"

Nargile Takımı

" araması için 1896 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nargile Takımı

Keyifli Nargile Takımı

Keyifli Nargile Takımı

Doğu kültürünün önemli bir parçası olarak ortaya çıkan nargilenin doğuş yeri Hindistan olmakla birlikte şimdilerde Doğu kültüründe oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Doğuş yeri Hindistan olan nargile buradan da Arap ve de İranlı insanlara kadar ilerlemiştir. İlk nargile örnekleri Hindistan’da olup, burada Hindistan Cevizi içerisinde icat edildiğinden dolayı da yaygındır. Bu yaygınlık daha sonra da nargileye kendi ismini vermiştir. Bu isim Hindistan cevizi anlamına gelen Farsça’da Nargil kelimesinden türetilmektedir. Bu oldukça yaygın olan, neredeyse evlerde bile bulunan nargile bir adet haline gelmiştir. Nargile sadece kendisinden değil birçok kısımdan oluşan, takım halinde karşımıza çıkan bir gereçtir. Orijinal nargile takımı içerisinde 4 bölüm bulunmaktadır. Ser, lüle, marpuç ve şişe olarak adlandırılan bölümleri bulunmaktadır. Ser nargilenin uzun kısmı olup, kendinden çıkan uzun gövdesine ser adı verilir. Bu gövdeden uzun çıkan kısımdan dumanı filtreleyen su dolu kısma da şişe denir. Dumanı bu kısımdan alarak gövdeye taşıyan kısma da marpuç adı verilir. Keyifli bir şekilde sohbet etmek için bir araya geline ortamlarda yer alan nargile özellikle de kafelerde veya evlerde yaygın bir kullanıma sahip olup, sizleri şaşırtacak derecede farklı özelliklere sahip modelleri bulunmaktadır. Özellikle sektör anlamında kafe ve restoranlarda yoğun bir şekilde yaygınlaşmasıyla nargile takımı genel olarak tanınmaya başladı. Normalde de yaygın bir kullanımı ve de beğeneni olmasına rağmen en çok da kafelerde, keyifli zamanlarınıza ortak etmek adına sizlere en iyi gelen şey haline gelebilir. Özellikle de sonralarda evlerde kullanılmaya kendine yer bulmaya başlayan nargile de satın alınmaya böylelikle başlandı. Nargile takımı ev tipi haliyle de şimdilerde hem oldukça yoğun bir ilgi görmekte, hem de memnun kalınmakta. Dolayısıyla hem ergonomik hem de oldukça popüler hale gelen takımlar aynı zamanda da taşınabilir olmasıyla istediğiniz yere sizinle gelebilir. Pratik bir kullanımı olan takımlar ile hem konforlu hem de oldukça keyifli bir süreç elde ediyorsunuz. Taşınabilir nargile takımı seçeneği ile de pikniklerde, arabanızın arkasında bile yer bulabilirler kendilerine. Bu takımları dilediğiniz yere kadar taşıyabilir ve de keyfinizi dilediğiniz yerden sürdürebilirsiniz. Sizleri bekleyen nargile takımları ile de daha detaylı bir alışveriş deneyimi yaşamak için yapmanız gereken size en uygun olan modeli seçip, satın almak.

Dekorasyonunuz Bir Parçası Olabilecek Nargile Takımı

Dekorasyonunuz Bir Parçası Olabilecek Nargile Takımı

El işçiliği özellikleri ve de tasarım işlemeleri ile nargileler oldukça ilgi çekici detaylara sahip olan şeylerdir de aynı zamanda. Bu şekilde de düşünüldüğünde sizlere şıklığı da aynı zamanda kazandıracak olan nargile setleri ile bir an önce tanışabilirsiniz. Özellikle de büyük boy nargile takımı salonlarınızda veya oturma odalarınızda yer alabilir. Bu sebeple de sizler de hem şık hem de keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Hele ki söz konusu nargilenin boyun detayındaki işlemeler olunca ortaya oldukça görüntü sizleri oldukça heyecanlandıracak. Çok farklı modelleri ve de ürünleri bir arada göreceğiniz nargileler, özellikle de süslü ve de şık tasarıma sahip olanları ile dikkat çeker. Nargile takımı LED ışıklı olarak bile karşınıza çıkmış olabilir. Bu ışık detaylı nargileler her açıdan sizlere görsel anlamda bir sunum yapacak. Salonlarda da dekorasyon öğesi olarak yer alabilen nargile çeşitleri, toplum olarak da nargileye ait birçok öğenin sizlerle olmasını sağlar. Türkiye’de yaygın bir kullanıma sahip olabilen nargileler artık evlerde yer almaya başlayalı da oldukça farklı görüntüler ortaya çıkmakta. Bu görüntüler sayesinde de sizler de zevkli bir deneyime ortak oluyorsunuz. Şekilli nargile takımı olarak karşınıza çıkan modellerde özellikle de boru kısmında renkli görüntüler sizlerle olur. Bu oldukça yoğun işlemeli ve de kumaş detaylı işlemeler sayesinde de sizler de daha eğlenceli ve keyifli bir süreç yaşayabilirsiniz. Renkli detayları olan nargileler özellikle de dekorasyonunuza uygun renklerde ve de modellerde olabilir. Bu modellerin ve de renklerin farklılığı sayesinde de sizler de güzel görüntüleri geniş salonlarınızın köşesinde karşılayabilirsiniz. Bu karşılaşa ünitesinde yer alan takımlar ayrıca size birçok anlamda misafirperverlik katar. Sevdiklerinize ve de ailenize, keyifli sohbetlere ne kadar da düşkü olduğunuzu anlatan detaylara sahip bir salon yaratmak mümkün. Renkli nargile takımı ile de farklı dilediğiniz modelde birçok nargile seti görmeniz mümkün. Daha çok ve de detaylı bir şekilde ürün yapan üretici firmalarda bilakis oldukça dayanıklı, kaliteli ürün üretimine önem verir. Her anlamda hayatınızın bir parçası haline gelen nargile takımları ile de salonlarınıza dekorasyon ögesi eklemiş olursunuz. Keyifli sohbetler bu alanda yapılır ve de hoş görüntüler, güzel nargile kokuları sizlerle olur. Sizler de en geniş salonlarınızda dumanı sizi rahatsız etmeyecek şekilde nargile keyfi yaşarsınız.

Kültür Yansıtan Bir Öğe Nargile Takımı

Kültür Yansıtan Bir Öğe Nargile Takımı

Özellikle de kültürün bir parçası olduğu için Osmanlı Dönemi’ne ait işlemeleri üzerinde barındıran ve de detayları ile tarihsel motiflere sahip olan Osmanlı nargile takımı ile sıra dışı bir deneyim sizleri bekliyor. Boydan boya salonlarınızın köşesinde durabilecek olan nargile setlerinde sizlerde satın alabilir ve de onları dekorasyonunuza ortak edebilirsiniz. Gereken tam olarak hangi aromayı istediğiniz keşfetmek ve ona göre bir seçimde bulunmak. Farklı özelliklere sahip olan nargileler pek çok açıdan sizlere en keyifli dakikaları sağlayacaktır. Bu keyifli dakikalarda da çokça eğlenceli sohbetler havada uçuşacak, havada nargilenin benzersiz kokusu ile birlikte de sizler daha da çok sohbet açmak ve konuşmak isteyeceksiniz. Daha kolay bir kullanımı olması adına masa nargile takımı koymak için ideal bir yerdir. Aynı zamanda nargilenin masaya konan modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede de daha konforlu bir şekilde köz ayarlaması yapılabilir. İstenilen oranda ve de istenildiği şekilde sizlere ayarlama yapabilme imkânı yapar bu tarzda bir nargile. Daha çok masalarda kullanılan modeller küçük nargile takımı çeşitlerinde karşımıza çıkmakta olup, hepsi sizi konforda hissettirmek için tasarlanmıştır. Bu model farklılıklarından dolayı da dilediğiniz şekillerde olan nargile çeşitlerinden sizler de satın alabilirsiniz. Her daim sizleri rahatta hissettirecek olan modeller sayesinde de rahatsız edici herhangi bir durum ile karşılaşmanız mümkün olmayacaktır. Özellikle de söz konusu kötü kokular olduğunda da fazla duman yaratmayacak olan modeller ile daha konforlu bir deneyim sizlerle. Daha çok geniş alanlarda tüketilmesi yaygın olan tütün ve de tütün benzeri ürünleri evler içerisinde de yine en geniş odalarınızda kullanmanız tavsiye edilir. Bu sebeple de sizler de dikkatli ve özenli davranmalı çok bir şekilde nargile dumanına maruz kalmamalısınız. Üretim yeri Türkiye olan nargile takımları bulunmakla birlikte üretim yeri dışarıdan olan nargile takımları da mevcuttur. İran, Hindistan gibi doğu ülkelerinde de üretimi yaygın olan takımlar buraya da ithal edilmektedir. İthal nargile takımı normal nargile takımından teknik anlamda bir fark içermez, ancak şekil farklılığı olmasa da borudaki desenlerde, işlemelerde bir fark olabilir. Bu şekilde olan takımlardan da sizler dilediğiniz şekilde, desende ve modelde olanı seçebilir ve rahatlıkla dekorasyonunuza katabilirsiniz. Olumlu bir artısı olup, kültürel anlamda da evleri daha şık gösterebilir. Bu şıklığı da yine evlere, yaşadığınız alanlara yansıtabilirsiniz.

Nargile Takımı ile En Güzel Aromalar

Nargile Takımı ile En Güzel Aromalar

Gün içerisinde tüm neşenizi ve de sohbetinizi daha keyifli hale getirebilecek olan nargile takımları en çok da bu keyif verici kısmını kokularına, aromalarına borçludurlar. Pek çok açıdan gün içerisindeki keyifli sohbetlerin ve de dakikalar sürecek konuşmaların ortağı olabilecek olan nargile genellikle de değişik aromaları ile bilinir. Ve aromalar keyifli sohbetlerinizde sizlere eşlik eder. Sizlere ortak olur. Daha iyi bir kokunun sizlerle beraber olmasını istiyorsanız yapmanız gereken tam olarak hangi aromayı istediğiniz keşfetmek ve ona göre bir seçimde bulunmak. Bu kokular eşliğinde nargile içmek için de muhakkak ki size eşlik eden birileri olsun istiyorsanız yapmanız gereken 2’li nargile takımı ile tanışmak. Bu sayede de daha güzel sohbetler ve de arkadaşlıklar pekişebilir. 2 ana borusu olan nargilenin en güzel yanı da kişisel bir şey olan başlıklarının farklı olması ve de bu başlıklardan yine 2 farklı kişinin nargile içebilmesi. Dolayısıyla da özellikle de sık sık nargile içtiğiniz bir arkadaşınız varsa muhakkak ki bunu arabanıza, evinize koymalı ve de dilediğiniz yere arkadaşınızla beraber onu da götürmelisiniz. Bunun yanında nargile de önemli olan bir diğer husus da markalardır. Bu markalardan en çok size uygun olan ve de sizi yansıtan ile yollarınızı kesiştirebilişiniz. Nargile takımı önerisi için de sektörde pek çok farklı marka yer almaktadır. Bu farklılıklar arasında da size en uygun olan hangisi ise buna uygun bir seçim yapmalısınız. Genellikle kalite ve de güvenlik söz konusu olduğunda sizleri yarı yolda bırakmayacak olan markalar kendini ispatlamış, kullanıcıları tarafından da beğenilen markalardır. Şerbetli nargile takımı sektörde öncü bir marka olup her açıdan sizlere en iyi nargile takımını sunmayı amaç edinir. Dolayısıyla da sizler de en iyi modeli seçip satın alırken markalarla tanışıp, size uygun olana siz karar vereceksiniz. Daha fazla marka ve de içeriği kaliteli ürün ile tanışmak için sizler de hayatınızda zaten yer alan nargile takımlarına bir şans vermelisiniz. Yoğun aromalar ve de güzel hissiyatlar sizinle olacak, her açıdan daha güzel vakit geçirebileceksiniz.

Farklı Nargile Takımı Çeşitleri

Farklı Nargile Takımı Çeşitleri

Nargile etrafındaki malzemelere göre farklı isimleri alabiliyor. Bu farklı malzemeler sayesinde de nargileler farklı modellere ayrılabiliyor. Bakır nargile takımı özellikle de borusunda otantik işlemeleri olan nargileler için ideal bir hammadde olmakla birlikte sık sık bakır detayları bu nargilelerde gözlemleyebilirsiniz. Özellikle de söz konusu sizlere daha güzel bir görünüm vermek olunca, bu görünümü sağlayacak olan nargile takımı bakır olandır. Çünkü desenleri ile farklı bir havayı sizlere katabilecek olan takımlar özellikle de bakır tonlarıyla muhteşem yakışır. Bunun dışında plastik nargile takımı da bir diğer nargile çeşidi olup, boru kısmı daha plastik bir maddedir. Özellikle de işçilik ve de desenler söz konusu olduğunda nargile çeşitleri arasında sıyrılıp, fiyat farkı olan pek çok ürün vardır. Özellikle de fiyatlandırmalarda karşınıza çıkabilecek olan farklardan ötürü bütçenizi zorlayan veya tam tersi bütçe dostu ürünleri bile gözlemlemek mümkün. Kişiye özel tasarlanan nargile takımları da seçimleriniz arasında yer alabilirler. Pahalı materyaller kullanılarak ortaya getirilmiş olan nargileler her açıdan sizlere en çok fiyat açısından farklı gelebilir. Fiyatı etkileyen bu detaylar ile de bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. En yaygın olarak karşımıza çıkan çelik nargile takımı ise orta segmentte değerlendirilebilecek olan nargile takımlarındandır. Boru kısmı çelik detaylara sahip olup, mümkün oldukça bu nargileler tek parça halinde satılmaktadır. Bazıları ise tek parça yerine parçalara bölünmüş bir halde satıldığından dolayı set haline sizin tek tek satın alıp getirmeniz gerekebilir, en mantıklı şey nargileleri takım halinde satın almak ve de eksik parça ile karşılaşmamak. En çok da kafe ve işyerlerinde karşınıza çıkabilecek olan bu takımlar her açıdan istediğiniz pek çok özelliği üzerinde barındırıp, sizlere en büyük bütçe avantajını sağlar. Bunların yanında pirinçten yapılan nargileler bile bulunmaktadır. Tamamen istekler ve tarzlar düşünülerek yapılan nargileler, sizlerin en büyük ihtiyacınıza cevap vermek amacındadırlar. Folyosuz nargile takımı da en kullanışlı olan seçenekler arasında değerlendirilebilirler. Her açıdan daha iyi bir görüntü ve de daha iyi bir kullanış konforu veren nargile takımlarıdır. Şimdilerde folyo hem nargilede az rastlanır bir detay olarak değerlendirilebilir. Daha çok karşınıza çıkan model farklılıkları sizlere yardımcı olacak tarzda modeller olup, en basitinden nasıl közleyeceğinizin bile rahatça belirli olduğu modellerdir.

Nargile Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nargile Takımı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nargile takımı fiyat açısından bir farklık görülmemekle birlikte fiyatı etkileyen önemli şey boru detayındaki işlemeler ve kullanılan materyal bir de elektrikli köz yakma cihazları. Bu cihazla üzerinde yer aldığı şeyin fiyatını önemli ölçüde etkiliyor olduğundan dolayı da nargileyi daha kullanışlı kıldığından da tercih ediliyor. Pek çok markanın ve de modelin yer aldığı nargile sektöründe pek farklı özellik bir arada bulunan modellerde bulunmaktadır, tüm özellikleri içermeyip daha az özellik barındıran takımlarda bulunmaktadır. Dolayısıyla da ne kadar farklı olursa olsun fiyatlar yine de bir çizgi etrafında birleşir ve de bütçenizi aşırı derecede zorlamazlar. Keyifli ve de güzel vakitlerin yıldızı olan nargile seçerken de dilediğiniz tarza ve de isteklerinize yakın modeli bulmanız çok olası. İstekler söz konusu olduğunda geniş bir yelpazeye sahip olan sektörde oldukça yaygın bir şekilde kullanıcı bulabilmektedirler. Bu sebeple de en çok da sizlere kullanışlılık ve de rahatlık sunacak olan modelleri seçip, buna göre alışveriş yapmak mantıklı olacaktır. Özellikle de söz konusu olan taşınabilir ve de masa boyları olduğunda da daha da pratik bir hal alır nargile keyfi. Nargile takımı fiyatları bu tarz modellere bağlı olarak değişmekte olup, herkesin dilediği tarzda olan modeller olabilir. Bu sebeple de üretici firmalar seçeneklerini geniş tutmaya odaklı olarak çalışmaktadır. Özellikle de fiyat farklılıkları boya göre de değişim göstermektedir. Küçük ve büyük boydaki modeller oldukça yaygın olarak kullanılır ancak bunlar arasında büyük bir fiyat farkı gözlenir. Hatta mini nargile takımı bile olduğu için söz konusu fiyat farkı daha da artmaktadır. Mini boyda olanlar daha da farklı fiyatlara sahip olup, dilerseniz ekonomik bir alışverişinde adresi olabilir. Dilediğiniz şekillerde karşınıza çıkabilecek olan bu modellerden size en uygun olanı seçmeniz ve de almanız dahilinde de istekleriniz karşılanacaktır. Daha fazla modeli bir arada görüp, seçip, satın almanız dahilinde de keyifli ve hoş sohbetleri başlamış olacak. Arkadaşlarınız, eşiniz, dostunuz sevdiğiniz herkesle beraber güzel bir ortamda zevkli buluşmalarda size ortak olacak nargileler. Daha fazla ürünü ve çeşidi bir arada görmek için Trendyol’u ziyaret edebilir, ve de dilediğiniz gibi bir seçim yapabilirsiniz.