placeholder
"

Lumexx

" araması için 1380 sonuç listeleniyor

Lumexx Aydınlatma Ürünleri ile Evinizi Hareketlendirin

Aydınlatma, tüm mekanlarda atmosferi etkileyen ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Doğru seçilmiş bir aydınlatma ürünü, bulunduğunuz ortamda yeterli ışık almanızı sağlar. Bazı alanlar için çok aydınlık aydınlatma ürünleri gerekirken diğer alanlarda ise daha loş ve az ışık saçan modeller uygun olabilir. Lumexx markası, aydınlatma ürünlerinde oldukça geniş bir çeşitliliği sizlere sunar. Her mekana ve zevke uygun birçok tasarım mevcuttur. Evinizde hoş bir aydınlatma sağlamanın yanı sıra şık tasarımları ortamın daha dekoratif görünmesine de katkıda bulunur. Tavan ve masa lambası gibi farklı alanlar için tasarlanan modelleri inceleyebilirsiniz. Çalışma masanız için birbirinden şık, sizi daha çok motive eden masa lambası tasarımları görebilirsiniz. Kitap kurtlarının da çok severek kullanacağı modeller vardır. Klasik, modern, nostaljik ve çeşitli tarzların hoş bir şekilde bir araya geldiği ürün çeşitlerini dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. Evinizin her odası için severek kullanacağınız birçok aydınlatma modeli bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha hoş bir görünüme kavuşturmak için Lumex lambader çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ev hediyesi olarak da Lumexx aydınlatma modelleri çok hoş bir seçim olabilir. Sevdiklerinizin sizi her an hatırlayabileceği, kullanışlı ve şık bir ürün ile onları mutlu edebilirsiniz. Her modelin malzeme, uzunluk ve genişlik ölçüsü gibi bilgilerine açıklama kısmından ulaşabilirsiniz. Trendyol’un size sunduğu kolaylıklardan faydalanarak birbirinden hoş avize, lambader ve masa lambası modellerini sipariş verebilirsiniz.

Lumexx Aydınlatma Modeli Seçiminde Püf Noktalar

Lumexx Aydınlatma Modeli Seçiminde Püf Noktalar

Hem ev dekorasyonununu hoş bir şekilde tamamlamak hem de kaliteli bir aydınlatma için doğru ışık seçimi oldukça önemlidir. Herhangi bir model seçimi yapmadan önce ilk olarak ürünü evin hangi odasında kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Eğer salon için bir avize almak istiyorsanız daha net ve sıcak tonlarda ışık yayan bir model seçmelisiniz. Salon çoğunlukla misafirlerinizi ağırladığınız, yemek yediğiniz, aileniz ve sevdikleriniz ile uzun zaman geçirdiğiniz alandır. Bu yüzden odayı net bir şekilde aydınlatabileceğiniz ve göz yormayacak modeller uygun olabilir. Dolayısıyla göz hizasından uzak avize modellerini inceleyebilirsiniz. Boyut olarak küçük salonlarda spot ışıkları alanı daha büyük ve geniş gösterebilir. Salon dekorasyonunuz sade ise dekor tonlarının zıttında avize modellerine göz atabilirsiniz. Mutfakta ise göz yormayan ve yoğun ışık yayabilecek Lumexx avize çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Yemek yaparken ortaya çıkan buhar avizeleri etkileyebileceği için alacağınız ürünün paslanmaya karşı dayanıklı olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Ayrıca temizlenmesi kolay bir model seçmek de size büyük bir kolaylık sağlayabilir. Bu anlamda sade ve tek parça tasarımlar daha uygun olabilir. Fırın, buzdolabı veya yaptığınız yemeklerin pişme sürecinde net bir şekilde görebilmek için ışığı her bölgeye eşit şekilde yayan avizeler tercih edebilirsiniz. Markanın sarkıt avize tasarımları mutfak için doğru bir tercih olabilir. Eğer evinizde yemek odası olarak ayrı bir alan kullanıyorsanız bu alanda sıralı sarkıt avizeler çok hoş bir görünüm sağlayabilir. Daha fazla sarkıt tanesi olması ışığın daha çok ve eşit bir şekilde dağılmasında etkili olabilir. Eğer bu alana avize takmanız mümkün değilse Lumexx sofya lambader modelleri ile aydınlatma sağlayabilirsiniz. Yatak odası temel olarak uyku ve dinlenme alanlarıdır. Bu alanda yoğun ve net aydınlatma yerine daha loş ışık verebilecek çeşitler daha uygun olabilir. Komodin üzerine koyabileceğiniz Lumex abajur çeşitleri dekoratif olarak da çok hoş görünür. Açık kapatma düğmeleri de size yakın olacağı için kullanım olarak da gayet pratiktir. Trendyol’da evinizin her odasına uygun avize, lambader ve abajur modellerini avantajlı fiyatlarla edinebilirsiniz.

Her Zevke Hitap Eden Lumexx Avize ve Lambader Modelleri

Her Zevke Hitap Eden Lumexx Avize ve Lambader Modelleri

Lumexx avize modelleri arasında farklı mekan dekorasyonları ve kişisel zevklere hitap eden yüzlerce seçenek bulabilirsiniz. Sade, gösterişli, kapalı, açık, tek veya çok ampül takılabilen ve daha çok çeşitli seçenekler arasında hoşunuza giden birden çok model görebilirsiniz. Büyük ve geniş alanlar için birden fazla ampül takabileceğiniz avizeler çok uygun bir seçim olabilir. Bu sayede hem mekanı daha iyi bir şekilde aydınlatabilirsiniz hem de dekoratif olarak da çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Avize ve lambaderlerin dekorasyona olan katkısı çok büyüktür. Markanın ürün modelleri farklı dekor tarzlarına uygun çeşitli tasarımları bünyesinde barındırır. Örneğin, Lumex aplik abajur modelleri duvara monte edilerek kullanılır. Ahşap, mozaik camlı, metal başlıklı ve camlı seçenekler standart olan modellerdir. Bu modeller daha çok loş ışık tercih edilen alanlarda kullanılır. Ayrıca mekanda aplik abajur sayısını arttırarak çok hoş bir dekor da oluşturabilirsiniz. Sıcak ve samimi bir ortam yaratmak için de oldukça uygun tasarımlar vardır. Lambader çeşitleri birçok kullanıcının tercihi olan modellerdir. Yukarıdan ışık veren modeller, özellikle okuma köşeleri için çok kullanışlı olabilir. Eğer çalışma masanızın çevresinde veya okuma köşenizde kullanacağınız bir lambader almak istiyorsanız gövde kısmı hareketli ürünler daha pratik bir kullanım imkânı sunar. Bu sayede yükseklik ve ışık açısını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Sehpalı lambader modellerinin sehpa kısmına kitap, dergi gibi hafif eşyalarınızı koyabilirsiniz. İlham veren okuma ve çalışma alanları oluşturmak için çok ideal seçeneklerdir. Seçici ve zor beğenen kullanıcıların bile markanın sunduğu seçenekler arasında çok beğenecekleri modeller vardır. Trendyol kampanyaları ve markanın sunduğu kalite ile yaratıcı ve şık aydınlatma ürünlerine cazip fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Trendyol’da Lumexx Aydınlatma Modelleri ve Fiyatları

Trendyol’da Lumexx Aydınlatma Modelleri ve Fiyatları

Markanın modellerinde olan çeşitlilik kadar ürünlerin kalitesi de kullanıcıların beğendiği özellikler arasındadır. Birçok farklı mekana uygun tasarım seçenekleri vardır. Mutfak, yatak odası, salon, çalışma odası ve masası için farklı ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Aydınlatma modellerini kullanacağınız alanın dekoru, genişliği, hakim renk tonları gibi unsurları dikkat alarak uygun ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca lambader ve abajur çeşitleri gibi belli bir yer kaplayan ürünleri satın almadan önce yerleştireceğiniz alana uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Ürün açıklama kısmında en, boy gibi genel ölçüler yer alır Eğer hoşunuza giden birden fazla model olursa bu ürünleri detaylı bir şekilde incelemek için favorilerinize ekleyebilirsiniz. Lumexx sehpalı lambader gibi hem işlevsel hem de dekoratif ürün çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Okuma köşeleri için harika bir seçim olan bu lambader modelleri ile daha keyifli okumalar yapabilirsiniz. Her ürün modelinin sahip olduğu özelliklere, kullanılan materyale göre farklı fiyat aralıkları olabilir. Fiyat konusunda karar vermeden önce kullanacağınız alan, boyut, büyüklük, renk ve benzeri unsurlara göre ayrım yapıp geriye kalan modellerden bütçe aralığınızda olanları seçebilirsiniz. Bir aydınlatma ürününden beklediğiniz performansı almak için bu noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Bunlara karar verdikten sonra renk, model ve fiyat açısından size uygun olan çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Lumexx balon avize, abajur, lambader ve aplik abajur modellerinde birbirinden farklı renk, boyut ve tasarımda seçenekler bulabilirsiniz. Markanın kaliteli materyallerden üretilen aydınlatma modellerine cebinize dost fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Filtreleme alanından fiyat, model, materyal gibi çeşitli özellikleri seçerek size uygun modelleri listeleyebilirsiniz. Trendyol’un sunduğu pratik alışveriş özellikleri ve avantajlı fiyat seçeneklerinden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.