eyeliner fırçası, özellikle eyeliner malzemesinin sürülmesinin ardından devreye giren bir araçtır. Sürme işlemi bittikten sonra istenmeyen bir yapı ortaya çıkarsa buna anında bir fırçayla müdahale edebilirsiniz. Markanın bu tarz fırçaları genellikle küçük çaplıdır. Ufak bir kulp yapısı vardır. Göz üzerinde rahat hareket etmesi için kısa ve yumuşak şekilde tasarlanarak üretilir. Cilde temas ettiği zaman ağrıya neden olmaz. Inglot eyeliner set olarak alındığı zaman içinde eyeliner dışında fırçası ve kutusu da bulunur. Ancak sadece eyeliner almak isterseniz tekli olan seçeneklere de yönelebilirsiniz. Hem set şeklinde hem de tekli olarak birçok ürün sizi bekler. Inglot jel eyeliner kullananlar bugün sayı olarak oldukça fazladır. Yurt içinde ve uluslararası alanda geniş bir müşteri kitlesine ulaşan ürün çeşitleri, oldukça beğeni toplar. Siz de bu müşteriler arasına girerek ürünün kalitesini kendiniz keşfedebilirsiniz. Bu tür malzemelere sahip olduktan sonra rahat ve pratik bir kullanım elde edersiniz. Özellikle yoğun bir içeriğe sahip olduğu için tek seferde sürme işlemini yapmanız yeterlidir. Sağlıklı olduğu için göz çevresinde alerjik herhangi bir durum ortaya çıkarmaz. Kızarma ya da tahriş olma gibi sorunlar da yaratmaz. Bu yüzden gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Ayrıca sıklıkla makyaj yapan birisi iseniz bu tarz ürünler sizler için oldukça ideal olur. Günlük kullanıma elverişli bir yapısı vardır. Olumsuz herhangi bir durum yaratmaz. Sağlıklı bir içeriğe sahip olduğu için sık kullansanız bile olumsuz bir durumla karşılaşmazsınız. Marka bazında sağlıklı ve kaliteli birçok ürün ön plana çıkar. Yoğun siyah bir renge sahip olduğu için tek seferde gözünüzü ön plana çıkarır. Griye ya da açık siyaha dönüşme ihtimali yoktur. Koyu ve keskin bir renge sahiptir. Her yaştan insanın kullanımına uygun bir özelliği vardır. Çünkü sağlıklı bileşenlerden meydana gelir. Dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür. Siz de Trendyol ile markanın birçok içeriğine sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Inglot Eyeliner Fiyatları

Bütçe Dostu Inglot Eyeliner Fiyatları

Fiyat alanında sizlere özel indirimli ve kampanyalı birçok ürün sunulur. Inglot eyeliner fiyat olarak uygun aralıkta olduğu için bu tarz ürünlere kaliteden taviz vermeden ve bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz. Her biri uygun fiyatlı olmasının yanı sıra kullanım açısından da pratik yapıdadır. Alım aşamasında zorluk çekmeden istediğinize anında sahip olabilirsiniz. Her biri genel piyasa verileri göz önünde tutularak sunulur. Inglot jel eyeliner fiyat olarak sizi zorlamaz. Kalite performans bakımından ideal aralıktadır. Ayrıca marka çok çeşitli indirim fırsatlarıyla size bu konuda destek de olur. Trendyol’daki kampanyaları takip ederek istediğiniz ürüne anında uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Jel olduğu için oldukça sağlıklı ve kalitelidir. Kullanışlı ve kaliteli olan bu ürüne sahip olabilmeniz için Trendyol uygulamasını indirerek indirimlerin size bildirim olarak iletilmesini sağlayabilirsiniz. Inglot eyeliner pencil yani kalem şeklinde tasarlanarak da satışa çıkarılır. Eyeliner kullanırken zorlanan çok sayıda kişi vardır. Bu gibi durumlarda devreye kalem modeller girer. Kalem olarak üretilen seçenekleri zahmetsizce göz kapağınıza uygulayabilir ve istediğiniz işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kalem olduğu için pratik kullanım imkanı sunan bu ürünler aynı zamanda uygun fiyatlıdır. İstediğiniz ürüne marka bazında bütçe dostu fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Hem doğal hem de ilgi çekici bir görünüme markanın ürünleriyle anında erişebilirsiniz. Kalemler kolay açılıp kapanan bir mekanizmaya sahiptir. Kapak kısmını açıp yukarıya doğru kıvırarak ucunu ortaya çıkarabilirsiniz. Yoğun bir hacme de sahip olduğu için çok fazla sürmenize bile gerek yoktur. Sadece az miktarda sürdüğünüzde dahi eşsiz bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Çünkü yoğun ve koyu bir içeriği barındırır. Bu da size oldukça uzun süreye varan bir kullanım imkanı sunar. Anında bitmeyen ve uzun süreli kullanma olanağı sağlayan bu ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınızı eksiksiz şekilde gidererek estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Inglot Eyeliner İçerikleri Trendyol’da

Inglot Eyeliner İçerikleri Trendyol’da

Marka bazında aradığınız ürünlere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz. Inglot matte eyeliner, diğerlerine oranla mat bir görünüm sunar. Genellikle mat ürünler kullanmayı sevenler için ön plana çıkar. Bu ürün suya dayanıklı bir özelliğe sahiptir. Suya ve benzeri sıvılara dayanıklı olması sayesinde oldukça kullanışlıdır. Yüksek kaliteye sahip olan bu eyeliner ile dışarıdan gelecek tüm sorunlara karşı çözüm üretebilirsiniz. Ürünü kullandığınız günlerde su teması yaşamanız sonucu akma gibi herhangi bir problemin meydana gelmesini de engeller. Makyaj kalıcılığına dikkat eden kadınlar için bu durum oldukça önemlidir. Inglot eyeliner waterproof, suya dayanıklı olması sayesinde oldukça kullanışlıdır. Gün boyu cilt yüzeyinde kalabilir. Sıklıkla makyajınızı tazelemenize gerek kalmaz. Bu alanda sadece siyah değil, birçok farklı renk de sizi bekler. Markayla istediğiniz renge ve tona anında sahip olabilirsiniz. Ürünlerin büyük oranda kullanışlı olması markaya olan talebi ve bağlılığı da artırır. Günde bir kez kullanmanız yeterlidir. Bu sayede güzel anlarınızı doyasıya yaşama şansına sahip olursunuz. Marka bazında sunulan her ürün, rahat bir makyaj yapmayı sizlere sunar. Ürünü sürdükten sonra göz kapağını açıp kapatırken üst kısmına yapışma gibi durumlar söz konusu olmaz. Daha ilk sürüldüğü anda kurur ve akma sorunu yaşatmaz. Bu yüzden yapışma ya da etrafına dağılma gibi bir durum olmaz. Özellikle aşırı sıcak havalarda akma problemleri kadınların korkulu rüyası olur. Bununla birlikte markanın ürünlerinde bu tür korkular geride bırakılır. Trendyol’da sahip olacağınız bu ürünlerle doğallığınızdan hiçbir şekilde taviz vermezsiniz. Her biri kalite açısından dermatolojik testlerden geçirilerek sizlere sunulur. Uzun süre kullanabileceğiniz ürünlerden biri olan markanın eyeliner ürünlerini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.