Renk
Genişlik
Set Tipi
Fiyat
Boyut
Materyal
Sipariş Durumu
Materyal
Yükseklik
Ölçü
Derinlik
Fonksiyon
Fiyat Geçmişi
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Setay Mobilya

" araması için 1880 sonuç listeleniyor

Setay Mobilya Çeşitleri ile Kaliteye Sırtını Yasla

Mobilyalar, ev düzenini oluşturan en önemli eşyalar arasında yer alır. Bugün sektöre bakıldığında her alan için farklı tasarımlar oluşturulan mobilya modelleri bulmak mümkündür. Bu çeşitlerin arasında çalışma masası, sandalye ya da yatak ve çocuk odaları gibi kombin olan modeller en ön sırada yer alır. Mobilyalar insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Hayatın her alanında kullanım için uygun olan bu eşyalar, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanır. Pek çok çeşit mobilya olduğu gibi aynı zamanda birden çok markada mevcuttur. Setay mobilya markası, orijinal ve kullanışlı ürünleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına kolayca karşılık verir. Üretime başladığı günden beri tamamen insan sağlığına uygun mobilyalar tasarlar ve üstün kalitede hizmet verir. Üretimde kullanılan malzemeler, gerçek ağaç ve kerestelerden elde edilir. Birinci sınıf kaliteye sahip tasarımları ile kullanıcının da takdirini kazanır. Farklı renk ve tasarım çeşitleri ile kullanıcıların zevklerine de hitap ederek adından sıklıkla söz ettirir. Uzun süredir sektörde yerini koruyan marka, Türkiye’nin 25 ilinde hizmet vermeye devam eder. Küçük evlere uygun tasarımlar dışında büyük evler içinde farklı boyutlarda tasarımlar vardır. Markanın ürün kategorisi geniş yelpazeye sahiptir. Çocuk odalarından bebek odalarına kadar farklı fonksiyonel özelliklere sahip ürün modelleri kategoriler içerisinde yer alır. Bunun yanı sıra tamamlayıcı ürün kategorisi ile de hizmet verir. Model grupları içerisinde montessori yatak, yavru karyola, yatak ve baza çeşitleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Aynı zamanda markanın bünyesinde otantik genç odası mobilya modelleri de yer alır. Kız çocukları için prenses tipi yataklar ve mobilya modelleri mevcutken erkek çocukları için arabalı yataklar oldukça rağbet görür. Mobilyalar, kendi içlerinde farklı özelliklere ayrılarak üstün performans sunarlar. Üretimde kullanılan bütün malzemeler çocukların sağlığına zarar vermez. Gerek ahşap gerek boya olarak Türk sağlık standartlarına uygunluk sağlar. Bu modeller dışında bebekler için özel üretilen beşik modelleri de ebeveynlerin dikkatini çeker. Büyük beşik modellerinin yanı sıra anne yanı beşik modelleri de güvenle tercih edilebilir. Buna ek olarak sepet modellerden ziyade çekmeceli ve sallanan modeller de kullanışlı ürünler arasında yer alır. Ayrıca; Trendyol üzerinden setay mobilya yavrulu yatak seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Setay Mobilya Çeşitleri ile Çocuğunuzun Hayatına Yenilik Katın

Setay Mobilya Çeşitleri ile Çocuğunuzun Hayatına Yenilik Katın

Çocuk odalarının tasarımı ve eşya olarak tercih edilen mobilyalar onların yaşına uygun şekilde olması gerekir. Seçim yaparken bu detayın göz önünde bulundurmak onların daha konforlu bir uyku uyumasına ve daha verimli ders çalışmalarına katkı sağlar. Genç ve çocuk odası takımları, artık günümüzde eskiye nazaran daha çok tercih edilen mobilya çeşitleri içerisinde yer alır. Özellikle çocuk ve bebekler için tasarlanan modeller, sağlıklı ve alerjen madde içermeyecek özellikte olmalıdır. Ebeveynler, çocukları için yeni bir oda dizayn ederken mobilya ve yatakların kaliteli aynı zamanda konforlu yapıda olmasına dikkat etmelidir. Setay markası, bu konuda kullanıcıların güvenini kazanmayı başarır. Onların sorularına ve beklentilerine ürettiği birinci sınıf kaliteye sahip mobilyalar ile karşılık verir. Markanın ürün kategorisine bakıldığında pek çok modele ev sahipliği yapan mobilya çeşitleri bulmak mümkündür. Bu geniş ürün kategorisi içerisinden aradığınız özelliklere sahip mobilyalar tercih edebilirsiniz. Çocuklar belli bir yaşa geldikten sonra artık kendi odalarının ve oyun alanlarının olmasının ihtiyacını duyarlar. Genel olarak uzmanlarında önerisi ile 2 yaşından sonra çocuğun ayrı bir odası olması gerekir. Kendilerine ayrılan ortamda sorumluluk sahibi olmak dışında daha rahat oyun oynama imkânı yakalarlar. Bunun için ebeveynler odanın boyutuna göre mobilya seçiminde bulunmalıdır. Aynı zamanda çocukluk dönemini atlatıp artık gençlik dönemine adım atan gençler de kendilerine ait bir oda gereksinimi duyarlar. Erkekler için ahşap tasarımlar ön planda iken genç kızlar için ise beyaz ve ahşabın karışımı olan detaylara sahip mobilyalar daha sık tercih edilir. Setay mobilya genç odası modelleri, her kesim kullanıcının tercih edebileceği türde tasarlanır ve farklı özelliklere sahiptir. Setay mobilya baza modelleri, eşsiz tasarımları ile kullanıcıların zevklerine de uyum sağlar. Farklı modellerin yer aldığı kategorileri inceleyerek özgürce seçimler yapabilirsiniz. Çocuğunuz için seçeceğiniz mobilya modeli onların tarzlarına ve zevklerine uygun olması gerekir. Böylelikle kendilerini rahat ve huzurlu hissedebilecekleri bir ortam onların daha verimli bir hayat geçirmelerine katkı sağlar. Markanın ürünleri, deformasyon içermez ve son derece kaliteli yapılara sahiptir. Kolay kolay kırılma gibi durumlar yaşanmaz. Demonte edilebilir ürünler oldukları için kurulum açısından da oldukça kolay ve rahattır. Tercih ettiğiniz mobilyaların içeriğini ve kurulumunu anlatan kitapçığı mevcuttur. Bu sayede kısa süre de kurulumu yapılabilir özelliğe sahiptirler. Ayrıca; Trendyol üzerinden setay mobilya ranza kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Yenilikçi Tasarımlara İmza Atan Setay Genç ve Çocuk Odaları

Yenilikçi Tasarımlara İmza Atan Setay Genç ve Çocuk Odaları

Çocuklar, zaman geçtikçe ve artık büyümeye başladıkları için kendilerine ait özel bir alan isterler. Bu dönemden gençlik dönemine geçiş yapmaya başladıklarında artık duygu dünyaları da değişmeye başlar. Kendilerini daha özgür ve sorumluluk sahibi hissetmek istedikleri için yeni bir alan arayışı içerisine girerler. Bu sebeple onlar için en doğru karar rahat bir alan inşa etmektir. Bunu markanın ürünleri sayesinde gerçekleştirme imkânına sahip olabilirsiniz. Çocuğunuzun kendi zevkine göre beğeniler yapabileceği tüm mobilya modellerini sayfamızdan bulabilirsiniz. Dilerseniz onunla beraber bir seçim yaparak doğru yönlendirmeler sonucunda ihtiyaçlarına uygun bir mobilyaya karar verebilirsiniz. Setay mobilya arabalı yatak farklı bir tasarım olması yanı sıra aynı zamanda oldukça da konforlu bir yapıya sahiptir. Ahşabın araba şekline getirilmesi sonucunda elde edilir. Değişik renk seçenekleri mevcuttur. Bu da çocuğunuzun daha rahat seçim yapmasına katkı sağlar. Boyları genel olarak 230 cm kadardır. En revaçta olan modelleri ise Mercedes ve Ferrari araba modülünde olanlardır. En yanı genişlik olarak 130 cm dir. Tek kişilik yatak kapasitesinde tasarlanmıştır. Ürünün yan ve arka kısımları 1.sınıf melamin kaplı yonga ahşaptan üretilir. Arabalı yatağın ön kısmında bulunan far detayı sticker şeklindedir. Ön panelinde bulunan tekerlekler ise ABS plastik malzemeden üretilmiştir. Bazı modeller alt kısmında çekmeceli olarak yavru yatak bulundururken bazı modeller de ise bu özellik yoktur. Eğer tek çocuğunuz varsa yavru yatak olmayan modelden yana tercihte bulunabilirsiniz. İki tane erkek çocuğunuz varsa yavrulu yatak ihtiyacınızı yeteri kadar karşılar ve oldukça idealdir. Bunun için Setay mobilya yavrulu yatak model kategorisi içinde aramalar yapabilir ve ona göre bir seçimde bulunabilirsiniz. Çekmeceli olması, kullanıcılar için oldukça kolaylık sağlar. Raylı sistemi kalitelidir ve kolay kolay bozulma ya da gevşeme yapmaz. Kırmızı, beyaz ya da gri gibi renk seçenekleri mevcuttur. Setay mobilya arabalı yatak kurulumu kolaydır. Mobilyanın yanında bulunan kullanma ve kurulum talimatlarına göre hareket edildiği müddetçe kısa sürede kurulum sağlanabilir. Küçük tamir aletleri ile rahatlıkla kurularak hemen kullanıma hazır hale getirilebilir.

Ürünlerin ham maddeleri insan sağlığına zarar vermeyecek düzeydedir. Üretim aşamasında titizlikle hareket edilerek ortaya birbirinden eşsiz tasarımlar çıkarılır. Setay mobilya ranza modelleri ile hem evinize, hem de tarzınıza uygun bir modele erişim sağlayabilirsiniz. Konfor ve tasarımın bütünleştiği tüm ürün grupları sizler için özel olarak tasarlanmaktadır.Çocukluk döneminden gençlik dönemine geçmeye başlayan her çocuk, kendilerine ait özgür bir alana sahip olmak ister. Bunun için evinizin bir alanını onlara özel ayırmanız gerekir. Ayrılan alanlar için kaliteli ve hammaddesinde kimyasal malzemeler bulunmayan mobilyalardan yana tercih yapılması, sağlık açısından oldukça önemlidir. Kanserojen ve alerjen boya içeren mobilyalar, çocuğunuzun sağlığını tehlikeye atabilir. Setay mobilya markası, her dönem yenilikçi modelleri ile kullanıcıların isteklerine karşılık verirken aynı zamanda sağlıklı mobilya grupları sayesinde özgün odalar oluşturmaya yardımcı olur. Bu konuda marka ebeveynlerin tereddütlerine rahatlıkla karşılık verir ve beklentilerini üstün kalite ve hizmet ile karşılar. Marka, zaman geçtikçe bünyesine yeni mobilya modelleri ekleyerek kullanıcı kitlesini çoğaltmayı başarır. Sadece çocuklar için değil yetişkinler için de karyola ya da baza gibi tasarımlarda üretir. Üretilen modeller, diğer mobilyalara da kolayca uyum sağlar. Markanın ürünleri sayesinde çocuğunuzun hayalini kurduğu odayı ona oluşturabilirsiniz. Onların zevklerine göre olan modelleri, markanın ürün kategorisi içerisinde bulmak mümkündür. Marka mobilyada öncü olan isimler arasında yerini korur. Son moda trendlerine uygun tasarımlar meydana getirerek sizlerin tarzına ve ihtiyaçlarına karşılık verir. Sevilen ve çokça rağbet gören mobilya modelleri, aynı zamanda kibar tasarımları ile de kullanıcıların göz zevkine hitap etmeyi başarır. Fazla yer kaplamaz ve kullanılacak olan odanın ölçülerine göre farklı boyutta mobilya seçenekleri mevcuttur. Ürün tercih ederken kullanılacak alanın ölçüleri göz önünde bulundurulması gerekir. Setay mobilya çalışma masası çocuğunuzun rahatça ders yapmamasına ya da belirli aktiviteleri kendi başına kolayca yapmasına katkı sağlar. Farklı çeşitlerim olduğu gibi aynı zamanda farklı ölçüler ve özelliklerde kullanıcıların tercihine sunulur. Ranza model yataklar, genel olarak birden çok çocuk olması durumunda sıklıkla tercih edilen mobilya tasarımlarındandır. İki kat şeklinde olan bu mobilya türü rahatça inip çıkmak için aksesuar olarak merdivene sahiptir. Setay mobilya ranza oldukça fonksiyonel bir mobilya modelidir. Beyaz ya da ahşap renk seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda ikili olmasının dışında alt kısımda olan yatağa ek çekmeceli şekilde kullanılabilen yavru yataklı modeli de vardır. Üç çocuklu ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği tasarıma sahiptir. Setay mobilya ranza kurulumu basit ve kısa sürede tamamlanabilen özelliğe sahiptir. Mobilyayı ekstra bir yardımcı olmadan kendiniz rahatça kurulum sağlayabilirsiniz.

Mobilya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Mobilya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Mobilya seçimi yapılırken birçok unsur göz önünde bulundurulması gerekir. Özellikle ilk olarak seçim yapacağınız modelin evinize uygun olmasıdır. Kullanacağınız odaya uygun olmayan modeller, istediğiniz performansı sizlere vermeyebilir. Bu nedenle seçim yaparken her detayı dikkatlice incelemeli ve ona göre hareket etmeniz doğru seçim hususunda sizlere yardımcı olan bir etkendir. Ebeveynler, seçim yaparken çocukların yaş aralıklarına göre de hareket etmesi gerekir. Bebekler için beşik ve bebek kıyafetleri konulabilecek olan şifonyer ya da dolaplar ön plandayken çocuklar için ise ranzalı yatak ya da normal baza yatak gibi modeller daha çok tercih edilir. Bu modeller, çocukların yaş gruplarına göre farklı tasarımlar ile sizlerin karşısına çıkar. Üretilen ürünler oldukça kaliteli malzemelerden elde edilerek kullanıcıların tercihine sunulur. Dar alanlara büyük ve geniş olan mobilyalar tercih etmek, çocukların hareket etme ya da oyun oynama alanlarını daralttığı gibi aynı zamanda havasız bir ortam oluşmasına da neden olur. Bu gibi aksilikler yaşamamak için ilk olarak alanın ölçüsünü almalı ve daha sonrasında seçtiğiniz modelin ölçü ve boyut detaylarına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bunun yanı sıra ürünlerin üretim aşamasında hangi malzemeler kullanıldığına da dikkat etmekte fayda vardır. Sağlam olmayan malzemelerden elde edilen mobilyalar, kısa sürede kırılma, çatlama ya da deforme olma gibi durumlara maruz kalabilir. Çocuğunuzun güvenliği için dinamik ve sağlam yapılı mobilyalardan yana tercihte bulunmanız oldukça önemlidir. Setay mobilya montessori günümüzde oldukça revaçta olan modeller arasında yer alır. Ebeveynler, bebeklerin uyku eğitimine geçmesi için belli bir aydan sonra bebek odası oluşturmada öncelik verdiği tasarımlardan biridir. Farklı ölçülerde ve genişliklere göre tasarlanırlar. Bazı modeller, tek kişilik yatak boyutunda iken bazı modeller ise çift kişilik yatak boyutuna yakın olarak tasarlanır. Geniş olması ebeveyninde bebeğinin veya çocuğunun yanında o uyuyana kadar uzanmasına katkı sağlar. Üst kısmı tıpkı bir ev çatısı gibi dizayn edilir.

Bazı tasarımlar da bu üst kısım kapalı iken bazı tasarımlar değilse iskelet şeklinde ve açıktır. Tamamen ahşap rengi ve sadece beyaz renkte üretilen modeller mevcuttur. Ürünü seçiminde bulunurken dilerseniz sayfamızdan Setay mobilya yorumlar kısmına bakabilir diğer kullanıcıların tavsiyelerinden yardım alarak daha doğru seçimler yapma imkânına sahip olabilirsiniz.Her ürün üretim aşamasında kullanıldığı malzemeler ve aksesuarlardan dolayı farklı sınıflara ayrılır. Bu farklılıklar, fiyatların değişiklik göstermesinde etkili bir role sahiptir. Özellikle boyutları değişik sınıflara ayrılan mobilya modelleri, farklı fiyat skalalarına ev sahipliği yapar. Markanın her ürünü mobilya paketini içerisinde bulunan parçaların sayısına göre ve ağırlık ile boyutuna göre farklı kategorilere ayrılır. Mesela ranza yatak ile bazen yatak arasında hem model, hem de özellik farklılığı mevcuttur. Bu nedenle fiyatların değişmesine sebep olabilecek düzeyde değerlendirilirler. Setay Mobilya ranza kampanyaları Trendyol’un kullanıcılara sağladığı avantajlar arasında yer alır. Zaman zaman indirim ve kampanyalar yaparak kullanıcıların daha hesaplı ve uygun fiyatlı alışveriş yapmasına öncülük eder. Siz de bu kampanyalardan faydalanarak arzu ettiğiniz mobilya modelini daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. İndirim ve özel kampanyalardan yararlanmak ve haber almak için sayfamızı takipte kalabilirsiniz. Setay mobilya gardrop opsiyon ürünler arasında yer almakla beraber çocukların kıyafetlerini içerisine rahatlıkla sığdırabileceği boyutlarda tasarlanır. Oldukça kullanışlı olan bu dolap modelleri içerisinde kapaklı ya da sürgülü olmak üzere farklı modeller mevcuttur. Siz de çocuğunuz için odasına uygun olan bu Setay Mobilya dolap modelleri içerisinden gönül rahatlığı ile seçimler yapabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun kıyafetlerini sorunsuz bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda onların sorumluluk sahibi olmasına da katkı sağlayabilirsiniz. Marka sadece çocuk ve gençler için mobilya tasarımları ile etmez aynı zamanda bebekler için de şirin ve kullanışlı mobilya modelleri de tasarlar. Bu modeller annelerin doğum öncesi bebeğinin odasını hazırlamasında yardımcı olabilecek düzeye sahiptir. Yine aynı şekilde ahşap ya da beyaz rengin hâkim olduğu mobilyalar modern çizgileri ve yenilikçi tasarımları ile göz doldurur. Marka, her kullanıcının rahatlıkla tercih edebileceği modeller tasarlayarak aynı zamanda uygun fiyat listeleri belirler. Kurulum olarak da ekstra bir zorluk olmadan kolay montaj avantajı sunar. Seçilen mobilyaların hem fiyat, hem özellik, hem de kullanıcı güvenliği açısından birbiriyle uyum içerisinde olması önemli bir unsurdur. Siz de bütçenize uygun olan mobilyaların sayfamızdan inceleyebilir istediğiniz fiyat aralıklarına göre filtreleme yapabilirsiniz. Filtrelediğiniz model ve fiyat seçenekleri arasından bütçenize en uygun olan tasarımı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Setay Mobilya kullanıcı yorumlarını dikkate alarak kısa sürede aradığınız özelliklere uygun mobilyalardan yana seçim yapabilirsiniz Setay mobilya ürünlerine Trendyol’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.