Limoya Yeşil

27+ Ürün
Limoya Hakiki Deri Mabel Yeşil Antik Ve Nazar Boncuğu Detaylı Dolgu Comfort S...
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Hakiki Deri Mabel Yeşil Antik Ve Nazar Boncuğu Detaylı Dolgu Comfort Sabo Kadın Terlik

Hakiki Deri
Orta Topuklu (5-9 cm)
4.3
(3)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.424,95 TL2.849,90 TL
Trendyol Plus ile1.353,70 TL
Limoya Henrika Hakiki Deri Taba Süet Kadın Sandalet
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Henrika Hakiki Deri Taba Süet Kadın Sandalet

Hakiki Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.724,95 TL3.449,90 TL
Trendyol Plus ile1.638,70 TL
Limoya Bernis Hakiki Deri Yeşil Tokalı Platform Topuklu Kadın Ayakkabı
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Bernis Hakiki Deri Yeşil Tokalı Platform Topuklu Kadın Ayakkabı

Yüksek Topuklu (10 cm ve üzeri)
Kalın Topuklu
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette2.624,95 TL5.249,90 TL
Trendyol Plus ile2.493,70 TL
Limoya Amelia Mint Süet Fiyonklu Kadın Babet
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Amelia Mint Süet Fiyonklu Kadın Babet

Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.184,95 TL2.369,90 TL
Trendyol Plus ile1.125,70 TL
Limoya Kadın Yeşil Hakiki Deri Lazer Kesim Kadın Terlik
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Kadın Yeşil Hakiki Deri Lazer Kesim Kadın Terlik

Hakiki Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
2.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.424,95 TL2.849,90 TL
Trendyol Plus ile1.353,70 TL
Limoya Cassie Hakiki Deri Yeşil Bej Topuklu Kadın Sandalet
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Cassie Hakiki Deri Yeşil Bej Topuklu Kadın Sandalet

Deri
Orta Topuklu (5-9 cm)
5.0
(8)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.824,95 TL3.649,90 TL
Limoya Dorita Yeşil Platform Topuklu Kadın Terlik
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Dorita Yeşil Platform Topuklu Kadın Terlik

Orta Topuklu (5-9 cm)
5.0
(2)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.374,95 TL2.749,90 TL
Limoya Netta Çok Renkli (YEŞİL) File Detaylı Bağcıklı Kadın Sneakers, Kadın S...
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Netta Çok Renkli (YEŞİL) File Detaylı Bağcıklı Kadın Sneakers, Kadın Spor Ayakkabı

4.3
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.984,95 TL3.969,90 TL
Trendyol Plus ile1.885,70 TL
Limoya Hakiki Deri Lilah Yeşil Para Detaylı Kadın Sandalet
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Hakiki Deri Lilah Yeşil Para Detaylı Kadın Sandalet

Hakiki Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.424,95 TL2.849,90 TL
Trendyol Plus ile1.353,70 TL
Limoya Danni Hakiki Deri Yeşil Süet Kemerli Kadın Babet
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Danni Hakiki Deri Yeşil Süet Kemerli Kadın Babet

2.0
(1)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.424,95 TL2.849,90 TL
Trendyol Plus ile1.353,70 TL
Limoya Hakiki Deri Aire Yeşil Çift Bantlı Taş Detaylı Kadın Terlik
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Hakiki Deri Aire Yeşil Çift Bantlı Taş Detaylı Kadın Terlik

Hakiki Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
2.3
(3)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette894,95 TL1.789,90 TL
Trendyol Plus ile850,20 TL
Limoya Roseanne Yeşil Toka Detaylı Babet, Kadın Babet Ayakkabı
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Roseanne Yeşil Toka Detaylı Babet, Kadın Babet Ayakkabı

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette459,95 TL919,90 TL
Trendyol Plus ile436,95 TL
Limoya Christella Yaşil Süet Çift Toka Detaylı Kadın Terlik Fırsat Ürünü
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Christella Yaşil Süet Çift Toka Detaylı Kadın Terlik Fırsat Ürünü

Hakiki Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
4.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette764,95 TL1.529,90 TL
Trendyol Plus ile726,70 TL
Limoya Sarah Hakiki Deri Yeşil Çapraz Bantlı Kısa Topuklu Kadın Sandalet
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Sarah Hakiki Deri Yeşil Çapraz Bantlı Kısa Topuklu Kadın Sandalet

Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette2.284,95 TL4.569,90 TL
Trendyol Plus ile2.170,70 TL
Limoya Caty Haki Dolgu Topuklu Kadın Sandalet
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Caty Haki Dolgu Topuklu Kadın Sandalet

Suni Deri
Yüksek Topuklu (10 cm ve üzeri)
4.0
(6)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.374,95 TL2.749,90 TL
Limoya Eiva Turkuaz Bilekten Bağlamalı Düz Kadın Sandalet Fırsat Ürünü
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Eiva Turkuaz Bilekten Bağlamalı Düz Kadın Sandalet Fırsat Ürünü

Hakiki Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette634,95 TL1.269,90 TL
Trendyol Plus ile603,20 TL
Limoya Solina Hakiki Deri Yeşil Süet Makosen Ayakkabı Rahat Günlük Loafer
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Solina Hakiki Deri Yeşil Süet Makosen Ayakkabı Rahat Günlük Loafer

Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Hakiki Deri
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.164,95 TL2.329,90 TL
Trendyol Plus ile1.106,70 TL
Limoya Henna Hakiki Deri Yeşil Süet Bağcıklı Kadın Bot
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Henna Hakiki Deri Yeşil Süet Bağcıklı Kadın Bot

Hakiki Deri
5.0
(1)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.724,95 TL3.449,90 TL
Trendyol Plus ile1.638,70 TL
Limoya Haixia Hakiki Deri Yeşil Gladyatör Kadın Sandalet Fırsat Ürünü
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Haixia Hakiki Deri Yeşil Gladyatör Kadın Sandalet Fırsat Ürünü

Hakiki Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette1.234,95 TL2.469,90 TL
Trendyol Plus ile1.173,20 TL
Limoya Almina Yeşil Kemer Detaylı Kadın Sandalet Fırsat Ürünü
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Almina Yeşil Kemer Detaylı Kadın Sandalet Fırsat Ürünü

Suni Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette829,95 TL1.659,90 TL
Trendyol Plus ile788,45 TL
Limoya Risa Yeşil Toka Detaylı Parmak Arası Kadın Terlik
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Risa Yeşil Toka Detaylı Parmak Arası Kadın Terlik

Suni Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette684,95 TL1.369,90 TL
Trendyol Plus ile650,70 TL
Limoya Nasima Yeşil Bilekten Bağlamalı Kadın Sandalet Fırsat Ürünü
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Nasima Yeşil Bilekten Bağlamalı Kadın Sandalet Fırsat Ürünü

Suni Deri
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette884,95 TL1.769,90 TL
Trendyol Plus ile840,70 TL
Limoya Beti Yeşil Çift Bantlı Kadın Terlik
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Beti Yeşil Çift Bantlı Kadın Terlik

Süet
Kısa Topuklu (1- 4 cm)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette789,95 TL1.579,90 TL
Trendyol Plus ile750,45 TL
Limoya Ernesa Yeşil Geometrik Desenli Topuklu Kadın Ayakkabı
Yetkili Satıcı

LimoyaResmi satıcı rozeti Ernesa Yeşil Geometrik Desenli Topuklu Kadın Ayakkabı

Orta Topuklu (5-9 cm)
Kalın Topuklu
1.0
(1)
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette884,95 TL1.769,90 TL
Trendyol Plus ile840,70 TL
12

Marka

Cinsiyet

Renk

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Sürdürülebilirlik Detayı

Burun Tipi

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Trendyol Plus

Kurumsal Faturaya Uygun

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?