İlgili Kategoriler
Marka
Beden
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Yaka Tipi
Siluet
Sürdürülebilirlik Detayı
Astar Durumu
Teknik
Koleksiyon
Desen
Kalınlık
Kalıp
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Yaş

Kaliteli ve Şık Moncler Mont Modelleri

Moncler, günümüzde tarihi eskiye dayanan, köklü markalarından biridir. Bu marka 1952 yılında Fransız girişimci René Ramillon tarafından kurulmuştur. Kurulduğu bölgenin dağlık bir alana sahip olması markanın günümüze kadar uzanan ününün de temelini atmıştır. Zira markanın kuruluş amacı, bölgede çalışan işçileri soğuk hava şartlarından korumaktır. İki ayrı kumaş katmanının arasını kaz tüyü ile doldurma fikri ile ilk ürünlerini ortaya çıkaran marka zaman içinde kış modasının önemli markalarından biri hâline gelmiştir. Bu sürecin önemli adımı İtalyan iş insanı Remo Ruffini’nin 2003 yılında Moncler markasını satın alması ile atılır. Zira o döneme kadar sadece çok soğuk bölgelerde giyilen ürünler üreten, hatta 1968 Kış Olimpiyatları’nın Fransa tedarikçisi olan firma, bu satın alma işlemi ile bir kabuk değiştirme sürecine girer. Bugün gelinen noktada ise Moncler mont, şehir hayatının ve özellikle de kış aylarının önemli bir parçası konumundadır.

Moncler Mont Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Moncler Mont Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Moncler mont özellikleri ile benzerleri arasında öne çıkar. Moncler markasının ürünlerinin tamamı Avrupa’da, yüksek kalitede bir işçilik ile üretilir. Kuruluş nedeni dağ işçilerini soğuktan korumak olan Moncler mont şişme olarak tabir edilen yapısı ile üst düzey koruma sağlar. Soğuğa karşı yüksek koruma sağlamasının yanında tasarımları ile de ön plana çıkan bu ürünler, fonksiyonelliği şıklık ile bir araya getirir. Bu sayede Moncler mont çeşitleri, sosyal hayatın her alanında giyilmeye uygun, kış şıklığının önemli parçalarından biri olma özelliğini kazanmıştır. Bu konudaki da önemli faktörler biri, montların tasarımında kendini hissettiren çarpıcı ve etkili dokunuşlardır.

Moncler mont modelleri, hem düz renk hem de farklı desenlere sahip olacak şekilde dizayn edilir. Markanın isminin montlar üzerinde son derece yaratıcı biçimlerde kullandığı modeller, özellikle gençlerin tarzına şık ve enerjik bir hava katmak adına son derece uygundur. Bu durum, farklı renklerin bloklar hâlinde bir araya getirildiği tasarımlar için de geçerlidir. Bunun dışında çizgili modeller de şıklığı ve elegan havası ile her yaştan kullanıcı için son derece idealdir.

Tek renk kullanılarak üretilen Moncler montlar parlak ya da mat görünüme sahip olacak şekilde kendi içinde çeşitlenmiştir. Parlak modeller, girdikleri her ortamda dikkat çekmeyi sevenlerin vazgeçilmez parçalarından biri olmak için gereken tüm niteliklere sahiptir. Mat renkli tasarımlar ise şıklığını, sadeliğin gücünden almayı tercih edenler için oldukça uygun bir tercih olacaktır.

Moncler tarafından üretilen montlar düşünüldüğünde ilk akla gelen, boyu bel hizasına kadar gelen modellerdir. Marka ile özdeşleşen bu modellere alternatif olarak boyu uzun tasarımlar da bulunur. Moncler mont uzun modelleri, kaban benzeri yapıları ile üst bedenin yanında bacakların da büyük bir kısmını örterek soğuk havanın etkisini aza indirir.

Moncler mont modellerinin fark yarattığı konulardan bir diğeri de geniş renk seçenekleridir. Daha sade renkleri tercih edenler de, daha canlı tasarımlardan hoşlananlar da bu modeller arasında aradıklarını kolaylıkla bulabilir. Sadelikten ödün vermek istemeyenler için Moncler mont beyaz, siyah, gri, lacivert renk seçeneklerinin öne çıktığını söyleyebiliriz. Kendilerini bu kalıpların dışına ifade etmek isteyenler için ise Moncler mont kırmızı, turuncu, yeşil gibi daha çarpıcı renkler kullanılarak tasarlanmış modeller, isabetli tercihlerin başında gelir. Siz de bu geniş renk alternatifleri arasından beğenilerinize ve stilinize en uygun olanı tercih edip kış tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Moncler mont modelleri, herkese hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Moncler mont erkek modellerinin yanı sıra kadınlar için ürettikleri ürünler ile de dikkat çeker. Moncler mont kadın şıklığını tamamlayacak pek çok farklı tasarım alternatifi barındırır. Dolayısıyla bu marka, dizayn ettiği ürünler ile kadın ya da erkek herkesi soğuklardan korur; şıklığına şıklık katar.

Yetişkinlere yönelik ürünlerine ek olarak Moncler çocuk mont çeşitleri ile de bulunur. Hassas yapıları gereği soğuklara daha duyarlı durumdaki çocuklar, bu montlar sayesinde zorlu hava koşullarında dahi iyi bir şekilde ısınır. Bu sayede üşütmeye bağlı rahatsızlıkların ortaya çıkma ihtimali ciddi miktarda azalır. Siz de çocuğunuzu kış mevsiminin zorlu koşullarından korumak istiyorsanız çocuk mont seçenekleri arasından Moncler markasının imzasını taşıyan modelleri tercih edebilirsiniz.

Moncler Montların Kalitesi Nasıldır? Kullanımı Konforlu mudur?

Moncler Montların Kalitesi Nasıldır? Kullanımı Konforlu mudur?

Moncler montların kalitesi son derece yüksektir. Hatta Moncler’in alanının önde gelen markalarından biri olduğu rahatlıkla söylenebilir. Kullanılan malzemelerden üretim biçimine kadar her bir detay, bu ürünlerin kullanıcılara yüksek kaliteyi sunması için belirlenmiştir. Birçok tekstil ve giyim firmasının ürünleri Uzak Doğu ülkelerinde imal edilirken bu durum Moncler için geçerli değildir. Moncler çatısı altında tasarlanan her bir ürün Avrupa’da üretilir. Malzemelerinin taşıdığı ayırt edici özelliklerin yanında yüksek kaliteyi vadetmelerinin altında yatan en önemli nedenlerden biri budur. Moncler mont modellerinin tüm kısımlarında kullanılan malzemeler de ürünlerin genel kalitesini tamamlayıcı ve destekleyici niteliklere sahiptir. Yüksek kaliteye sahip bir mont almayı düşünüyorsanız Moncler’in ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Moncler montlar, ilk olarak dağ işçilerinin çalışırken giymeleri için tasarlanmışsa da zaman içerisinde kış sporları yaparken de tercih edilmeye başlanmıştır. Saydığımız bu iki aktivite türü de yoğun miktarda fiziksel hareketlilik gerektirir. Moncler’in ürünleri, bu türden aktivitelerde dahi kullanılabilecek yükseklikte bir konfor seviyesine sahiptir; bu özelliği markayı geçmişten günümüze kadar taşımıştır. Bu yüksek rahatlık seviyesi sadece tek bir grup için değil, markanın tüm ürünleri için geçerlidir. Moncler mont bebek modelleri de yetişkinler için geliştirilmiş ürünlerde olduğu gibi minik kullanıcılara aynı yüksek konfor hissini sağlamak amacıyla tasarlanır.

Ürünlerin sunduğu bu rahatlığın temelinde yine markanın geleneklerinde yer alan kaz tüyü kullanımı yatar. Kaz tüyünün soğuktan koruma etkisinin yanında son derece hafif ve yumuşak dokulu bir malzeme olması sayesinde Moncler mont modeller, fiziksel hareketleri hiçbir şekilde kısıtlamaz. Mont tipi bir ürün almayı düşünüyor ve hem kalite hem de rahatlıktan vazgeçmek istemiyorsanız Moncler markasının ürünleri tüm beklentilerinizi yeterli düzeyde karşılayacaktır.

En Şık Kullanışlı ve Rahat Moncler Mont Fiyatları Nasıldır?

En Şık Kullanışlı ve Rahat Moncler Mont Fiyatları Nasıldır?

Moncler mont fiyatı, ilk bakışta biraz yüksek gözükebilir. Ama daha sağlıklı bir değerlendirme yapmak için markanın sunduğu ürünlerin genel kalitesini ve taşıdığı prestij seviyesini göz önünde bulundurmak gerekir. Moncler firması tarafından üretilen montlar ve diğer ürünler, kendi alanının yüksek kalite seviyesine ulaşmış durumdadır. Dolayısıyla bu ürünleri, herhangi başka bir markanın sundukları ile karşılaştırmak doğru olmayacaktır. Moncler’in sunduğu kalite, yüksek standartlara sahip malzemeleri ve üretim şartlarını kullanmayı gerektirir. Markanın ürünlerinin diğerlerinden ayrıştığı temel nokta budur.

Moncler montların fiyatı modelden modele göre farklılık gösterir. Örneğin, Moncler kırmızı erkek mont modeli ile yine bu firmanın kadınlara yönelik bir modeli arasında bir fiyat farkı olduğunu söyleyebiliriz. Moncler mont alma kararını kendi kendinize verdiyseniz bu işlem için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Trendyol, kullanıcılarına her daim uygun fiyat sunar. Soğuk kış aylarında görülen olumsuz hava koşullarından etkilenmek istemiyorsanız hem kaliteli hem de hesaplı mont ve palto çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.