İlgili Kategoriler
Kullanım Amacı
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

İpana Diş Macunu

" araması için 234 sonuç listeleniyor

İpana Diş Macunu Çeşitleri ile Ağız Bakımı

İpana; ağız bakımı denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisidir. Bu markaya ait ağız bakım ürünleri Türkiye’de satışa sunulmadan çok önce ABD’de sektöre sunulur. Markanın kurucusu olan Bristol Myers, takvimler 1915 yılını gösterdiğinde büyük bir çıkış yapar. Kısa süre içerisinde de Amerika’nın en çok satan markaları içinde yer edinmeyi başarır. Özellikle 1936-1945 yılları arasında markanın yüksek satış rekorlarına sahip olduğu ve çok önemli başarılar elde ettiği söylenebilir. Günümüzde Türkiye dahil olmak üzere pek çok farklı ülkede İpana markasına ait ağız bakım malzemelerinin çok beğenilerek kullanıldığı görülür. Markanın ürün skalası bir hayli geniş olduğu için bu markadan alışveriş yapacak olan kişiler çok çeşitli kişisel bakım malzemeleri ile karşılaşır. Şu an birbirinden farklı vaatlere ve isimlere sahip olan pek çok İpana diş macunu bulunur. Örneğin beyazlatma, minenin korunması, onarım, ferah nefes gibi vaatler bu malzemelerin müşteriye sunduğu fonksiyonlardan bazılarıdır. Ancak her bir malzemenin temel görevi temizlemek ve çürük oluşumunu engellemek olarak ifade edilebilir. Bu markaya ait kişisel bakım malzemelerinin formülü temel görevlerinin yanı sıra ek vaatlere göre özel olarak geliştirilir. Herhangi bir ürünü satın almadan önce neler vadettiğine bakarsanız ağız sağlığınız için daha doğru bir seçim yapmış olursunuz. Eğer kahve veya çay gibi içeceklerin fazla tüketilmesine bağlı olarak ortaya çıkan bir sararma sorununuz varsa ağız bakım malzemenizi ona göre seçebilirsiniz. İpana 3D White Çay ve Kahve İçenler İçin özel geliştirilen formülü sayesinde sararma problemini kısa sürede yok eder. 3 boyutlu beyazlık sağlayan onarım malzemesi istenmeyen lekeleri %80’e kadar giderir. Bu ürünü düzenli olarak kullandığınızda dilediğiniz gibi çay ve kahve içebilirsiniz. Dişleriniz her zaman bembeyaz, sağlıklı ve güçlü kalır. Üstün koruma sağlayan kişisel bakım malzemesi ile her zaman kendinizden emin ve öz güvenli olabilirsiniz. Bu markada İpana Clinic Line, Anti Çürük, Pro White, Diş Eti Koruyucu, Optic White gibi daha bir sürü etkili koruma sağlayan ağız onarım gereçleri bulunur.

İpana Diş Macunları ile Göz Kamaştıran Beyazlık

İpana Diş Macunları ile Göz Kamaştıran Beyazlık

Dış görünüş insanların karşılıklı ilişkilerinde önemli ölçülerde rol oynar. Eğer çevrenizde öz temizliği yetersiz olan bir insan varsa ondan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Özellikle nefesi kokan dişleri sararmış ve çürükleri görünen kişiler hoş bir görünüm oluşturmaz. Tüm bu durumlar kişinin öz güvenini de zedeler. Çünkü herkes gülümsediği zaman dişlerinin ışıl ışıl parlamasını ister. İpana insanların bu isteğini kolay ulaşılabilir bir hale getirir. İpana diş macunu kullananlar göz kamaştıran bir beyazlığa ve üstün bir korumaya sahip olur. Üstelik bunun için çok yüksek miktarlarda para harcanması gerekmez. Günde sadece iki defa doğru tekniklerle fırçalama uygulaması yaparak çok istediğiniz mükemmel beyazlığa erişebilirsiniz. Bunun için İpana 3D White, Luxe Perfection Beyazlatıcı, Pro Expert Diş Macunu çeşidini kullanabilirsiniz. En gelişmiş beyazlatma teknolojisine göre geliştirilen formül 3 günde tüm lekeleri siler. Parlayıcı tanecik teknolojisi sayesinde diş yüzeyinin tertemiz olmasını sağlar. Ayrıca yeni leke oluşumunu da engeller. İpana 3D White Luxe içerisindeki florür ile nane özleri sayesinde ağız içerisinde ferahlatıcı ve soğutucu bir etki bırakır. Mine yüzeyinin güçlenmesine yardım eder. Bu kişisel bakım ürününü manuel veya elektronik fırçalar ile beraber kullanabilirsiniz. Daha detaylı temizlik için fırçalama işleminden sonra ağız bakım suyu ve ip gibi ürünlerden faydalanabilirsiniz. Özel formülü sayesinde beğeni ve takdir toplayan İpana 3 Boyutlu Beyazlık ağız bakım malzemeleri müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak birkaç farklı çeşitte üretilir. 3D serisindeki malzemelerin hepsi belirli bir kullanım amacına hizmet eder. Mesela İpana 3D White Whiting Therapy ağız gerecinin iki farklı versiyonu bulunur. Bunlardan birisi Beyazlık ve Hassasiyet diğeri ise Diş Minesi Bakımı olarak geçer. Ağız sağlığı açısından kanama ve acıma gibi problemler yaşayan kişilerin Beyazlık ve Hassasiyet macununu tercih etmesi daha uygun olur. İpana kömürlü diş macunu ise 3D White teknolojisi ile geliştirilen formüllerden birisidir. İçeriğinde Charcoal özleri yani kömür bulunan kişisel bakım malzemesi derinlemesine ağız temizliği sağlar. İpana siyah diş macunu olarak da bilinen ürün nane aroması ile ferahlık verir. Bu sayede içerisinde sarımsak ve soğan bulunan yemekleri rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Ağız kokusundan çekinmenize hiç gerek kalmaz. İpana beyazlık hızlandırıcı ağız bakım malzemesini kullanarak yoğun temizlik hissini yaşayabilirsiniz. Beyazlık hızlandırıcı macunu 6X teknolojisi ile geliştirilen özel formülü sayesinde dişlerin inci gibi beyaz ve parlak olmasını sağlar. Taş ve plak oluşumunu engeller. Lekelere karşı olan etkili koruma gücü 24 saate kadar devam eder. Siz de İpana Perfection gibi kişisel temizlik gerecinin hem tekli hem de çoklu paket hallerini uygun fiyat ayrıcalığı ile kolayca temin edebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, etkili koruma sağlayan İpana diş macunu çeşitleriyle hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından kullanılabilir. Çok fazla talep gören ve büyük küçük herkes tarafından sevilen markanın başarısı uzun yıllara dayanır. Özel teknolojilerle geliştirilen macun formülleri uzman hekimlerin tavsiye ettiği markalardan arasında yer alır. Özellikle diş eti sorunları yaşayan ve bu nedenle bakım gereçlerine kuşkuyla yaklaşan kişilerin İpana hassas diş macunu çeşitlerini deneyimlemesi gerekir. Profesyonel düzeyde temizlik vadeden ürünler özgürce ve bolca gülebilmeyi sağlar. Beyazlığını kaybetmiş ve sararmış dişleri doğal rengine döndürür. İpana klasik diş macunu çeşitleri düzenli olarak kullanıldığı takdirde kalıcı bir beyazlık meydana getirir. Ağız bakımında komple ve derinlemesine temizlik sağlar. Üstelik sadece temizlemekle kalmaz aynı zamanda yüzey lekelerini ortadan kaldırmaya yarar. Çürük oluşumunu engeller. İstenmeyen kötü ağız kokularını ortadan kaldırır. Onun yerine nefesin temiz ve ferah kokmasını sağlar. Uzun yılların güvenilir markası, sigara içen kişilerde ağız bakımının yetersiz kalmaması amacıyla özel formüller geliştirir. Bunun dışında aşırı çay ve kahve tüketimine karşı koruyucu özelliği bulunan farklı ürün çeşitleri bulunur. Markanın dikkat çeken formüllerinden İpana komple bakım diş macunu çeşidinin içerisinde özel olarak geliştirilen ağız bakım suyu da yer alır. Özellikle iki ayrı temizlik malzemesi kullanmak istenmeyen kişiler bu macunu tercih edebilir. Hatta Komple Bakım 7 macunu eşsiz formülü sayesinde klasik ağız bakım sularının erişemediği yerleri dahi temizler. İçeriğindeki taze nane parçacıkları uzun süreli ferahlık sağlar. 2’si 1 arada olarak da ifade edilen kişisel temizlik gereci çürük ve tartar oluşumuna karşı mücadele eder. Dünya çapında tanınan marka yetişkin kişilerin kullanıma uygun olarak geliştirilen formüllerin dışında çocuklar için üretilmiş olan koruyucu ürünlerini de avantajlı fiyatlarla satışa sunar. İpana çocuk diş macunu çeşitleri hem eğlenceli tasarımları hem de üstün koruma sağlayan özel formülleri ile beğeni toplar. Üstelik bu formüller çocuklara fırçalama alışkanlığı kazandırılmasında önemli ölçüde rol oynar. Kendiniz ve çocuklarınız için yapacağınız alışverişlerde bu markaya güvenebilirsiniz.

Sağlıklı ve Güçlü Dişler

Sağlıklı ve Güçlü Dişler

İpana Florürlü Diş Macunu markanın en bilindik kişisel temizlik malzemeleri arasında yer alır. Bu ürün bir evdeki tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilir. Klasik tat olarak geçen florürlü macunun çok ufak bir parçası dahi üst düzey bir ağız temizliği sağlar. Çürüklere ve tartar gibi istenmeyen problemlere karşı maksimum koruma gücü bulunur. Eğer bu ürünü aile boyu kullanmak veya yedeklemek isterseniz avantajlı fiyatlarla satılan paketleri temin edebilirsiniz. Birden fazla kişisel temizlik malzemesinin bir arada satıldığı paketlerin içerisinde uzun süreli kullanımlara yetecek kadar ürün yer alır. İpana Intense, Anti Tobacco, Hassasiyet Kalkanı, Pearl Glow gibi daha pek çok macun satıcıları tarafından hem tekli hem de çoklu olarak satışa sunulur. Her zaman kullandığınız ve etkisinden emin olduğunuz bir ürünü çoklu olarak satın alabilirsiniz. Eğer daha önce bu ağız onarım malzemelerinden hiçbirini kullanmadıysanız ilgili ürünlerle alakalı olarak müşteri yorumlarına bakabilirsiniz. Bu yorumlar seçimleriniz üzerinde etkili olabilir. Markanın Anti Tobacco olarak adlandırılan ürünü sigara içen kişilere yönelik olarak geliştirilir. Günlük yaşamında çok fazla sigara tüketen kişiler lekenme ve sararma gibi problemlerle uğraşmak durumunda kalır. Ayrıca bu kişilerin nefesleri de kokmaya başlar.

İlk defa Anti Tobacco kullanan kişiler 3. günün sonunda tüm lekelerinden kurtulmuş olur. Bu markaya ait ürünler ile düzenli olarak fırçalanan dişler her zamankinden daha sağlıklı ve daha güçlü bir hale gelir. İpana diş macunu fiyatı için Trendyol’a bakabilirsiniz. Bu marka hem uygun fiyatı hem de profesyonel kaliteye sahip olanlar ile farklı ülkelerde dikkat çekmeyi başarır.Mmarkaya ait olan ürünlerin tekli ve çoklu fiyatları bir arada inceleyebilir, ayrıca aynı ürünü satışa sunan birbirinden farklı satıcıları da değerlendirebilirsiniz. Online alışverişiniz sırasında dilediğiniz satıcıyı tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz kişisel bakım gereci ile ilgili özellikleri ürün bilgileri kısmından okuyabilirsiniz. Bunun dışında müşteri yorumlarına da bakabilirsiniz. Yorum yapan müşterilerin hangi satıcıdan alışveriş yaptığını görebilirsiniz. İpana diş macunu yorumları hem satıcı hem de ilgili ürün hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. İpana ağız bakımı konusunda müşteri memnuniyeti yüksek olan markalardan birisidir. Bu markanın müşterileri ağız temizliğine önem veren kişilerden oluşur. Eğer sizin için de tek başına temizlik yeterli değilse ve kullandığınız kişisel bakım malzemesinden çok daha fazlasını bekliyorsanız İpana ürünlerini deneyebilirsiniz. Çünkü bu markaya ait seçenekleri kullanan kişiler kısa süre içerisinde ağız bakımlarında büyük bir değişim görebilir. Markaya ait ağız bakım gereçleri dişleri temizlemekle kalmaz aynı zaman da onların inci gibi beyaz olmalarını ve parlamalarını sağlar. Nefesinizi tazeler ve gülüşünüzü güzelleştirir. Ürünler için belirli bir fiyat söylemek mümkün olmaz. 100 ml’lik Komple Bakım 7 ile 75 ml’lik 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Göz Kamaştırıcı ürünün fiyatı aynı olmayabilir. Tercihlerinizi fiyata veya kullanım amacına göre yapabilirsiniz. Trendyol’dan alışveriş yapan kişiler filtreleme bölümünden fiyat aralığı belirleyebilir. Bunun dışında ürün değerlendirmelerine, ek özelliklere ve sepet indirimlerine göre de arama yapılabilir.

Profesyonel Ağız Bakımı

Profesyonel Ağız Bakımı

İpana Karbonatlı Anti-Tartar, Hassasiyet Kalkanı, Intense diş macunu çeşitleri profesyonel bakım isteyen kişilerin kullanabileceği ürünlerden bazılarına örnek oluşturur. Markanın beğenilen kişisel bakım malzemeleri arasında yer alan Karbonatlı Anti-Tartar, çürüklere karşı maksimum koruma sağlar. İçeriğindeki kalsiyum ve fosfat gibi mineraller ile mineyi güçlendirmeye yarar. Ayrıca sodyum florür içeriği sayesinde anti çürük özelliği gösterir. Markanın başka bir kişisel bakım ürünü olan İpana Pro Expert hassasiyet problemlerine karşı geliştirilir. Hassasiyet kalkanı ve Narin Beyazlatma şeklinde adlandırılan ürün çok yönlü bir ağız bakımı sağlar. Şeker asidine karşı kalkan görevi üstlenen macun plak ve tartar oluşumunu engeller. İçeriğinde potasyum nitrat bileşenleri bulunur. Bu sayede hassasiyet probleminin kontrol altında tutulmasına yardım eder. Özellikle soğuk içecek ve yiyecek tüketiminde bir hayli zorlanan kişiler Pro Expert ile aradıkları rahatlığa kavuşabilir. Markanın 3 boyutlu beyazlık vadeden özel serisine ait Intense macunu uygun fiyatı ve gelişmiş beyazlatma teknolojisiyle sektordeki etkili ürünler arasında yer almayı başarır. Bu kişisel temizlik malzemesi ağız içerisinde kötü koku oluşumuna neden olan tüm durumları ortadan kaldırır. Üstelik kahverengi lekeler üzerinde %100 oranında etkili olduğu da kanıtlanır. 3D White Luxe kullanarak hak ettiğiniz üstün bakıma çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Sağlıklı ve bakımlı görünen dişlere sahip olmak için illaki çok yüksek harcamalar yapmanız gerekmez.

Hatta tek bir ürün kullanarak bile profesyonel onarım kalitesine ulaşabilirsiniz. Eğer bu markaya ait kişisel bakım malzemelerini düzenli olarak kullanırsanız uzun vadede ne kadar yararlı olduklarına şahit olabilirsiniz. Trendyol online alışveriş yapmayı seven kişiler için pek çok farklı markaya ait ürünleri uygun fiyatlarla bir araya getirir. Ağız bakımı konusunda dünya çapında tanınmış bir isim olan İpana da bu markalar arasında yer alır. İpana Pro Sensitive Diş Macunu gibi kişisel bakım gereçleri müşterilerine özel olarak cazip fırsatlarla satışa çıkarılır. Bu fırsatlar Anneler Günü veya Sevgililer Günü gibi belirli günlere mahsus olabilir. Özel günlerin dışında çılgın alışveriş indirimlerinden veya sadece belirli satıcılarda geçerli olan ekstra sepet indirimlerden faydalanabilirsiniz. Trendyol’da sepette %50 indirim, 2.ürüne %15 indirim, fırsat ürünü ve kargo bedava gibi farklı fırsatlar yer alır. Siz de tüm bu ayrıcalıklar sayesinde kazançlı alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil aynı zaman da eşinizi, çocuklarınızı kısacası ailenizi düşünerek de alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin İpana Pro Sensitive kişisel bakım ürününü eşiniz için alabilirsiniz. Bu macun ağız sağlığı açısından hassasiyeti bulunan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Pro Sensitive özel formülü sayesinde minenin dış yüzeyini koruyucu görevi üstlenen bir tabaka gibi sarar. Bu koruyucu bariyer hassas kökleri sıcak ve soğuk gıdalardan etkilenmemesini sağlar. Alanında uzman hekimler tarafından da önerilen bir ürün olan macun ağız içerisinde bakteri ve kötü koku oluşumunu önler. Eğer sevdiğiniz kişi sararma ve lekelenme gibi sorunlardan şikayet ediyorsanız onun için İpana diş macunu kırmızı renkli Optik White ürününü alabilirsiniz. Bu ağız bakım ürünü ekstra güçlü formülü ile çay ve kahve gibi içeceklerin oluşturduğu lekelere karşı büyük bir etki oluşturur. Klinik ortamlarda test edilerek satışa çıkarılan İpana ürünlerini Trendyol’da bulabilir, güvenli ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz.