İlgili Kategoriler
Marka
Boyut/Ebat
Dolgu Materyali
Renk
Fiyat
Dış Materyal
Ağırlık
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çift Kişilik Yorgan

" araması için 3841 sonuç listeleniyor

Rahatlıyla Öne Çıkan Çift Kişilik Yorgan Çeşitleri Trendyol'da!

Çeşitli şıklıktaki yorgan çeşitleri ile birlikte her mevsime ve ruh haline göre hareket edebilir, istediğiniz renk ve modelde ev eşyası ile odanıza şıklık ve rahatlık katabilirsiniz. En fazla talep edilen çeşitlerinden olan çift kişilik yorgan seçeneği, sunduğu hizmetler ve eşsiz dokusu ile birlikte çok fazlaca talep edilen ürünler arasında kendini göstermiştir. Genel olarak insanlar tarafından bir ihtiyaç duyulan bir ürün olmanın yanı sıra aynı zamanda, zaman mekân fark etmeksizin bireylerin bulunduğu şartlara uygun olarak kullanabilecekleri özelliklere sahip bir üründür. Çeşitli çift kişilik yorgan ölçüleri seçeneklerine sahip olan bu ürün, kalınlık olarak da birtakım ölçülere sahiptir. Bu durum, çift kişilik olanları çeşitli şekillerde ihtiyacı bulunan bireyler açısından kullanışlı kılar ve sonuç olarak ürüne olan talebin artmasına neden olur. Çift kişilik yorgan fiyatları da bu paralelde ilerlemekte ve her kesime hitap edebilecek nitelikte ürünlerdir. İster tek kişilik isterse de çift kişilik olsun, sonuç olarak bu eşya her insanın her zaman için ihtiyaç duyacağı bir ürün konumundadır. Bu ürün, kişilerin ihtiyacı olduğunda erteleyemeyeceği ve sahip olması gereken bir ürün konumunda bulunmaktadır. Her yaştan insanın talep ettiği bu tür bir ürünün de gerekli niteliklerde olması ve müşterilere çeşitli şekillerde kolaylıklar sağlaması gerekmektedir. Gün geçtikçe gelişme gösteren fakat bununla beraber de şıklığı ve konforu da kaybetmeyen ürünlerden bir tanesi olan bu eşyalar, günlük hayatta oldukça işlevsel ve modern bir yapıya sahip olmak durumundadırlar. Bununla beraber de yine tüm insanlara ve onların sahip oldukları niteliklere uygun şekilde özellikleri bünyesinde barındırarak kendi çizgisini bozmamalıdır. Tüm zamanlar insanların ihtiyaç duyduğu ve aynı zamanda rahatlık da umduğu bu ürünler mevsime ve içinde bulunulan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler ile birlikte, her bir müşteri kendi istek ve ihtiyacına uygun olacak bir şekilde, çok ama çok sayıda seçenek arasından kendisine en uygun olacak şekilde alışverişini yapabilmektedir. Avantajlı 2 kişilik yorgan fiyatları için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Özellikler

Avantaj Sağlayan Özellikler

Birçok tarzda ve modelde ürünler sunan bu kategori ile her boyutta ve şekilde, kullanım amacına uygun olacak şekilde tercihler yapılabilmektedir. Sadece içinde bulunulan zaman içerisinde kullanmak amacı ile değil, hediye etmek veya diğer başka amaçlar için de satın alınabilmektedir. müşteriler herhangi bir kategorideki ürünün satın alımı konusunda, diğer müşterilerin mevcut ürün hakkında yapmış oldukları yorumlara da özellikle dikkat etmektedirler. Bu nedenle de müşteri yorumları, eşyaların satın alımı konusunda belirleyici unsurlardan birisi haline gelmektedir. Çift kişilik yorgan takımı hususunda da yine alıcılar, diğer müşterilerin yorumlarını fazlasıyla önemsemektedirler. Bu ürün için kalite, modernlik ve fiyat değerlendirmesi olmak üzere toplam olarak üç kategoride değerlendirme yapılmaktadır. Bu noktada çeşitli çift kişilik yorgan ebatları içerisinden, zevk ve arzularınıza göre tercih yapabilir ve bu konudaki hissettiğiniz eksikliği maksimum seviyedeki rahatlık ile giderebilirsiniz. Her zevk ve yaşa hitap eden çeşitleri ile birlikte modern ve şık görünümlü eşyalara sahip olabilir ve yatak odanıza fazlasıyla renk katabilirsiniz. Bu ve diğer birçok imkân sunan eşyalar ile birlikte siz ve sevdikleriniz her mevsim rahat edebilir ve bununla birlikte bu konuda hiçbir sorun yaşamamış olurlar. Her mevsime göre farklılık arz eden yapıları ile çeşitli şekillerde kişilerin hizmetine arz edilen bu ürünler ile bireyler içinde bulundukları her duruma göre tercih yapabilir ve her ne durumda olurlarsa olsunlar konfor ve rahatlığa sahip olabilmektedirler. Özellikle yaz aylarında terletme yapmayan ve oldukça rahat bir şekilde kullanım kolaylığı sağlayan bu tür eşyalar ile her mevsim içerisinde konfora ve huzura kavuşmak sanıldığının aksine hiç de zor bir durum değildir. Çoğu kişinin gerekli ciddiyet ile üzerinde yeteri kadar durmadığı ama oldukça önemli bir konumda bulunan ürün seçimi konusunda bireyler yeterli kadar bilgilendirilmeli ve ayrıca gerekli şekilde yönlendirilmelidir. Bu şekilde sonuç olarak birçok farklı potansiyel rahatsızlığın da önüne geçilmiş olunmaktadır. Özellikle küçük bebek ve çocuklarda eşya seçimi oldukça önemli bir konudur. Aynı şekilde yaşlı kesim için de oldukça önem teşkil etmektedir. Bu şekilde, bireyler günlerini çok kaliteli geçirerek fazla şey üretebilir ve çeşitli şekillerde olumlu sonuçlar ortaya koyabilirler. Aslında çok basit gibi görülen lakin üzerinde oldukça durulması gereken ve çeşitli araştırmalar neticesinde eyleme geçilecek bir konudur. Bu şekilde gerekli özen gösterilmeli ve olabildiğince dikkat edilmelidir. Böylelikle kısa ve uzun vadede en üst seviyede fayda alınmış olunur. 4 mevsime uygun olanlar oldukça fazla bir şekilde talep edilen ürünlerin başında gelmektedir. Yaz ve kış istenilen zamanlarda tercih edilen bu eşya, ince ve kalın olmak üzere çeşitli şekillerde bireylerin hizmetine sunulmaktadır. Tüm bu özellikleri sunan çift kişilik yorgan indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kullanışlı Modellerle Rahat ve Huzurlu Uyku

Kullanışlı Modellerle Rahat ve Huzurlu Uyku

Farklı yapıda olduğu gibi farklı boylarda da bulunabilen bu ürünler ile her birey kendi yatak ölçüsüne göre olan ürünü satın alabilmektedir. Yorgan olarak çift kişilik XL çeşitleri de mevcuttur. Çift kişilik yorgan boyutları, bu şekilde her zevke ve arzuya hitap edebilecek kapasitede ölçülere sahiptir. Bunların dışında rahatlık sunan ve oldukça konforlu olması açısında çokça talep edilen birtakım çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de kaz tüyü yardımı ile yapılmış olan eşyalardır. Eşyalar kaz tüyü ile birleştiği zaman oldukça rahat bir hizmet sunmanın yolları açılmış olmaktadır. Özellikle uyku problemi yaşayan çocuklarda ve yetişkin bireylerde sıkça yaşanan sorunların başında, doğru ürünlerin seçilmemesi gelmektedir. Doğru yastık ve yorgan çeşidi seçilerek uyku kalitesinin maksimum seviyeye çekilmesi bununla beraber de bu ürünlerin doğru şekilde kullanılması gerekmektedir. Birçok kişi bu durumun ciddiyetinin farkında olmamak ile beraber dile getirildiği halde bu konuya önem de vermemektedirler. Ancak bu, üzerinde düşünülmesi ve bu düşünceler neticesinde ortaya çıkan sonuçlara göre hareket edilmesi gereken bir durumdur. Tüm bu önemli noktalar neticesinde, uykusunda düzensizlik problemi olan ve kalitesiz bir uykuya sahip olan tüm bireylerin üzerinde durmaları gereken hususlar belirtilmiş olmaktadır. Gerekli olan faktörler yerine getirildiğinde ve kaliteli bir şekilde tercihler yapıldığında harika uykular ve bunun sonucunda ertesi günün sabahına güzel bir şekilde uyanmak, ulaşılması güç veya imkânsız bir durum değildir. Sonuç itibariyle her yaşta insanın dikkat etmemesi gereken ve o hususlara göre eylemde bulunması gereken durumlar bunlardan ibarettir. Aslında bunlar çok da zor olmayan fakat günlük hayatın koşuşturmacası içerisinde oldukça ihmal edilen konular arasındadır. Bu tür önemli ve sağlık açısından da oldukça konumda bulunan konular için kişilerin gerekli şekillerde bilgilendirilmesi ve o durumlara göre harekete geçmelerinin sağlanması gerekmektedir. Bu şekilde verimli günler ve haftalar geçirebilmek oldukça mümkün bir hal almış durumdadır. Sonuç olarak, her bir bireyin kendisine en uygun olan maddelerden meydana getirilmiş olan modeli almadan önceden neleri göz önünde bulundurup nelere çok fazla dikkat etmesi gerektiği çok açık bir şekilde ortaya konmuş olmaktadır.

Fark Yaratan Çeşitler

Fark Yaratan Çeşitler

Modellerin ortaya konulurken sunulan tüm özelliklerine dikkat edilerek üründen alınacak faydayı üst seviyeye çıkarmak mümkündür. Aslında sıradan bir konu gibi görünüyor olsa da üzerinde gerektiği şekilde durulduğu takdirde hem beklentinin üzerinde hizmet almak hem de verilen ücretin tam anlamıyla karşılığını almak mümkün olmaktadır. O nedenle, satın alma işleminin gerçekleştirmeden önce gerekli şekillerde araştırmaların yapılması ve ona en uygun şekilde hareket etmek gerekmektedir. Bunun sebebi markaların birçok farklı çift kişilik hazır yorgan çeşidi sunmasıdır. Oldukça uygun olan çift kişilik hazır yorgan fiyatları ile avantaj sahibi olabilirsiniz. Önce de belirtildiği gibi alıcı kitle, herhangi bir ürünün satın alımından önce farklı müşterilerin yaptıkları yorumları büyük bir dikkat ile takip etmektedir. Bu neden ile müşteri yorumları fazlasıyla önem teşkil etmektedir. Diğer birçok üründe olduğu gibi, çift kişilik yorgan seti gibi ev eşyalarında da alıcılar, diğer müşterilerin yorumlarına gereken önemi fazlasıyla vermektedirler. Çeşitli ölçüler ile birlikte yediden yetmişe herkes ihtiyacını karşılayabilir ve çift kişilik elyaf yorgan ile birlikte sorunsuz bir yaşam sürebilirler. Hem bireylerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hem de hayat şartlarını iyileştirmeyi hedefleyen bu eşyalar ile kişiler çok rahat bir huzura kavuşabilirler. Özellikle çeşitli alerjik rahatsızlıkları bulunan bireyler, çift kişilik microfiber yorgan yardımı ile hiç olmadığı kadar rahat bir uyku kalitesine sahip olabilirler. Faydaları saymakla bitmeyen ve oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen bu eşyalar, boyut ve ağırlık bakımından da gerekli özellikleri bünyesinde bulundurarak güne güzel başlamanın en önemli nedenlerinden bir tanesi konumuna gelmiştir. Bunun haricinde bir o kadar kullanışlı ve talep edilen ürünlerden bir tanesi de silikon olanlardır. Çift kişilik silikon yorgan fiyatları da yine aynı şekilde, diğer çeşitlerde olduğu gibi her müşteriye hitap edecek niteliktedir.

Her Mevsime Uygun Modeller

Her Mevsime Uygun Modeller

Çift kişilik yorgan ve nevresim takımı alırken mevsim koşullarına uygun tercih yapmak oldukça önemlidir. Bu durum konforlu kullanım sağlar. Çift kişilik yorgan yastık seti kışın üşütmeyen yazın da terletmeyen kumaşlardan yapılmalıdır. Çift kişilik yorgan + 2 yastık ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilir. Aynı materyallere sahip olması da rahatlık sunar. Çift kişilik ince yorgan, yaz aylarında ve özellikle bahar aylarında oldukça kullanışlı olan ve pratiklik sağlayan çeşitler arasındadır. Bunun dışında diğer mevsimlerde kullanmak için farklı tarz ve yapılarda üretilenler de bulunmaktadır. Bu eşyalar kışlık olarak bireylere çok rahat bir şekilde kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Her mevsime uygun olacak şekilde çeşitli ebat ve yapıda bulunan modeller arasında, kullanılacak zaman dilimindeki mevcut olan mevsime uygun olacak şekillerde satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. Yazlık, kışlık ve mevsimlik şekillerde olmak üzere müşterilerin hizmetine sunulan ürünler ile tercih yapmak artık çok kolay olmaktadır. Çünkü belirli kategoriler ile müşterilere sunulan ürünler ihtiyaca yönelik hizmet verdiğinden ötürü, alışveriş yapmak hem kolay hem de zevkli hale gelmektedir. Müşteriler açısından son derece kolaylık sağlayan bu tür fırsatlar ile çok rahat bir şekilde istenilen ürüne ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu sayede müşteriler için kompleks yapıları en aza indirme amacı da yerine getirilmiş olmaktadır. Tüm bunların yanında ürünlerin farklı özelliklerle de kullanım avantajları artar. Çift kişilik yorgan yün malzeme ile de üretilir. Kış aylarında ise sizleri koruyan ve avantajları ile mest eden oldukça uygun çift kişilik yün yorgan fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra hafif olan elyaf çift kişilik yorgan tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ısıyı başarılı bir şekilde muhafaza ederek soğuk günlerde avantaj sağlar. Avantajlı çift kişilik elyaf yorgan fiyatları ve tüm seçenekler için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Modellerin Sunduğu İmkânlar

Birbirinden Güzel Modellerin Sunduğu İmkânlar

Boyut ve ağırlık seçenekleri kadar model konusunda da müşterilere çok çeşitli seçenekler sunan ürünler ile ihtiyaç duyduğunuz konforu dilediğiniz bütçe dahilinde edinebilirsiniz. Desenli ve modern tarzda bulunan eşyalar ile birlikte, tüm yatak odaları olduğundan şık ve tarz bir hal alacaktır. Modası geçmeyen tarzdaki seçenekleri ile zamana meydan okuma amacında bu eşyalar ile gerçekten de hem model olarak hem de yapısal olarak senelerce beraber vakit geçirmek oldukça mümkündür. Çift kişilik yorgan desenli modeller, çoğunlukla kişiler açısından beğenilen, talep edilen ve tavsiye edilen yorganlar arasında yerini almaktadır. Kullanım kolaylığı sağlaması ve oldukça modern bir görünüme sahip olması neticesinde çift kişilik ipek yorgan seçeneği de, müşteriler tarafından oldukça talep edilen bir ürün olmasının yanı sıra yine fazlasıyla kullanılan ve ayrıca tavsiye edilebilen ürün olma konumundadır. Şık tasarım ve terletmeyen yapısı ile birlikte birçok hizmeti de bünyesinde bulunduran bu çeşit, her kesime hitap eden tasarıma ve fiyata sahip bir üründür. İpek olanların dışında yine genel olarak müşteriler tarafından sıkça kullanılan ve oldukça da memnun kalınan bir çeşit olan pamuk materyalliler, bireylere konforlu ve rahat bir uykunun garantisini vermektedir. Çift kişilik yorgan pamuk fiyatları da yine diğer çeşitlerde olduğu gibi, her bireye hitap edebilecek şekilde ortaya konmuştur. Çünkü yorgan ve buna benzer diğer ürünler, kişiler açısından bir zorunluluk olarak görülen ürünler arasında yerini almış durumdadır. O nedenle insanların bu alandaki taleplerini karşılayabilmek için her kesime uygun şekilde ürünler üretilmiştir. Üstelik kolay kullanım sunan çift kişilik yorgan kılıfı fermuarlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Çift Kişilik Yorgan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift Kişilik Yorgan Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çift kişilik yorgan satın alırken müşterilerin dikkat etmesi gereken belli hususlar mevcuttur. Bunların başında, yorganın kullanılacağı zaman dilimine uygun şekilde seçilmesi gelmektedir. Yorganın, kullanılacağı zaman içerisinde müşterileri rahatsız etmeyecek ve aksine son derece üst seviyede konfor sunması gerekmektedir. Yorgan seçerken, terletmeme hususuna da dikkat etmek gerekmektedir. Yaz veya kış hangi mevsim olursa olsun, yorganın terletmeme özelliğine sahip olması dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında gelmektedir. Sonrasında ürünün boyutu da dikkat edilmesi gereken konulardan bir diğeridir. Yatağın ölçüsüne en uygun şekilde olacak biçimde yorganın seçilmesi gerekmektedir. Modelin iç kısmında ve dış kısmında kullanılan maddelerin temel özellikleri de, ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi olarak kendini göstermiştir. Her birey birbirinden farklı olmak üzere çeşitli şekillerde özelliklere sahiptir. Satın alma işlemi sırasında, istenilen tarz ve desende ürün seçimi yapılması mümkündür. Her yaşa ve zevke sahip olan bireylerin kendinden bir şeyler bulabileceği çeşitler arasından seçim yapmak oldukça zevkli ve heyecan verici bir durumdur. Çeşitli desenlerde ve modellerde bulunan bu yorganlar, her bireyin kendi zevkine ve ihtiyacına uygun olacak şekilde özellikler barındırmaktadırlar. Birçok şekilde bulunan farklılıklar ile her bireyin kendi zevk ve tarzına uygun şekilde ürünler bulması mümkündür. Siz de Trendyol’un online sitesine veya telefon uygulamasına giriş yaparak; işlevsel, modern, herkese hitap eden ve tasarımları ile beğenilen çift kişilik yorgan modelleri ve diğer ürünlere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilir, belirli kriterlere göre filtrelemeler yaparak ürünleri inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu iki kişilik yorgan fiyatları için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Kararsızlık yaşamanız halinde müşteriler tarafından yapılan çift kişilik yorgan yorumlarını okuyabilirsiniz. Müşterilerden çift kişilik yorgan tavsiyesi alarak kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Çift Kişilik Yorgan Kaç Kg Yünden Yapılır?

Ortalama olarak da 5-6 kg yün kullanılarak çift kişilik yorgan yapılmaktadır. Ülkemizde dört mevsim birden yaşandığı için her mevsime uygun farklı bir yorgana ya da pike takımına ihtiyaç olur. Yaz aylarında birçok yerde yatakta üst örtmek için pike takımları seçilmektedir. Ancak kış aylarında pike tek başına yeterli olmayacaktır. Bu yüzden de bir yorgana sahip olmak gerekir. Ülkemizde bölgelerin mevsimlerine göre yorgan seçimleri değişmektedir. Yorgan seçimi konusunda bölgeden bölgeye farklılık olsa da soğuk kış mevsiminin yaşandığı yerlerde yün yorganlar seçilmekte ve hem çift hem de tek kişilik yorganlar hazırlanmaktadır. Hazırlanan yorganların içerisinde kullanılan yün miktarı ise farklı miktarlarda olmaktadır. Örneğin çift kişilik bir yün yorganda yorganın kılıfına göre ve evin ısınma şekline göre kullanılan yün miktarı değişmektedir.

Çift Kişilik Elyaf Yorgan Kaç Kg Olur?

Yorgan seçimleri hangi mevsimde ve hangi iklimde kullanılacağına göre her zaman değişmektedir. Soğuk iklime sahip olan illerde yün yorgan kullanılırken daha ılıman bir iklime sahip olan illerde ise genellikle elyaf yorgan seçilmektedir. Elyaf yorgan da yün yorgan gibi sizleri sıcacık tutmakta ve kışın üşümenize engel olmaktadır. Elyaf yorganın sizin üşümenize engel olması için içerisinde kullanılan elyaf miktarı çift ve tek kişiliklere göre değişmektedir. Çift kişiliklerde yorgan kılıfına göre kullanılan elyaf miktarı tabi ki de değişecektir. Ama ortalama olarak 3 kiloya yakın bir elyaf kullanılmaktadır. Ancak kimi yorganlarda ise bu miktar bazen artmaktadır. O yüzden herhangi bir yorgan satın alırken yorganın ağırlığına bakarak satın almayı denemelisiniz. Bu sayede gece yatarken daha çok rahat edeceğiniz bir yorganı seçmiş olursunuz.

Çift Kişilik Yorgan Kaç Kg Makinede Yıkanır?

Öncelikle yorganı yıkamak için çamaşır makinenizin en az 8 kg olması gerekecektir. Bunun dışında yorganı çamaşır makinesi içine yerleştirdiğinizde makinenin tamburunda da boşluk olup olmadığına dikkat ederek yorganınızı yıkamayı denemelisiniz. Yazlık ya da kışlık olması fark etmeksizin mevsim değiştikçe yorganınızı değiştirmeniz ve değiştirdiğinizde de kullandığınız yorganı yıkamanız gerekecektir. Bu durumda da yorganı yıkamak için ya çamaşır makinenizi kullanacaksınız ya da yorgan yıkama işlerini yapan bir kuruma vermeniz gerekecektir. Yorganınızı çamaşır makinesinde yıkamak istediğinizde ise çamaşır makinenizin kaç kiloluk olduğu ve yorganınızın da ağırlığı önemli olacaktır. Tek kişilik yorganların ağırlığı az olacağı için çamaşır makinesinde yıkamanız kolay olacakken çift kişilik için durum biraz daha zor olmaktadır. Çamaşır makinenizi kullanarak yıkadığınız yorgan ile birlikte de her zaman temiz yorgan kullanabilir ve yorulmadan temiz yorganlarda ısınmaya devam edebilirsiniz. Çift kişilik yorgan almak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.