Gümüş Karıştırma Kasesi Sofra & Mutfak

35+ Ürün
Transformacion Inox Çelik Profesyonel Ölçülü Karıştırma Kabı Seti -400-600 ml...
Süper Fırsat Ürünü

Transformacion Inox Çelik Profesyonel Ölçülü Karıştırma Kabı Seti -400-600 ml Sos & Hazırlık Şefi Serisi

Karıştırma Kasesi
1
4.0
(9)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette559,99 TL699,99 TL
Transformacion Inox Rende Kase Süzgeç Seti - MultiFix 3 in 1 722050

Transformacion Inox Rende Kase Süzgeç Seti - MultiFix 3 in 1 722050

Karıştırma Kasesi
3
3.1
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette764,99 TL849,99 TL
BEYZANA Çelik 3’Lü Karıştırma Kasesi Karıştırma Kabı Çok Amaçlı Çelik Kase Se...
Hızlı Teslimat

BEYZANAResmi satıcı rozeti Çelik 3’Lü Karıştırma Kasesi Karıştırma Kabı Çok Amaçlı Çelik Kase Seti 17-19-22 Cm

Karıştırma Kasesi
3
3.9
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %5
Kargo Bedava
499,99 TL
(166,66 TL/adet)
MCA Deerhome 24 Cm Paslanmaz Çelik Derin Çırpma ve Karıştırma Kasesi – Mutfak...
Hızlı Teslimat

MCA Deerhome 24 Cm Paslanmaz Çelik Derin Çırpma ve Karıştırma Kasesi – Mutfak Karıştırma Kabı, Kek ve Pasta...

1
Karıştırma Kasesi
338,99 TL
IKEA Blanda Blank Metal Servis Kabı 20 cm Yaldızlı Gld
Birlikte Al Kazan

IKEA Blanda Blank Metal Servis Kabı 20 cm Yaldızlı Gld

Karıştırma Kasesi
1
Kargo Bedava
899 TL
IKEA BLANDA BLANK çelik servis kasesi, vontestore , paslanmaz çelik, 20 cm
Hızlı Teslimat

IKEA BLANDA BLANK çelik servis kasesi, vontestore , paslanmaz çelik, 20 cm

Karıştırma Kasesi
1
Kargo Bedava
589 TL
Kitchen Life Mıen 11 Parça Profesyonelia Rendeli Karıştırma ve Salata Kurutuc...
Bugün Kargoda

Kitchen Life Mıen 11 Parça Profesyonelia Rendeli Karıştırma ve Salata Kurutucu Saklama Kabı Full Hazırlık Seti

10
Karıştırma Kasesi

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%25

2.999,90 TL
3.999,99 TL
(272,72 TL/adet)
Qerhome Paslanmaz Çelik Dövme Kore Stili Karıştırma Kabı 20 Cm Gümüş 1 Adet
Hızlı Teslimat

Qerhome Paslanmaz Çelik Dövme Kore Stili Karıştırma Kabı 20 Cm Gümüş 1 Adet

Karıştırma Kasesi
1 Parça
Kargo Bedava
649,90 TL
(649,90 TL/adet)
Funny Life 25,5 cm Çelik Çok Amaçlı Mikser Hamur Yoğurma Kabı

Funny Life 25,5 cm Çelik Çok Amaçlı Mikser Hamur Yoğurma Kabı

Karıştırma Kasesi
1
4.5
(2)
20 TL Kupon
349 TL
Trendyol Plus ile331,55 TL
morponi Paslanmaz Çelik Dövme Kore Mikser Kabı 27 Cm Gümüş 1 Adet
Hızlı Teslimat

morponiResmi satıcı rozeti Paslanmaz Çelik Dövme Kore Mikser Kabı 27 Cm Gümüş 1 Adet

Karıştırma Kasesi
2
Kargo Bedava
899,90 TL
(899,90 TL/adet)
Destpak 3 ADET Ölçekli Kore Stil Karıştırma Kabı Seti - Profesyonel 304 Kalit...
Yetkili Satıcı

DestpakResmi satıcı rozeti 3 ADET Ölçekli Kore Stil Karıştırma Kabı Seti - Profesyonel 304 Kalite Paslanmaz Çelik - Ömürlük Çok Amaçlı Kase

Karıştırma Kasesi
3
3.7
(15)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4 Al 3 Öde
Kargo Bedava
699,50 TL
(233,17 TL/adet)
Transformacion Inox Çelik Profesyonel Ölçülü arıştırma Kabı -600 ml Sos & Haz...

Transformacion Inox Çelik Profesyonel Ölçülü arıştırma Kabı -600 ml Sos & Hazırlık Şefi Serisi 722673

Karıştırma Kasesi
1
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %10 İndirim
Sepette431,99 TL479,99 TL
Destpak Ölçekli Kore Stil Karıştırma Kabı - Profesyonel 304 Kalite Paslanmaz ...
Yetkili Satıcı

DestpakResmi satıcı rozeti Ölçekli Kore Stil Karıştırma Kabı - Profesyonel 304 Kalite Paslanmaz Çelik - Ömürlük Çok Amaçlı Kase

Karıştırma Kasesi
1
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
4 Al 3 Öde
Kargo Bedava
499,90 TL
Genel Markalar 304 Paslanmaz Çelik 3’lü Çırpma & Karıştırma Kasesi Seti – 18/...
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

Genel Markalar 304 Paslanmaz Çelik 3’lü Çırpma & Karıştırma Kasesi Seti – 18/10, Derin, Kapaksız

3
Karıştırma Kasesi
4.5
(91)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
20 TL Kupon

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%28

750 TL
1.050 TL
(250 TL/adet)
Arsel 304 Paslanmaz Çelik Sade Çırpma & Karıştırma Kasesi – 18/10, Derin, Kap...

Arsel 304 Paslanmaz Çelik Sade Çırpma & Karıştırma Kasesi – 18/10, Derin, Kapaksız 24 cm

Karıştırma Kasesi
3
3.8
(9)
Kargo Bedava
439 TL
BEYZANA Küçük Boy 18 Cm Paslanmaz Çelik Salata ve Karıştırma Kasesi | Çelik Kase
Hızlı Teslimat

BEYZANAResmi satıcı rozeti Küçük Boy 18 Cm Paslanmaz Çelik Salata ve Karıştırma Kasesi | Çelik Kase

1
Karıştırma Kasesi
2. Ürün %5
329,99 TL
Kadim Vizyon Paslanmaz Çelik Kulplu Kapaklı Mikser Kabı Kırmızı 22cm 2.5 Litre

Kadim Vizyon Paslanmaz Çelik Kulplu Kapaklı Mikser Kabı Kırmızı 22cm 2.5 Litre

Karıştırma Kasesi
2
Kargo Bedava
1.499 TL
(599,60 TL/lt)
Mayden Concept 3 Litre Polipropilen Ölçü Kabı GMCP-1 – Şeffaf Dereceli Ölçü S...

Mayden Concept 3 Litre Polipropilen Ölçü Kabı GMCP-1 – Şeffaf Dereceli Ölçü Sürahisi, Hassas Ölçüm Kabı

Karıştırma Kasesi
1
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette284,05 TL299 TL
Trendyol Plus ile278,37 TL
ChefMate Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sunum Kasesi Meyve ve Salata Servis Kasesi ...
Hızlı Teslimat

ChefMate Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sunum Kasesi Meyve ve Salata Servis Kasesi 24 cm

Karıştırma Kasesi
1
Kargo Bedava
519,99 TL
morponi Paslanmaz Çelik Dövme Kore Stili Karıştırma Kabı 20 Cm Gümüş 1 Adet
Hızlı Teslimat

morponiResmi satıcı rozeti Paslanmaz Çelik Dövme Kore Stili Karıştırma Kabı 20 Cm Gümüş 1 Adet

1 Parça
Karıştırma Kasesi
Kargo Bedava
649,90 TL
(649,90 TL/adet)
emaye market Emaye Hamur Leğeni Salata Köfte Kısır Karıştırma Kabı Derin Taba...
Hızlı Teslimat

emaye market Emaye Hamur Leğeni Salata Köfte Kısır Karıştırma Kabı Derin Tabak 32 Cm

Karıştırma Kasesi
1
3.5
(6)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%14

1.288,97 TL
1.499 TL
DİĞER1111 Missfry Gala Büyük Boy Çelik Hamur Yoğurma ve Karıştırma Kabı 304 P...
Hızlı Teslimat

DİĞER1111 Missfry Gala Büyük Boy Çelik Hamur Yoğurma ve Karıştırma Kabı 304 Paslanmaz Çelik 28 cm 24 cm 20 cm

Karıştırma Kasesi
3
5.0
(17)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499 TL
Kitchen Life Mien 11 Parça Profesyonelia Rendeli Karıştırma ve Salata Kurutuc...
Bugün Kargoda

Kitchen LifeResmi satıcı rozeti Mien 11 Parça Profesyonelia Rendeli Karıştırma ve Salata Kurutucu Saklama Kabı Full Hazırlık Seti

Karıştırma Kasesi
Belirtilmemiş
4.7
(3)
Kargo Bedava
2.399,90 TL
(218,17 TL/adet)
Arsel 304 Paslanmaz Çelik Sade Çırpma & Karıştırma Kasesi – 18/10, Derin, Kap...

Arsel 304 Paslanmaz Çelik Sade Çırpma & Karıştırma Kasesi – 18/10, Derin, Kapaksız 20 cm Orta Boy

Karıştırma Kasesi
1
5.0
(4)
Kargo Bedava
429 TL
(429 TL/adet)
MİMOZA PARK 2 Lİ Paslanmaz Çelik Karıştırma Kasesi Hamur Yoğurma Kabı Çok Ama...
Yetkili Satıcı

MİMOZA PARK 2 Lİ Paslanmaz Çelik Karıştırma Kasesi Hamur Yoğurma Kabı Çok Amaçlı Çırpma Kabı 24cm- 21 cm 430ÇLK

2
Karıştırma Kasesi
4.0
(5)

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

453,60 TL
499 TL
(226,80 TL/adet)
Transformacion Inox Çelik Profesyonel Ölçülü arıştırma Kabı - 400 ml Sos & Ha...
Bugün Kargoda

Transformacion Inox Çelik Profesyonel Ölçülü arıştırma Kabı - 400 ml Sos & Hazırlık Şefi Serisi 722672

Karıştırma Kasesi
1
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette427,49 TL449,99 TL
Missfry Gala Büyük Boy Şef Çelik Karıştırma Çırpma Kabı 304 Paslanmaz Çelik 2...
Hızlı Teslimat

Missfry Gala Büyük Boy Şef Çelik Karıştırma Çırpma Kabı 304 Paslanmaz Çelik 25 cm 4,5 Litre

Karıştırma Kasesi
1
Kargo Bedava
1.800 TL
(400 TL/lt)
ChefMate Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sunum Kasesi Meyve ve Salata Servis Kasesi ...
Hızlı Teslimat

ChefMate Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sunum Kasesi Meyve ve Salata Servis Kasesi 28 cm

Karıştırma Kasesi
1
Kargo Bedava
649,99 TL
(23,21 TL/adet)
Missfry Gala Büyük Boy Çelik Hamur Yoğurma Kabı 304 Paslanmaz Çelik 29,5 cm 6...
Hızlı Teslimat

Missfry Gala Büyük Boy Çelik Hamur Yoğurma Kabı 304 Paslanmaz Çelik 29,5 cm 6,5 Litre

Karıştırma Kasesi
1
5.0
(1)
Kargo Bedava
879 TL
(135,23 TL/lt)
emaye market Emaye hamur legeni salata köfte kısır karıştırma kabı derin taba...

emaye market Emaye hamur legeni salata köfte kısır karıştırma kabı derin tabak 3lü set

Karıştırma Kasesi
3
5.0
(3)
Sepet ikonu2000 TL'ye 200 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu2000 TL'ye 200 TL İndirim
Sepette3.583,98 TL3.783,98 TL
Qerhome Paslanmaz Çelik Dövme Kore Mikser Kabı 27 Cm Gümüş 1 Adet
Hızlı Teslimat

Qerhome Paslanmaz Çelik Dövme Kore Mikser Kabı 27 Cm Gümüş 1 Adet

Karıştırma Kasesi
2
Kargo Bedava
899,90 TL
(899,90 TL/adet)
Vadi Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sunum Kasesi Meyve ve Salata Servis Kasesi 24 cm
Hızlı Teslimat

Vadi Paslanmaz Çelik Yuvarlak Sunum Kasesi Meyve ve Salata Servis Kasesi 24 cm

Karıştırma Kasesi
1
Kargo Bedava
399,99 TL
BEYZANA Çelik 3’Lü Karıştırma Kasesi Karıştırma Kabı Çok Amaçlı Çelik Kase Se...
Hızlı Teslimat

BEYZANA Çelik 3’Lü Karıştırma Kasesi Karıştırma Kabı Çok Amaçlı Çelik Kase Seti 18-22-26 cm

3
Karıştırma Kasesi
4.2
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
999 TL
(333 TL/adet)
Hascevher Çelik Kase 28 cm

Hascevher Çelik Kase 28 cm

Karıştırma Kasesi
1
5.0
(1)
Kargo Bedava
870 TL
Funny Life Çelik Çok Amaçlı Mikser Hamur Yoğurma Kabı - Çelik Kase

Funny Life Çelik Çok Amaçlı Mikser Hamur Yoğurma Kabı - Çelik Kase

Karıştırma Kasesi
1
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Kargo Bedava
595 TL
Trendyol Plus ile565,25 TL
1

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kuponlu Ürünler

Fiyat Geçmişi

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Kurumsal Faturaya Uygun