Renk
Genişlik
Fonksiyon
Fiyat
Kumaş
Gövde Materyali
Derinlik
Boyut/Ebat
Yükseklik
Ölçü
Genişlik
Ayak Malzemesi Rengi
Ayak Malzemesi
Materyal
Tasarım
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kelebek Mobilya

" araması için 807 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Kelebek Mobilya Ürünleri Trendyol’da!

Seçilen parçalar, ev dekorasyonu noktasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle üretim kalitesinin olmasını isterseniz Kelebek Mobilya ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Farklı ve modaya uygun tasarımları olduğu için istediğiniz ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Öncelikle neye ihtiyacınız olduğuna karar vermeniz gerekir. Ürünleri tek parça halinde satın alabileceğiniz gibi set olarak da satın alabilirsiniz. Özellikle yeni evlenecekseniz set halinde hazırlanan parçaları satın alarak daha avantajlı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kelebek Mobilya oturma grubu seçenekleri arasında pek çok farklı tasarım olduğu için göz zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sade ve modern tasarımları da değerlendirmeye alabilirsiniz. Minimalist bir ev dekorasyonu düşünüyorsanız sade tasarımlar, beklentilerinize uygun olabilir. Gri, bej ve beyaz gibi renk tonlarına yönelebilirsiniz. Özellikle oturma grubunda kirin belli olmasını istemezseniz gri rengi satın alabilirsiniz. Kelebek Mobilya yorumlarında da bu şekilde değerlendirme yapan kişileri görebilirsiniz. Ayrıca marka bünyesinde canlı renk tonlarına sahip olan seçeneklere de ulaşım sağlayabilirsiniz. Dekorasyona uyum sağlaması açısından aynı tonlarda bir Kelebek Mobilya TV ünitesi tercih edebilirsiniz. Koltuğun ayak kısmında olan renk ile takım yapabilirsiniz. Bu bakımdan ayak kısımları ahşap ise TV ünitesi için yine ahşap renk tonlarına yönelebilirsiniz. Böylece güzel bir uyum elde edebilirsiniz. Dilerseniz Kelebek Mobilya kullananlar tarafından yapılan yorumlara ve değerlendirmelere Trendyol üzerinden göz atabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Estetik Tasarım Çizgisinde Hazırlanan Ürün Seçenekleri

Estetik Tasarım Çizgisinde Hazırlanan Ürün Seçenekleri

Kelebek Mobilya modelleri çeşitlilik göstermekle beraber tasarımsal farklılıklara sahiptir. Satın almak istediğiniz ürünün pek çok farklı tasarımı olduğunu görebilirsiniz. Bu bakımdan seçim yapma noktasında zorluk çekebilirsiniz. Ürünleri tekli şekilde satın almak isterseniz pek çok farklı formu olduğunu görebilirsiniz. Özellikle Kelebek Mobilya kitaplık seçenekleri arasından seçim yapmak isterseniz çeşitli ürün tasarımına ulaşım sağlayabilirsiniz. Sade bir tasarım isterseniz düz beyaz formdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Ahşap ürünler arasında asimetrik detaylara sahip ürünler vardır. Farklı tasarımlar, çalışma odanızın yıldız parçası olabilir. Kelebek genç odası modelleri arasında da kitaplıklar bulunur. Diğer parçaları da satın almak isterseniz tek tek almak yerine set halinde değerlendirebilirsiniz. Genç odası modelleri genellikle canlı renk tonlarından oluşur. Tüm eşyalar uyumlu olduğu için oldukça modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Dilerseniz eşyaları tek tek de satın alabilirsiniz. Öncelikle Kelebek Mobilya baza modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Tek ve çift kişilik seçenekleri olduğu için dilediğinizi seçebilirsiniz. Alt kısmında eşya depolama alanı olduğu için son derece kullanışlıdır. Sonrasında Kelebek Mobilya gardrop modellerine göz atabilirsiniz. Oldukça sade parçalar olmakla beraber şık çeşitleri de bulabilirsiniz. Özellikle kendinden desenli modern ve klasik çizgilerin bir arada kullanıldığı parçaları tercih edebilirsiniz. Beyaz, gri ve ahşap gibi renk seçenekleri arasından seçim yapabilir, evinizin oldukça şık bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz aynalı dilerseniz de pencere detayı olan ürün seçeneklerine bakabilirsiniz. Her iki model de tasarım beklentilerini karşılar. Aynı zamanda Kelebek Mobilya konsol modellerine de göz atabilirsiniz. Yatak odasında da kullanabileceğiniz gibi genellikle oturma odasında kullanılır. Oturma odasının dilediğiniz köşesine koyabilir ve içerisine tabak ve bardak takımlarınızı yerleştirebilirsiniz. Ekstra bir depolama alanı yaratır. Oturma odasında kullanmak üzere Kelebek Mobilya köşe takımı seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Köşe koltuk modelleri arasında pek çok farklı tasarım bulunur. Renk çeşitliliği de olduğu için aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz Kelebek Mobilya puf gibi ürünler satın alabilir ve ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

Yaşam Alanlarını Dekore Eden Parçalar

Yaşam Alanlarını Dekore Eden Parçalar

Kelebek Mobilya tavsiye edilen markalar arasında yer alır. Ürün çeşitliliği bir hayli fazla olduğu için sıklıkla tercih edilir. Özellikle Kelebek Mobilya yatak odası gibi setler oldukça kullanışlıdır. İçerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm parçalar yer aldığı için kullanım süreci konforlu bir hale gelir. Dilerseniz tekli halleri ile de satın alabilirsiniz. Öncelikle Kelebek Mobilya yatak modellerine göz atabilirsiniz. Yatak seçimi yaptıktan sonra diğer parçaları bulmak oldukça kolaydır. Sonrasında Kelebek Mobilya halı modellerine göz atabilirsiniz. Özellikle yatak başlığı ile aynı renk olmasına özen gösterebilirsiniz. Böylece uyumlu bir görüntü oluşturabilirsiniz. Odada ayna yoksa Kelebek Mobilya ayna modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Boydan ayna seçenekleri olmakla beraber küçük modelleri de bulunur. Ortamı daha loş bir hale getirmek için ise Kelebek Mobilya lambader satın alabilirsiniz. Lambader çeşitleri arasında pek çok farklı tasarım yer alır. Bu şekilde modern bir ev dekorasyonu yapabilirsiniz. Kelebek Mobilya aksesuar modelleri arasından göz zevkinize hitap eden ürünleri seçebilir ve yatak odasına yerleştirebilirsiniz. Böylece odanın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Biblo, tablo gibi pek çok farklı aksesuar seçeneği vardır. Bununla beraber mutfak ve yemek odası için de ürün seçenekleri bulunur. Dilerseniz Kelebek Mobilya yemek odası setlerini tercih edebilirsiniz. Genellikle masa, sandalye ve konsol üçlüsünden oluşur. Ürünleri tek tek satın almayı da tercih edebilirsiniz. Öncelikle masayı satın alabilir ve ona uygun olacak şekilde Kelebek Mobilya sandalye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ahşap, demir gibi malzeme yapısına sahip olan seçeneklerini seçebilirsiniz. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen parçalar, uzun yıllar hizmet etme şansı verir. Kelebek Mobilya online olarak Trendyol’da satışa sunulduğu için kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygunluk Gösteren Ürün Fiyatları

Her Bütçeye Uygunluk Gösteren Ürün Fiyatları

Kelebek Mobilya fiyat bakımından çeşitlilik gösterir. Seçtiğiniz ürün kategorisine bağlı olarak ödeme yapmanız mümkündür. Bu bakımdan Kelebek Mobilya mutfak masası satın almak istediğinizde seçtiğiniz model doğrultusunda ödeme yapabilirsiniz. Ürünün malzeme yapısı ve tasarımı oldukça önemlidir. Kelebek Mobilya orta sehpa da ürün seçenekleri arasında yer alır. Pek çok farklı tasarım seçeneği vardır. Klasik ve modern tarzda farklı tasarımlar olduğu için ev dekorasyonuna uygun olan modeli satın alabilirsiniz. İsterseniz oturma odasında isterseniz çalışma odasında kullanabileceğiniz Kelebek Mobilya berjer modellerine de göz atabilirsiniz. İstediğiniz odada kullanabileceğiniz bir parça olduğu için son derece kullanışlıdır. Kelebek Mobilya çekyat da kullanışlı ürün seçenekleri arasında yer alır. Misafiriniz geldiğinde açabilir ve yatak haline getirebilirsiniz. Böylece alternatif yatak seçeneklerine yönelmenize gerek kalmadığını söylemek mümkündür. Aynı zamanda çocuk odası için Kelebek Mobilya ranza modellerine göz atabilirsiniz. Özellikle çocuk odası küçükse ranza satın almak son derece mantıklıdır. Ortamın daha geniş görünmesini sağlayabilir ve alandan tasarruf edebilirsiniz. Kelebek Mobilya vestiyer gibi kullanışlı ürünler arasından da seçim yapabilirsiniz. Vestiyer her evde olması gereken parçalar arasında yer alır. Evin hol kısmında kullanmak üzere satın alabilir ve eşyalarınızı depolamak için kullanabilirsiniz. Ortamın genişliğine bağlı olarak bir boyut seçebilirsiniz. Dilerseniz hol kısmını Kelebek Mobilya dresuar ürünleri ile de dekore edebilirsiniz. Ürün fiyatları bu gibi pek çok farklı sebepten dolayı değişkenlik gösterir. Özellikle Kelebek Mobilya indirim zamanlarını takip ederek uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kelebek Mobilya kampanya dönemlerinde ürünleri avantajlı fiyatlarla satın almanız mümkündür. Tüm ürünlere online olarak ulaşım sağlayabilir ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kelebek Mobilya satın al mak isterseniz Trendyol tarafından sunulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.