"

Gümüş Mobilya

" araması için 1709 sonuç listeleniyor

Gümüş Mobilya Çeşitleri ile Evinize Yeni Soluk Trendyol'da!

Mobilyalar dekorasyonlarda en önemli görülen parçalardır. Renkleri ve tasarımları mekanlarda farklı bir tarzın yakalanmasını sağlar. Çok farklı renklerde ve desenlerde de mobilyalar bulunur. Gümüş mobilya seçenekleri dikkat çeken rengi ve tarzı ile şık dekorasyonların yaratılmasında rol oynar. Takım olarak satın alınabilen seçeneklerinin yanı sıra tekli mobilya seçenekleri de bulunur. Bu mobilyalar dahi farklı tarzın yakalanmasında etkilidir. Gümüş ev mobilya modelleri de oldukça çeşitlidir. Bu renge ve tarza sahip koltuk takımı, yatak odası mobilyaları ya da küçük dekoratif parçalar bulunabilir. Gümüş rengi mobilya sahip olduğu renk sebebiyle de pek çok renge uyum sağlayabilir. Canlı ya da koyu renklerle kullanılabilen bu mobilyalar kullanımlarına göre farklı tarzların görülmesine neden olur. Koyu renklerle kullanımında modern bir mekan oluşturulabilir. Canlı renklerle kullanıldığında ise daha spor olarak adlandırılabilecek dekorasyonlar ortaya çıkar.

Gümüş Mobilya Çeşitleri

Gümüş Mobilya Çeşitleri

Gümüş farklı mobilyalarda kullanılabilen bir renktir. Bu renge ve tasarıma sahip sehpa gibi küçük mobilyalar da bulunabilir. Ancak takım halinde satışa sunulan çeşitler de oldukça ilgi görür. Gümüş mobilya koltuk takımı bu çeşitler arasında yer alır. Tamamen gümüş renginin kullanıldığı koltuk takımı modelleri bulunabilir. Farklı kumaş yapılarından da üretilebilen bu takımlar farklı içeriklere ve boyutlara da sahip olabilir. Evlerin büyüklüklerine göre de seçeneklerin tercih edilebilmesi mümkün olur. Gümüş varak mobilya da farklı tarza sahip çeşitlerden biridir. Koltuk takımlarında ya da ünitelerde kullanılan gümüş varaklar gösterişli tasarımlar arasında yer alır. Gümüş mobilya TV ünitesi daha sade ya da şık tasarımlarda da bulunabilir. Aynalı ve gümüş renginde pek çok model bulunur. Koltuk takımlarına ya da dekorasyonlara göre tercih edilebilir.

Gümüş Mobilya Özellikleri

Gümüş Mobilya Özellikleri

Gümüş mobilya özellikleri mobilya modellerine göre farklı olabilir. Ancak genel özelliklerden bahsedilebilmesi mümkündür. Paslanmaz ve kolay temizlenebilen gümüş mobilyaların kullanımı oldukça rahattır. Farklı tarzlara da uyum sağlayabilmeleri önemli görülür. Gümüş mobilya yatak odası gibi farklı çeşitler de bulunur. Bu takımlarda yatak başlığı, giysi dolabı ve komidin gibi mobilyalarda ağırlıklı olarak gümüş renkler kullanılır. Bütün bir görünüm elde edilmesini sağlar. Gümüş mobilya genç odası modellerine de ulaşılabilir. Gümüş tasarımlar genç odalar için de farklı görünümlerin elde edilmesini sağlar. Gümüş ve farklı renklerin bir arada kullanıldığı genç görünümlü tasarımlar da tercih edilebilir. Beyaz ve gümüş renginin birlikte kullanıldığı takımlar da yine dikkat çeker. Bu tonları ve dekorasyon ürünlerini seven kişiler tarafından tercih edilebilir. Gümüş mobilya tuzla seçenekleri de Trendyol'dan incelenebilir.

Gümüş Mobilya Fiyatları

Gümüş Mobilya Fiyatları

Gümüş mobilya modellerinin çeşitli olması ve farklı markaların üretimi nedeniyle farklı fiyatlar görülür. Mobilyaların takım olarak tasarlanması ve satışa sunulması da farklı içeriklerin görülmesini sağlar. Gümüş mobilya koltuk takımları fiyatları ya da genç odası takımlarında fiyat farkları görülebilir. Mobilya takımlarının içerikleri de bu konuyu etkiler. Mobilya parçalarının adedi ve boyutu gibi konular da fiyatların değişmesine neden olur. Markalar da bu konular üzerinde etkili olur. Mobilyaların ev ya da oda boyutuna ve ihtiyaçlara göre tercih edilmesi gerekir. Üretimlerde de ihtiyaçlara göre farklı tasarımlar ortaya çıkarılır.