İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tesisat

" araması için 28213 sonuç listeleniyor
Fırat Grup Fırat 20 Mm Pprc Maşon

Fırat GrupFırat 20 Mm Pprc Maşon

(29)
Fırat 20 Mm Pprc Maşon
2,40 TL
Sepete Git
MKD Kalde 25mm Pprc T

MKDKalde 25mm Pprc T

(6)
Kalde 25mm Pprc T
5,99 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git

Tesisat

Daha Temiz Sular İçin Su Arıtma Tesisatları

Ev ve yapı işleri söz konusu olduğunda tesisat malzemeleri en gerekli malzemeler arasında yer alır. Her yapının kendine özgü tesisat parçaları vardır. İnşa edilen yapılar üzerindeki hasarları onarmak ya da yeni baştan bir yapı inşa etmek için bu malzemelere ihtiyaç vardır. Tesisat malzemeleri her müşteri için gerekli olan ürünler arasında yer alır. Her ürün gibi bu ürünlerin de belirli bir kullanım ömrü vardır. Kimi zaman kullanım ömrü geçmiş ya da deforme olmaya başlamış tesisat malzemeleri için parça değişimi söz konusu olabilir. Bu parçaların kaliteli ve sağlıklı parçalar ile değişmesi, ev içerisinde sıkıntı yaşamamanız için önemlidir. Müşterilerine kaliteli ürün hizmetleri sunan Trendyol, tesisat ile ilgili tüm ürünlerde müşterileri için uygun içerikler barındırır. Isıtma, arıtma, kombi, klima ve havalandırma gibi çeşitli alanlarlarda sunulan ürün seçenekleri, her bir alanın kendine uygun ihtiyacına göre müşteriye sunulur. Özellikle her evde kullanılan kombiler dönemsel olarak temizlenmelidir. Aksi halde çalışma performansları azalabilir ve eviniz beklediğiniz gibi ısınmayabilir. Termostatik vanalar sayesinde kombilerin ısı derecelerini odalara göre ayarlayabilir ve dilediğiniz ısı ayarını manuel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak kimi zaman uzun kullanımlardan dolayı termostatik radyatör vanası bozulabilir. Vanalar bozulduğunda ev içerisindeki ısıyı dengelemeniz zorlaşır. Bu nedenle bozulan parçayı yenilemeniz gerekir. Bu durumda peteklerinizin marka ve modeline uygun olarak hazırlanmış ürün seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Termostatik vana seçenekleri çeşitli derecelerde ve bar ölçüsünde çalışabilir. Örneğin 15-28 derecede çalışan bu ürünler için maximum 10 derece basınç uygulanması gerekir. Eviniz için ürün seçerken size en uygun ürünü almanız, beklentilerinizin karşılanması bakımından önemlidir. Her evin ısınma durumu farklı olabilir. Kimi evler sabah ve akşam saatlerinde ısı konusunda farklı derecelerde olabilirken, kimi evler sabah ve akşam saatlerinde benzer ısı derecelerini koruyabilir. Hava sıcaklığına göre sürekli değişen bir ev için ayarlanabilir ürün seçeneklerini tercih etmeniz daha sağlıklı sonuç almanızı sağlar. Alacağınız malzemenin kalitesi de uzun ömürlü kullanım için son derece önemlidir. Tesisat ekipmanları ve malzemeleri söz konusu olduğundan geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Trendyol sayesinde aradığınız parçaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Daha Temiz Sular İçin Su Arıtma Tesisatları

Çeşme suları her bölgede doğrudan içmeye elverişli değildir. Bu suların daha sağlıklı ve içilebilir olması için belirli arıtma işlemlerinden geçmesi gerekir. Özellikle eski yapıya sahip konutlarda boruların eskimiş olması ve genel olarak tesisatın deforme olmuş olmasında dolayı içme suyunuz kirlenebilir. Su arıtma filtresi sayesinde su tesisatları, içme suyunuzun daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Pek çok farklı marka ve model seçenekleri ile su arıtma cihazları, kolay kurulumları ile uzun süreli bir kullanım sağlar. Modellerine göre farklılık gösterebilen bu ürünlerin çalışma prensipleri benzerdir. 12 aşamalı arıtma yapabilen ürünler olduğu gibi 8 aşamada suyu arıtan cihazlar da bulunur. Saatte 15 ve günde toplamda 360 litreye kadar temiz su üretebilen bu cihazlar, gün içerisinde kullanabileceğiniz içme suyu ihtiyacı için oldukça yeterlidir. Depolama alanı sayesinde siz suyu kullanmadığınız zaman dahi suyu arıtarak sizler için filtreleyen cihazlar, kullanım sağlamak istediğinizde size hazır bir şekilde arıtılmış suyu sunar. Karbon filtre, mikron sediment filtre, alkali filtre ve mineral filtre gibi suyu süzerek daha temiz ve sağlıklı bir hale getiren filtreler ile sağlığınızı da güvence altına almış olursunuz. Musluğa bağlanan bu cihazlar, lüks açma kapama başlıkları ile mutfağınıza estetik bir görünüm sağlar. Kullanılan filtreler zamanla ömürlerini tüketir ve yeni filtreler ile bu malzemeleri değiştirmek gerekir. Su tesisat malzemeleri ürün seçeneklerine ev sahipliği yapan Trendyol üzerinden, kullandığınız ürüne uygun filtreleri temin ederek cihazınızın çalışma performansını yenileyebilirsiniz. Cihazın modeline ve kapasitesine göre 3-6 ay şeklinde bu filtreleri yenileyerek sağlıklı bir şekilde su elde etmeye devam edebilirsiniz. Su arıtma sistemi için ihtiyacınız olan ürünü seçerken hanedeki üye sayısına dikkat edebilirsiniz. Kalabalık aileler için daha geniş hazneli bir depolama seçeneği içeren ürünleri tercih edebilirsiniz. Arıtılan suyu ister içme suyu olarak, ister yemek yapımında, ister içecek yapımında kullanabilirsiniz. Duş filtresi, duş esnasında suyu sizin için süzerek daha sağlıklı bir hale getirir. Duş filtresi sayesinde suyun cildinize zarar vermesine engel olabilirsiniz. Duş filtreleri, su arıtma filtreleri gibi farklı aşamalarda filtre arıtımı yapabilir. Su filtreleri birden fazla aşamalı ürün seçeneklerine sahiptir. 7 aşamalı olarak müşteriye sunulan bu filtreler sizlere rahat bir kullanım sağlar. 6 ve 12 aya kadar kullanım sağlayan bu filtreler, uzun süreli bir kullanım gerçekleştirmenize olanak tanır. Sizler de kullandığınız sularda hem cildinize hem de bedeninize daha sağlıklı ve temiz içerikler elde etmek istiyorsanız, bu ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Su arıtma cihazları ve duş filtrelerini incelemek için Trendyol ürün seçeneklerine göz atabilir ve kendinize uygun çeşitleri değerlendirebilirsiniz.

Evler İçin Uygun Tesisat Malzemeleri

Evler İçin Uygun Tesisat Malzemeleri

Tesisat malzemeleri her ev için gerekli ürünlerdir. Arıtma musluğu ürün seçeneğini temiz su elde etmek için mutfak ve banyolarda kullanabilirsiniz. Tesisat malzemeleri kombi, havalandırma, ısınma gibi pek çok alanda kullanılır. Su tesisatlarında kullanılan su basınç düşürücü olası tehlikelere karşı önlem almanıza yardımcı olur. Fabrika ayarları genellikle 8 bar giriş, 4 bar çıkış olmak üzere tasarlanan bu ürünleri dilerseniz kendiniz de daha sonradan ayarlayabilirsiniz. Su basınç düşürücüler, basıncı dengeleyerek basınçtan kaynaklanarak oluşabilecek sorunların önüne geçer. Ev ve ofisleriniz için tercih edebileceğiniz bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Basıncın korunması gereksiz akımın önüne geçerek tüketimde tasarruf etmenize yardımcı olur. Yaşam alanlarınızda su basınç düşürücü tercih etmeniz sizler için daha sağlıklı bir ortam oluşmasına da yardımcı olur. Tesisat doğalgaz ürün seçenekleri arasında da bulunan basınç düşürücüler, kombilerinizdeki basıncı takip edebilmeniz konusunda da sizlere yardımcı olur. Kombi ve petekler dönemsel olarak temizlenmeli ve kontrol edilmelidir. Kombinin basıncının fazla yükselmesi cihazın çalışmasını engellerken bir yandan da alacağınız verimi azaltabilir. Bunun yanında kombi bağlantı seti içerisinde bağlantı esnasında kullanabileceğiniz gerekli malzemeler ile birlikte sunulur. Ev işlerini kendi başına halleden ev sahipleri için yararlı olabilecek bu set sayesinde, kombi bağlantılarınızı kendiniz rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yerden ısıtma borusu ile ev içerisindeki ısınma ihtiyacınızı sağlayan bir seçenektir. Yerden ısıtma boruları uzun ömürlü kullanımları ile uzun süreler boyunca herhangi bir işleme gerek kalmadan ısınmanızı sağlar. Zaman içerisinde deforme olan ya da işlevselliğini yitiren ısıtma borularını, döşemek istediğiniz alanın uzunluk ve kalınlığını hesaba katarak Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tesisat söz konusu olduğunda hemen hemen evin her yerini ilgilendiren ayrı bir ürün seçeneği vardır. Evin elektrik tesisatı için kullanacağınız ürünler ile doğalgaz tesisatı için kullanacağınız ürünler farklıdır. Ürün seçenekleri kullandığınız marka, modele, tercihlerinize göre farklılık gösterebilir. Bu sebeple ürünleri incelerken almak istediğiniz ürünün özelliklerini ve beklentilerinizi iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Özelliklere karar verdikten sonra siparişlerinizi Trendyol üzerinden oluşturabilirsiniz.

Ev ve Yapı İnşaatlarında Kullanabileceğiniz Tesisat Boruları

Ev ve Yapı İnşaatlarında Kullanabileceğiniz Tesisat Boruları

Evin her alanı için farklı gereksinimleri vardır. Örneğin banyo, mutfak gibi suyun sıklıkla kullanıldığı bölgelerde su tesisatı ön plandadır. Elektrik tesisatı evin neredeyse tüm bölümlerini kaspar. Aynı şekilde doğalgaz tesisatı ile evin tüm odalarında karşılaşabilirsiniz. Su, elektrik ve doğalgaz, yaşam alanları için temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Sürekli olarak kullanılan bu sistemler için ise çeşitli tesisat borusu seçenekleri kullanılır. Tesisat parçaları arasında en önemli seçeneklerden birisi de borulardır. Borular suyu ve akımı ileterek ihtiyaçların karşılanmasında önemli rol oynar. Ancak farklı yapılar için farklı borular tercih edilmesi mümkündür. Plastik borular doğalgaz döşemeleri için sıklıkla kullanılır. Bunların yanı sıra alüminyum borular diğerlerine nazaran daha hafif bir yapıya sahiptir. Yıpranma ve paslanma yapmayan bu borular elektrik iletimi konusunda da bakır kadar iyi etki gösterir. İnce ve kalın olarak farklı mm’lerde müşterilere sunulan ürünleri farklı boyutlarda kestirebilirsiniz. Bakır borular diğer metallere kıyasıyan daha hafiftir. Enerji verimliliği sağlayan bu borular aynı zamanda antibakteriyeldir. Pirinç boru seçeneği ısı ve elektrik iletkenliğinin yüksek olması sebebi ile tesisatlarda tercih edilen malzemelerin başında gelir. Her borunun kullanım amacı ve yeri farklıdır. İletkenliğin ön planda olduğu yapılarda pirinç ve bakır boruların tercih edilmesi daha iyi sonuç almanıza yardımcı olur. Borular farklı boyut ve kalınlıklarda olabilir. Kullanmak istediğiniz boru uzunluğunu metre cinsinden belirleyerek boruları Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tesisat çantası seçeneğini de tercih ederek her türlü işinizde size yardımcı olacak ekipmanları belirleyebilirsiniz. Tesisat malzemesi için tercih edebileceğiniz Trendyol, her kategoride müşterilerine sunduğu onlarca farklı model ile müşterilerini memnun eden seçenekleri bir arada bulundurur. Dilerseniz siparişinizi oluşturup ihtiyacınız olan malzemeleri kısa sürede edinebilirsiniz.

Ev ve Otomobil İçin Kullanabileceğiniz Tesisat Malzemeleri

Ev ve Otomobil İçin Kullanabileceğiniz Tesisat Malzemeleri

Tesisat kablosu her evde kullanılan bir materyaldir. Tesisat kablosu seçenekleri farklı malzeme ve iletkenlik özelliğine sahiptir. Çiftli hoparlör kablosu, ses tesisatı için gerekli kablolar, özellikle otomobil sistemlerinde sıklıkla tercih edilir. Otomobil içerisindeki ses iletimini artırmak için silikonlu hoparlör kablosu, elektrik kablosu gibi çeşitli sinyal kabloları kullanılır. Tesisat kablo seti içerisinde ses iletim yapıları için kullanabileceğiniz önemli parçalar bulunur. Bu kablolar ile aldığınız yeni ses sistemlerini arabanıza entegre edebilir ve yolculuklarınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Tesisat kablosu set ürün seçenekleri farklı içerikler ile müşteriye sunulur. Kablo sayısı, kablo türü ve boyutu gibi içerik bakımından değişkenlik gösteren bu setler uygulama esnasında size yardımcı olabilecek malzemelerden oluşur. Kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz set içeriğini sipariş verebilirsiniz. Ev içerisinde özellikle banyo ve mutfakta kullanılan lavabo süzgeci, bulaşıklardan sonra gidere takılan yemek kalıntılarını engellemek için kullanılır. Gidere takılan yemek artıkları zamanla giderin tıkanmasına, tıkanma sonucunda ise suyun gidişine engel olur. Lavaboda tıkanan bu sular ise evinizde sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. Sabit lavabo süzgeçleri sayesinde yemekleri gidere gitmeden ayırabilir, lavaboda oluşabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Banyolarınızda kullanabileceğiniz banyo gider kapağı koku önleyici sayesinde sürekli olarak nemden kaynaklı oluşabilecek kokuların önüne geçebilirsiniz. Giderlerinize oluşabilecek koku ve rahatsız edici durumların olmaması için gider kapağı tercih edebilirsiniz. Tüm bu rahatsız edici sorunlar karşısında kullanabileceğiniz seçenekler sayesinde evinizi ya da ofisinizi daha temiz bir hale getirebilirsiniz. Banyo ve lavabolarda kullanılabilen tüm çeşitlere Trendyol üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Kokulu kapaklar ve çeşitli setler ile sistemsel olarak oluşan sorunların önüne geçebilirsiniz

Tüm Yapılar İçin Tesisat Malzemeleri Fiyatları

Tüm Yapılar İçin Tesisat Malzemeleri Fiyatları

Tesisat alet ve malzemeleri kullanılacakları alanlara göre farklı seçeneklere sahiptir. Su tesisatı için kullanılacak malzemeler ile oto tesisat için kullanılacak aletler aynı değildir. Bu sebeple malzemeleri seçerken öncelikle almak istediğiniz kategoriyi belirlemelisiniz. Tesisat malzemeleri belirli marka ve modellere uygun olarak üretilebilir. Marka, model, yapım malzemesi gibi etkenler fiyatlar üzerinde etkilidir. Tesisat fiyatları bu farklılıklar sebebi ile farklı fiyat segmentlerinde karşınıza çıkabilir. Su arıtma cihazı filtresi, su arıtma cihazı kullananlar tarafından yedek olarak alınabilecek ekipmanlar arasındadır. Bu filtreler zaman içerisinde ömürlerini doldurdukları için yerlerine yeni filtrelerin konulması gerekir. 6 ay ya da 12 senelik periyotlar ile yenileyebileceğiniz bu filtreleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz. Her su arıtma cihazının filtresi farklıdır. 7-8-12 aşamalı olarak ayrılan filtrelerde kullanım ömrü açısından farklar bulunur. Termostatik vana fiyatları vananın marka ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Almak istediğiniz vana özellikleri arasından manuel olarak ayarlanabilir seçenekler tercih edebilirsiniz. Tesisat vanası seçenekleri genel olarak müşterilere manuel olarak kullanım imkanı sunar. Bu ayrıcalık sayesinde su, doğalgaz ve elektrik gibi kaynakların kullanımını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Trendyol üzerinden almak istediğiniz ürün ve fiyatını görüntüleyebilirsiniz. Satın almadan önce ihtiyacınız olan malzemeyi deneyimlemiş olan müşterilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini görüntüleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Malzemelerin özelliklerine ve kullandığınız markalar ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle belirli markalar için farklı ürün seçenekleri uyumlu çalışmayabilir. Ancak almadan önce malzeme hakkındaki açıklamalar sayesinde kendinize uygun olanları seçebilirsiniz. Almak istediğiniz malzemeler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Kendinize uygun fiyata ve özelliklere sahip olan çeşitleri belirleyebilir ve satın alarak bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aradığınız Tesisat Malzemeleri Trendyol’da

Aradığınız Tesisat Malzemeleri Trendyol’da

Trendyol online alışveriş deneyimlerinde müşteriler için sevilerek tercih edilen siteler arasında yer alır. Onlarca farklı kategoride binlerce ürün ile müşterilerinin karşısına çıkan Trendyol, ürün çeşitliliği sayesinde pek çok müşteriye hitap eder. Almak istediğiniz tüm ürünleri Trendyol üzerinden aratarak kendinize uygun seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Gider kapağı lavabolar için oldukça önemli bir gereksinimdir. Özellikle kokuları önleyebilmenize olanak sağlayan gider kapağı, her müşterinin kullandığı ürünler arasında yer alır. Yapı içerisindeki kablolar tüm yapılar için büyük önem arz eder. Bu kablolar sayesinde kaynak üretimleri gerçekleştirilir. Kabloların iletilecek kaynağa uygun olması son derece önemlidir. Özellikle ses ve elektrik için kullanılan kablolarda iletkenlik aranan en önemli niteliktir. Set olarak satılanlar, yapılar içerisinde kullanabileceğiniz farklı seçeneklere sahiptir. Birden fazla modelde ve sayıda set olarak sunulan bu ürünleri tercih ederek acil bir ihtiyaç anında elinizin altında bulundurabilirsiniz. Tesisat filtresi, bazı yapılarda işinize yarayabilecek süzme işlemini gerçekleştiren filtreleri kapsar. Filtreli giderler, su arıtma cihazları gibi seçenekler sayesinde kullanım ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kablolar, borular ve filtreleri ile yapılarınız konusunda pek çok yardımcı sete de ev sahipliği yapan Trendyol üzerinden yapılarınız esnasında kullanacağınız setleri de temin edebilirsiniz. Trendyol, müşterilerin memnuniyetini önemser. Her müşterinin kullanım ihtiyacı farklı olabilir. Bu nedenle ürün çeşitliliği her müşterinin aradığını bulabilmesi konusunda önemlidir. Sizler de Trendyol üzerinden kendinize uygun malzeme çeşitlerini bulabilirsiniz. Aradığınız kategorideki ürünleri filtreleme seçeneği ile belirleyebilir, listelenen ürünler arasından ihtiyacınız olanı kısa sürede belirleyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz Trendyol’da bütçenize en uygun gelen ürünleri tercih edebilirsiniz. Kampanya ve fırsatları ile müşterilerinin bütçesin düşünen Trendyol’un kampanyalarını takip edebilir, size özel fırsatlardan yararlanarak tüm malzemeleri daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Su Tesisatı Nasıl Yapılır?

Su tesisatı, bina içerisine ve özellikle lavabolara temiz su akışının sağlanmasını sağlar. Tesisat ilk olarak inşaat sırasında yerleştirildiğinden etkili bir proje çizilmesi önemlidir. Proje çizildikten sonra kullanılacak ürünlere, botu tipine, boru genişliğine karar vermek gerekir. Elektrik tesisat malzemeleri seçimi sırasında su akışının kusursuz olmasını sağlayacak ekipmanlar kullanılması önerilir.

Sıcak Su Tesisatında Hangi Boru Kullanılır?

Sıcak su geçişini sağlayacak olan borularda dayanıklı malzemelerin kullanılması, boruların kısa süre içinde zedelenmemesi için önemlidir. Sıcağa dayanıklı borular, su iletimini sağlar. Suyun borudan geçiş sırasında ısı kaybetmemesi de büyük önem taşır. Bu sebeple ısı yalıtım özelliği bulunan kaliteli borular, pek çok tesisatçının hoşuna gider. Sıcak su tesisatı yapılırken özellikle plastik, galvanizli çelik ya da bakır borular kullanılabilir. Bu ürünlerin hepsi aynı zamanda soğuk su geçişi içinde uygundur. Plastik boru uygulaması pratik olduğundan sık tercih edilen çeşitlerden biridir. Suyu geçirmeyen ve akışın kesintisiz şekilde sağlayan bu borular sayesinde döşediğiniz tesisatın güvenle çalışacağından emin olabilirsiniz.

Su Tesisatı Malzemeleri Nelerdir?

Su tesisatının etkili bir şekilde çalışabilmesi için pek çok farklı aksesuara ve boruya ihtiyaç vardır. Tesisat sırasında hem temiz hem de kirli su gideri olduğuna dikkat edilmesi gerekir. Gider akışını doğru şekilde yapmak ve uygun genişlikte borular kullanmak, aynı zamanda taşma gibi sorunların da önüne geçer. Giden ve gelen suyun dengesini sağlamak için tahmini olarak su akışı bilinirse doğru boyutlardaki ürünler daha rahat seçilebilir. Önemli olan bir diğer su tesisat malzemesi ise sifon düzeneğidir. Temiz ve kullanılabilir bir tuvalet için, sifonun yeterli güçte olması aynı zamanda da kısa sürede dolması gerekir. Yapacağınız tesisat projesinde kullanılacak dayanıklı ve kaliteli ürünler sayesinde uzun bir süre sorunsuz çalışan su malzemelerin rahatlığını yaşayabilirsiniz.