placeholder
"

Kalemlik

" araması için 24179 sonuç listeleniyor

Kalemlik

En Kaliteli Kalemlik Modelleri

Kalemlik ürünleri, oldukça gerekli olup hemen hemen herkesin ihtiyacı olan ürünlerdir. Kullanışlı bir kalemlik için sizlere özel olarak tasarlanmış olan pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Okul hayatınızda ya da iş hayatınızda sürekli olarak kalemle işler yapılmaktadır. Kalemlik ile saklanmayan kalemler ise zaman içerisinde kaybolabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için sizlere sunulan pek çok farklı kalemlik modeli bulunmaktadır. Modeller arasında yer alan Kalemlik kutu modelleri, oldukça talep gören ve oldukça kullanışlı olan modellerdir. Kutu şeklinde olan kalemlik modelleri, tasarım açısından daha derli toplu ve oldukça şık duran modellerdendir. Aynı zamanda, daha kullanışlı oldukları için özellikle çalışma masası için tercih edilen modellerdir. Okula giden öğrenciler için özellikle çanta kalemlik modelleri bulunmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler olan ve tercih edilen Şeffaf kalemlik modelleri, farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Şeffaf olan kalemlik modellerinde, renkler şeffaf olarak kalemliğe basılmaktadır. Şeffaf oldukları için içi daha kolay görünmektedir ve bu sayede de aradığını bulma da oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle de şeffaf olan kalemlik modelleri en sık tercih edilen modellerdendir. Çalışma masaları için de pek çok farklı tasarımlarda kalemlik modelleri bulunmaktadır. Masa üstü kalemlik modeli olarak geçen bu modeller, oldukça farklı seçenekler sunmaktadır. Masa üzerinde yer alan kalemlik modelleri, farklı yaş gruplarına hitap eden farklı tasarımlar da sunmaktadır. Farklı yaş grupları için aynı zamanda yine farklı seçenekler sunulmaktadır. Ofisinizde, evinizde hemen hemen herkesin bir çalışma masası bulunmaktadır. Farklı tasarımlar ile hazırlanmış olan Kalemlik modelleri çalışma masalarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz ya da çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz modellerden oluşmaktadır. Çanta kalemlik modelleri, farklı boy ve modeller ile sizlere sunuluyor. Farklı göz sayısı ya da tek gözlü kalemlik modelleri, çantaya sığabilecek şekildedir. Çanta kalemlik modelleri içerisinde, en çok kullanılan ve tercih edilen model ise Vagon kalemlik modelleridir. Vagon kalemlik modelleri, fermuarlı ve iki yana açılan tasarımı sayesinde oldukça kullanışlı olan modellerdir. Her kalem için ayrı yerler ayrılmış olduğu için düzenli ve aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Çok sayıda kullanmış olduğunuz kalem bulunuyorsa, bu vagon kalemlik modellerinde ayrı gözler bulunduğu için kaleminizi bu gözlere kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Fermuar sistemi de içerisinden kalem düşmesine engel olduğu için oldukça kullanışlıdır. Fermuar kısmı açıldığında, tıpkı bir kitap gibi iki yana iki farklı alan açılmaktadır.

En Kullanışlı Tasarımlarıyla Kalemlik Modelleri

Rulo kalemlik modelleri, özellikle boyama kalemleri için sık tercih edilen kalemlik modelleridir. İçerisine yerleştirilmiş olan kalemler, oldukça fazladır. Kalemlerinizi yerleştirdikten sonra, kalemliği rulo şeklinde katlayıp, sonrasında bağcıklı yerinden kalemliği kapatabilirsiniz. Tasarım açısından oldukça şık bir tasarıma sahip olan rulo kalemlik modelleri, oldukça kullanışlıdır. Çok kaleme sahipseniz ya da boyama kalemlerinizi tek bir yerde bir arada tutmak istiyorsanız, rulo kalemlik modellerini tercihe edebilirsiniz. Kalemlik fiyatları ise çeşitli modellere göre değişiklik göstermektedir. Çünkü kalemlik modellerinde, farklı tasarımlar ve özellikler ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle de her bir kalemlik için sabit bir fiyat belirlemek oldukça zordur. Bu farklılıklar nedeni ile de belli bir kalemlik fiyatı vermek oldukça zordur. Kalemlik modelleri, farklı kumaş yapıları ile de sizlere seçenekler sunmaktadır. Farklı kumaş yapılarına sahip olan kalemlik modellerinden en sık tercih edilen model ise Deri kalemlik modelleridir. Deri ile tasarlanmış olan kalemlik modelleri, oldukça şık ve zengin bir görünüm sunmaktadır. Tasarım açısından farklılık yaratan deri kalemlik modelleri, en çok beğenilen kalemlik modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle lise ya da üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen kalemlik modelleri, iş hayatından pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Kalemlik kalem kutusu olarak, çok fazla seçenek bulunur. Farklı yaş gruplarına hitap eden tasarımlara sahiptir. Genellikle eğlenceli ve süper kahramanların yer aldığı kalemlik modelleri, ilkokul öğrencileri tarafından tercih edilmektedir. Kalemlik modellerinde yer alan fermuarlı göz kısımları açısından da ihtiyacınıza göre farklı çeşitlilikler bulunmaktadır. Kalemlik modelleri içerisinde, farklı tarzlarda yer almaktadır. Spor tarza sahip olan kişiler tarafından en sık tercih edilen model ise Peluş kalemlik modellerdir. Tüylü kumaş tasarımı ile yapılmış olan pelüş kalemlik modelleri, en sık tercih edilenler arasına girmektedir. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip olan bu modeller, belli bir kalıba sahip değildir ve pelüş kumaş ile yapılmıştır. Pelüş kalemlik modellerinde, aynı zamanda bir hayvan kafası ya da çizgi film karakterlerinin kafası yer almaktadır. Kafa kısmı, pamuk ile doldurulmuş bir şekilde aynı pelüş kumaş ile yapılmıştır. Hayvanın gövde kısmını oluşturan kısım ise kalemlik olarak kullanılmaktadır. Tasarım açısından oldukça eğlenceli olan bu modeller, her yaş grubundan kişinin sık tercih ettiği modellerdir. Masa için kullanılan kalemlik modelleri arasında yer alan ve oldukça beğenilen Ahşap kalemlik modelleri, farklı tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Masada fazla yer kaplamayan ve ahşap yapısı sayesinde oldukça şık duran ahşap kalemlik modelleri, farklı renklere de sahip olabilmektedir. Dilerseniz de üzerinde farklı desen çalışmaları da yapılmaktadır.

İhtiyaçlarınıza Uygun Kalemlik Modelleri

Metal kalemlik modelleri, oldukça kullanışlı ve dayanıklı yapısı nedeni ile sık tercih edilen modeller arasında yer alır. Metal şeklinde olan kalemlik modelleri, daha şık bir görünüme sahiptir. Metal kalemlik modelleri, telli modeller olarak da farklı seçeneler sunmaktadır. Metal olan kalemlik modellerinde, desen çalışmaları, kaplama çalışmaları da yapılmaktadır. Dilerseniz, metal üzerine farklı renk kaplama modelleri de bulunmaktadır. Kaplama olan modellerde, renklerin solması ya da akması gibi sorunlar yaşamazsınız. Desenli olan çalışmalar da kaplama renkler gibi kalemlik üzerine kaplanarak yapılmaktadır. Kutu kalemlik modelleri, oldukça farklı seçenekler ile sizlere sunuluyor. Kutu modeller, çanta için ya da masa için farklı şekillerde sizlere sunuluyor. Tercihiniz hangi yöndeyse ona uygun olan kutu modeller bulunmaktadır. Okul çağında olan öğrenciler ya da üniversite öğrencileri için oldukça geniş seçenekler ile kalemli modelleri sunulmaktadır. Okul kalemlikleri olarak ecen bu kalemlik modelleri, masa için ya da çanta için oldukça geniş modeller ile sizlere sunuluyor. Okul çantasına kolaylıkla sığabilecek olan tasarımlar ya da masanızda fazla yer kaplamadan oldukça kullanışlı olan masa kalemlik modelleri olarak, ihtiyaçlarınız karşılanıyor. Özellikle okula giden kişiler için kalem oldukça önemli olan bir araçtır. Bazen okul çevresinde ya da evde kalemler kolaylıkla kaybolabilmektedir. Bu amaçla kalemlik modelleri sizlere sunuluyor. Masanızın üzerine kolayca yerleştirebileceğiniz oldukça şık modeller bulunmaktadır. Çalışma masası üzerinde, kalemlik olmazsa olmaz bir üründür. Bu nedenle, masa kalemlik modelleri arasında oldukça geniş çeşitler bulunmaktadır. Masa üstü kalemlik modellerinde, pek çok farklı tasarım yer almaktadır. Masa üstü kalemlik seti olarak da sizlere farklı modeller sunulmaktadır. Kalemlik setleri içerisinde, kalemliğin yanı sıra farklı ürünlerde yer almaktadır. Bunlar, kartvizitleriniz ya da not kâğıtlarınızı koyabileceğiniz ürünlerdir. Dilerseniz, kalemlik setleri, sadece kalemliklerden de oluşmaktadır. Diğer farklı seçenekleri, ihtiyacınıza göre değerlendirebilirsiniz. Kalemlik setleri genellikle çalışma masası için kullanılır. Evinizde ya da ofisinizde masanızda olması gereken bir üründür. Ofis kalemlik modelleri, ofisinizde ihtiyacınız olabilecek farklı ürünler ile birlikte sizlere sunuluyor. Kartlarınızı ya da kağıtlarınızı koyabilmeniz için farklı modeller size set olarak sunuluyor. Bu sayede, masanızda bir takım oluşturabilir ve düzenli durmasını sağlayabilirsiniz.

En Özgün Tasarımlara Sahip Kalemlik Modelleri

Siyah kalemlik modelleri, siyah renk seven kişiler tarafından oldukça beğenilen modellerdir. Siyah rengin ağırlıkta olduğu tasarımlar ile sizlere sunulan siyah kalemlik modelleri, oldukça şık ve asil bir görünüme sahiptir. Siyah kalemlik modelleri, oldukça kullanışlıdır. Modeller, siyah ağırlıkta olmakta ve oldukça farlı tasarımalar ile sizlere sunulmaktadır. Oldukça beğenilen ve tercih edilen pek çok farklı modellerde, muhakkak sizlere sunulan bir siyah renk çalışması da bulunmaktadır. Siyah kalemlik modelleri, genellikle ofislerde kullanılmaktadır. Daha şık ve kibar bir görünüme sahip olduğu için iş yerlerinde sık kullanılır. Aynı zamanda, kurumsallık açısından da bir izlenim bırakmış olduğu için siyah kalemlik modellerinin sık tercih edildiği yerler, çalışma yerleridir. Siyah kalemlik modellerinin yanı sıra gümüş renkte oldukça yaygın kullanılır. Çantalarda kolay taşınabilir olması için Küçük kalemlik modelleri, tercih edilmektedir. Küçük kalemlik modelleri, bir kalemin sığabileceği uzunlukta olmakta ve birkaç tane kalem içine almaktadır. Küçük kalemlik modelleri, sadece çanta için değildir. Aynı zamanda, masa için kullanılan küçük kalemlik modelleri de bulunur. Daha az kalem ile kullanabileceğiniz küçük kalemlik modelleri, masanızda ya da çantanızda çok yer kaplamaz. Eğer çok fazla kalem sahibi değilseniz, bu ürün tam olarak sizin ihtiyacınıza uygun olacaktır. Çanta için en sık tercih edilen modellerden bir diğer de Kalemlik şeffaf olan modellerdir. Şeffaf olması sayesinde, içerisinde hangi kalemlerin olduğunu ya da aradığınız herhangi bir notun içinde olup olmadığını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, fazla zaman kaybetmezsiniz. Şeffaf kalemlik modelleri, farklı renkler ile sizlere sunuluyor. En sık tercih edilen modeli, renksiz olan model olsa da farkı renk çalışmaları da oldukça beğenilmektedir. Okul ya da iş hayatınızda kalem kullanmanız oldukça fazladır. Bu nedenle bir Kalemlik seti işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Kalemlik seti, içerisinde farklı ürünler ile size sunulabilmektedir. Kalemlik seti modelleri, genellikle masa kalemlik çeşitleri olarak size sunulmaktadır. Masanızda kullanabileceğiniz ürünler ile birlikte sizlere set şekline getirilir. Bu sayede, masanızda kullanmış olduğunuz ürünler arasında bir bütünlük sağlanmış olur. Bu şekilde kullanım sağlamanız durumunda ise masanızda oluşabilecek karmaşanın da önüne geçmiş olursunuz. Kalemlik çeşitleri oldukça fazla seçeneklerden oluşmaktadır. Kalemlik denildiğinde, ilk akla gelen çanta kalemlik modelleri olsa da masa kalemlik modelleri de bulunmaktadır. Masanızda ya da çantanızda, ihtiyacınıza göre pek çok model bulunmaktadır. Kalemliklerde, oldukça farklı ve eğlenceli özgün tasarım çalışmaları yapılmaktadır.

Kullanabileceğiniz Farklı Modellerle Kalemlik Çeşitleri

Unicornlu kalemlik modelleri, özellikle ilkokula giden öğrenciler tarafından tercih edilse de tasarımı açısından oldukça hoş ve eğlenceli bir model olduğu için yetişkinler arasında da sık tercih edilmektedir. Unicorn desen çalışmaları ile hazırlanmış olan kalemlik modelleri, içerisinde yine farklı tasarımlar da sunmaktadır. Oldukça şık ve kullanışlı olan modeller, renk açısından da genellikle kadınlara hitap eden bir modeldir. Unicorn desen çalışması, kumaş üzerine ya da metal üzerine işlenmiş olmaktadır. Bu sayede, masa için ya da çanta için sizlere aynı tasarım sunulmaktadır. Unicorn deseni temel alınarak, farklı tasarımlar da yapılmaktadır. Aynı zamanda, unicorn sevenler için de pelüş kalemlik modelleri de hazırlanmıştır. Kalemlik modelleri oldukça geniş ve farklı tasarımlara sahiptir. Özellikle 3 katlı kalemlik modeli, oldukça farklı ve beğenilen bir tasarıma sahiptir. Okula giden bir öğrenci için ya da tasarımcılar için oldukça kullanışlı olan içerisine kolaylıkla boyama kalemlerini de alan 3 katlı kalemlik modelleri sizlere sunuluyor. Fermuarlı yapısı sayesinde, kolaylıkla açılabilmekte ve kat kat olarak tasarlanmıştır. Kalemliğin tasarımı, kitap şeklinde olmakta ve fermuarlar yardımı ile kalemlik sayfa sayfa açılmaktadır. Bu tarz bir kalemliği sevmeyen kişiler için de farklı olarak 3 gözlü kalemlik modelleri sunulmaktadır. 3 farklı gözden oluşan kalemlik modelleri, fermuar yardımı ile kolayca açılır ve kapanır bir özelliğe sahiptir. Normal klasik kalemlik modellerden oluşan bu modellerde, 3 farlı fermuar ya da çıtçıt alanı bulunmaktadır. Bu araçlar yardımı ile gözler açılır ve kapanır. Çok kaleme sahip olan kişiler için oldukça ideal olan bir modeldir. Kalemlik modelleri de isteyenler için kadın ve erkek modeller olarak da ayrılmaktadır. Özellikle bu kadına ya da erkeğe özel tasarım isteyenler için Kalemlik erkek modelleri ya da kadın modelleri bulunmaktadır. Erkek kalemlik modellerinde kullanılan tasarımlar, daha çok erkek dünyasına hitap eden tasarımlardan oluşmaktadır. Bu şekilde tasarlanmış olan pek çok ayrı alan için kalemlik modelleri bulunmaktadır. Farklı tasarımları sevenler için de Üçgen kalemlik modelleri bulunmaktadır. Üçgen şeklinde tasarlanmış olan kalemlik modelleri, farklı bir tasarıma sahip olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Üçgen modeller, çanta kalemlik modelleri ve masa kalemlik modelleri olarak farklı alanlar için seçenekler sunuyor.

Kalemlik Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Kalemlik tasarımları için farklı çalışmalar yapılmaktadır. İlkokul öğrencisi, ofis çalışanı, ev için çalışma masası, lise öğrencisi ve üniversite öğrencisi için her seferinde farklı tasarımlar size sunuluyor. Her yaştan kişi için özel ve farklı tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Öğrenciler için kalem kullanımı oldukça fazladır ve çok fazla kaleme ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada, 2 gözlü kalemlik modelleri sunulmaktadır. Tasarım açısından oldukça hoş olan bu kalemlik modelleri, içerisine pek çok kalemi birlikte alabilmektedir. Bu sayede bütün kalemlerinizi tek bir noktada toplayabilir ve kaybetme olasılığınız oldukça düşecektir. Kalemlik modelleri, oldukça farklı tasarılar ile sizlere sunuluyor. Tasarımlarda, sadece desen ya da farklı sayıda göz modelleri değil, kumaş modelleri de ön plana çıkmaktadır. Bu noktada size sunulan pek çok farklı kumaş tasarımları da bulunuyor. Bunlardan biri olan Kalemlik hologramlı modeller, parlak bir kumaşı sevenler için oldukça hoş bir seçenek olacaktır. Hologramlı yapısı sayesinde, kalemliğiniz oldukça şık ve ilgi çekici bir halde olacaktır. Hologram kumaş yapısı gereği, farklı açılardan bakıldıkça renk değişimi oluşur. Bu sayede, oldukça eğlence bir kalemlik modeline sahip olabilirsiniz. Kalemlik kullanımında birçok kişi Lisanslı kalemlik almak istemektedir. Bu kişiler için de pek çok farklı lisansa sahip seçenekler sunulmaktadır. Tutulan takım ya da desteklenen herhangi bir yerin lisansına sahip olan bir kalemlik modelini, size sunulan seçenekler arasında oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kalem kullanmayı seven ve oldukça fazla kalemi olan kişiler için özel olarak tasarlanmış olan Kalemlik büyük modeller de bulunmaktadır. İçerisine oldukça fazla kalem alabilen bu modeller, çanta için ya da masa için sizlere seçenek sunmaktadır. Kalemlik modellerini daha detaylı inceleyebilmek için ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmek için Trendyol sayfasını ziyaret edebilirsiniz.