Kavanoz Kapağı

5608+ Ürün
Paşabahçe PAŞABAHÇE BREAKFAST KAVANOZ 2'Lİ BEYAZ KAPAK KÜÇÜK BOY
Bugün Kargoda

Paşabahçe PAŞABAHÇE BREAKFAST KAVANOZ 2'Lİ BEYAZ KAPAK KÜÇÜK BOY

2
4.5
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
510 TL
(255 TL/adet)
Mottogo Standlı 3'lü Akasya Vakumlu Kapak Cam Kavanoz Seti (1250ml, 950ml, 65...
Yetkili Satıcı

Mottogo Standlı 3'lü Akasya Vakumlu Kapak Cam Kavanoz Seti (1250ml, 950ml, 650ml)

4
3.9
(35)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
1.614,05 TL1.699 TL
Trendyol Plus ile1.533,35 TL
istoç 10 adet 70mm Uzun Etekli Derin Geniş Kenar Metal Konserve Kavanoz Kapağ...
Hızlı Teslimat

istoç 10 adet 70mm Uzun Etekli Derin Geniş Kenar Metal Konserve Kavanoz Kapağı içi %100 Sızdırmaz Silikon

7-12
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
348 TL
(34,80 TL/adet)
AREN HOME BABY Dantelli, Lastikli Büyük Kavanoz Kapağı Örtüsü - 3 Adet - Yeşi...

AREN HOME BABY Dantelli, Lastikli Büyük Kavanoz Kapağı Örtüsü - 3 Adet - Yeşil Rengi

3
Kargo Bedava
429 TL
(143 TL/adet)
Sarkap Hijyenik 82 mm Kapak 10lu Paket x 4 Adet - Jam Seri

Sarkap Hijyenik 82 mm Kapak 10lu Paket x 4 Adet - Jam Seri

1
318,50 TL
(79,63 TL/adet)
parlakcam Detoks Şişesi 100ml Metal Kapaklı Hediyelik Cam Shot Şişesi 100cc M...
Yetkili Satıcı

parlakcamResmi satıcı rozeti Detoks Şişesi 100ml Metal Kapaklı Hediyelik Cam Shot Şişesi 100cc Mum Kavanozu Süs Cam Şişe 15 Adet

13-18
4.6
(21)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
Kargo Bedava
15 TL Kupon
Sepet ikonuKampanyalı Fiyat
485,09 TL499,99 TL
Karçiçeği Home Ahşap Kapaklı, Vakumlu Cam Kavanoz- 890 Ml
Yetkili Satıcı

Karçiçeği Home Ahşap Kapaklı, Vakumlu Cam Kavanoz- 890 Ml

4.7
(69)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
199 TL
(223,60 TL/lt)
Kitchen Life Akasya Kapaklı Borosilikat Cam Bal Kavanozu 550 ml
Bugün Kargoda

Kitchen LifeResmi satıcı rozeti Akasya Kapaklı Borosilikat Cam Bal Kavanozu 550 ml

5.0
(1)
349,90 TL
(636,18 TL/lt)
Sarkap Hijyenik Paketli 10'lu 82 mm Kapak - Jams - Blackberry

Sarkap Hijyenik Paketli 10'lu 82 mm Kapak - Jams - Blackberry

1
5.0
(2)
75 TL
(7,50 TL/adet)
Dolkin Home 6'lı 800 ml Ahşap Vakum Kapaklı Cam Kavanoz Bakliyat Seti Şeffaf ...
Başarılı Satıcı

Dolkin HomeResmi satıcı rozeti 6'lı 800 ml Ahşap Vakum Kapaklı Cam Kavanoz Bakliyat Seti Şeffaf Etiketli Erzak Seti

6
5.0
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
849,90 TL
(141,65 TL/adet)
MİEN Akasya Kare Vakumlu Kapak Çizgili Kavanoz 1500ml
Süper Fırsat Ürünü
Hızlı Teslimat

MİEN Akasya Kare Vakumlu Kapak Çizgili Kavanoz 1500ml

5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
519,20 TL649 TL
Trendyol Plus ile508,82 TL
ATG4X4 Kristal silindir kapaklı mika kavanoz kutusu sunum kasesi magnolia kab...
Bugün Kargoda

ATG4X4 Kristal silindir kapaklı mika kavanoz kutusu sunum kasesi magnolia kabı 270cc 10 adet

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %15 İndirim
348,50 TL410 TL
Trendyol Plus ile341,53 TL
guntasavm Kavanoz Kapağı 100 Mm
Bugün Kargoda

guntasavm Kavanoz Kapağı 100 Mm

4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kupon Fırsatı
59,90 TL
Sampex 2 Adet 300 ml Cam Kavanoz krem Şişesi  Küçük Vazo Kapaklı 2x300ml
Bugün Kargoda

Sampex 2 Adet 300 ml Cam Kavanoz krem Şişesi Küçük Vazo Kapaklı 2x300ml

2
4.8
(18)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
75 TL
(125 TL/lt)
Empressco 8L Cam Kavanoz Kapaklı, Turşu ve Saklama İçin Şık ve Pratik

Empressco 8L Cam Kavanoz Kapaklı, Turşu ve Saklama İçin Şık ve Pratik

Kargo Bedava
2.488 TL
(311 TL/lt)
ZURİ DESİGN 6’lı Erzak Saklama Kabı Beyaz Vakumlu Kapaklı Çizgi Desenli Mutfa...
Yetkili Satıcı

ZURİ DESİGNResmi satıcı rozeti 6’lı Erzak Saklama Kabı Beyaz Vakumlu Kapaklı Çizgi Desenli Mutfak Düzenleyici Kavanoz Seti 610 ml

6
5.0
(2)
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
799 TL
(133,17 TL/adet)
Trendyol Plus ile759,05 TL
ALLEGRI Amber Renk Cam 4 Boy Kavanoz Seti Bakliyat Çay Baharat Düzenleme Vaku...
Hızlı Teslimat

ALLEGRI Amber Renk Cam 4 Boy Kavanoz Seti Bakliyat Çay Baharat Düzenleme Vakumlu Metal Kapak 1,5-2-3-4 Litre

7-12
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %3
Kargo Bedava
1.811 TL
Trendyol Plus ile1.720,45 TL
Maloria Kristal Kapaklı Cam Saklama Kavanozu | (TEKLİ) 1 Adet - 900ml
Yetkili Satıcı

Maloria Kristal Kapaklı Cam Saklama Kavanozu | (TEKLİ) 1 Adet - 900ml

1 Parça
2.5
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
2. Ürün %10
349 TL
(349 TL/adet)
Porsima 2-4 Bambu Vakumlu Kapaklı Yuvarlak Borosilikat Cam 8li Kavanoz Seti S...
Yetkili Satıcı

PorsimaResmi satıcı rozeti 2-4 Bambu Vakumlu Kapaklı Yuvarlak Borosilikat Cam 8li Kavanoz Seti Saklama Kabı 1300ml 10x20cm

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
2.499 TL
(312,38 TL/adet)
Bambum Zone - 3'lü Cam Saklama Kabı 600ml-800ml-1300ml Vakumlu Bambu Kapaklı
Yetkili Satıcı

Bambum Zone - 3'lü Cam Saklama Kabı 600ml-800ml-1300ml Vakumlu Bambu Kapaklı

3
4.0
(4)
Kargo Bedava
2 Adede %2
Kargo Bedava
554,40 TL
(184,80 TL/adet)
Trendyol Plus ile498,96 TL
Glass&Grace 3'lÜ Set 3 Litre Şeffaf Ahşap Kapaklı Vakumlu Büyük Boy Deterjan ...
Süper Fırsat Ürünü
Flaş ürün ikonuFlaş Ürün
00:00:00

Glass&Grace 3'lÜ Set 3 Litre Şeffaf Ahşap Kapaklı Vakumlu Büyük Boy Deterjan Saklama Kavanozu & Çamaşır Odası Organizerı

3

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava
20 TL Kupon
2 Adede %3

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%17

547,21 TL
661,23 TL
(182,40 TL/adet)
Milea 6 Adet Derin Siyah Metal Ergo Bebek Mama Reçel Fıstık Ezmesi Kavanoz Ka...
Başarılı Satıcı

Milea 6 Adet Derin Siyah Metal Ergo Bebek Mama Reçel Fıstık Ezmesi Kavanoz Kapağı – 70 mm (255 cc-350 cc-545 cc kavanozlara uyumlu)

6
5.0
(2)
175 TL
(29,17 TL/adet)
Maloria Çizgili Bambu Vakum Kapaklı Geyik Kavanoz | 750ml - Tekli
Yetkili Satıcı

Maloria Çizgili Bambu Vakum Kapaklı Geyik Kavanoz | 750ml - Tekli

4.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2. Ürün %10
Kargo Bedava
549 TL
(732 TL/lt)
Genel Markalar 5 Litre Kavanoz Kapağı – 10’lu Set, Tutmalı, Dayanıklı ve Prat...

Genel Markalar 5 Litre Kavanoz Kapağı – 10’lu Set, Tutmalı, Dayanıklı ve Pratik Kullanım

10'lu
Kargo Bedava
499,90 TL
(10 TL/lt)
Porsima 5-3 Bambu Vakumlu Kapaklı Kare Borsilikat Cam 9lu Kavanoz Seti Saklam...
Yetkili Satıcı

PorsimaResmi satıcı rozeti 5-3 Bambu Vakumlu Kapaklı Kare Borsilikat Cam 9lu Kavanoz Seti Saklama Kabı 750ml 7,5x15cm

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.999 TL
(222,11 TL/adet)
KOLETİC STORE 3'lü akasya ultra vakum kapaklı pinterest origami çizgili kavan...
Hızlı Teslimat

KOLETİC STORE 3'lü akasya ultra vakum kapaklı pinterest origami çizgili kavanoz seti çay şeker kahve kavanoz

3
4.8
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
975 TL
(325 TL/adet)
welcomein 1850 ml Kare Cam Kavanoz 3’lü Set – Ahşap Kulplu Kapaklı, Fitilli E...
Yetkili Satıcı

welcomein 1850 ml Kare Cam Kavanoz 3’lü Set – Ahşap Kulplu Kapaklı, Fitilli Erzak ve Saklama Kabı

2
Kargo Bedava
1.210,81 TL
(218,16 TL/lt)
AROW Nora Akasya Kapaklı Cam Kavanoz 1250 ml

AROWResmi satıcı rozeti Nora Akasya Kapaklı Cam Kavanoz 1250 ml

1 Parça
Kargo Bedava
3 Al 2 Öde
Kargo Bedava
479 TL
(383,20 TL/lt)
Bella Maison Joye Ahşap Kapaklı Kavanoz (290 CC)
Hızlı Teslimat

Bella Maison Joye Ahşap Kapaklı Kavanoz (290 CC)

4.5
(87)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
430 TL
(1.482,76 TL/lt)
LİZYA BABY Cam Kavanoz Altın Kapaklı 210 Cc Yoğurt Bebek Mama Konserve Reçel ...
Bugün Kargoda

LİZYA BABY Cam Kavanoz Altın Kapaklı 210 Cc Yoğurt Bebek Mama Konserve Reçel Ek Gıda Kavanozu

4
4.6
(35)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
149,99 TL
(714,24 TL/lt)
NEWNOW Akasya Kapaklı 3’lü Borosilikat Cam Kavanoz Seti Kaşıklı Şeffaf Çizgil...
Birlikte Al Kazan

NEWNOWResmi satıcı rozeti Akasya Kapaklı 3’lü Borosilikat Cam Kavanoz Seti Kaşıklı Şeffaf Çizgili Saklama Kabı

Kargo Bedava
2. Ürün %5
Kargo Bedava
999 TL
(333 TL/adet)
GLAMZE 3'lü Çizgili Model Akasya Kapak Kavanoz Seti (1700-1200-900 ml)
Hızlı Teslimat

GLAMZE 3'lü Çizgili Model Akasya Kapak Kavanoz Seti (1700-1200-900 ml)

3

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

1.600 TL
1.700 TL
Paşabahçe 3’lü Şeffaf Cam Kavanoz Seti – Hava Geçirmez Kapaklı,(1700/1400/100...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 3’lü Şeffaf Cam Kavanoz Seti – Hava Geçirmez Kapaklı,(1700/1400/1000ml) Gıda Erzak Saklama Kabı

3
3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.399 TL
(341,22 TL/lt)
KaiHome 3lü Bambu Kapaklı 800ML Cam Çay/Kahve/Şeker Kavanoz Seti
Bugün Kargoda

Kaihome 3lü Bambu Kapaklı 800ML Cam Çay/Kahve/Şeker Kavanoz Seti

3
4.6
(281)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.399 TL
(466,33 TL/adet)
MİEN Kare Mantar Kapak Cam Kavanoz - Şeffaf / Açık Kahverengi - 150 ml
Yetkili Satıcı

MİENResmi satıcı rozeti Kare Mantar Kapak Cam Kavanoz - Şeffaf / Açık Kahverengi - 150 ml

1
169,90 TL
(1.132,67 TL/lt)
Karçiçeği Home 5'li Dekoratif Bakliyat Kavanozu Mutfak Düzenleyici Etiketli 1...

Karçiçeği HomeResmi satıcı rozeti 5'li Dekoratif Bakliyat Kavanozu Mutfak Düzenleyici Etiketli 1300 Cc Vakumlu Kapaklı Cam

5
3.7
(3)
Kargo Bedava
585,10 TL
(117,02 TL/adet)
1...16...3233343536...87...138

Kategori

Marka

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Bugün Kargoda

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun