Fiyat
Hacim
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pure Line

" araması için 34 sonuç listeleniyor

Pure Line Duş Jeli Çeşitleri ile Banyodaki Ferahlık

Kişisel bakımın temel aşamasını oluşturan duş alma eylemi günlük hayattaki yerimizi ve rolümüzü belirleyen en büyük unsurlar arasında yerini almaktadır. Temizlik ve bakım olarak ayrılan kişisel bakım rutinler halinde günlük haftalık ve aylık da uygulanabilmektedir. Her yaş grubundan insanının kişisel bakımı ile birlikte mutlaka her gün duş alması gerekir. Bu durum özellikle yaz aylarında sıcakların bastırması ve terleme durumunun ortaya çıkması ile zorunluluk oluşturmaktadır. Çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi büyük ölçüde belirleyen temiz olma eylemi sağlıklı ilişkiler kurabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Özellikle çalışma hayatında yer alan bir bireyseniz her sabah mutlaka işe gitmeden duş almalı ve temiz kokmalısınız. Hem temiz olmayı hem de birbirinden farklı kokuları ile güzel kokmayı vadeden PureLine duş jeli farklı çeşitleri ile müşterilerinin tercihine sunulmaktadır. Aynı zamanda yoğun kıvamı ile az miktarlarda bile ürün kullanımında etkisini fark edecek ve yumuşacık bir tene kolaylıkla sahip olacaksınız. Özellikle yumuşacık ve ipeksi bir cilt görünümü isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği temizlik ve bakım ürünlerinden biri de duş jelleridir. Vücut bakımı farklı rutinlerin bir araya gelmesiyle oluşsa da genel olarak duş almak vücut temizliğinin büyük bir bölümünü karşılamaktadır. Sık sık banyo yaparak hem temizliğinize dikkat etmiş olacaksınız hem de kullandığınız temizlik ürünlerine bağlı olarak oldukça güzel kokmayı sağlayabileceksiniz. Bu alanda size en çok yardımcı olacak ürünlerin başında duş jeli çeşitleri gelmektedir. PureLine farklı içeriklere ve kokulara sahip duş jelleri ile banyo keyfinizi katlayacak ve kokunuzu uzun süre muhafaza etmenize katkıda bulunacaktır. Banyo esnasında kullanacağınız temizlik ürünleri kadar bu temizlik ürünlerini vücudunuza uygulayacağınız araçlarında dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Özellikle duş jelini uygulayacağınız lif ya da sünger bez gibi araçların yumuşak bir yapıda olmasına cildinizi çizmeyecek formda olmasına dikkat etmeli ve bu araçları cildinize bastırmadan uygulamalısınız.

PureLine Duş Jeli Çeşitleri

PureLine Duş Jeli Çeşitleri

Vücut bakımı bir bütün olarak her insanın belirli aralıklar ile yaptığı ve yapmak zorunda olduğu bir rutin çeşitleridir. Vücut bütünlüğüne bakıldığında her bölüm kendi arasında farklı ürün çeşitliliği isteyen ve özel bakım isteyen alanlardır. Bu bölümler arasında yer alan cilt bakımı, saç bakımı el ve ayak bakımı yer almakla birlikte her alanın kendine has bileşenlerden oluşan ürünleri bulunmaktadır. Cilt bakımı ise vücut temizliğinin bütününün oluşturmaktadır. Bu bütünlük arasında dış giysi olarak en çok ilgilenilmesi gereken alanın bütünü cildin yüzeyidir. Çünkü bedenin koruyucu kaplaması olan cilt yüzeyi kendine has bir özen ve bakım istemektedir. Kullandığınız ürünlerin cildinize uygun olması kurutmaması ve alerjik reaksiyonlar göstermemesi gerekir. Bu sebeple pure duş jeli ürünleri cilt derisine sabuna göre daha fazla uyum sağlayan ve yine sabuna oranla alerji yapma riski çok daha az olan temizleyiciler arasındadır. Ph oranı sabuna oranla düşük olan duş jelleri kaygan yapısı ile daha fazla alana nüfuz ederek derinlemesine temizlik sağlamaya yardımcı olmaktadır. Kirlerden arınmanın en kolay yollarından biri olan banyo yapmak kendi içerisinde de farklı ürünleri kullanmayı gerektirmektedir. Bu ürünler arasında yer alan PureLine sabun ürünleri içeriğinde bulundurduğu farklı bitki özleri ve birbirinden farklı kokuları ile müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda renklendirici de içermeyen PureLine sabunlarını ister duş esnasında ister günlük el yıkama esnasında kullanabilirsiniz. Kokusu ile ferahlık verecek PureLine katı sabun çeşitleri bol köpüğü ile de derinlemesine temizlik sağlamanıza yardımcı olacaktır. Banyo sırasında sabun kullanmayı tercih edenlerden iseniz vücudunuz içinde bu katı sabunları güvenle kullanabilirsiniz. Sabun kullandıktan sonra ya da hiç sabun kullanmadan da PureLine duş jeli ürünlerini duş sırasında kullanabilirsiniz. Sabuna göre duş jellerinin daha kaygan ve güzel kokulu olması PureLine duş jellerini daha fazla tercih edilebilir kılmaktadır. Vücudun temizlenmesine ve güzel kokmasına yardımcı olan PureLine tatlı portakal ve buğday özü duş jeli ile duşun süresini uzatıp duş keyfinizi katlayabilirsiniz. Aynı zamanda PureLine kırmızı meyvelerden oluşan muhteşem kokulu duş jeli ile de temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Diğer duş jeli çeşitleri arasında gül ile sandal ağacı, vanilya ile hindistan cevizi, yasemin ile sarı kantaronla birlikte deniz minerali ile deniz yosunlu duş jelleri bulunmaktadır. Belirli ebatlarda üretilen bu temizlik ve bakım ürünleri arasında PureLine duş jeli 400 ml olarak da kolaylıkla bulabilir ve uzun süre boyunca derinlemesine temizlik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli PureLine Ürünleri

Birbirinden Kaliteli PureLine Ürünleri

Bedenimizin dış giysisini oluşturan cilt yüzeyinin özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Gerek sabunlarla gerek sıvı sabunlar gerekse de duş jelleri ile vücudunuza gerekli özeni belirli rutinler çerçevesinde gösterebilirsiniz. Bu rutinler arasında belki de en çok kullanılan PureLine katı sabun çeşitleri olmaktadır. Günlük hayatta sayısız kere el yıkama işlemi yapıldığı düşünüldüğünde en çok kullanılan bakım ürünleri arasında ilk sırada bu sabunlar yer almaktadır. Aynı zamanda en çok mikropların el üzerinden vücuda yayılması hastalıklardan korunmak için de temizlik ve bakımı zorunlu hale getirmektedir. PureLine el sabunu çeşitleri kendi aralarında da katı ve sıvı olmak üzere ayrılmaktadır. PureLine katı sabun ürünleri farklı kokular ve içeriklerde üretilmesinin yanında sıfır paraben ve sıfır renklendirici içermeyen bitkisel bazlı katı sabun formlarını da bünyesinde barındırmaktadır. PureLine bitkisel sabun formları arasında yasemin kokusu, gül kokusu, deniz minerali kokusu en çok sevilen ve tercih edilen kokulu sabun çeşitleri arasındadır. Yine bitkisel olmakla birlikte aynı kokuları bünyesinde barındıran PureLine sıvı sabun çeşitleri de oldukça kolay bir alternatiftir. Günlük hayatta el yıkama esnasında kolaylık sağlayan PureLine sıvı sabun farklı koku çeşitlerine ek olarak hindistan cevizi kokusunu barındıran sıvı sabun ürününü de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. PureLine marka olarak, vücut temizliği alanında kullanılan ürünleri üretmenin yanı sıra kokulu kolonyaları ile de adından söz ettirmeye devam eden bir firmadır. Çeşitli temizlik ve bakım ürünleri üreten bu markanın kendine has bir tarzı ve ürün içeriği bulunmaktadır. Bu ürün içeriği tahriş ve kızarıklık yapmayacak kadar doğal bir içeriğe sahip olmakla birlikte tamamen doğal içerikli ürünleri de bulunmaktadır. Kendinizi ve vücudunuzu çok iyi bir şekilde tanıyıp ve kendinize en uygun ürünü seçmenizde fayda vardır. PureLine ürünleri bünyesinde birçok farklı ürün çeşidi barındırmaktadır. Bu ürünler arasında cilt sağlığı ve temizliği için yaygın bir şekilde kullanılan PureLine şampuan çeşitlerinin yanı sıra PureLine katı sabun ve PureLine sıvı sabun çeşitleri de temizlik için kullanılan ürünlerdendir. Temizlik ürünlerinin yanı sıra üretilen PureLine kolonya çeşitleri de farklı formları ve ebatları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Eve gelen misafirlere de ikram edilmekten keyif duyulan kolonyalar hisler üzerinde yarattığı değişiklikler ile de özellikle kadınlar tarafından yaygın olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir. PureLine deniz mineralleri içeren birçok ürün aralığını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Deniz esintili temizlik ürünleri banyo esnasında ferahlık vermekle birlikte tazelenmenize de yardımcı olacaktır. Yoğun bir günün sonunda alacağınız kısa bir duşta dahi kullanacağınız PureLine duş jellerinin farkını varabilirsiniz.

Kolonya üretim itibari ile tıbbi amaçlı olsa da hem içeriğinde alkol bulundurması hem de birbirinden güzel kokulara sahip olması ile oldukça tercih edilen kişisel bakım ürünlerinden biridir. Özellikle el dezenfektanı görevi de göre kolonyalar mutlaka her evde ve her çantada bulunması gereken ürünlerden biridir. Yüksek alkol oranı barındıran kolonyalar hem hijyenik hem de mikrop öldürücü özelliği ile diğer kolonyalardan ayrılmaktadır. Farklı kokuları ile tazelik ve ferahlık veren kolonyalar özellikle ülkemizde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Kozmetik ve bakım sektöründe de oldukça büyük bir payı bulunan kolonyalar farklı bitki özlerinden oluşan parfüm kokuları ile o anki modunuzu yükseltmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.PureLine kolonya çeşitleri, bu alanda oldukça talep gören ve beğenilen kokulara sahiptir. Farklı milimlere sahip olması ile de hem evinizde hem de çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz ebatlarda üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda PureLine sprey kolonya formu ile de oldukça kolay bir kullanım sunmaktadır. Kolonyalar arasında en yaygın tercih edilen klasik PureLine misket limonu kolonya ile beraber artık farklı kokulardan da kolonya üretimi yapılmaktadır. Bu farklı kokular arasında çiçek bahçesi kokuları ile birlikte PureLine deniz mineralleri kolonya da kokusu ile ferahlık ve tazelik vermeye yardımcı olmaktadır. Kullanım kolaylığı sunması açısından farklı milimlerde üretilen kolonyalar arasında kokusu ile en çok tercih edilen ve tazelik veren PureLine kolonya deniz mineralleri 250 ml boyutu ile her zaman yanınızda ve çantanızda yer alacak boyutlarda tasarlanmaktadır. Aynı zamanda PureLine kolonya 900 ml boyutu ile de uzun zaman boyunca kullanmanıza olanak verecek şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden hoş kokulara sahip pur line kolonya çeşitleri üzgün anlarınızda sakinlik vermesi ile de müşteriler tarafından en çok tercih edilen kokulu kişisel bakım ürünlerinden biridir.

PureLine Yorumlarında Öne Çıkan Ürünler

PureLine Yorumlarında Öne Çıkan Ürünler

PureLine içeriğinde temizlik alanında birbirinden farklı özelliklerde birçok ürün barındırmaktadır. Bu ürünleri seçmekte zorlanmamanız için PureLine yorum yapan kullanıcıların tecrübelerini dikkate almanızda fayda vardır. Bu kullanıcı yorumları hem ürünler hakkında genel bir bilgiye sahip olmanızı hem de ürünlerin kullanım sırasında ve sonrasında oluşturduğu etki hakkında da yeterli bilgileri kolaylıkla edinmenize katkı sağlayacaktır. Özellikle hassas bir cilde sahipseniz PureLine sabun yorumları size sabun kullanımında yol gösterecektir. Sabunların kurutucu özelliği bulunup bulunmadığını bu kullanıcı yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Aynı şekilde duş jeli seçimi yapmadan önce kısa bir araştırma yaparak doğru ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu anlamda size yol gösterecek olan PureLine duş jeli yorum da hangi duş jelinin hangi özelliklerde olduğu hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Basit bir temizleyici olarak bakılmaması gereken duş jellerinin de birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalar arasında cilde kalıcı bir koku vermesi ve normal cildinize göre çok daha fazla yumuşak olmasını sağlamasıdır. Aynı zamanda cildi pürüzsüzleştirmeye ve bebeksi olmasına da katkı sağlamaktadır. Ciltte tahriş olma riskinin oldukça düşük olduğu bu temizleyici ürünler asla kızarıklık ve kuruluk oluşturmamaktadır. Bazı duş jellerinin içerisinde bulunan bileşenler sayesinde daha fazla ferahlatma ve rahatlatma etkisinin olduğu kullanıcılar tarafından tecrübe edilmiştir. Özellikle çiçek ve deniz kokuları günün yorgunluğundan kurtulmak ve rahatlamak için ideal duş jeli seçimleri olacaktır. Cildinizin sürekli taze kalması ve yumuşak olmasını istiyorsanız sabun yerine duş jellerini tercih edebilirsiniz. Duş jeli seçimi de oldukça önemli bir konudur. Cilt bakımında kullanılan ürünler cildin uzun vadede yıpranmaması ve alerjik sorunlar göstermemesi için dikkatli seçilmesi gereken ürünlerdir. Güvendiğiniz ve bilinen markalardan duş jeli tercihi yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Duş jeli seçiminde ferahlatıcı etki gösteren ürün seçimi için limon, portakal, salatalık, nane, narenciye gibi özler serinletici etkisi ile iyi hissetmenize yarar sağlayacaktır. Rahatlatıcı ve dinlendirici bir koku için papatya, lavanta ve gül kokulu duş jellerinden faydalanabilirsiniz. Hindistan cevizi, kakao, vanilya ve meyve kokulu duş jelleri ise tatlı ve etkili kokuları ile teninizde hoş bir kalıcılık bırakacaktır.

Duş şampuanı ya da duş kremi olarak da adlandırılan jel formunda farklı koku ve özlere sahip olan PureLine duş jeli vücudu temizlemek ve tende hoş bir koku bırakmak üzere tasarlanmıştır. Her cilt yapısına uygun bileşenlerden oluşan içeriği aynı zamanda su ve sabun emülsiyonu olmakla birlikte farklı bitki özlerini de içinde barındırmaktadır. Uygun Ph değerine sahip olan PureLine duş jeli ürünleri cilde herhangi bir zarar vermemekle birlikte yumuşatıcı bir etki bırakması ile de kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Piyasada farklı markalara ait içeriğinde farklı özler ve aromaterapi yağları bulunduran duş jelleri ile birlikte PureLine duş jeli ürünleri de hoş kokuları ile aynı etkiyi göstermektedir. Duş jeli ve şampuan gibi ürünlerin bir arada kullanma imkanı sağlayan bazı duş jellerini de işlevsel olarak kullanmanız mümkün olmaktadır. Üzerinde 2’si bir arada ya da 3’ü bir arada gibi ibareleri olan şampuan ve duş jellerini güvenle bütün vücudunuzda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda almayı düşündüğünüz duş jellerinin çok kullanımlı olan büyük boylarını almakta hem fiyat açısından hem de zaman açısından oldukça fayda vardır. Duş jeli gibi cilt üzerinde kullanacağınız ürünlerin seçiminde fiyatları kadar cildinize ne kadar uyum sağladığı da bir o kadar önemlidir. Her cilt tipinin ihtiyacının ayrı olduğu düşünülürse kendi cildinize en uygun ürünü seçmenizde fayda vardır. Normal bir cilt tipine sahip olmanız sizi oldukça şanslı yapacak ve istediğiniz ürünü bir sorun yaşamadan kullanmanıza yarar sağlayacaktır. Eğer hassasiyeti yüksek ve alerjik bir cilt yapısına sahipseniz sabun gibi ürünlerde olduğu gibi bazı dul jellerinde de kızarık ve tahriş olma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için öncelikle tercih edeceğiniz duş jelinde parfüm olmaması ve köpürmeyi sağlayacak sodyum sülfat içermeyen bir duş jeli kullanmanızda fayda vardır. Yani doğal içeriklere sahip bitkisel bir duş jeli hassas cilde sahip olanlar için oldukça ideal olacaktır. PureLine size bu konuda yardımcı olmak üzerine tasarlanan bitkisel duş jeli serisi ile hizmetinizde olacaktır. Yoğun bir günün ardından aldığınız duşta hoş kokuları ile rahatlatmanıza ve gevşemenize yardımcı olacak temizlik ürünlerin başında yer alan duş jelleri ile yorgunluğunuzu kolaylıkla üzerinizden atacaksınız. Dinlendiren ve ferahlatan bu PureLine duş jellerini istediğiniz her anda ve her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı ebatlarda ve fiyatlarda üretimi yapılan PureLine duş jeli ürünleri özelliklerine göre fiyatta da değişkenlik gösterecektir. PureLine duş jeli ile diğer PureLine ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve farklı fiyatlarda duş jeli ürünleri edinmek için Trendyol’a göz atabilirsiniz.