İlgili Kategoriler
Materyal
Renk
Parça Sayısı
Fiyat
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Servis Maşa Seti

" araması için 13175 sonuç listeleniyor

Servis Maşa Seti Hakkında Sık Sorulan Sorular

Servis Maşa Seti Nereden Alınır?

Kek, pasta, börek ve daha pek çok ikramlığın servisi için kullanılan servis maşa setlerini Trendyol'dan satın alabilirsiniz. Pasta ve börek tariflerinin masada daha şık durmasını sağlayan servis setleri, misafirlerin kolayca ikramlıkları almasını destekler. Misafirliklerin yanı sıra özel davetler ve açık büfe restoranlarda da tercih edilen bu setler, yaldızlı modellere sahiptir. Her sofraya uyum sağlayacak desen ve motiflerde üretilen servis maşası setleri, altın ya da gümüş detaylarla süslenerek hem özel gün tabaklarına hem sofralarına uyum sağlar. Trendyol'dan alabileceğiniz servis maşası setleri, 2'li ve 4'lü gibi farklı içeriklere sahip olarak üretilir. Boyut olarak farklı olan modelleri tercih ederek pek çok ikramlığı servis edebilirsiniz.

Servis Maşa Seti Modelleri Nelerdir?

Servis maşa setleri, pek çok çeşidi bulunan ürünlerdir. Model açısından farklı alternatifler sunan maşa setleri, servis yapmamızı kolay hale getirir. Aynı zamanda sofranızın da şık görünmesini sağlar. Modeller arasında bakır, altın, gümüş ya da rose renkler bulunur. Yemek takımları ile uyumlu olarak seçilebilen servis maşa setleri, her türlü yemeğin servis yapılmasını sağlar. Masada yer alan salata, börek ve meze gibi aperatifler servis maşaları ile kolayca servis edilir. Maşa setleri modelleri arasında 2'li veya 3'lü içerikler de vardır. Setlerin içeriği değişkenlik gösterdiği için her ihtiyaca yönelik bir servis maşa seti bulmak mümkündür. Çeyiziniz için de tercih edebileceğiniz bu ürünler, sofranın asil görünmesini sağlar. Servis maşası setlerini bardak veya tabanlarınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Servis Maşa Seti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Masada yer alan yiyeceklerini tabaklara servis edilmesi için üretilen servis maşası setlerini alırken bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Bunun için kullanım amacınızı, diğer sofra ürünlerinin model ve renklerini ve boyut ihtiyacınızı göz önünde bulundurmalısınız. Servis maşaları pek çok farklı modele ve boyuta sahip olduğu için farklı amaçlarla kullanmak mümkündür. Bazı maşalar tatlı ve pastaların servisine uygun olur. Bazıları ise börek ve sarma gibi yiyeceklere uygundur. Bu iki servis maşası arasındaki fark ise boyut ile ilgilidir. Sofrada ihtiyaç duyacağınız maşanın deseni de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Renk, desen ve modellere dikkat ederek diğer eşyalarınız ile uyum yakalayabilirsiniz.