Çelik Bileklik

27889+ Ürün
DEMOKAN 3mm 14k Altın Renk Çelik İnce Burgu-İtalyan Bileklik

DemokanResmi satıcı rozeti 3mm 14k Altın Renk Çelik İnce Burgu-İtalyan Bileklik

4.7
(96)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
4 Al 3 Öde
249 TL
Bade Jewelry CM & Xuping 14K Altın Kaplama Vip Bileklik (Beden Kısmından Mode...
Başarılı Satıcı

Bade Jewelry CM & Xuping 14K Altın Kaplama Vip Bileklik (Beden Kısmından Model Seçiniz)

4.8
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
439 TL
Trendyol Plus ile430,22 TL
MODA Caprea Xuping 17+2 cm Yıldız Taşlı 14 K Renginde Kadın Bileklik Kadın Xu...
En Çok Favorilenen 2. Ürün

MODA Caprea Xuping 17+2 cm Yıldız Taşlı 14 K Renginde Kadın Bileklik Kadın Xuping Bileklik

2.9
(1627)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
180 TL
TAKIPORT Gold Renk 5 Parçalı Zirkon Taşlı Kadın Bileklik Seti
Hızlı Teslimat

TAKIPORTResmi satıcı rozeti Gold Renk 5 Parçalı Zirkon Taşlı Kadın Bileklik Seti

3.9
(152)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

2. Ürün %20

Son 14 Günün En Düşük Fiyatı

-%24

293,65 TL
389,12 TL
Trendyol Plus ile199 TL
XUPING JEWELRY POKAK Xuping 14K Altın Kaplama Vip Bileklik-ADET FİYATTIR
En Çok Ziyaret Edilen 3. Ürün

XUPING JEWELRY POKAK Xuping 14K Altın Kaplama Vip Bileklik-ADET FİYATTIR

4.9
(84)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%14

298,49 TL
349 TL
Trendyol Plus ile283,57 TL
XUPING JEWELRY Xuping 14K Altın Kaplama Çelik Bileklik - Model Seçenekli - Ka...
Hızlı Teslimat

XUPING JEWELRY Xuping 14K Altın Kaplama Çelik Bileklik - Model Seçenekli - Kararmaz VIP Tasarım - Adet Fiyatıdır

4.8
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4 Al 3 Öde
Kargo Bedava
599 TL
Trendyol Plus ile569,05 TL
Genel Markalar Altın Renk Çoklu Yıldız Kararmaz Lüx Kadın Çelik Bileklik
En Çok Ziyaret Edilen 4. Ürün

Genel Markalar Altın Renk Çoklu Yıldız Kararmaz Lüx Kadın Çelik Bileklik

4.2
(462)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
30 TL Kupon
188 TL
Keyifli Hayaller İç İçe Sarmal Halka Kilit-Kalp-Nazar Charmlı 316L Çelik Kara...
Başarılı Satıcı

Keyifli Hayaller İç İçe Sarmal Halka Kilit-Kalp-Nazar Charmlı 316L Çelik Kararmaz Solmaz Çelik Bileklik 18+5 cm

4.7
(817)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
3 Al 2 Öde
Kargo Bedava
426,90 TL
XUPING JEWELRY POKAK Xuping 14K Altın Kaplama Vip Bileklik-ADET FİYAT
Başarılı Satıcı

XUPING JEWELRY POKAK Xuping 14K Altın Kaplama Vip Bileklik-ADET FİYAT

4.9
(124)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%27

409 TL
563,99 TL
Trendyol Plus ile357,90 TL
POKAK CM JEWELRY 14K Altın Kaplama Renk Kuyumcu İşçiliği Vip Bileklik - 1 ADET -
Başarılı Satıcı

POKAK CM JEWELRY 14K Altın Kaplama Renk Kuyumcu İşçiliği Vip Bileklik - 1 ADET -

5.0
(12)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%14

324,90 TL
379 TL
Trendyol Plus ile284,49 TL
POKAK CM JEWELRY 14K Altın Kaplama Renk Kuyumcu İşçiliği Vip Bileklik - 1 ADET -
Başarılı Satıcı

POKAK CM JEWELRY 14K Altın Kaplama Renk Kuyumcu İşçiliği Vip Bileklik - 1 ADET -

4.9
(67)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%11

379,90 TL
429,90 TL
Trendyol Plus ile360,90 TL
CM JEWERY Altın İşçiliğinde Kararma Yapmaz Kadın Çelik Bileklik Gold Renk Taş...
Hızlı Teslimat

CM JEWERY Altın İşçiliğinde Kararma Yapmaz Kadın Çelik Bileklik Gold Renk Taşlı Bileklik

4 Al 3 Öde
349 TL
Vitastyle Zirkon Taşlı Mekik Model Su Yolu Çelik Bileklik
Yetkili Satıcı

VitastyleResmi satıcı rozeti Zirkon Taşlı Mekik Model Su Yolu Çelik Bileklik

4.4
(59)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
2 Adede %5
Kupon Fırsatı
247,13 TL
Genel Markalar Xuping Kalın Halka Zirkon Taşlı VIP 14K GOLD Çelik Bileklik - ...
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Xuping Kalın Halka Zirkon Taşlı VIP 14K GOLD Çelik Bileklik - 17CM+2CM AYARLANABİLİR

3.9
(630)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
349 TL
Le Manolia Accessories kararmaz çelik ayetel kürsi bileklik gold ve gümüş ren...
En Çok Satan 3. Ürün

Le Manolia Accessories kararmaz çelik ayetel kürsi bileklik gold ve gümüş renk çelik ayetli bileklik hediye seti

3.9
(411)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
168 TL
Guess JGUJUBB02248JWYGS Kadın Bileklik

GuessResmi satıcı rozeti JGUJUBB02248JWYGS Kadın Bileklik

4.7
(2356)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonu1200 TL'ye 60 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1200 TL'ye 60 TL İndirim
Sepette1.305,12 TL1.365,12 TL
X-Lady Accessories Çelik Gold Detaylı 3’lü Kalın Düz Ajda Bilezik 6.5mm 22 Cm
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

X-Lady Accessories Çelik Gold Detaylı 3’lü Kalın Düz Ajda Bilezik 6.5mm 22 Cm

3.6
(219)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
3 Adede %15
154,66 TL
Trendyol Plus ile146,93 TL
POKAK CM JEWELRY 14K Altın Kaplama Renk Kuyumcu İşçiliği Vip Bileklik - 1 ADET -
Başarılı Satıcı

POKAK CM JEWELRY 14K Altın Kaplama Renk Kuyumcu İşçiliği Vip Bileklik - 1 ADET -

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%37

399,90 TL
636,99 TL
Trendyol Plus ile379,90 TL
XUPİNGS JEWELRY Kadın Gold Renk Çelik Bileklik – Taşlı ve Zarif Tasarım – Kar...
Hızlı Teslimat

XUPİNGS JEWELRY Kadın Gold Renk Çelik Bileklik – Taşlı ve Zarif Tasarım – Kararma Yapmaz – 8 Farklı Model Seçeneği

4 Al 3 Öde
349 TL
xesha Altın Kaplama 7'li Kombin Bileklik Seti Gold Renk Kadın Zincir Bilezik ...
Hızlı Teslimat

xesha Altın Kaplama 7'li Kombin Bileklik Seti Gold Renk Kadın Zincir Bilezik Künye

4.0
(81)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2 Adede %3
194 TL
Trendyol Plus ile184,30 TL
ERH Altın Renk Çelik İkili Bileklik Seti Burgu ve Yaprak Model Kadın Bileklik
Hızlı Teslimat

ERH Altın Renk Çelik İkili Bileklik Seti Burgu ve Yaprak Model Kadın Bileklik

4.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
10 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette147,81 TL150,83 TL
Trendyol Plus ile140,42 TL
AURRARİ Gold Çizgili Premium Çelik Bileklik
Yetkili Satıcı

AURRARİResmi satıcı rozeti Gold Çizgili Premium Çelik Bileklik

3.1
(7)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

151,42 TL
163,45 TL
Genel Markalar Çelik Kuyumcu İşçiliğinde Bileklik
Hızlı Teslimat

Genel Markalar Çelik Kuyumcu İşçiliğinde Bileklik

3.2
(1076)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
146,50 TL
Trendyol Plus ile139,17 TL
POKAK XUPING JEWELRY YENİ SEZON 14K Altın Kaplama Kuyumcu İşçiliği Vip Bilekl...
Başarılı Satıcı

POKAK XUPING JEWELRY YENİ SEZON 14K Altın Kaplama Kuyumcu İşçiliği Vip Bileklik-ADET FİYATTIR

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%33

569,90 TL
854,05 TL
Trendyol Plus ile541,40 TL
123...101...200

Marka

Popüler Markalar

Tüm Markalar

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Fenomenlerin Seçtikleri

Çok Al Az Öde

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Kurumsal Faturaya Uygun