"

Yatak

" araması için 11591 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Yatak

Her İhtiyaca Uygun Yatak Çeşitleri

Yatak, yatak odalarının birincil ihtiyacı olmakla birlikte yatak seçimi de önemli bir yere sahiptir. Yatak, kaliteli bir uyku için gerekli olan en temel eşyaların başında gelmektedir. Yatak seçimi yaparken ihtiyaçlara yönelik seçimler yapılması gerekmektedir. Yatakların odalara şıklık katmasının yanı sıra sağlığa da uygun olması gerekmektedir. Güne dinç uyanmanın birinci koşulu kaliteli uykudur. Bu da doğru yatak seçimiyle mümkündür. Binlerce tek kişilik yatak modelleri arasından size en uygun seçimi yapabilirsiniz. Katlanabilir yatak seçeneklerinden, sert keçe, yüksek dansiteli plaka ve yumuşak sünger katmanlarından oluşan birçok seçeneği mevcuttur. Tek kişilik yataklarda öne çıkan modellerden birisi de Zinde’dir. Medical bir ürün olarak sunulan bu yatak, ortopediktir. Aynı zamanda bonel yaylara sahiptir. Öne çıkan modellerden bir diğeri de Safir yataktır. Bu tek kişilik ürün, herkül yaylara sahip ve soft ortopedik bir yataktır. Kenar çevresi gri takozlarla desteklenmesinin yanı sıra yüzey konforunu artıracak elyaf içermektedir. Termoband sert keçe içermesinin yanı sıra yatağın nefes almasını sağlayan iki adet hava kapsülüne sahiptir. Yatağın yüksekliği 18 santimetredir. Aynı zamanda çift kişilik yatak modelleri de geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmektedir. Çift kişilik yataklarda öne çıkan ürünlerden bir tanesi Carat’tır. Bu yatak kaşmir kaşmir rulo süngerden oluşmasının yanı sıra 24 danistelidir. Aynı zamanda 18 daniste sünger gramajına sahiptir. Bu ürün sünger silikon elyaf ve yüksek gramajlı tela örme kumaş özelliğiyle dikkat çekmektedir. Bir başka öne çıkan ürün ise Premium modelidir. Bu yatak, el işçiliği olması nedeniyle dikkat çekmektedir. Viskon kumaşa sahip olan bu ürün, rahat bir uyku hedefiyle tasarlandı. Omurgayı her noktadan desteklemektedir. Bu yatağın iç katmanı, viskon kumaş, 24 danisteli sünger silikon elyaf ve yüksek gramajlı teladan oluşmaktadır. Aynı zamanda tela örme kumaş yapısıyla öne çıkmaktadır. Yataklardan sonra yatak başlıkları seçimi de ön plana çıkmaktadır. Bu ürünlerde de birçok seçeneğe rastlamak mümkündür. Tek kişilik Kamelya baza başlığı da öne çıkan ürünler arasındadır. Genişliği 90 santimetre olan bu ürün, 110 santimetre yüksekliğe sahiptir. Özel yapım suntadan imal edilen bu ürünün kumaşı birinci kalite suni olmasıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Yatak fiyatları seçilen ürünün çeşidi ve adedine göre farklılık gösterebilmektedir.

Herkese Göre Bir Yatak Var

Baza yatak altlarında bulunan haznesinin değerlendirilmesi nedeniyle tercih edilen bir başka üründür. Dream model baza öne çıkan modeller arasındadır. Opsiyonel olan bu ürün, çelik konstrüksiyona sahiptir. Silinebilir soft bir kumaşı olan bu ürün silinebilir özelliktedir. Aynı zamanda hava alan bir yüzeye sahiptir. Ürünün metal kalınlığı 2x2 santimetredir. Geniş iç hacmi sayesinde kullanımı rahat bir depolama alanı sunmaktadır. Avrupa üretim standartlarına uygun malzemelerden üretilmiştir. Baza iç malzemesinde 8 milimetre laminant parke kullanılmıştır. Aynı zamanda çift emniyetli amortisör sistemine sahiptir. Ürünler demonte olarak gönderildiği için kurulumu kolaydır. Ortopedik yatak çeşitleri günümüzde oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Ortopedik yatakların öne çıkan özelliği ise vücudun şeklini almasıdır. Minar model bu yatak çeşidi de öne çıkan ürünler arasındadır. 90x90 santimetre genişliğe sahip olan bu yatak tek kişilik olmasının yanı sıra bonel yay sistemine sahiptir. Öne çıkan bir başka yatak ise avokado jakarlı yaylı yataktır. Bunlar, zamanda vücut ağırlığının yoğunlaştığı bölgelerde çökme olasılığını ortadan kaldıran işleme tutulmuştur yataklardır. Yatağın kenarlarının çökmeye karşı mukavemetli yüksekli dansiteli süngerler kullanılmıştır. Ayrıca her iki yüzeyde de bulunan sert keçe uzanma rahatlığı sağlamaktadır. Yatağın yüksekliği 22 santimetredir. Sünger yatak çeşitleri de kullanım kolaylığı açısından öne çıkmaktadır. 90x190 santimetre genişliğinde olan bu ürünler katlanır özelliktedir. Her yaş grubunun kullanımına uygun olmasıyla dikkat çekmektedirler. Hasta yataklarında da katlanır özelliğe sahiptir. Aynı zamanda kamp ortamlarında da kullanılabilmektedir. Araba arkasında da rahatlıkla taşınabilmektedir. Aynı zamanda birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilmişlerdir. Yatak bazası genişlikleri ve fonksiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Equinox yatak seti öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. Antibakteriyel elyaf ve jakarlı kumaş kullanılan bu setin baza hariç yüksekliği 36 santimetredir. Bu setin içerisinde baza, yatak ve başlık olmak üzere toplamda 3 parça ürün bulunmaktadır. Konforun artırılması için yüksek basınç noktaları bulunmaktadır. Aynı zamanda ortopedik duruşu koruyan bir denge sistemine sahip olmasıyla da dikkat çeken bir settir. Bunun yanı sıra tek kişilik yatak fiyatları seçilen ürünün özelliklerine ve adedine göre değişmektedir.

Yatak Pedi Çeşitleriyle Vücut Isınızı Dengeleyin

Yatak pedi hem yatağı koruma amaçlı hem de sağlık açısından kullanılan bir üründür. Bu ürünlerde de yüzlere ped seçeneğiyle geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Kuş tüyünden yapılan ve yüzde yüz ortopedik olan modeller öne çıkanlar arasındandır. Bu ürün, akıllı sünger diye tabir edilen malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda yatakta yoğunlaşan bölgelerde basıncı dengede tutması hedeflenmiştir. Bunun yanı sıra içeriğinde bulunan akıllı sünger vücut ısını dengelemektedir. Bu şekilde omurgayı destekleyerek ekstra rahatlık sağlamaktadır. Özelikle sırt ağrıları olan kişilerin de kullanımına uygun bir üründür. Bu ürün çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. 4 tarafını saran lastikleri sayesinde kaymaz özelliklidir. Yatağı komple kaplamaktadır. Bu ve bunun gibi birçok yatak pedi çeşidi kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Her yaştan her tarza ve her ihtiyaca uygun ürünler bulunmaktadır. Çift kişilik yatak fiyatları seçilen ürünün özelliğine ve adedine göre değişmektedir. Geniş ürün yelpazesi fırsatıyla sunulan bu ürünler, her yaştan her zevke ve ihtiyaca hitap edebilen ürünlerdir. Aynı zamanda yatak markaları da fiyatlarda değişime neden olabilmektedir. Her markadan her ihtiyaca ve zevke uygun yataklar bulunmaktadır. Yuvarlak yatak çeşitleri de günümüzde popülaritesini artırmaya başaran ürünlerdendir. Özellikle geniş mekanlarda kullanıma oldukça uygundur. Bu yatağı diğerlerinden ayıran en önemli özellik şeklidir. Diğer yataklardan farklı olarak yuvarlak bir şekle sahiptir. Genişliği 220 santimetre olarak standart bir üretim söz konusudur. Bu üründe öne çıkan ürünlerden bir tanesi Nidya’dır. 220 santimetre olarak üretilen bu ürünün yüksekliği 25 santimetredir. Orta sertlikte sünger kullanılmaktadır. Yatak üretiminde kullanılan pamuk kumaşlar, nem yönetme ve geçirgenliği nedeniyle tercih edilmektedirler. Bu yatağın üretiminde kullanılan pamuklar da anti alerjiktir. Isıya doğal bir biçimde dengelemektedir. Baza yan duvar genişlikleri yatağı geniş tutmak amacıyla çok kalın değildir. Yatak modelleri birbirinden farklı özellikleriyle kullanıcıya sunulmaktadır. Bunlarda bir tanesi yavrulu olması özelliğiyle dikkat çeken antrasit yataktır. Çocuk odalarında kullanıma da uygun olan bu yataklar pratik kullanım özelliğiyle dikkat çekmektedir. Ürünler demonte olarak kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Bu sayede kurulumu kolaydır. Karyola yüksekliği 101 santimetre olan bu yatağın genişliği 206 santimetre, derinliği ise 99 santimetredir. İç yatak ölçülerinin genişliği 90 santimetre, yüksekliği 200 santimetre, derinliği ise 20 santimetredir. Yavru yatağın ölçüleri ise genişlik 90 santimetre, yükseklik 15 santimetre, derinlik ise 190 santimetre şeklindedir.

Farklı Ebatlardaki Yatak Modelleriyle Konforun Tadına Varın

Yatak seçiminde yatak ölçüsü de önemli bir unsurdur. Bu yataklar genel olarak standart ölçülere sahip olsa da istisnai modeller bulunmaktadır. 90x180 santimetre standart tek kişilik, 92x203 santimetre uzun tek kişilik yatak, 106x203 santimetre king yatak, 137x 188 santimetre çift kişilik yatak ve 153x203 santimetre olmak üzere birçok yatak ölçüsü seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda 1,5 kişilik yatak modelleri de öne çıkmaktadır. Mobser Aloe Vera 5/15 Visco Yatak 180x200 de bu modellerden bir tanesidir. Konfor hedefiyle üretilen bu ürün içeriğindeki aminoasitler sayesinde cildi yenilemektedir. Bu sebeple rahatlatıcı ve dinlendirici bir etki sunmaktadır. Aynı zamanda cildi nemlendiren elementlere sahiptir. Özel bir visko katmana sahiptir. Dolayısıyla vücut basıncına daha duyarlıdır. Antibakteriyel bambu örme kumaşa sahiptir. Vücut ısısına duyarlıdır. Visko sünger ile sağlanan ekstra konfor da bu yatağın avantajları arasında bulunmaktadır. Odalara veya mobilyalara göre özel ölçü seçeneği bulunmaktadır. Kenarlar sünger desteklidir. Ürünler demonte olarak kullanıcıya iletilmektedir. Bu sayede kurulumu kolaydır. Geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunan ikiz yatak modelleri de kullanıcının ilgisine sunulmuştur. Yavrulu ikiz metal karyola modeli de öne çıkan ürünler arasındadır. Bu ürünün yerden yüksekliği 35 santimetre olup, başucu yerden yüksekliği 62 santimetredir. Ayakucu yerden yüksekliği ise, 62 santimetredir. 1,2 milimetre boru saclara sahip olan bu metal ikiz karyola kilitleme fonksiyonuna sahiptir. Yatak tek kişilik modeller açısından incelendiğinde de genişlik ve uzunluk olarak farklı seçenekleri olan bir üründür. 80x200 katlanır tek kişilik karyola da öne çıkan modellerden arasındadır. Dayanıklı çelik konstrüksiyon malzemeden üretilmiş olan bu ürün, metal gövde ile yatağın arasında bulunan sık dizili çelik yaylarla güçlendirilmiştir. Yatak katlandığında kırılmayı önleyen enine sık dizgili herkül yaylara sahiptir. Kullanımı pratiktir. Kolay taşınabilir. Aynı zamanda 4 adet tekerleği bulunmaktadır. Katlandığında da yer kaplamayan bir yataktır. Yüksekliği 46 santimetre olan bu yatağın yüksekliği 46 santimetre, genişliği 80 santimetredir. Aynı zamanda uzunluğu 200 santimetre olan bu ürünün kalınlığı 13 santimetredir. Farklı boyutlarda ölçülere sahip olan yataklarda bir diğer öne çıkan boyut da 140x200 yatak boyutlu tek kişilikler olmuştur. Bu yataklar geniş yapılarıyla dikkat çekmektedir. Lateks yatak modelleri de günümüzde popülerleşmiş durumdadır. Lateks Pro da bu yataklar arasında dikkat çeken bir olmuştur. Bu yatakların yüksekliği 26 santimetre olup, doğal bambu kumaşındandır. Doğal hibrit lateksten üretilmiştir. Esnek ve elastik yapısıyla sağlıklı bir uyku sunmaktadır. Aynı zamanda fermuarlı bir kılıfa sahiptir. Bu da kılıfa yıkanma özelliği katmaktadır. Uluslararası standartlara uygun olan bu modeller uzun ömürlüdür.

Yaylı Yatak Konforuyla Derin Uyku Evrenizi Uzatın

Yaylı yatak modelleri uzun yıllardır yatak odalarındaki yerini korumaktadır. Natura Rest DHT yaylı seri yatak da öne çıkan modeller arasında yer almaktadır. Yatağın uzun yıllar ilk günkü formanda kalmasını sağlayan DHT sistemine sahip olan bu yataklar omurga desteği de vermektedir. Çıkarılabilir ve yıkanabilir bir kılıfa sahiptir. Bir başka öne çıkan yaylı yatak modeli de Defne olarak dikkat çekmektedir. Dayanıklı bir yay sistemine sahip olan yatak vücut ısısına duyarlı özel örme kumaşa sahiptir. Bambudan üretilmiş olan bu yatak yaz ve kış aylarında kullanıma uygun olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu yatak bedenin her noktasına destek sağlayarak kan dolaşımını düzenlemektedir. Yatakta dönmeleri uzatarak derin uyku evresini uzatmaktadır. Nefes alan yapısı sayesinde terlemeyi önlemektedir. Bonel yay sistemi sayesinde çöküntü engellenmektedir. Pamuktan üretilmiş olan bu yatağın kumaşı örmedir. Yatak süngeri çeşitlerinde ise bebekler için üretilmiş olan Minar Joy sünger bebek yatağı modeli öne çıkmaktadır. 14 dansiteli olan bu sünger tek parçadır. Aynı zamanda yıkanabilir bir kılıfa sahiptir. Yatak yüksekliği 10 santimetre olan bu ürün kaymaz kumaş özelliğine sahiptir. Aynı zamanda çift taraflı kullanım özelliği bulunmaktadır. Tekli yatak modellerinden öne çıkan bir başka ürün de 85 santimetre genişliğe sahip olan ve yatak olabilen tekli koltuktur. Bu ürünün uzunluğu 70 santimetredir. Tekli modellerde öne çıkan bir başka yatak ise, Gold Clasic olmuştur. Herkül yay sistemine sahip olan bu yatak, sert keçe ve yüksek dansiteli plaka sünger ile soft sünger katmanlarından oluşmaktadır. Kaliteli bir uyku düzeni sağlaması için üretilen bu yataklar, ortopedik özelliktedir. Özel işlemeli taşıma kulpların sahiptir. Bu kulplar yatağı rahatça ters yüz etmeye ve kolay taşımaya yaramaktadır. Toz ve bakteri barındırmaz özelliğe sahiptir. Aynı zamanda 80x180 yatak koruyucu modelleri de öne çıkmaktadır. Bu ürünler ıslaklığı hapsetme özelliğine sahip olmalarının yanı sıra idrar kaçırma problemi olanların kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu ürünler full ortopedik yatak çeşitlerinde de kullanılabilmektedir. Birden fazla ebat ve seçenek yelpazesiyle her ihtiyaca yönelik ürünler bulunmaktadır.

Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Seçilen herhangi bir yatak cibinlikli bir yatağa kolayca çevrilebilmektedir. Aynı zamanda bu yataklara cibinlikli olarak da erişim sağlanabilmektedir. Cibinlikte de birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Örneğin, tozpembe şifon tül cibinlik modelleri yataklarda kullanılmak üzere öne çıkmaktadır. Bu ürünler 45 santimetre çapa sahip olup, uzunluğu tavandan itibaren 230 santimetredir. Aynı zamanda bu ürünler, odalara zarf bir stil katmaktadırlar. Yatak şiltesi konusunda da oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her tarza ve ihtiyaca göre konumlandırılan bu şilteler kullanım açısından oldukça pratiktir. Siena bambu medikal ortopedik yatak şiltesi de öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. Bu şilte yüksek gramajlı, antialerjik örme kumaşa sahiptir. Aynı zamanda 1,5 santimetrelik rulo bir süngeri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra yüksek yoğunlukta plaka süngeri bulunmaktadır. Süngerin kalınlığı 4 santimetredir. Aynı zamanda yatak ömrünü uzatan hava kapsüllerine sahiptir. Bu kapsüller hava sirkülasyonunu sağlamaktadır. Aynı zamanda misafir yatağı olarak kullanılabilirken, eski yatağın üzerinde şilte olarak da kullanılabilmektedir. 60x120 yatak olarak adlandırılan yataklar da dikkat çekmektedir. Organik Pamuk 60x120 santimetre ortopedik yaylı da yatakta öne çıkan bir başka modeldir. Birinci katmanın ağırlığının 280 gram olduğu bu organik yataklar toplamda 6 katmandan oluşmaktadır. 2. katman sünger, 3. katman termo elyaf, 4. katman dokuma tela, 5. katman ise doğal keçeden meydana gelmektedir. Ürünün toplam yüksekliği 22 santimetredir. Yattığımız ve neredeyse günün 8-9 saatini geçirdiğimiz yataklar önemlidir. Uyku bizi bir sonraki güne hazırlamaktadır. Bu sebeple yatak seçimi de önem teşkil etmektedir. Alıcılar bu sebeple kullanıcı yorumlarını, yatak tavsiyesi niteliği taşıdığı için takip etmektedirler. Alıcılar için yatak seçiminde konfor, sağlık ve fiyat öne çıkan öne çıkan unsurlar arasındadır. Yatak önerisi olarak, her ihtiyaca yönelik modellerin bulunması dolaysıyla da her tarza hitap etmektedirler. Aynı zamanda 180 gram pamuklu örme kumaştan üretilen 80x160 yatak modellerinden Balanced Cotton Ortopedik Visco da öne çıkan modeller arasındadır. Bu ürünün yüksekliği 20 santimetre olup, toplamda 5 katmandan oluşmaktadır. 60 dansiteli olan bu ürün 5. Katmandaki visko ile dikkat çekmektedir. Siz de çift ve tek kişilik yatak kampanya ve avantajlarından faydalanmak isterseniz sayfamız üzerinden tüm ürünlere ulaşabilir, ihtiyacınız olan her şeye anında sahip olabilirsiniz.