Koltuk Tipi
Renk
Genişlik
Fiyat
Derinlik
Materyal
Kumaş
Gövde Materyali
Oturum Yumuşaklığı
Yükseklik
Ayak Malzemesi
Fonksiyon
Yükseklik
Ölçü
Genişlik
Ayak Malzemesi Rengi
Tasarım
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

ipek mobilya

" araması için 644 sonuç listeleniyor

Estetik ve Fonksiyonel İpek Mobilya Modelleri Trendyol’da!

İpek Mobilya, estetik tasarımları ve kaliteli malzemeden üretilen modelleri sayesinde ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilir. Evin tüm alanlarında kullanılan alternatifler üreterek hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir arada arayanlar için ideal seçenekler sunar. İpek Mobilya yatak odası, genç odası, yemek odası gibi bir evin tüm odalarını dekore edebilmek için takımlar üretir. Farklı seçenekler arasında hem ufak oturma odalarında hem de geniş salonlarda kullanılabilen İpek Mobilya salon takımı da bulunur. Dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde üretilen İpek Mobilya modelleri, yeni baştan bir ev dekore etmek ya da bir evi yenilemek isteyen herkes için uygun seçenekler sunar. Trendyol’dan İpek Mobilya yorum detaylarını inceleyerek evinize uygun kullanışlı ve şık modern tasarımlara sahip olabilirsiniz

Dikkat Çekici İpek Mobilya Tasarımları

Dikkat Çekici İpek Mobilya Tasarımları

Ev dekorasyonunda büyük önem taşıyan oturma alanları için farklı tarzlarda tasarımlar dikkat çeker. Klasik, modern, minimal veya çağdaş tasarımları bulunan İpek Mobilya kanepe seçenekleri özellikle büyük salonların vazgeçilmezidir. Kanepeler ayrı ayrı kullanılabileceği gibi, İpek Mobilya koltuk modelleriyle beraber de kombinlenebilir. İpek Mobilya çekyat alternatifleri ise genellikle ufak oturma odalarında tercih edilir. İhtiyaca göre kolayca koltuk durumundan yatak haline dönüştürülebilen çekyatlar bu özelliği sebebiyle evin farklı alanlarına da uyum sağlar. Farklı koltuk ve kanepe modellerinden bir oturma grubu tasarlanabileceği gibi İpek Mobilya köşe takımı alternatifleri arasından da seçim yapılabilir. Daha fazla oturma kapasitesi sağlayan köşe takımları da modüler yapıya sahip bir şekilde tasarlanır. Oturma alanlarında sıkça kullanılan İpek Mobilya TV ünitesi seçenekleri de hem koltuk, kanepe hem de köşe takımı modelleriyle beraber kullanılabilir. Çeşitli tarz ve renk seçenekleriyle ev dekoruna uyum sağlayacak İpek Mobilya dolap modelleri de oturma alanlarınızda konfor sağlar. Tüm bu seçenekleri Trendyol’dan inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Sık Tercih Edilen İpek Mobilya Seçenekleri

Sık Tercih Edilen İpek Mobilya Seçenekleri

Yatak odası ve diğer odalarda kullanılan modeller ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Özellikle yatak odası dekorasyonu için önemli parçalarından biri olan İpek Mobilya yatak seçenekleri, farklı tarzlarda ve boyutlarda sunulur. Yatak odasının tamamlayıcı parçalarından olan ve yatağın altında depolama alanı sağlayan İpek Mobilya baza modelleri de yataklarla beraber kullanılır. Genellikle odada pratiklik sağlanması ve düzenin korunması amacıyla İpek Mobilya baza başlık ve yatak üçlüsü set halinde tercih edilir. Bu set şık tasarımlarıyla yatak odasına estetik bir görünüm sağlarken İpek Mobilya gardırop modelleriyle beraber kullanıldığında tam bir bütünlük oluşturur. Yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından olan İpek Mobilya konsol çeşitleri de gardıroplara ve bazalara ek bir depolama alanı sağlar. Konsollara muadil olarak İpek mobilya şifonyer modelleri de tercih edilir. Genellikle çekmeceleri ve iç bölmeleriyle bol miktarda depolama alanı sunan şifonyerlere ve ev dekorasyonunda ihtiyaç duyduğunuz tüm seçeneklere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu İpek Mobilya Alternatifleri

Bütçe Dostu İpek Mobilya Alternatifleri

İpek Mobilya berjer, ranza, sandalye, sehpa, kitaplık gibi bir odada bulunması gereken her şeyi içerisinde barındıran setler tasarlar. İpek Mobilya fiyatları, bu tarz setleri ve tek tek satılan ürünleri arasında farklılık gösterebilir. Farklı modellerde kullanılan çeşitli malzemeler ve özel tasarımlar da fiyatlar arasındaki değişkenliği etkileyen faktörlerdir. Aynı zamanda modellerin boyutları ve fonksiyonelliği de fiyatları etkileyebilir. Daha büyük tasarımlar veya depolama alanı daha çok olan seçeneklerin fiyatları genellikle değişkenlik gösterir. İpek Mobilya indirim dönemlerinde, farklı modellerde bütçe dostu değişiklikler yapılır. Her ihtiyaca ve isteğe yönelik seçenekler uygun fiyatlarla satışa sunulur. Trendyol’dan İpek Mobilya kampanya dönemlerini takip ederek, evinize uygun modelleri uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.