İlgili Kategoriler
Bağlantılar
Fiyat
Buton Sayısı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

Pembe Mouse

" araması için 210 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Pembe Mouse Seçenekleri Trendyol’da!

Mouse, bilgisayar üzerinde ekran kontrolü sağlamak amacıyla kullanılan bir üründür. Tıklama komutu vererek bilgisayar üzerinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer ismiyle fare, avuç içerisinde tutularak kolaylıkla kullanılabilir. Ekranda yer alan cisimleri taşıma, yerleştirme, kopyalama ve yapıştırma gibi pek çok işlemi gerçekleştirir. Pembe Mouse, şık tasarımı ve işlevsel özellikleriyle beklentilerinizi karşılar. Şarj edilebilir, sessiz kullanım sağlayan, yüksek hassasiyete sahip pek çok model bulunur. Ürünlerin hassasiyet değerine oyun gibi aktif olarak fare kullanımı gerektiren durumlarda dikkat edilmelidir. Refleksleri anında karşılamak, oyunda aktif rol almak amacıyla Mouse hassasiyetinin yüksek olması gerekir. DPİ değeri yüksek olan, farklı buton tiplerine sahip ürün modellerini ve pembe mouse fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Pembe Mouse Özellikleri

Pembe Mouse Özellikleri

Pembe oyuncu mouse, profesyonel amaçla kullanılan bir modeldir. Ürünlerde yer alan hassasiyet değeri oyun deneyimini etkiler. Yüksek hassasiyete sahip DPI değeri fazla olan bir model tercih ederek oyun deneyiminizi artırabilirsiniz. Ürünlerde işlevselliği artırmak amacıyla farklı sayılarda buton kullanılır. 4, 6, 7, 8 adet butona sahip mouse modeli bulunur. Buton sayısının fazlalığı, oyunlarda çeşitli hareketleri gerçekleştirmeye yardımcı olur. Ekran üzerindeki detayları anında fark eden, yüksek grafik tasarıma sahip modelleri oyun bilgisayarlarıyla birlikte kullanabilirsiniz. Modellerde lazer ve optik olmak üzere iki farklı çalışma mekanizması bulunur. Lazerli modeller ekstra düğmelere sahip olduğundan fazladan komut vermeyi olanaklı kılar. Düğme sayısı 12’ye kadar artan modeller, fare kullanımına çok ihtiyaç duyulan işlemlerde kullanılır. Düğme işlevselliği yüksek olan modeller, oyun gibi ağır işlemler sırasında tercih edilir. Optik mouse modeli ise LED ışık kaynağı kullanarak kızıl ötesi ışınlar yardımıyla komutları algılar. Kullanım alana ve sıklığına bağlı olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün tercihinde bulunabilirsiniz.

Pembe Mouse Modelleri

Pembe Mouse Modelleri

Pembe mouse kablosuz ve kablolu olmak üzere iki tipte kullanıma sahiptir. Oyuncu bilgisayarlarında uzak mesafeden de oyuna devam edebilmek için genellikle kablosuz modeller tercih edilir. Daha yakın mesafede bulunuyorsanız kablolu seçenekleri kullanabilir, bilgisayar üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlevselliği yüksek düğmelere sahip pembe fare modelleriyle her türlü işleminizi halledebilirsiniz. Ürünler Bluetooth, USB, Wireless aracılığıyla cihazlara bağlanır. Farklı bağlantı özelliklerine sahip modelleri seçerken bilgisayarınızın uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bilgisayarınızın modeliyle uyumlu pek çok aksesuar içerisinden ihtiyacınızı karşılayan bir modeli satın alabilirsiniz. Yakında yer alan metallerden etkilenmeyen, kaydırmalı tekerleğe sahip işlevsel pek çok ürün bulunur. Şarj edilebilir ürünler, sizi yolda bırakmayacak şekilde kesintisiz olarak kullanım sağlar. Evde, ofiste, okulda ve daha pek çok yerde şarj edilebilir modelleri kullanabilirsiniz. Pembe mouse yorumları sayesinde farklı hassasiyetlere sahip modellerin yorumlarını inceleyerek kullanımınıza uygun bir tercihte bulunabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Pembe Mouse Seçenekleri

Uygun Fiyatlı Pembe Mouse Seçenekleri

Yüksek fare duyarlılığına sahip olan modeller kadın ve erkek müşterilerin beklentilerini karşılar. Ürünlerin yüzeyleri farklılık gösterdiğinden yumuşak bir altlık kullanılarak çalışma hızı artırılabilir. Fare altlıkları aracılığıyla parlak yüzeylerde bile etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ürünlerin pil tüketimi farklılık gösterir. Kablosuz modellerin bazılarında pil yedekleme özelliği bulunur. Li-on bataryaya sahip modeller ise uzun süre boyunca aktif kullanım sağlar. Ekonomik pil ömrüne sahip ürünleri ve müşteri değerlendirmelerini inceleyerek aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Farenizi yeniledikten sonra aynı renkte uyumlu bir klavye de edinerek eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Pembe klavye mouse setinde yer alan aynı modelden ürünler, estetik ve şık görünümüyle müşterilerin beğenisini kazanır. İşlerinizi hallederken verimliliğinizi artıracak, çalışma düğmeleriyle hız kazandıracak modelleri inceleyerek uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ürünlerin sensör tipini, sensör çözünürlüğünü, çalışma özelliklerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.