Kavanoz Kapağı

5589+ Ürün
zezedesing Bambu Kapaklı Vakumlu Cam Kavanoz 6’lı Set 890 ML | Hava Geçirmez ...
Başarılı Satıcı

zezedesing Bambu Kapaklı Vakumlu Cam Kavanoz 6’lı Set 890 ML | Hava Geçirmez Erzak Saklama Kavanozu |

Kargo Bedava
60 TL Kupon
Kargo Bedava
1.090,90 TL
(204,29 TL/lt)
Bereketli Store Mien Fiyonk Detaylı Cam Kavanoz | Şık Kapaklı Saklama Kabı 20 cm
Hızlı Teslimat

Bereketli Store Mien Fiyonk Detaylı Cam Kavanoz | Şık Kapaklı Saklama Kabı 20 cm

2
Kargo Bedava
799 TL
MİEN Akasya Kapaklı Cam Kavanoz 1500 ml

MİEN Akasya Kapaklı Cam Kavanoz 1500 ml

1
Kargo Bedava
478,90 TL
(319,27 TL/lt)
Molino 3'lü Bambu Stantlı Porselen Vakum Kapaklı Saklama Kavanozu Seti
Hızlı Teslimat

Molino 3'lü Bambu Stantlı Porselen Vakum Kapaklı Saklama Kavanozu Seti

6
Kargo Bedava
1.140 TL
(380 TL/adet)
Paşabahçe 9'lu Akasya Kapaklı Cam Kavanoz Seti 500/750/1000 ml
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 9'lu Akasya Kapaklı Cam Kavanoz Seti 500/750/1000 ml

7-12
Kargo Bedava
2.999 TL
(333,22 TL/adet)
Rotanev 6 Adet 100 ml Kilitli Beyaz Kapaklı Şeffaf Detox Shot Şişesi 100 Cc G...
Yetkili Satıcı

RotanevResmi satıcı rozeti 6 Adet 100 ml Kilitli Beyaz Kapaklı Şeffaf Detox Shot Şişesi 100 Cc Ginger Şat Beyaz Cam Şişe

6
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 20 TL İndirim
199,90 TL219,90 TL
Binbirreyon 20 Adetli Konserve Kavanoz Kapağı Seti Turşu Salça Kavanoz Kapağı...
Hızlı Teslimat

BinbirreyonResmi satıcı rozeti 20 Adetli Konserve Kavanoz Kapağı Seti Turşu Salça Kavanoz Kapağı RA438

18+

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

Kupon Fırsatı
2 Adede %1

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

189,99 TL
199,99 TL
(9,50 TL/adet)
Paşabahçe 6'lı 400ml Akasya Kapaklı Akasya Altlıklı Cam Saklama Kavanoz Seti ...
Hızlı Teslimat

Paşabahçe 6'lı 400ml Akasya Kapaklı Akasya Altlıklı Cam Saklama Kavanoz Seti -Baharatlık,Kahve.Şeker

6
Kargo Bedava
1.999 TL
(333,17 TL/adet)
Rotanev 10 Adet Buzlu Şeffaf Cam Shot Şişesi Sızdırmaz Metal Gümüş Kapaklı Ko...
Yetkili Satıcı

RotanevResmi satıcı rozeti 10 Adet Buzlu Şeffaf Cam Shot Şişesi Sızdırmaz Metal Gümüş Kapaklı Koku Süs Çok Amaçlı Şişe 50ml

10'lu
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
319,90 TL369,90 TL
Milea 4 ADET Sürahi Süt, Ayran,Limonata, Meşrubat Şişesi Kırmızı Plastik Kapa...
Başarılı Satıcı

Milea 4 ADET Sürahi Süt, Ayran,Limonata, Meşrubat Şişesi Kırmızı Plastik Kapaklı 1000 ml Şeffaf Cam Şişe

7-12
345 TL
(86,25 TL/adet)
daimahome 3'lü Boğum Akasya Kapaklı Kavanoz Seti
Başarılı Satıcı

daimahomeResmi satıcı rozeti 3'lü Boğum Akasya Kapaklı Kavanoz Seti

3
Kargo Bedava
1.549 TL
(516,33 TL/adet)
ACAR Malibu Akasya Kapaklı Borosilikat Cam Kavanoz - 850 ml

ACARResmi satıcı rozeti Malibu Akasya Kapaklı Borosilikat Cam Kavanoz - 850 ml

1 Parça
4.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
479,90 TL
(564,59 TL/lt)
BERRY AHSAP KAPAK SILIKONLU ( KAYIN AGACI)  DIS CAP 8 CM- 24 ADET
Hızlı Teslimat

BERRY AHSAP KAPAK SILIKONLU ( KAYIN AGACI) DIS CAP 8 CM- 24 ADET

Kargo Bedava
999 TL
(41,63 TL/adet)
Milea 12 Adet Damla Cam Ginger Shot Detox Şişesi Sızdırmaz Metal Kapaklı Çok ...
Başarılı Satıcı

Milea 12 Adet Damla Cam Ginger Shot Detox Şişesi Sızdırmaz Metal Kapaklı Çok Amaçlı 50ml

4.5
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
450 TL
(37,50 TL/adet)
wellLine 200 Cc Düz Model Pet Şişe - Beyaz Kilitli Kapaklı - 200 Ml Boş Pet Ş...
Hızlı Teslimat

wellLine 200 Cc Düz Model Pet Şişe - Beyaz Kilitli Kapaklı - 200 Ml Boş Pet Şişe (50 Adet)

1 Parça
5.0
(4)
Kargo Bedava
975 TL
(19,50 TL/adet)
morponi Bambu Kapaklı Vakumlu Borosilikat Cam Kavanoz 6 Adet 100 ml

morponiResmi satıcı rozeti Bambu Kapaklı Vakumlu Borosilikat Cam Kavanoz 6 Adet 100 ml

6
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
469,90 TL
(78,32 TL/adet)
Soft Kare Turuncu Küçük Pötikareli Lastikli Dikişli Kavanoz Kapağı Örtüsü 6 Adet
Yetkili Satıcı

Soft KareResmi satıcı rozeti Turuncu Küçük Pötikareli Lastikli Dikişli Kavanoz Kapağı Örtüsü 6 Adet

6
3. Ürün %10
178,80 TL
(29,80 TL/adet)
Milea 12 Adet Beyaz Kavanoz Kapağı – 53mm (190cc-210cc kavanoza uyumlu)
Başarılı Satıcı

Milea 12 Adet Beyaz Kavanoz Kapağı – 53mm (190cc-210cc kavanoza uyumlu)

7-12
175 TL
(14,58 TL/adet)
IKEA TREV Kapaklı Cam Kavanoz 0.5 LT Vakumlu Contalı Sızdırmaz Hava Geçirmez ...
Başarılı Satıcı

IKEA TREV Kapaklı Cam Kavanoz 0.5 LT Vakumlu Contalı Sızdırmaz Hava Geçirmez Şeffaf Gıda Saklama Yükseklik: 10.5 cm Çap: 11 cm

1
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
3 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
399,96 TL404 TL
Vip Home Concept 10 Litre Büyük Boy Geniş Ağızlı PET Kavanoz Sarı Vidalı Kapa...
Yetkili Satıcı

Vip Home Concept 10 Litre Büyük Boy Geniş Ağızlı PET Kavanoz Sarı Vidalı Kapaklı Turşu Zeytin Kabı 2 Adet

2
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
494,95 TL499,95 TL
Trendyol Plus ile470,20 TL
Glass&Grace 6’lı 300 ML Bambu Kapaklı Cam Baharatlık Seti | Baharat Kavanozu,...
Hızlı Teslimat

Glass&Grace 6’lı 300 ML Bambu Kapaklı Cam Baharatlık Seti | Baharat Kavanozu, Etiket hEDİYELİ

6
5.0
(1)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
20 TL Kupon
2 Adede %3
Kargo Bedava
556,01 TL
(92,67 TL/adet)
Aşkana 3 Parça Saklama Kavanoz Seti,Bambu Kapaklı Erzak Kabı,Metal Çay Kahve ...
Hızlı Teslimat

Aşkana 3 Parça Saklama Kavanoz Seti,Bambu Kapaklı Erzak Kabı,Metal Çay Kahve Şeker Mutfak Saklama Kabı-Renk Seçenekli

3
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
649 TL
(216,33 TL/adet)
Maloria Bambu Gold Geyik Kapaklı Kristal Şeffaf Konik Çizgili Cam Kavanoz | 3...
Yetkili Satıcı

Maloria Bambu Gold Geyik Kapaklı Kristal Şeffaf Konik Çizgili Cam Kavanoz | 3x750ml (ORTA BOY)

1
Kargo Bedava
2. Ürün %10
Kargo Bedava
1.199 TL
(532,89 TL/lt)
Milea 6 Adet Derin Siyah Metal Ergo Bebek Mama Reçel Fıstık Ezmesi Kavanoz Ka...
Başarılı Satıcı

Milea 6 Adet Derin Siyah Metal Ergo Bebek Mama Reçel Fıstık Ezmesi Kavanoz Kapağı – 89 mm (700 cc kavanozlara uyumlu)

6
199,95 TL
(33,32 TL/adet)
NYL HOME 12'li Etiketli Çizgili Cam Kavanoz Seti – Plastik Contalı Hava Almaz...
Hızlı Teslimat

NYL HOME 12'li Etiketli Çizgili Cam Kavanoz Seti – Plastik Contalı Hava Almaz Kapaklı Erzak Bakliyat Saklama Kabı 12 x 1 L

1
Kargo Bedava
1.145 TL
(95,42 TL/adet)
Demirhan Group 1300 ML CAM VAKUMLU AKASYA KAPAKLI BAMBU ALTLIKLI 2`Lİ KAVANOZ
Başarılı Satıcı

Demirhan Group 1300 ML CAM VAKUMLU AKASYA KAPAKLI BAMBU ALTLIKLI 2`Lİ KAVANOZ

3
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
629,53 TL649 TL
Trendyol Plus ile598,05 TL
VELLON HOME CAM KAPAKLI CAM KAVANOZ 1,3 LT

VELLON HOME CAM KAPAKLI CAM KAVANOZ 1,3 LT

1
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
464,55 TL489 TL
MagHome 6'lı Bambu Kapaklı Vakumlu Borosilikat Cam Saklama Kabı/Baharatlık/Ka...

MagHome 6'lı Bambu Kapaklı Vakumlu Borosilikat Cam Saklama Kabı/Baharatlık/Kavanoz 300 ml (Kaşık Hediyeli)

6
Kargo Bedava
595 TL
(99,17 TL/adet)
welcomein 1.8 Litre Akasya Kapaklı Cam Kavanoz – Büyük Boy Saklama Kabı, Bakl...
Yetkili Satıcı

welcomein 1.8 Litre Akasya Kapaklı Cam Kavanoz – Büyük Boy Saklama Kabı, Bakliyat, Kahve, Baharat Kavanozu

2
Kargo Bedava
999,90 TL
(555,50 TL/lt)
MODA OZY 6lı Cam Kavanoz Seti Ahşap Kapaklı Vakumlu Bakliyat Kavanozu 1000 ml...
Başarılı Satıcı

MODA OZY 6lı Cam Kavanoz Seti Ahşap Kapaklı Vakumlu Bakliyat Kavanozu 1000 ml (etiket dahildir)

6
5.0
(2)
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
1.250 TL
(208,33 TL/adet)
Pembelia Life 4’lü Bambu Kapaklı Porselen 500 ml Baharat Saklama Kavanoz Seti
Hızlı Teslimat

Pembelia Life 4’lü Bambu Kapaklı Porselen 500 ml Baharat Saklama Kavanoz Seti

5.0
(2)
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette 10 TL İndirim
1.389,90 TL1.399,90 TL
MODA OZY 3lü Deterjan Kavanozu Beyazlar/ Renkliler/ Yumuşatıcı Şişesi Gold Ka...
Başarılı Satıcı

MODA OZY 3lü Deterjan Kavanozu Beyazlar/ Renkliler/ Yumuşatıcı Şişesi Gold Kapaklı Saklama Kabı

3
5.0
(5)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
2 Adede %5
Kargo Bedava
900 TL
(300 TL/adet)
Afracam 30 ml Amber Çelik Roll On Şişesi 30 Cc Sızdırmaz Siyah Kapaklı Kahver...

Afracam 30 ml Amber Çelik Roll On Şişesi 30 Cc Sızdırmaz Siyah Kapaklı Kahverengi Cam Şişe 1 Adet

1 Parça
5.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
132,90 TL
(4.430 TL/lt)
wellLine Amber 2'li 100ml Boş Kavanoz, Krem Ve Mum Için Uygun Cam Siyah Kapak...
Hızlı Teslimat

wellLine Amber 2'li 100ml Boş Kavanoz, Krem Ve Mum Için Uygun Cam Siyah Kapaklı Kavanoz

1 Parça
5.0
(2)
129 TL
(64,50 TL/adet)
GÖNÜL MUTFAK Gönül GNL3836 Kapaklı Borosilikat Cam Kavanoz 6.5x12 cm 1 Adet

GÖNÜL MUTFAK Gönül GNL3836 Kapaklı Borosilikat Cam Kavanoz 6.5x12 cm 1 Adet

1 Parça
4.8
(6)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
152,90 TL
(152,90 TL/adet)
Afracam 100 ml Şeffaf Küçük Şişe 100 Cc Siyah Sızdırmaz Kapaklı Cam Şişe Hedi...

Afracam 100 ml Şeffaf Küçük Şişe 100 Cc Siyah Sızdırmaz Kapaklı Cam Şişe Hediyelik 20 Adet

18+
5.0
(1)
Kargo Bedava
1.142,90 TL
(571,45 TL/lt)
1...49...979899100101...119...138

Kategori

Marka

Fiyat

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kuponlu Ürünler

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Fenomenlerin Seçtikleri

Kurumsal Faturaya Uygun