Mini Elbise

33221+ Ürün
Afitapbutikmoda Boyundan Baglamalı Sırt Dekolteli Fırfırlı Mini Elbise
Birlikte Al Kazan

Afitapbutikmoda Boyundan Baglamalı Sırt Dekolteli Fırfırlı Mini Elbise

Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %3 İndirim
Sepette1.810,60 TL1.866,60 TL
Machetta Kadın Uzun Kollu Şık Büzgü Detaylı Slim Mini Elbise
Birlikte Al Kazan

MachettaResmi satıcı rozeti Kadın Uzun Kollu Şık Büzgü Detaylı Slim Mini Elbise

%100 Pamuk
4.6
(19)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

Kargo Bedava

Son 10 Günün En Düşük Fiyatı

-%28

719,29 TL
999,99 TL
Trendyol Plus ile501,23 TL
No Matter What Saten Gömlek Elbise
Bugün Kargoda

No Matter WhatResmi satıcı rozeti Saten Gömlek Elbise

96% Polyester, 4% Elastan
3.6
(8)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
749,99 TL
Trendyol Plus ile674,99 TL
Julidress Çiçek Desenli Astarlı KEMERLİ Düğme Detaylı Mini Premium Keten Elbise

Julidress Çiçek Desenli Astarlı KEMERLİ Düğme Detaylı Mini Premium Keten Elbise

%95 Pamuk %5 Polyester
5.0
(2)
Sepet ikonu1500 TL'ye 100 TL İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonu1500 TL'ye 100 TL İndirim
Sepette2.649 TL2.749 TL
Trendyol Plus ile2.516,55 TL
SHILSEE BEUTİQUE KADIN DİK YAKA ARKADAN FULARLI SATEN MİNİ ELBİSE VİZON

SHILSEE BEUTİQUE KADIN DİK YAKA ARKADAN FULARLI SATEN MİNİ ELBİSE VİZON

%97 polyester %3 likra
3.5
(10)
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette981,86 TL1.031,86 TL
Trendyol Plus ile932,77 TL
No Matter What Kısa Kol Basic Elbise
Bugün Kargoda

No Matter WhatResmi satıcı rozeti Kısa Kol Basic Elbise

60% Polyester, 31% Viscose, 9% Elastane
5.0
(5)
Kargo Bedava
40 TL Kupon
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.499 TL
Trendyol Plus ile1.349,10 TL
Tangül&Ali'S Moda Evi Dalya Pudra Pembesi Straplez Mini Elbise
Başarılı Satıcı

Tangül&Ali'S Moda Evi Dalya Pudra Pembesi Straplez Mini Elbise

Tül
4.7
(41)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Kargo Bedava
200 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %20 İndirim
Sepette5.759,20 TL7.199 TL
Trendyol Plus ile5.471,24 TL
DeFacto Fashion Fit Straplez Jean Mini Elbise C5658AX24SP

DefactoResmi satıcı rozeti Fashion Fit Straplez Jean Mini Elbise C5658AX24SP

100% Pamuk
5.0
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %50 İndirim
Sepette499,99 TL999,99 TL
Trendyol Plus ile449,99 TL
Erkut Kız Çocuk Krep Kumaş Balon Etekli Kısa Abiye Elbise
Hızlı Teslimat

Erkut Kız Çocuk Krep Kumaş Balon Etekli Kısa Abiye Elbise

Krep
Kargo Bedava
4.899 TL
Rue Studio Kare Yaka Volanlı Poplin Mini Lacivert Elbise

Rue StudioResmi satıcı rozeti Kare Yaka Volanlı Poplin Mini Lacivert Elbise

Üst: %60 Viskon %35 Naylon %5 Elastan Alt: %100 Pamuk
Kargo Bedava
8.860 TL
RUMİ KİDS Kız Çocuk Tokalı Ponpon Kollu Abiye Parti Doğumgünü Elbisesi Eteksiz

RUMİ KİDS Kız Çocuk Tokalı Ponpon Kollu Abiye Parti Doğumgünü Elbisesi Eteksiz

Payetli
4.5
(4)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
849,99 TL
BETTY & SAM Joia Beyaz Ceket Elbise
Bugün Kargoda

Betty & SamResmi satıcı rozeti Joia Beyaz Ceket Elbise

Polyester
4.7
(3)
Kargo Bedava
7.990 TL
İambabydesign inci taşlı elbise

İambabydesign inci taşlı elbise

Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Kargo Bedava
100 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %5 İndirim
Sepette6.175 TL6.500 TL
Bak Moda Taş Desenli Sırt Dekolteli Mor Mini Elbise
Hızlı Teslimat

Bak Moda Taş Desenli Sırt Dekolteli Mor Mini Elbise

3.7
(3)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
277,74 TL
Zoom Butik Boyun Bağlamalı Tokalı Elbise - BORDO
Bugün Kargoda

Zoom Butik Boyun Bağlamalı Tokalı Elbise - BORDO

Kargo Bedava
Kupon Fırsatı
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
929,99 TL
İpekyol Drapeli cutout elbise

İpekyolResmi satıcı rozeti Drapeli cutout elbise

1.0
(1)
2.239,60 TL
Birch Lingerie TAŞLI GÖZ ALICI ESNEK FİLE DETAYLI ELBİSE

Birch Lingerie TAŞLI GÖZ ALICI ESNEK FİLE DETAYLI ELBİSE

%100 POLYESTER
2.3
(3)
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette459,62 TL469 TL
ecemore Straplez Yanı Büzgü Balon Etekli Bordo Elbise

ecemore Straplez Yanı Büzgü Balon Etekli Bordo Elbise

4.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %2 İndirim
Sepette587,02 TL599 TL
Dressco Britney - Straplez Drapeli Şal Detaylı Mini Elbise

DresscoResmi satıcı rozeti Britney - Straplez Drapeli Şal Detaylı Mini Elbise

3.9
(7)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.003,51 TL
Happiness İstanbul Kadın Beyaz Mavi Anvelop Yaka Desenli Yazlık Elbise FK00022
Bugün Kargoda

Happiness İstanbulResmi satıcı rozeti Kadın Beyaz Mavi Anvelop Yaka Desenli Yazlık Elbise FK00022

%100 Pamuk
4.2
(5)
274,92 TL
Be Best Kadın Turuncu Askılı Desenli Mini Elbise BE256
Hızlı Teslimat

Be Best Kadın Turuncu Askılı Desenli Mini Elbise BE256

%95 Polyester %5 Elastan
3.0
(2)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
489,99 TL
Trendyol Plus ile465,49 TL
DeFacto Kayık Yaka Kolsuz Mını Elbise F2692AX25AU
Birlikte Al Kazan

DefactoResmi satıcı rozeti Kayık Yaka Kolsuz Mını Elbise F2692AX25AU

87% Polyester, 13% Elastan
3.7
(11)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
150 TL Kupon
Sepet ikonuSepette %40 İndirim
Sepette1.019,99 TL1.699,99 TL
Trendyol Plus ile917,99 TL
HSNLİFE Madya Pudra Kız Bebek Anvelop Mini Elbise Doğum Günü Elbise
Birlikte Al Kazan

HSNLİFE Madya Pudra Kız Bebek Anvelop Mini Elbise Doğum Günü Elbise

Saten
4.7
(13)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.729 TL
JANES Kadın Kısa Kollu Yakadan Bağcıklı Ve Fırfırlı Midi Krep Elbise
Bugün Kargoda

JANES Kadın Kısa Kollu Yakadan Bağcıklı Ve Fırfırlı Midi Krep Elbise

70% Polyester, 20% Pamuk, 10% Elastan
5.0
(1)
Sepet ikonu350 TL'ye %7 İndirim
Kargo Bedava
50 TL Kupon
Sepet ikonu350 TL'ye %7 İndirim
Sepette1.115,07 TL1.199 TL
Trendyol Plus ile1.059,32 TL
1...81...161162163164165...182...200

Marka

Fiyat

Bugün Kargoda

Fenomenlerin Seçtikleri

Satıcı Tipi

merchant-badges-info-tooltip-approve-seller-title
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-authorize-seller-title
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
merchant-badges-info-tooltip-successful-seller-title
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 aylık performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayan satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Kuponlu Ürünler

Sürdürülebilirlik Detayı

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Hediye Paketi

Astar Durumu

Kutu Durumu

Yeni Ürünler

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Hediyeli Ürünler

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun