İlgili Kategoriler
Marka
Kasa Çapı
Elektriksel Kalp Sensörü
GPS
Nabız Sensörü
Titreşim
Garanti Tipi
Kasa Renk
Kordon Renk
Ürün Puanı

Yüksek Performanslı Oppo Akıllı Saat Modelleri Trendyol'da!

Yapay zekadan destek alınarak tasarlanan Oppo akıllı saat farklı yazılım ve sürüm seçenekleriyle, çeşitlilik göstermektedir. Akıllı saat teknolojisini ileri seviyeye taşıyan ve cep telefonlarıyla, kol saatleri arasından üstün bir bağlantı sağlayan Oppo akıllı saat özellikleri tercih edeceğiniz model ve sürüme bağlı olarak çeşitlilik gösterecektir. Gün içerisindeki tüm anlarınızı takip eden ve kayıt altına alan Oppo Watch, gündelik hayatta profesyonel bir yaşam sürmenize ve gününüzü iyi yönetmenize yardımcı olacaktır. Farklı tasarım çeşitleri ve model seçenekleri ile, birbirinden özel detaylara sahip olan markanın tasarımları, farklı kordon seçenekleriyle, görsel desteği ön plana çıkararak, tarzınızı zenginleştirecektir. Birçok spor alanında takip ve koordinasyon için özelliklere sahip olan ürünler, spor branşlarına göre kalp ritmi, nabız ve hareket takibi yapmaktadır. Özellikle yürüyüş ve koşularda adım sayma özelliğini, kalp ritmi ve nabız gibi etkenlerle birlikte takip eden Oppo modelleri, gün içerisinde topladığı tüm verileri telefondaki uygulamada analiz etmektedir. Farklı sürüm ve tasarım seçenekleriyle, aradığınız her türlü özelliği içerisinde barındıran ürünler için Oppo Watch kordon seçeneklerini de deneyebilirsiniz. Markanın modellerini inceleyerek, kendiniz için uygun modeli kolaylıkla belirleyebilir ve hayatınızı profesyonel hale getirebilirsiniz. Aradığınız özelliklere ve tasarıma sahip olan Oppo Watch fiyat aralığını kolayca belirlemek için filtre bölümünden özellik ve model seçimi yapabilir, seçtiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Oppo Watch Özellikleri

Öne Çıkan Oppo Watch Özellikleri

Oppo Watch özellikleri arasında kalp ritmi ve nabız takibini süreli yapması da bulunur. Ürün gün içerisinde yaşanan anormal kalp ritmi bulguları için analizler hazırlayarak, sizlere gerekli uyarıları yapmaktadır. Sağlığınızı her an kontrol etmenizi sağlayan ve sağlıklı yaşa için gerekli tavsiyeleri süreli anımsatan Oppo Watch modelleri günlük verileri düzenli olarak sizlere sunmaktadır. Futbol, yüzme, yürüyüş ve koşu gibi farklı spor dallarında analiz ve takip özelliklerine sahip olan modeller suya karşı tamamen dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Yuvarlak ve kare saat formuyla, çeşitli özellikleri beraberinde getiren Oppo SIM kartlı akıllı saat günlük hayatta telefona dokunmadan birçok telefon işlemini kolayca gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Çağrı yönlendirme, reddetme ve cevaplama gibi farklı özellikleri barındıran Oppo kadın akıllı saat gelen aramaları anında görmenizi ve cevaplamanızı sağlamaktadır. Gelen aramalar hakkında devamlı bilgi sahibi olmanızı sağlayan tasarımı, her telefon çalmasında cep telefonlarını elinize alma gereksinimini ortadan kaldırmış ve telefon kullanımını kolay hale getirmiştir. İleri sürüm içerik ve özellikleri saatlerinizde görmek isterseniz, markanın Reno 4 modelini inceleyerek, ileri seviye takip ve uygulama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Cep telefonları ve tablet cihazlara yüklenen Oppo saat uygulaması kapsamında, bluetooth bağlantısı kurularak, cihazlar kol saatinden rahatlıkla yönetilmektedir. Cep telefonlarıyla ortalama 5-7 metreye adar bluetooth bağlantısı kuran saat kapsamında, gelen çağrılar cevaplanarak, kişilerle saat üzerinden telefon görüşmesi yapılabilir. Telefonla konuşma özelliği bulunan modellerin yanı sıra, tüm model ve sürümlerde gelen çağrıları meşgule atma ve reddetme özelliği yer alırken, çağrıların takibi ve mesaj bilgilerine de yer verilmektedir. Cep telefonlarına gelen tüm bildirimleri takip etmenizi sağlayan pencere sayesinde, SMS mesajları, Whatsapp mesajları ve farklı uygulamalar üzerinden gelen tüm mesajlar, bildirim paneline yansımaktadır. Bildirim, çağrı cevaplama, kalp ritmi öcümü ve spor branşlarının takibi gibi birçok alanda etkin işlevleri bulunan Oppo akıllı saat fiyatları tercih ettiğiniz model ve özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Oppo Watch kullanıcı yorumları ve fiyatlarını inceleyerek beğendiğiniz modele uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

İlgi Çekici Oppo Akıllı Saat Çeşitleri

İlgi Çekici Oppo Akıllı Saat Çeşitleri

Android işletim sistemiyle tasarlanan Oppo akıllı saat modelleri, tüm akıllı telefonlarla bluetooth üzerinden bağlantı kurmaktadır. Adımlarınızı günlük olarak takip etmesi için adımsayar özelliği markanın ürünlerine yüklenmiştir. Günlük olarak kalp atışı ve nabız ölçümleriyle birlikte, adımlarınız ve hareketleriniz akıllı saat tarafından not alınmaktadır. Kalp ritmindeki artış ve dengesizlikler dikkate alınarak, sağlık konusunda gerekli uyarılar uygulama tarafından sizlere sunulmaktadır. Su ve toza karşı dayanıklı şekilde tasarlanan parçalar, farklı renk ve modeldeki kordonlara takılarak kullanılabilirler. Oppo Watch Free özellikleri arasında fazla öne çıkan noktalardan bir tanesi, dokunmatik ekranın tüm işlemleri kolayca algılaması ve işlemler sonrasında, istenen verilerin uygulama üzerinde detaylı şekilde yer almasıdır. Uyku ve rüya takibi özelliği sayesinde, uyku kalitesini analiz eden akıllı saat, günlük ortalama kaç saat uyuduğunuzu ve uyku sürecindeki kalp atışı dengelerini tamamen takip etmektedir. Alarm kurmanız durumunda, uyku esnasındaki nabız ve kalp atışı değerlerinizi takip eden Oppo 46 mm, 41 mm akıllı saat, rüyanın bitimi sonrasında alarmı aktif ederek uykunuzu kaliteli şekilde almanızı sağlamaktadır. Geniş ekran tercihiniz bulunuyor ve işlemleri rahat şekilde takip etmek istiyorsanız, 46 mm akıllı saat ekranları sizler için ideal olacaktır. İstediğiniz özelliklere, talep ettiğiniz ekran boyutuna ve ürünlerin sürümüne bağlı olarak, Oppo akıllı saat şarj aleti modelleri arasındaki dengesi de geniş oranda değişiklik gösterecektir. Fiyat aralığı için belirli bir bütçeniz bulunuyorsa, filtre bölümü üzerinden bütçe için tercih yapabilir ve aradığınız özelliklere uygun olan akıllı saatleri belirleyebilirsiniz. Sesli görüşme ve birçok telefon işlemini gerçekleştirmenizi sağlayan Oppo Watch 36 mm modelleri arasında seçim yaparken, ekran boyutu ve işlevler konusunda detaylı inceleme yapmanız, aradığınız modelleri kolayca belirlemenizi sağlayacaktır. Siz de Trendyol aracılığıyla geniş çaplı arama yapabilirsiniz.

Avantajlı Oppo Akıllı Saat Fiyatları

Avantajlı Oppo Akıllı Saat Fiyatları

Akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantı kuran ürünler, akıllı telefonda yapmanız gereken birçok işlevi üstlenmektedir. Sürekli telefonu kontrol etme ya da çanta ve cebinizden telefonları çıkarma gereksinimini ortadan kaldıran akıllı saatleri kullanarak, bildirim ve çağrıları kolayca takip edebilirsiniz. Birbirinden farklı sürüm ve modele sahip olan Oppo Reno akıllı saat çeşitlerini inceleyerek, ideal ekran boyutundaki modelleri tercih edebilirsiniz. Yeni nesil cihazlar için tercih edilen yapay zeka özelliği, saatinizin hayatınızın her anına uyumlu hale gelmesini sağlamaktadır. Ürünü bağladığınız telefon üzerinden, gün içerisinde kıyafetinizin resmini çekerek, akıllı saatin yapay zekâ teknolojisini devreye sokabilirsiniz. Gün içerisinde giydiğiniz kıyafetin renk ve özelliklerini dikkate alan yapay zeka, modelin tema ve renklerini kıyafetlerinize uygun şekilde güncellenmektedir. Küçük boy saatler yerine, tüm işlemleri tek bir noktadan takip etmenizi sağlayan modellerin Oppo akıllı saat kordonu tasarımlarını inceleyerek, sevdiğiniz renk ve modeldeki saatleri temin edebilirsiniz. Oppo Watch kayış seçiminizi kıyafetinizle uyumlu olacak şekilde yapabilirsiniz. Tamamen dokunmatik ekrana sahip olan akıllı saatlerde, ortalama 3 gün yeterli olacak kadar dayanıklı piller tercih edilmiştir. Kısa süreli şarjın ardından, uzun süre bataryasını koruması sayesinde, enerjiden tasarruf ederek uzun süre aktifliğini devam ettirmektedir. Oppo akıllı saatler arasında seçim yaparken, kendiniz için ideal modeli belirlemek adına, Oppo akıllı saat yorumları bölümlerini inceleyebilirsiniz. Tüm modeller için ayrı ayrı hazırlanan yorumlar bölümünde, ürünü temin edip deneyim edinen kişilerin genel görüş ve değerlendirmeleri, şeffaf şekilde yer almaktadır. İncelediğiniz akıllı saatler hakkında merak ettiğiniz soruları, doğrudan satıcıya yönelterek, şeffaf cevaplar alabilir ve ürünler hakkında kesin fikirler elde edebilirsiniz. Kendiniz için ideal olan modeli belirledikten sonra, Trendyol üzerinden seçtiğiniz Oppo Watch satın alabilirsiniz.