placeholder
"

Ninova Silver

" araması için 1085 sonuç listeleniyor

Ninova Silver

Ninova Silver ile Gözler Üzerinizde Olsun

Ninova Silver, şık ve zarif tasarımlarıyla her kadını etkilemekle beraber kendine özgü oluşturduğu stiller ile de en çok tercih edilen markalar arasında bulunmaktadır. Tercih edilen ürünler arasında en popüler ürünler arasında yer alan Ninova Silver kar tanesi kolye ile gündelik kullanımın yanı sıra gece şıklığı da yakalamak mümkün olabilmektedir. Kalite ve duruştan ödün vermeyen tasarımları ile her yaş grubundan kadına hitap etmekte olup el işçiliğini, minimalist tasarımlar ile bütünleştirirken aynı zamanda renkleri de kusursuzca kullanmaktadır. Pek çok modeli bünyesinde barındırmakta ve geniş renk skalası sayesinde her alanda kullanıma uygun biçimde tasarlanmaktadır. Ürün kalitesi ile birlikte her kadına gümüşü sevdirebilmektedir. Şık ve naif tasarımları ve ürün çeşitliliği sayesinde özel günlerde en çok tercih edilen hediyeler arasında yer almaktadır. Otantik işlemelerini kolye, küpe, bileklik gibi pek çok ürüne yansıtabilmekte ve tüm kombinler ile uyum sağlayabilmektedir. Tüm modellerin arasında, pek çok kadının tercih ettiği Ninova Silver kelebek kolye, zarafet ile süslenmiş yapısı ve 45 cm zincir boyu sayesinde günlük kombinlerde, iş hayatında ve gece şıklığını yakalamak adına da kullanılabilmektedir. Tüm ürünlerine yaptığı dokunuşlar ile naif, estetik bir görüntü kazanmakla birlikte her kadının severek kullanması amaçlanmaktadır. Gümüşü özgün tasarımlar ile harmanlayarak ortaya çıkardığı tüm modeller sayesinde pek çok kadın, hayal ettiği tasarımları bulabilmektedir. Bu ürünle birlikte Ninova Silver kolye modelleri oldukça fazla model çeşitliliğini bünyesinde barındırmaktadır. Bu kapsamda yonca modeli, rüzgâr gülü modeli, yusufçuk modeli, vav harfi modeli gibi tasarımları ile de şıklığı yakalamak mümkün olmaktadır. Her kadının hayal ettiği bir kolye modelini bulabilmesi amaçlanmakta olup, bu kolye tasarımları gümüş rengin yanında, rose ve altın sarısı gibi renkleri sayesinde tercih alanı artırılmaktadır. Ninova Silver küpe seçenekleri arasında pek çok model de bulunmaktadır. Bu sayede diğer aksesuarlarla uyum yakalanarak, kıyafet kombinlerinin tamamlayıcısı olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra kıkırdak için tasarlanan zarif modelleri sayesinde çiftli küpelerle uyum yakalayabilmek de mümkündür. Karışık renklerde kullanılan taşlar ve şekiller ile süslenen Ninova Silver bileklik modelleri, estetik duruşları ile her kadına hitap edebilmektedir. Farklı renklerde tasarlanmış bu bileklikler, sade kombinler ile tercih edilebilmekle beraber özel gün kombinleri için de oldukça uygun olabilmektedir.

Ninova Silver ile Bir Yıldız Gibi Parlayın

Yüzük satın alınırken dikkat edilmesi gerek hususlardan birisi parmak ölçüsünün doğru olmasıdır. Ninova Silver yüzük modelleri, ayarlanabilir olması ve şık tasarımları ile pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Ayarlanabilir olma özelliği sayesinde parmak ölçüsünün bilinmediği kişilere alınabilecek en uygun hediyelerden biri olabilmektedir. Otantik taşlar ile süslenmiş tasarımları ile birlikte tüm kombinlerle uyum yakalamak da mümkün olabilmektedir. Minimal dokunuşlar ile tasarlanan modelleri sayesinde tüm parmaklarda kullanılabilme imkânı bulunmaktadır. Ninova Silver swarovski taşları ile gümüşü birleştiren kolye, bileklik, yüzük ve küpe modelleri, şıklık ve zarafet açısından tüm kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Parlaklığı ve duruşu sayesinde genellikle gece davetlerinde kullanıma uygun olmakla birlikte günlük kullanımda da aksesuarı öne çıkartmak isteyen pek çok kişinin tercihleri arasında bulunmaktadır. Ninova Silver gümüş sayesinde pek çok kadın hayal ettiği şıklık ve kalite içeren tasarımlara sahip olabilmekte ve ister sade olsun ister gösterişli aradıkları tüm modelleri kolayca bulabilmeleri mümkün olmaktadır. Bu ürünler, zirkon taşlar ve pırlantalar ile gümüşün uyumunu sağlamakta olup pek çok farklı modelin de ortaya çıkmasına olanak sağlamaktadır. El işçiliği tasarımları sayesinde pek çok modeli üretmeyi başarabilmekle birlikte kullanılan ürünlerin kalitesi sayesinde her kullanıma, yaşa ve tarza hitap edebilmekte ve tüm kadınlar tarafından tercih edilen en popüler ürünler arasında yer almaktadır. Ninova Silver gümüş kolye çeşitleri ile şıklığı ve zarafeti bir arada yakalamak mümkün olmaktadır. 925 ayar saf gümüşten üretilen modeller, renk ve tasarım açısından sağladığı çeşitlilik ile hayal edilenden fazlasını sağlayabilmektedir. 45 cm uzunluğunda üretilmekte olup ayarlanabilir zincir sayesinde kullanıcılara, kısaltılabilme veya uzatılabilme imkânı vermektedir. Bu ürünle kombinlenebilen Ninova Silver gümüş bileklik sayesinde şıklığı her anlamda kazanmak mümkün olmaktadır. Ürünleri takım şeklinde seçebilme imkânı ile birlikte tüm kıyafetlerin takı kombinasyonunu tamamlamak mümkün olmaktadır. Genellikle gece kıyafetleri için kombinlenen modelleri sayesinde tüm kadınların tercihi olma özelliğini korumaktadır. Gümüşün farklı çeşitlerini bir arada kullanabilmek birçok kadının hoşuna gidebileceği için modeller arasında kombin yaparak set oluşturmak mümkün olabilmektedir. Ninova Silver yorum kısmında kullanıcıların ürünleri kombinleme tarzları ile ilgili bilgi sahibi olabilmek, tecrübelerinden faydalanmak ve kararsız kalınan durumlar karşısında yeni fikirler edinebilmek mümkün olmaktadır.

Ninova Silver Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Marka kadınlara hitap ettiği gibi erkeklere de hitap edebilmektedir. Tüm erkeklerin aksesuar alışkanlıkları incelenmekte ve gereksinimler tespit edilmekle birlikte şıklığı ve tarzı bir arada yansıtabilecek ürünler ortaya çıkarılabilmektedir. Bu ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri Ninova Silver tesbih modelleri olup, tüm erkekler tarafından oldukça beğenilmekle birlikte farklı renk ve tasarım seçenekleri sayesinde her kullanıma uygun olabilmektedir. İmamelerin ucuna işlenen semboller ile tüm erkeklerin hayal ettiği ürünleri bulabilmesine imkân sağlamaktadır. Örme gümüş teller ile otantik taşların bir arada kullanıldığı tüm modellerin yanı sıra doğal taşların kullanımı ile de pek çok özelliği içinde barındırabilmektedir. Pek çok erkek için özel günlerde hediye olarak tesbih modelleri tercih edilebilmektedir. Ninova Silver tesbih yorum kısmı sayesinde kullanan kişilerin memnuniyeti, kombinleme şekilleri ve tercih etme sebepleri incelenebilmektedir. El işçiliği ile tasarlanan ürünler arasında en çok tercih edilen bir diğer ürün ise Ninova Silver telkari modelleridir. Gümüş tellerin aynı oranda olmakla birlikte elde örülmesi sayesinde ortaya çıkarılan bu ürünler, doku ve tasarım bakımından şıklık ve zarafetin simgesi olmaktadır. Bu şekilde ortaya çıkan ürünlerde kuvars, safir, yakut gibi taşlar kullanılmakla beraber püsküllü modelleri bulabilmek de mümkün olmaktadır. Kadın, erkek herkesin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almakla birlikte hediye olarak verilmesi bakımından şık ve kibar tasarımları ile de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Ninova Silver has gümüş ürünler ile pek çok kadın ve erkeklerin kombinleri seçtikleri takılarla uyumlu olabilmektedir. Bu kapsamda gümüş bir takı tercih edilecekse kullanılacak diğer takıların da gümüş olması pek çok kişinin tercih ettiği bir detay olarak bilinmektedir. Ninova Silver kullananlar, markanın kaliteli oluşu ve özgün tasarımları ile ilgili memnuniyetlerini dile getirmektedirler. Pek çok kişinin, kendileri veya sevdikleri için hayal ettiği tasarım ürünlerini bulabilmelerinden dolayı, tercih edilme bakımından oldukça popüler bir marka olmaktadır. Ayrıca Ninova Silver tesbih yorumları ile kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilmek de mümkün olmaktadır. Bu ürünü hediye olarak tercih etmek isteyen pek çok kişi de seçim yaparken kararsızlık yaşamaları durumunda yorum yapan kişilerden bilgi edinebilmektedir. Tüm ürünlerin tasarımlarını, modelleri ve fiyatlarını, Trendyol üzerinden inceleyebilmeniz mümkün olmaktadır.