Müdahale Kapağı

85+ Ürün
MuFa Menfez Alüminyum Müdahale Kapağı , Bas-aç Kapak , 20x20
Hızlı Teslimat

MuFa Menfez Alüminyum Müdahale Kapağı , Bas-aç Kapak , 20x20

5.0
(2)
Kargo Bedava
1.010,45 TL
PROAKS Alçıpan Müdahale Kapağı 60x60
Hızlı Teslimat

PROAKS Alçıpan Müdahale Kapağı 60x60

4.5
(31)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499,99 TL
Genel Markalar 40x40 Beyaz Alüminyum Müdahale Kapağı Bas-Aç

Genel Markalar 40x40 Beyaz Alüminyum Müdahale Kapağı Bas-Aç

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.484,01 TL1.499 TL
Undo Yapı 40x40cm Metal Yüzey Müdahale Kapağı

Undo Yapı 40x40cm Metal Yüzey Müdahale Kapağı

4.5
(10)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.320 TL
Home MÜDAHALE KAPAĞI ŞAFT KAPAĞI BAS AÇ-KAPAT  40*40
Hızlı Teslimat

Home MÜDAHALE KAPAĞI ŞAFT KAPAĞI BAS AÇ-KAPAT 40*40

5.0
(3)
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette2.450 TL2.500 TL
Trendyol Plus ile2.303 TL
FOUR Üstten Oturtmalı Standart Müdahale Kapağı, Yeşil Alçıpan, 50x50 cm
Hızlı Teslimat

FOUR Üstten Oturtmalı Standart Müdahale Kapağı, Yeşil Alçıpan, 50x50 cm

2.0
(1)
Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
1.095 TL
Undo Yapı 300x400mm Ölçüsünde Plastik Müdahale Kapağı
Hızlı Teslimat

Undo Yapı 300x400mm Ölçüsünde Plastik Müdahale Kapağı

Kargo Bedava
515 TL
Home MÜDAHALE KAPAĞI BAS AÇ-KAPA'LI BANYO MENFEZİ ALÜMİNYUM BEYAZ RENK İÇ BOĞ...
Birlikte Al Kazan

Home MÜDAHALE KAPAĞI BAS AÇ-KAPA'LI BANYO MENFEZİ ALÜMİNYUM BEYAZ RENK İÇ BOĞAZ OLCUSU 40X40

Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette3.950 TL4.000 TL
Trendyol Plus ile3.713 TL
FOUR Üstten Oturtmalı Standart Müdahale Kapağı, Yeşil Alçıpan, 40x60 cm
Hızlı Teslimat

FOUR Üstten Oturtmalı Standart Müdahale Kapağı, Yeşil Alçıpan, 40x60 cm

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
999 TL
Home MÜDAHALE KAPAĞI BAS AÇ-KAPA'LI BANYO MENFEZİ ALÜMİNYUM BEYAZ RENK İÇ BOĞ...
Birlikte Al Kazan

Home MÜDAHALE KAPAĞI BAS AÇ-KAPA'LI BANYO MENFEZİ ALÜMİNYUM BEYAZ RENK İÇ BOĞAZ OLCUSU 40X50

Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette4.800 TL4.850 TL
Trendyol Plus ile4.512 TL
Alücan Alüminyum Menteşeli Açılır Menfez, Ölçüye Göre Elektrik Su Pano Müdaha...

Alücan Alüminyum Menteşeli Açılır Menfez, Ölçüye Göre Elektrik Su Pano Müdahale Kapağı

Kargo Bedava
6.500 TL
Home MÜDAHALE KAPAĞI ŞAFT KAPAĞI BAS AÇ-KAPAT  30*30
Hızlı Teslimat

Home MÜDAHALE KAPAĞI ŞAFT KAPAĞI BAS AÇ-KAPAT 30*30

5.0
(1)
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette1.950 TL2.000 TL
Trendyol Plus ile1.833 TL
PROAKS Alçıpan Müdahale Kapağı 50x50
Hızlı Teslimat

PROAKS Alçıpan Müdahale Kapağı 50x50

4.4
(28)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.299,99 TL
MENFEZ DÜNYASI 60x60 Müdahale Kapağı Çıtçıtlı Şaft Kapağı
Hızlı Teslimat

MENFEZ DÜNYASI 60x60 Müdahale Kapağı Çıtçıtlı Şaft Kapağı

5.0
(1)
Kargo Bedava
4.128,59 TL
FOUR Üstten Oturtmalı Standart Müdahale Kapağı, Yeşil Alçıpan, 30x60 cm
Hızlı Teslimat

FOUR Üstten Oturtmalı Standart Müdahale Kapağı, Yeşil Alçıpan, 30x60 cm

Kargo Bedava
Çok Al Az Öde
Kargo Bedava
899 TL
PROAKS 30x30 Müdahale Kapağı
Hızlı Teslimat

PROAKS 30x30 Müdahale Kapağı

5.0
(1)
Kargo Bedava
750 TL
Meridyen Menfez 30x30 Beyaz Alüminyum Müdahale Kapağı Bas-Aç

Meridyen Menfez 30x30 Beyaz Alüminyum Müdahale Kapağı Bas-Aç

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.187,01 TL1.199 TL
Camaks 60x60 Alçıpan Müdahale Kapağı Swiçli Vasistaslı Dokunmatik

Camaks 60x60 Alçıpan Müdahale Kapağı Swiçli Vasistaslı Dokunmatik

3.2
(5)
Kargo Bedava
1.200 TL
METE PANEL Alçıpan Müdahale Kapağı 30x30 Beyaz Renk
Hızlı Teslimat

METE PANEL Alçıpan Müdahale Kapağı 30x30 Beyaz Renk

4.2
(5)
Kargo Bedava
750 TL
Home ALÇIPAN MÜDAHALE KAPAĞI 60*60
Hızlı Teslimat

Home ALÇIPAN MÜDAHALE KAPAĞI 60*60

3.0
(2)
Değerlendirme fotoğrafları mevcut
Kargo Bedava
1.499,99 TL
Home MÜDAHALE KAPAĞI ŞAFT KAPAĞI BAS AÇ-KAPAT  35*35
Hızlı Teslimat

Home MÜDAHALE KAPAĞI ŞAFT KAPAĞI BAS AÇ-KAPAT 35*35

Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette1.950 TL2.000 TL
Trendyol Plus ile1.833 TL
ÇELİK MENFEZ MÜDAHALE KAPAĞI KARE PETEK EMİŞ MENFEZİ BAS-AC KAPAK 50X50 IC BO...
Birlikte Al Kazan

ÇELİK MENFEZ MÜDAHALE KAPAĞI KARE PETEK EMİŞ MENFEZİ BAS-AC KAPAK 50X50 IC BOGAZ OLCUSU ELYAF FILTRELİ

Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Kargo Bedava
20 TL Kupon
Sepet ikonuSepette 50 TL İndirim
Sepette3.600 TL3.650 TL
Trendyol Plus ile3.384 TL
Meridyen Menfez 40x40 Alüminyum Müdahale Kapağı Bas-Aç Antrasit

Meridyen Menfez 40x40 Alüminyum Müdahale Kapağı Bas-Aç Antrasit

Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Kargo Bedava
Sepet ikonuSepette %1 İndirim
Sepette1.583,01 TL1.599 TL
ERFUR Müdahale Kapağı Şaft Kapağı Bas Aç Kapak 20 x 30 cm
Hızlı Teslimat

ERFUR Müdahale Kapağı Şaft Kapağı Bas Aç Kapak 20 x 30 cm

4.7
(3)
Kargo Bedava
1.328,29 TL

Kategori

Avantajlı Ürünler

Fiyat

Fiyat Geçmişi

Fırsatlı Ürünler

Toplu Satışa Uygun

Fotoğraflı Yorumlar

Videolu Ürünler

Kampanyalı Ürünler

Birlikte Al Kazan

Trendyol Plus

Çok Al Az Öde

Kurumsal Faturaya Uygun

Farklı Çeşitlerle Müdahale Kapağı Alternatifleri Trendyol'da!

Müdahale kapakları. pek çok farklı alanda tercih edilen önemli yapı malzemeleri arasında bulunur. Bu parçalar. çeşitli türlerde ve malzemelerde müşterilere sunularak farklı gereksinimleri karşılamak amacıyla üretilir. Alçıpan müdahale kapağı çeşitleri. iç mekanlarda sıklıkla tercih edilir. Hafif ve dayanıklı yapıya sahip olan parçalar. çoğu zaman dekoratif bir tasarıma sahiptir. Alçıpan kapaklar. duvar ya da tavanın içine kolay bir şekilde entegre edilebilir. Böylelikle hem elektrik tesisatlarını hem de boruları gizler. Çatı müdahale kapağı çeşitleri. binaların çatılarına erişim imkanı sunar. Çoğunlukla metal ya da plastik malzemelerden üretilen ürünler. hava şartlarına dayanıklı yapıya sahiptir. Çatı kapakları. bakım işlerini kolay bir şekilde yapmanıza imkan tanımanın yanı sıra çatının zarar görmesini engeller. Paslanmaz müdahale kapağı çeşitleri. özellikle dış mekanlarda tercih edilir. Paslanmaz çelikten yapılan ürünler. hem dayanıklıdır hem de korozyona karşı direnç gösterir. Parçalar. su tesisatı ya da elektrik kablolarının korunmasına yardımcı olur. Doğru modeli tercih etmek için müdahale kapağı tavsiye edilen parçaları inceleyebilirsiniz. Yapının gereksinimlerine ve şartlarına uygun olan bir modeli tercih etmeniz. uzun vadede ortaya çıkma ihtimali olan problemleri önlemenize imkan tanır. Alüminyum müdahale kapağı. esnek yapısı sayesinde farklı alanlara konumlandırılabilir. Paslanmaya karşı direnç sunan alüminyum parçalar. ıslanma gibi durumlarda kendini koruma altına alır. Yapının türüne ve kullanım alanına göre değişen çeşitleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Dikkat Çeken Müdahale Kapağı İndirim Fırsatları

Dikkat Çeken Müdahale Kapağı İndirim Fırsatları

Müdahale kapakları. yapıların çeşitli bölgelerine erişim sağlamanız için kritik bir öneme sahiptir. Ürünler. çeşitli gereksinimleri karşılamak için oldukça geniş model yelpazesi ile müşterilere sunulur. Asma tavan müdahale kapağı çeşitleri. çoğu zaman iç mekanlarda tercih edilir ve tavanın üst kısmına erişme imkanı sunar. Bu modeller. tavanın estetik görünümünü korumanın yanı sıra elektrik tesisatı ya da borulara olan erişimi kolay hale getirir. Parçalar; şirket binaları. mağaza ya da ev gibi pek çok mekanda kullanılır. Kare petek müdahale kapağı. özellikle havalandırma sistemlerinin bakımı için tercih edilir. Çoğunlukla metal ya da plastik malzeme ile üretilen parçalar. kolay bir şekilde açılabilir. Bu modeller. hava sirkülasyonu ya da filtre değişimine olan erişimi kolay bir hale getirir. Elektrik müdahale kapağı. elektrik panolarına ya da kablolarına erişim imkanı sunar. Bu parçalar. elektrik tesisatı ile ilgilenen personeller için büyük öneme sahiptir. Ürünler. güvenlik yönünden hassas olduğu için güç kaynağını kesmeden kolay erişim imkanı sunar. Müdahale kapakları. pek çok farklı alanda müşteriler tarafından tercih edilir. Müdahale kapağı kullananlar arasında inşaat sektöründen bakım personellerine. mühendislerden ev sahiplerine kadar pek çok müşteri yer alır. Bütçe. parçaları satın alırken pek çok müşteri için önemli bir faktördür. Bazı markalar çeşitli dönemlerde müdahale kapağı indirim ve kampanyaları gerçekleştirir. Müşteriler. üst düzey kaliteye sahip olan parçaları uygun fiyatlarla satın alabilir. Farklı kullanım alanlarına uygun olan parçalar. çeşitli gereksinimleri karşılamanıza yardım eder. Klima müdahale kapağı modelleri. havalandırma sistemleri ya da klimaların bakımı için tercih edilir. Bu parçalar filtre değişimi. onarım ya da temizlik işleri için gerekli olan erişimi sağlar. Ürünler. iç mekan hava kalitesini yükseltmek için oldukça önemli bir yere sahiptir. Söz konusu araçlar. çeşitli alanlarda müşterilerin yüksek memnuniyetini elde eder. Kolay erişim sağlamak ve işlerin verimli bir şekilde yürütülmesine katkı sunmak için farklı çeşitleri değerlendirebilirsiniz. Farklı çeşitler sayesinde güvenlik seviyesini artırabilirsiniz. Koruma konusunda iddialı çözümler sunan araçlara sahip olabilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştıran kaliteli ekipmanlara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üstün Kaliteye Sahip Müdahale Kapağı Modelleri

Üstün Kaliteye Sahip Müdahale Kapağı Modelleri

Müdahale kapağı modelleri. farklı yapılarda tercih edilen ve erişim sağlama gereksinimini karşılayan önemli yapı malzemeleri arasındadır. İşlevsel çeşitler sayesinde mekana koruma sunabilirsiniz. 20x20. 30x30. 40x40. 50x50 müdahale kapağı modelleri. birçok alanda müşterilerin yüksek beğenisini elde eder. Müşteriler. bu ürünlerin sağlam yapısını ve çeşitli boyut alternatiflerini takdir eder. Aynı zamanda kolay kuruluma sahip olan ürünler. inşaat ya da onarım işlemlerinin hızlanmasına imkan tanır. Ürünler. çeşitli gereksinimleri karşılamanız için ideal bir alternatiftir. Aynı zamanda dayanıklı ve sağlam yapılara sahip olan çeşitler. uzun ömürlü uygulama imkanı sunar. Metal müdahale kapağı modelleri. hem dayanıklı hem de güvenilir yapıya sahip olduğu için yaygın olarak tercih edilir. Müşteriler. bu ürünlerin ağır kullanıma dayanıklı olduğunu ve zorlu hava koşullarında direnç gösterdiğini dile getirir. Ürünler. dış mekanlarda kullanılmak için doğru bir seçenek olur. Paslanmaz ve sağlam yapıya sahip olan ürünler. uzun süre kullanılabilir. Seramik müdahale kapağı. estetik yönden dikkatleri çeker. Böylelikle mekana uygun olan şık seçimler yapabilirsiniz. Müşteriler. bu ürünlerin dekoratif tasarımları sayesinde iç mekanlarda sıklıkla tercih eder. Aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde temizlenebilen ürünler. uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir. Plastik müdahale kapağı. hem hafif yapıya sahip olması hem de uygun fiyat seçenekleri sayesinde sıklıkla tercih edilir. Kolay bir şekilde taşınan araçlar. rahat kullanım imkanı sunar. Müdahale kapağı yorum bölümü. çeşitli gereksinimlere cevap veren çok sayıda modelin mevcut olduğunu gösterir. Malzemelerin sağlamlığı. estetik görünümü ya da fiyatı gibi faktörlere göre uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Söz konusu ürünler. müşterilerin farklı projelerde ve işlerde güvenle tercih etmesine olanak sağlar. İşlerin pratik şekilde tamamlanmasına yardımcı olan tasarımları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Müdahale Kapağı Fiyat Seçenekleri

Bütçe Dostu Müdahale Kapağı Fiyat Seçenekleri

Müdahale kapakları. inşaat sektöründen onarım işlerine kadar pek çok farklı alanda tercih edilir. Bu ürünlerin maliyeti pek çok müşteri için endişe konusu olabilir. Müdahale kapağı fiyat seçenekleri. oldukça geniş aralığa sahiptir. Bu sayede her bütçeye uygun bir ürün kolay bir şekilde bulunabilir. Özellikle ev sahipleri. inşaat şirketleri ya da bakım personelleri bütçe dostu alternatiflere yönelir. Ürünlerin fiyatlarında olan değişiklik. herkesin kendi için uygun ürünü satın almasına yardım eder. Müdahale kapağı. çeşitli boyut ve özellikler ile müşterilere sunulur. Bu çeşitlilik. müşterilerin hem gereksinimlerine hem de bütçelerine uygun bir alternatif bulmasına imkan tanır. Ürünlerin malzemesi. fiyat konusunda oldukça etkilidir. Söz konusu ekipmanların sunduğu kalite. müşterilerin rahat etmesini sağlar. Güçlü dış tasarımı sayesinde güvenli bir kapatma işlemi yapabilirsiniz. Müdahale kapağı satın alan müşteriler. çoğu zaman hem dayanıklılık hem de uzun ömür gibi avantajlardan faydalanır. Bütçe dostu fiyat seçenekleri mevcut olan ürünler. müşterilerin projelerini ya da işlerinin verimli bir şekilde gerçekleştirmelerine destek olur. Ürünleri satın alırken bütçelerini zorlamak istemeyen müşteriler. müdahale kapağı kampanya dönemlerini takip edebilir. İndirimler ya da toplu alımlar. ürünlere avantajlı bir şekilde sahip olmanızı sağlayabilir. Bu kampanyalar. bütçe dostu ürünleri erişilebilir bir hale getirir. Ürünlerin fiyatları. müşterilerin gereksinimlerine ve bütçelerine uygun şekilde alternatiflere sahiptir. Çeşitli boyutlar. malzemeler ya da kampanyalar müşterilerin kendi için ideal olan ürünü bulmasına imkan tanır. Müdahale kapağı online ulaşılabilir ürünleri müşterilere sunar. Böylelikle her türlü projeyi gerçekleştirmek için bu ürünlerin özelliklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İnceleme yaparken ihtiyacınıza yanıt veren doğru ölçüleri bulabilirsiniz. Doğru ölçü ile uyumsuzluk sorunlarını önleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan ürünü Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.